PDA

View Full Version : Какво да правя??



thegirl15
08-26-2012, 13:10
За първи път пиша тук и много се надявам да ми дадете някакъв съвет. И така, моят проблем е следния.. В града ми има две момчета (бих казала най-яките), та тези две момчета ми завъртяха главата. Единия, казва се, Ицо просто е супер як, е другия, Радостин, също но фигурата... та така де миналото лято ей така от нищото Радостин почна да ми пише и ми каза, че Ицо ме харесвал..незнаех дали да му вярвам пък и аз не го харесвах просто на външен вид супер много ме радва. Скоро и Ицо взе да ми пише, но не ми е казвал, че ме харесва - нищо. И така известно време си писах и с двамата и това беше. До тази година - докато с една моя приятелка не решихме да пробваме да започнем да излизаме с тях - но само като приятели, просто искахме да си имаме компания. И аз един път писах на Радостин и се разбрахме да излезнем четиримата заедно и той взе, че се съгласи. Каза че ще пита и Ицо, но в последствие точно в този ден той беше зает и излязахме само аз моята приятелака и Радостин...Разхождахме се около час (не говорихме много, все пак за първи път излизаме с него и изобщо дотогава не си бяхме приказвали) и когато се прибирахме аз ги изпратих донякъде за да не ги оставям с приятелката ми сами (каза че ще и е неловко.. :п) и когато се разделихме и аз тръгнах той ми се обади и ме помоли да се върна..аз се върнах. Тогава той ми каза, че много ме харесва и се питал дали и аз него, но аз не го харесвах и естествено му го казах. Тогава той си помисли, че съм искала да излезем само заради Ицо(защото доста настоявах и той да дойде, но това беше само защото си мислех че няма да иска да дойде сам..) и аз му казах, че не е така... Това беше. Разбрахме се вечерта отново да излезем, но този път по голяма група и да отидем някаде на кафе. Събирахме се на едно място и трябваше да отидем всички заедно.. С моята приятелка отидохме Радостин ни посрещна, но когато отидахме при другите той изобщо не ни говореше. На нас ни стана тъпо и решихме да отидем отделно в кафето(какво да правим с тях като даге не ни говорят??). Тръгнахме си и отидохме в кафето. След малко и другите дойдоха и седнаха (на отделна маса). Радостин цяла вечер ме гледаше.. На другата вечер той отново ми се обади и ме попита защо сме си тръгнали и аз му обясних. Попита ме кога ще излезем пак.. Така няколко дни подред все ми се обаждаше и така малко по малко взе да ми допада. Разбрахме се да излезем пак, но този път само двамата (той така поиска). Излязохме, говорихме си, и той ме целуна...Аз отвърнах и така нещата станаха много бързо... Започнахме да излизаме. На втората ни среша той започна да ми говори за секс ( забравих да спомена, че той е с 6 години по-голям). Аз му казах че не искам да го правя. Всеки път ме убеждаваше да утидем у тях докато аз не се съгласи. Щяхме да гледаме филм, той очакваше че ще се случи нещо но аз твърдо бях решена да не губя девствеността си на тази ранна възраст. (Отидах в тях само за да разбере че дори и да сме в тях нищо няма да се промени..) Беше квото беше в тях..Нищо не стана..Реших да не му се обаждам няколко дни за да разбера дали ми е сърдит, обаче той цяла седмица не ми се обади.. Когато аз му звъннах се разбрахме да излезем и той каза че има да ми казва нещо ( знаех какво ще е - щеше да ме зареже) това и стана. Били сме много различни, но аз знаех че проблема беше че не съм му пуснала... Минаха няколко месеца и аз продължавах да го харесвам. По едно време бях решила да започна да се зарибявам с Ицо, най-добрия му риятел, макар че знам че си има приятелка (която ми е приятелка), просто исках на Радост да му стане гадно.. Писах на ицо няколко пъти но той нещо не прояви интерес... Мина месец и ицо започна да ми пише, (той още ходи с приятелката си). Та проблема е там, че не мога да разбера дали изпитвам все още чуства към Радостин или вече съм на вълна Ицо.. Не мога да разбера защо ми пише и изобщо какви очаквания да имам?? Милсех си че е възможно ицо да ме харесва но да не ми казва защото все пак съм ходила с най-добрия му приятел и некви такива..Пък и той все още е с гаджето си.. Моля ви дайте мнения как да постъпя...

