PDA

View Full Version : лексиконче :Д:Д:Д



tedincetyyy3
08-26-2012, 17:47
1. Как се казвате ..
2. Кой набор сте ..
3. От къде сте ..
4. Къде учите ..
5. Любим език ..
6. Коя държава/град искате да посетите ..
7. Какво мислите за приятелството ..
8. Какво мислите за любовта ..
9. Според вас има ли любов от пръв поглед ..
10. Можели да се вярва на приятел ..
11. Какво правите когато сте тъжни ..
12. Какво правите когато двама приятели се скарат и ви карат да избирате страна ..
13. Какво правите когато родителите ви се карат ..
14. Вярвате ли в чудеса
15. Вярвате ли в Бог
16. Вярвате ли в извънземни
17. От какво изпитвате ужас
18. Любима храна
19. Храна която НЕ харесвате
20. Любима напитка
21. Любимо цвете
22. Любимо животно
23. Любим филм
24. Любим сериал
25. Любима песен
25. Любими изпълнители
26. Любими актьори
27. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш
28. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват
29. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света
30. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели
31. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща
32. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент
33. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той
34. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите
35. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира
36. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз
37. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови
38. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си
39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти
40. Защо хората мрзят

gugenceto2
08-26-2012, 18:50
1. Как се казвате .. Не казвам :D
2. Кой набор сте .. 94ти
3. От къде сте .. Габрово
4. Къде учите .. Математическата
5. Любим език .. Български/английски
6. Коя държава/град искате да посетите .. LA, Париж <3
7. Какво мислите за приятелството .. Хубаво нещо....
8. Какво мислите за любовта .. Още едно хубаво нещо....
9. Според вас има ли любов от пръв поглед .. Да
10. Можели да се вярва на приятел .. Да, но не на всеки
11. Какво правите когато сте тъжни .. Чета или си говоря с някого :(
12. Какво правите когато двама приятели се скарат и ви карат да избирате страна .. Пфф... определено не завършва добре
13. Какво правите когато родителите ви се карат .. Не се е случвала такава голяма караница че да ги разтървавам :X
14. Вярвате ли в чудеса Да
15. Вярвате ли в Бог Да
16. Вярвате ли в извънземни Средно
17. От какво изпитвате ужас ПАЯЦИ! :D
18. Любима храна Пица :D сладолед, тиквичкиии, картофи, домати,палачинки <3
19. Храна която НЕ харесвате Гъби, повечето дреболии :X
20. Любима напитка Вода, сок, кола
21. Любимо цвете роза
22. Любимо животно гарван, котка, змия, куче и някой за които не мога да се сетя :D
23. Любим филм Хари Потър, Междузвездни войни, Властелина, Кръстникът и много
24. Любим сериал PLL, TVD, Prison break, Game of trones
25. Любима песен Нямам
25. Любими изпълнители НЯМАМ
26. Любими актьори нямам
27. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш така и да не пробваш
28. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват Щото сме тъпи животни. Дебили :X
29. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света Страданието. Не искам да го има
30. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели На макс батка
31. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща И от двете по малко. Зависи.
32. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент 80%
33. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той Наслаждавай се на моментите със семейството си :)
34. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите Сърфиране в нета :D
35. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира Искала съм да фрасна някой много брутално в лицето но никога не ми се е налагало :(
36. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз Натискам го. Не мисля че го прави по-бърз ама се нервя
37. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови Да не съм способна да създавам нови.
38. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си Да :D
39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти Да
40. Защо хората мрзят ЩОТО СА ГАДНИ ВСЕ НЕДОВОЛНИ КОПЕЛЕТА

neverbackdownx
08-27-2012, 18:48
1. Как се казвате .. Е, не казвам :)
2. Кой набор сте .. 1999 :)
3. От къде сте .. Тайна
4. Къде учите .. Тайна :)
5. Любим език .. Английски , испански :)
6. Коя държава/град искате да посетите .. Италия, Испания , САЩ , Англия :)
7. Какво мислите за приятелството .. Много ценно и незаменимо :)
8. Какво мислите за любовта .. Същото мисля като за приятелството :)
9. Според вас има ли любов от пръв поглед .. Може и да има :)
10. Можели да се вярва на приятел .. Разбира се , ако не може , значи не е приятел ;)
11. Какво правите когато сте тъжни .. Пускам музиката на МАКС :D
12. Какво правите когато двама приятели се скарат и ви карат да избирате страна .. Опитвам се да ги сдобря , но в никакъв случай не заемам ничия страна :)
13. Какво правите когато родителите ви се карат .. Рядко се случва , но се извинявам : )
14. Вярвате ли в чудеса Зависи какви
15. Вярвате ли в Бог Да речем да ! :)
16. Вярвате ли в извънземни НЕЕЕ !
17. От какво изпитвате ужас Змии (puke)
18. Любима храна Пица, McDonald's <3
19. Храна която НЕ харесвате Сирене , Спанак, Кашкавал ;x
20. Любима напитка Кола , Nestea :)
21. Любимо цвете Роза , Орхидея :)
22. Любимо животно Куче , заек :)
23. Любим филм Тетрадката , Три метра над небето , Титаник :)
24. Любим сериал Малки сладки лъжкини :)
25. Любима песен Много са
25. Любими изпълнители Риана , Риана и пак Риана :*
26. Любими актьори Рейчъл Макадамс, Аманда Сийфриид <3
27. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш И двете ;х
28. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват Защо питате мен!?
29. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света Лицемерите , лошите хора :?
30. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели Шарен ;)
31. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща И двете , макар че са почти едни и същи
32. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент Положителна
33. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той Живей живота си пълноценно ! ;д
34. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите Мне си спомням .. ;д
35. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира Да премълча истината , но и това се е налагало ..
36. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз Понякога ;д
37. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови И двете ;х
38. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си ДА !
39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти НЕ !
40. Защо хората мрзят Защото таят омраза , и ако обичате пишете по-грамотно, срамота е да сте българи и да пишете неграмотно :?

