PDA

View Full Version : Наистина се чувствам ужасно.. моля помогнете...



milenkaa__
08-26-2012, 20:33
Здравейте! Реших да опитам и тук.. ще се опитам да разкажа историята си по най - краткия начин.. Имам сериозна връзка с момче с 8 години по - голямо от мен. Заедно бяхме 8 месеца. Преживяхме и една раздяла, но въпреки всичко отново се събрахме и прекарахме най - прекрасните моменти заедно. В периода, в който бяхме разделени постоянно го търсех, пишех му SMS-и, звънях му, но нямах никаква надежда, че нещата могат да се оправят. През това време на един купон прекалих с алкохола и бях с друго момче само за една нощ. След няколко дни се събрах с въпросния ми приятел. Бяхме много щастливи, всичко беше прекрасно. Чувствах се наистина щастлива и обичана. Показваше ми, че ме обича по всички възможни начини, но държах случилото се на онзи купон в онази вечер вътре в себе си. Съжалявах, че е станало. Болеше ме и исках просто да го изтрия от мислите си. И един ден той ме попита.. Беше разбрал и ми каза да бъда искренна с него, защото нищо между нас нямало да се промени, ако му призная истината, а ако излъжа е нямало да го видя повече. Аз си признах, казах му, че това е била най - голямата грешка в живота ми и че страшно много съжалявам и се срамувам от постъпката си. Той реагира, както очаквах, защото го познавам много добре. Започна да вика, да ме убижда и аз наистина го разбрах, защото знаех, че съм го наранила. А през времето, което бяхме разделени знаех, че той се опитва да ме забрави с друго момиче. Разделени сме от може би 2 седмици, а аз се чувствам ужасно. Не спирам да плача, да го търся, да му пиша. Той е загрижен от време на време се виждаме, но винаги се връща към случилото се и не може да прости. Боли ме много, страхувам се, защото пропилях мечтите ни и още повече виждам как го губя.. губя не само човекът, когото истински обичам, а и най - добрия си приятел.. Той знае и вижда, че съжалявам, виждам, че и него го боли. Но имам чувството, че никога няма да ми прости, да ми има отново доверие и да се върне. Моля ви за някакъв съвет как бих могла да постъпя?

DisappointedDreamer
08-26-2012, 20:36
Не разбирам такива хора. Били сте разделени, което означава че той въобще няма право да ти държи сметка с кого си спала.

marrcandy
08-26-2012, 20:46
Изчакай да минеш през фазата "не мога да живея без него".Не му пиши,не му звани.Когато тя свърши,оговорете се и излезте на разходка,не на кафе,не на кино,а на разходка в парка (нз от къде си,но предполагам че имате парк).Кажи му съвсем нормално,че имаш нужда да се изясните,все пак сте били доста време заедно,човешко е да го помолиш да те изслуша.Когато излезете се дръж нормално,недей да ревеш,да хленчиш и тем подобни,да му обясняваш нон-стоп колко зле се чувстваш.Да не забравя питай го за въпросното момиче.Не знам дали си му разказала подробности за случилото се с теб,но ако не си,не го прави.Разкажи му твойта част от историята ,без да го обеждаваш колко много го обичаш,и да му даваш обещания,че повече няма да се повтори.Той ако иска да е с теб,ще ти прости.Всеки прави грешки.

milenkaa__
08-26-2012, 20:54
Именно, защото всеки прави грешки, а той рядко прави компромиси и още от началото ме предупреди.. а когато сме се карали винаги ми е казвал,че пренебрегва собствените си принципи заради мен. И наистина е направил ужасно много за мен. Разказа ми какви планове е имал за бъдещето ни и колко щастливи сме щели да бъдем. Той е прекрасен, момче мечта. Не мога да си представя, че утре или другиден мога да го видя с друго момиче. Говорихме няколко пъти, виждахме се. Той ме разбира, обаче на моменти. Казва, че го успокоява, че сме били разделени през този период, аз му казах, че никога не бих направила подобно нещо, ако бяхме заедно. Но най - много го боли, защото въпросното момче щяло да го види все някой ден, някъде да се засекат и да му се присмее, че е спал с приятелката му. Наистина всеки има гордост и достойнство. Аз разбирам и осъзнавам грешката си и не мога да си я простя...

PyCoKoCkA93
08-26-2012, 21:25
Гаджето ти прилага двойни стандарти,което аз лично ненавиждам у хората.Разделени сте,ама той ти държи сметка,че си спала с еди-кой си,като и той е удавял мъката в нечии женски прегръдки или крака.Егото му е прекалено високо,а твоето достойнство прекалено ниско.Спри да му подхранваш изкуствено самочувствието като го търсиш постоянно.Ако наистина има чувства сам ще прояви интерес и ще те потърси...