xshadowx
08-26-2012, 13:33
"Та проблема е там, че не мога да разбера дали изпитвам все още чуства към Радостин или вече съм на вълна Ицо.. " - ако ти не можеш да разбереш, как ние ще разберем? Трябва да си изясниш това.
А за въпроса защо ти пише и какви очаквания да имаш... Какво ти пише? Много зависи какво и как ти казва. От думите му можеш да разбереш намеренията му. Както ти си писала на Радостин и си настоявала да излезете много 4римата и той е интерпретирал грешно думите ти, така и ти може да се заблуждаваш.
Но ако бях на мястото на приятелката на Ицо, наистина щях да го помоля да спре да си пише с теб, която се зарибява с приятеля ми. Възможно е да те харесва, все пак нищо не е изяснил за чувствата си, но докато не го направи, не си прави илюзии. Имаше една приказка " -Hi, - I have a boyfriend, - Ok, i just said hi". Аз доколкото разбрах, Радостин кажи речи, за да си направи сефтето, е тръгнал с теб щом така те е притискал. След като е разбрал, че няма да получи каквото иска, просто те е разкарал. Щом не е било нещо сериозно, аз лично не смятам, че Ицо има някакъв проблем в случай, че наистина те харесва, да тръгне с теб, ако вече няма никакви чувства от двете страни. Иначе ще е подло, за да накараш Радостин да ревнува, да тръгнеш с Ицо, на който няма да му е 1ва радост да ходи с бивша на приятеля си. А и виждам, че той не ходи с приятелката си от вчера, така че не храни големи надежди за него.

thegirl15
08-26-2012, 14:02
Праща ми някви прегръдки, прави ми комплименти на снимките ей такива някви.. А иначе си говорим някви общи работи - кво правиш, как си, довечера ще излизаш ли некви такива... А и ми поиска номера, каза че той го имал още от миналото лято, но скоро пробвал и не ставало и така ми поиска новия номер.. Значи че ме е търсил за нещо.. А относно приятелката му те първо ходиха към 3 месецаи той скъса с нея (казал и че вече нямал чувства и понеже тя е от друг град далеч от неговия разстоянието също било проблем) но след около 2 месеца те отново се събрахане знам точно как...

PyCoKoCkA93
08-26-2012, 14:17
Сама не знаеш какво искаш,а питаш нас.Тея детски истории с "Искам да му стане гадно" ги пробутвай някъде другаде.Да му стане гадно за кое?Че си търсиш друго момченце,с което да има само цуни-гуни(естествено,че не те насърчавам да се впускаш непремислено в нещо повече)...все неща,през които отдавна е минал и даже хич не му подхожда са си търси непълнолетни момиченца.Може би не може да си позволи други,знам ли.Както и да е.И тоя Ицо няма да го бъде нито с неговата,нито с теб.Намери си момче на твоя акъл и с по-голям умствен багаж... :)

Anichkaxxwee
08-26-2012, 15:28
Ти самата не знаеш какво искаш, та ние ли да знаем
Така че по-добре не се занимавай нито с Радостин, нито с Ицо,
а си намери някого на твоята възраст

DisappointedDreamer
08-26-2012, 15:47
На колко си?
Не мисля че трябва да се зарибяваш с батковци. В една връзка секса трябва да присъства, и ако не си готова да го дадеш на приятеля до себе си, значи не си готова и за връзка. Не мисля че трябва да се зарибяваш с Радостин - ясно че иска да ти влезе в гащичките. (в което реално погледнато няма лошо). НО пък не мисля че трябва да се зарибяваш и с Ицо, тъй като той си има приятелка.
Намери си момче, което:

- е твой връстник
- няма да иска да прибързва със секса
- е необвързан

xXxPETYAxXx
08-26-2012, 15:59
Намери си момче, което:

- е твой връстник
- няма да иска да прибързва със секса
- е необвързан
Мда!!!