harabadabarche
08-28-2012, 07:07
1. Как се казвате - Гери
2. Кой набор сте - 92
3. От къде сте -
4. Къде учите - Плевен (но не съм от Плевен) ;д
5. Любим език - испански
6. Коя държава/град искате да посетите - Ирландия, Полша, Холандия, Индия..
7. Какво мислите за приятелството - хубаво е да имаш поне един истински приятел
8. Какво мислите за любовта - и без нея не може
9. Според вас има ли любов от пръв поглед - не знам, не ми се е случвало до сега
10. Можели да се вярва на приятел - ако не му вярваш, значи не ти е истински приятел :)
11. Какво правите когато сте тъжни - оставам си sad докато ми мине
12. Какво правите когато двама приятели се скарат и ви карат да избирате страна - ако са ми приятели наистина, няма да ме карат да избирам страна
13. Какво правите когато родителите ви се карат - родителите ми са супер пичове и до сега не съм ги виждала да се карат
14. Вярвате ли в чудеса? - да
15. Вярвате ли в Бог? - не
16. Вярвате ли в извънземни? - да
17. От какво изпитвате ужас? - демек от какво ме е страх =? .. от човешки лакти, кукли на конци..
18. Любима храна? - сандвич с топено сирене, домати и яйца
19. Храна която НЕ харесвате? - шкембе чорба :D
20. Любима напитка? - кока-кола
21. Любимо цвете? - теменужка
22. Любимо животно? - всичките ги обичам, но кучета най-много
23. Любим филм? - много са
24. Любим сериал? - "Излъжи ме"
25. Любима песен? - също много
25. Любими изпълнители? - по-скоро имам много любими групи - Nirvana, Dropkick Murphys, Rancid, Cypress Hill, Prodigy, RHCP, Offspring, Garbage и т.н.
26. Любими актьори - Джони Деп и Антъни Хопкинс
27. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш? - Да се провалиш, поне знаеш че си пробвал, а не после да се чудиш кво е можело да стане
28. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват? - и аз това се чудя :)
29. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света? - най-много искам да има някъв баланс сред хората, да няма нито много богати, нито много бедни
30. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели? - може би щях да правя същото, което и сега. Никога не знаеш колко ще живееш, може и утре да умреш и въпреки всичко правиш същите неща, които си си правил и вчера (в повечето случаи).. хората си следват някви определени неща от ежедневието
31. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща? - правя нещата както преценявам аз, че са правилни, а не както са правилни според другите, все пак тва си е моя живот и ако сгреша, трябва да знам, че сама съм си взела дадено решение, а не че съм се подвела по някой друг
32. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент? - мисля че за сега почти всичко, което правя е защото аз така съм си избрала
33. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той? - Да прави винаги това, което му е на сърцето
34. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите? - все някъде по света ще има хора, които правят дадено нещо като мен :D
35. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира? - ооо искам да направя супер много неща.. спират ме само парите =/
36. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз? - не се возя почти никога с асансьор, страдам от клаустрофобия ;d
37. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови? - е тва е трудно вече и тъй като не ми се вярва да правя избор някога за такова нещо, няма да мисля :D :)
38. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си? - сега не работя, но пък ако тогава работя нещо, което ме прави щастлива не
39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти? - не мога да кажа още, понеже деня сега започва, може да се случи нещо интересно ^^
40. Защо хората мразят? - Защото не са си намерили какво да обичат :D