TheBobqk
08-26-2012, 22:52
Тегли му една македонска. Не може да ти държи сметка с кого си спала, когато НЕ сте били заедно.

Zarity
08-26-2012, 23:39
А,чакай малко,и той е бил с няква,ама ти мрънка на тебе?Дай му да се разбере,че не е прав,ако не схване и не забрави,му тегли майната.

balu4ka
08-27-2012, 05:39
Хъх,това е доста забавно.Той има гордост ,а ти нямаш ли ?
Защо ходиш след човек ,който е бил с някоя просто ,защото е искал да те забрави ,а ти когато си била с друг е различно ?
Прекрасен човек е сега в очите ти,просто приеми нещата както са и продължи напред.Няма смисъл да страдаш за човек,които не може да ти прости ,защото много те "обича".

dimitar_ak
08-27-2012, 05:47
Разделили сте се, ти си го търсела постоянно, а той не ти е давал надежди, че може да се съберете отново. Е ти какво да направиш? Да си прережеш вените ли? Нормално е да потърсиш късмета си другаде. Не може да ти държи сметка за това какво правиш когато вие дефакто сте били разделени. Можеш да му го кажеш в прав текст. А той като е 8 години по-голям нека се държи като мъж и да осъзнае, че това не е изневяра. Все пак помисли искаш ли мъж, който се опитва да те притежава и те мачка психически. Виж как първо ти е обещал, че няма да реагира ако му кажеш истината, а после се е направил на сърдито дете. Претегли нещата и ще видиш, че май няма смисъл да се тормозиш за него.

Amore-Mio*
08-27-2012, 07:02
Виж, каквото е станало в периода, когато сте си били разделени - не е негова работа. Не си била обвързана, за да внимаваш с действията си. Да, било е определена грешка, но трябва да се взима под внимание кога с е случило това. Не знам. Ти си го познаваш най - добре и би трябвало да знаеш дали има смисъл да се бориш за него или не.

milenkaa__
08-27-2012, 08:22
Наистина сте доста прави, честно казано личи си, че го интересува какво се случва с мен, разпитва и винаги знае къде и с кой съм, но и ревността му е малко в повече. Наистина ми е доста трудно какво решение да взема дали да се откажа, или да продължа да се боря за него, въпреки че и в момента той не ми показва, че има надежда да се събереме, а може би просто ме пробва дали ще повторя грешката си..

4everStrong
08-27-2012, 08:29
Бий му шута къв е той, че да ти се сърди, че си спала с някой докато не сте били заедно, а той е дондуркал друга..?!

myHeartIsOnlyForYou
08-27-2012, 08:51
Само аз не разбрах той спал ли е с другото момиче или само е излизал с нея без да се стига до секс?
Ако е спал с нея защо по дяволите му се молиш :?:
Дори да не е, трябва да спреш с опитите си да се съберете. След като опиташ всичко възможно СПРИ! Знам че ти е трудно, но така още повече се тормозиш. Стига вече, не се занимавай, той ако иска да е с теб ще вземе нещо и той да направи. Вместо непрекъснато да му звъниш, пращаш смс-и и т.н, по-добре се отдай на някаква друга дейност, която ти е приятна и полезна - спорт, учене на език или каквото ти си искаш. Знам, че мислиш постоянно за него и да ти кажа да не го правиш, ти просто не можеш, но можеш да спреш с опитите. Ако той нещо се опитва да се занимава с теб му кажи, че или искаш да сте заедно както трябва и да сте щастливи, или не искаш нищо, защото хем да иска да знае къде си и с кой си, но хем не може да ти прости и да бъдете заедно, те наранява много.
Повярвай ми няма да си цял живот така, след лошото идва добро. Надявам се съдбата да се нареди така, че ако сте подходящи един за друг да се съберете, ако ли не то просто болката да отшуми и да продължите по отделно.

cyclops
08-27-2012, 09:27
Били сте разделени. Няма за какво да се обвиняваш и защо да му се извиняваш. Мисля, че прекалено много те приема за даденост.

nymphadora
08-27-2012, 09:28
След като сте били разделени по това време той няма право да те упреква.Още повече,че и той е бил с някаква.

LadyDi
08-27-2012, 10:26
WE WERE ON A BREAK!

Съжалявам, не се сдържах, но в този спор винаги съм била на страната на Рос...
Не може да се разделиш с някого и той да очаква ти да го чакаш, да го търсиш и да го искаш нон-стоп. Когато някой слага край на връзката (дори някъде назад в мозъка си да има предвид, че може да е временно) той трябва да е подготвен, че другият може и да поиска да го забрави. Най-често в прегръдките на трето лице.

milenkaa__
08-27-2012, 10:37
Уж не е спал с въпросната госпожичка, но аз как мога да съм сигурна питах го и му казах, че няма как аз да съм сигурна, че наистина е това, което той казва. Чувства се засегнат, защото аз самата не мога да обясня пред себе си и пред него защо съм постъпила така. И всеки ден повтаря: Какво толкова не ти дадох аз, че да отидеш при него. Всичко е толкова оплетено и объркано, че вече се чудя какво да правя. Благодаря на всички за мненията ви и за съветите. Наистина донякъде ми помагат да изясня всичко най - вече пред себе си.