Щом единия е искал само секс, то вероятно и другия само това би поискал(все пак са приятели, вероятно са и на почти еднаква възраст).
Не се занимавай нито с единия, нито с другия!

PyCoKoCkA93
08-26-2012, 16:04
И само да добавя,че на години може и да са на по на 21(щом ти си на 15 и са 6 години по-големи),ама на акъл идеално си подхождате...

thegirl15
08-26-2012, 16:48
PyCoKoCkA93 защо изгрубяваш. Аз съм на 14, Радостин е на 20 а Ицо на 18. Пък и не само аз се зарибявам, той все ми пише.. А и немисля че Ицо се интересува само от секса защото с гаджето му сме приятелки (или поне тя си мисли така) и от нея знам че не са го правили и той не изисква секс от нея...

PyCoKoCkA93
08-26-2012, 17:11
В профила ти пише,че си на 15.Не е хубаво да лъжеш :cool: И не изгрубявам.Приличате си на акъл,не защото ти си тъпа,а защото на Р. не му подхожда да мисли като тийнейджър.И реално,ти не можеш да му дадеш нищо особено,което той досега не е изпитвал.Очевидно е,че за да не си търси момиче около неговите години,значи нещо яко му куца и не може да си намери такова.На твоите години не ти е време да се занимаваш с толкова големи момчета.Всички ще искат секс,а ти,разбираемо,още не искаш такова нещо в живота си.И,както ти казах,не го хвали тоя Ицо.И той не е цвете за мирисане и се държи като 14-годишен.Не му отива на годините просто.Ориентирай се към нещо около твоите години...

thegirl15
08-26-2012, 17:30
Ами те всички момчета които съм харесвала са около 17-18 годишни а Р. беше просто изключение, а и годините не трябва да са от значение. Трябва ли да мисля че секса е задължителен?? Пък и тези които са горе долу на моята възраст всички са с толкова лапешки акъли, че направо не са за коментиране.

PyCoKoCkA93
08-26-2012, 17:42
Да,не са важни годините,а начинът на мислене.Ама с нищо не виждам ти да си нещо "над" връстниците си или да пращиш от интелигентност спрямо тях.Поне от написаната ти тема не останах с такива впечатления.И явно не само аз.Следователно си търси момче на твоя акъл,а именно 1-2 макс 3 годинки по-голям.Оттам нататък се изискват по-сериозни неща в една връзка,за които ти очевидно още не си готова.И естествено,че е в реда на нещата да искаш да не си мината от 10+ момчета на тея годинки.Ама "батковците" имат нужда и от секс,затова си търси друг тип момчета.Кое не разбра досега?

shmatarok
08-26-2012, 17:56
Момиченце, защо си се юрнала така да си търсиш гадже, не мога да разбера. Седни си на дупето и моментът, в който ще се подвизаваш с момченце, сам ще дойде. И недей се занимава с тоя Ицо, кво си мислиш, дали да не му се набъркаш във връзката. Оо И с другия недей се занимава, Русокоска по-горе го е обяснила.

Psyko Nuts
08-26-2012, 19:28
facepalm

Zarity
08-26-2012, 23:59
Леле,боже.Двама батковци си играят с пикла и тя се кефи и се зима на сериозно.Миличка,ясен ми е тоя типаж момчета дето харесваш и двамата са искали само секс,още от самото начало,където първия ти писал,че уж другия те харесвал.Излез от филма.

Amore-Mio*
08-27-2012, 07:43
Забрави ги и двамата.
Единият си има приятел, а другия иска единствено секс. Не си струва. Не обичаш, не си хлътнала по никой от двамата. Внушаваш си го, като прехвърляш или се опитваш да прехвърлиш вниманието от единия на другия, за да се чувстваш по - добре.