whitebunny
08-28-2012, 13:21
1. Как се казвате .. - Росица
2. Кой набор сте .. '93
3. От къде сте .. Пловдив
4. Къде учите .. Вече не уча
5. Любим език .. Немски, английски
6. Коя държава/град искате да посетите .. Берлин, Лондон, Венеция, L.A.
7. Какво мислите за приятелството .. Прекрасно е... Стига да си намерил верните хора
8. Какво мислите за любовта .. Сърцераздирателна :D
9. Според вас има ли любов от пръв поглед .. Чак любов.. едва ли..
10. Можели да се вярва на приятел .. Да.. но трябва да внимаваш на кой се доверяваш
11. Какво правите когато сте тъжни .. Заварям се в себе си не искам да говоря с никой ;/
12. Какво правите когато двама приятели се скарат и ви карат да избирате страна .. Не избирам страна.. или се сдобряват заради приятелството ни или ги зарязвам (докато не се вразумят :D)
13. Какво правите когато родителите ви се карат .. спорят в рамките на нормалното :D иначе ако прекалят почвам и аз да викам :D
14. Вярвате ли в чудеса.. Не
15. Вярвате ли в Бог.. Не
16. Вярвате ли в извънземни.. Да
17. От какво изпитвате ужас.. Хлебарки :D
18. Любима храна.. Ориз с домати :D
19. Храна която НЕ харесвате.. Пъпеш :&
20. Любима напитка.. Портокалов сок
21. Любимо цвете.. Бяла Кала
22. Любимо животно.. Самоед <3
23. Любим филм.. The notebook
24. Любим сериал.. Приятели <3 , Сем. Симпсън
25. Любима песен.. I don't wanna miss a thing
25. Любими изпълнители.. Нямам
26. Любими актьори... Сандра Бълок
27. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш.. Да НЕ пробваш
28. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват.. Стах от неизвестното ? :D maybe
29. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света.. Лошата страна на човечеството да се заличи
30. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели.. няаше да е по-различен от сегашния.. Така или иначе не знаеш кога ще дойде и твоя ред
31. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща.. Да правя нещата правилно
32. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент.. Точно в момента около 98% :D
33. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той.. Изживей живота си така както ти би искал да го изживееш, а не както очакват другите!
34. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите.. амм.. не знам :D
35. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира.. Да летя с изтребител (лупингиии <3) Няма кой да ме качи :D
36. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз.. Дааа.. почти всеки път :D Не по-скоро го правя по навик :D
37. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови.. Нито едното ;)
38. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си.. Нямам работа, но ако имах да бих я напуснала и бих заминала някъде далече
39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти.. Не, но имам чуството, че продължава цяла вечност :D
40. Защо хората мрзят.. Хората мразят от завист, но не го осъзнават

mlakniwe
08-28-2012, 13:46
1. Как се казвате .. Галин
2. Кой набор сте .. 93
3. От къде сте .. Варна
4. Къде учите .. ТУ Варна
5. Любим език .. Български
6. Коя държава/град искате да посетите .. Лондон, Дубай, Маями, Египет и др
7. Какво мислите за приятелството .. обичам боб
8. Какво мислите за любовта .. убих 2 мухи
9. Според вас има ли любов от пръв поглед .. не съм се влюбвал и не знам
10. Можели да се вярва на приятел .. да
11. Какво правите когато сте тъжни .. нищо по различно
12. Какво правите когато двама приятели се скарат и ви карат да избирате страна .. не ми се е случвало
13. Какво правите когато родителите ви се карат .. не са се карали
14. Вярвате ли в чудеса-да
15. Вярвате ли в Бог-по принцип не съм много религиозен
16. Вярвате ли в извънземни-да
17. От какво изпитвате ужас
18. Любима храна-цимент
19. Храна която НЕ харесвате-дробчета, пача, кожа, калмари, охлюви, миди и др
20. Любима напитка-вода
21. Любимо цвете-праскова
22. Любимо животно-Свиня
23. Любим филм-доста са-Tilt, Heartbreakers, Rat Race, Taxi, Final Destination, Home Alone, Love.NET, The Notebook, Scary Movie, American Pie, Wrong Turn, Troy и още много, но не ми се изрежда
24. Любим сериал-Desperate Housewives, Ugly Betty, Two and a half men, How I Met Your Mother, Столичани в повече, Етажна собственост, Тя и той, Family Guy, CSI и други
25. Любима песен-тука вече не ми се изброява
25. Любими изпълнители-всички
26. Любими актьори -всички
27. Кое е по-лошото: да се провалиш, или така и да не пробваш-ко?
28. Щом животът е толкова кратък, защо правим толкова неща, които не ни харесват и защо не правим толкова неща, които ни харесват-Ай Донт Гет Дъ Куешчън
29. Кое е едното нещо, което най-много бихте искали да промените в света-
30. Ако продължителността на човешкия живот беше 40 години, по какъв по-различен начин бихте го изживели-все ми е тая
31. Кое за вас е по-важно: да правите нещата правилно, или да правите правилните неща-акам по 2 пъти на ден
32. До каква степен действително контролирате посоката на живота си в момента? Или в какъв процент-70%
33. Ако можете да дадете на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той-да стане математик
34. Какво е онова нещо, което сте сигурни, че правите различно от останалите-
35. Кое е нещото, което не сте направили, а истински сте искали? Какво ви спира-много неща са
36. Натискате ли копчето на асансьора повече от веднъж? Наистина ли мислите, че това ще го направи по-бърз-не ползвам такива работи
37. Какво предпочитате – да изгубите всичките си стари спомени, или да не сте способни да създавате нови
38. Ако спечелите един милион лева, ще напуснете ли работата си-не работя в момента
39. Имате ли чувството, че този ден сте го изживели вече сто пъти-не
40. Защо хората мрзят-защото имам цветен телевизор