Teenhelp1
08-27-2012, 11:00
Всъщност той си е виновен ама изкарва тебе виновна той те е изпуснал предполагам,че той е искал да се разделите и след като е така няма как да ти държи сметка.Зарязва те и после защо си била с друг след като също е бил с друга.Да не беше те изпускал. :)

sasha_90
08-27-2012, 12:13
След всичко, продължаваш да "тичаш" след него? Прекрати всичко. Стоп на съобщенията, обажданията и всякакъв друг контакт с него. Вероятно сега ще си помислиш, че съм луда, безсърдечна или нещо подобно. Е, не, не съм. Замисли се за момент. Били сте разделени и под действие на алкохола и защото си била уязвима, заради раздялата, си преспала с друг. Станалото, станало. Но той какво право има да те съди? Първо, защото сте били разделени, да не мисли, че ще го чакаш цял живот, а и можеше да не се съберете. И второ, той не е ли направил нещо подобно? Дори неговото не е било само за една нощ, а за по продължителен период от време.
Сега кажи - не съм ли права, че не е за теб, не те цени и заслужава? Ако още не си се убедила, прочети по-горните редове отново и отново, докато размислиш.

milenkaa__
08-27-2012, 15:35
Честно казано виждам, че всеки от вас е прав по някакъв начин, но може би и всеки от вас е обичал с цялото си сърце и ме разбирате, колко трудно ми е да продължа напред без него след всичките красиви моменти. Той не спира да ми повтаря, че ако съм го обичала истински нямало да направя такова нещо...

sunshine329
08-28-2012, 07:12
Момиче, а ти с какъв по-точно акъл си му звъняла и писала SMSи, докато сте били разделени??? Няма нищо лошо в това да спиш с друго момче докато сте разделени, това си е твоя работа, но защо си му досаждала? Аз когато съм във връзка с някое момче, не му пиша или звънкам повече от 1 път дневно, и то по работа. Камо ли като сме скарани или разделени. Чакам той да ме потърси. Ако ме иска в живота си, ще го направи. Твоят приятел се е почувствал според мен господар, бог и аз не знам още какво и е решил, че може да си прави каквото си иска. Нито ти, нито той имате право да си навлизате в личните пространства. Има още надежда, но дръж се малко на положение. Остави ги чувствата и желанието да си нон стоп до него. Изчакай да видиш той какво ще направи.

MsMiracle
08-28-2012, 08:00
Ще повторя думите на Русокоска - приятелят ти поставя двойни стандарти. Значи когато лопатата е на неговия гръб не се брои, но иначе теб ще те изкара най-черната!? При все, че сте били разделени? Много, много жалка и глупава постъпка. Очевидно егото му е по-важно за него от връзката ви.
Престани да му се молиш. Вижда, че каквото и да направи ти продължаваш да търчиш след него и те прави на луда. Може много да го обичаш, но стига му позволява да ти тъпче гордостта и достойнството. Нека сам те потърси.

milenkaa__
08-28-2012, 09:15
Благодаря на всички ви за мненията и коментарите. Току що излизах на пазар и се засякохме дори не го погледнах, но го видях как се обърна и гледаше. Видя от къде минавам и нарочно мина по същия път, може да е било съвпадение и случайност, но е факт че се обърна и се чудеше какво да направи...

sunshine329
08-28-2012, 10:10
You go girl! :D

Lisinka
09-09-2012, 20:19
Добре де, и аз не мога да разбера това - разделени сте, той е бил с момиче и навярно не само веднъж, а ти си била само за една нощ с момче и то под въздействие на алкохол !!! Той едва ли всеки ден е бил пиян,за да е с това момиче... ! Мъжете не мога да ги разбера... хем моето си е мое, хем те ходят по чуждото, без думи ! Доколкото доверие и такива неща.. мъжете действат импулсивно, докато жената премисля всичко, както се вижда : ) За момента е реаргирал така, явно много те ревнува! Ако се осъзнае, ще те потърси.. защото аз не виждам вина в теб : ) Просто не може да приеме, че е бил "заменим" така да се изразя, камо ли и само за една нощ ! Ти му дай контра, че и той е бил с момиче.. тогава не виждам какво би се оправдал !

fenkaaa
09-10-2012, 00:52
Напълно съм съгласна с горното мнение !!!