PDA

View Full Version : Въпрос към по-опитните момичета!



be.mine.forever
08-27-2012, 02:59
Здравейте! Искам да задам няколко въпроса към момичетата, които вече са загубили девствеността си. Има ли някакви особености при първия път, които е хубаво да знаем, защото на мен например са ми казвали, че е хубаво при първия си път момичето да е отгоре и да преценява сама болката си. Такива неща и важни детайли ако може да споменете. Също така много ли боли при проникването и каква е болката? Ако трябва да я сравняваме с болката от кола маската, кое боли повече? И също така при първия си път лапахте ли му? Все пак е малко плашещ факта, че после това което лапате ще влиза във вагината на момичето... Просто споделете малко личен опит и моля не ме нападайте, ако няма да успеете да ми помогнете - не пишете нищо.
П. С. Момиче на 15 съм и да, девствена съм. Съжалявам ако съм допуснала грешки, от телефона съм. Благодаря!

notlike
08-27-2012, 04:37
Хахаха, кой те излъга тъй долно? Зависи си от куп фактори. Аз съм мъж, но не мога да си представя, че на ездачка ще ти е по-приятно - ти там направо се нанизваш на "пръта"...

SisiStrange
08-27-2012, 04:38
^ И аз мисля така. Мисионерска с повишено внимание от негова страна си е най-добре.

xXxPETYAxXx
08-27-2012, 07:02
на мен например са ми казвали, че е хубаво при първия си път момичето да е отгоре и да преценява сама болката си.
Ами не вярвам да са ти го казали заради позата, но е добре момичето да има контрол над ситуацията, и ако я заболи да каже на момчето, а то да се съобрази. Иначе и според мен мисионерската е най-подходяща
Също така много ли боли при проникването и каква е болката?
При всяко момиче е различно, при мен почти нямаше болка и кръв, но не знам при теб как ще бъде
И също така при първия си път лапахте ли му? Все пак е малко плашещ факта, че после това което лапате ще влиза във вагината на момичето...
Мне, не съм, но не защото го намирах за "плашещо", просто не исках(намирах го за унизително по него време :D )


Най-важното е да си максимално възбудена и овлажнена, плюс приятелят ти да е внимателен!

prosto_chovek
08-27-2012, 07:08
не съм момиче, но до колкото знам, при първия път няма строго определена най - удобна поза, а си зависи от момичето... и това колко е възбудена :)

Amore-Mio*
08-27-2012, 08:38
Нека той си е отгоре. Мисионерската поза. Нужно е да си максимално отпусната и да го искаш наистина, а той да е максимално внимателен, нежен и търпелив. И всичко ще мине по мед и масло. Възможно е след това да има кръв, няма нищо страшно. Относно болката: зависи.

YourFavouriteDrug
08-27-2012, 11:20
Никой не може да ти каже колко точно ще те боли, някои изобщо не ги боли, а други (сравнено с кола маската :D) - доста. И според мен мисионерска е по-добре, въпреки, че няма момиче дето да си е губило девствеността два пъти, че да ти каже как е по-удобно :D
Лапането си е по твоя преценка, ама най-добре го остави за друг път, ако те притеснява ...само че не виждам какъв е проблема после да го правите :D пък и все пак той ще е с презерватив предполагам

ShtrudeL
08-27-2012, 11:25
лол
Кола маската боли много повече. :о
По-добре е да си отгоре, но ако не се лигавиш при болка. Т.е. и да те боли мъничко, стисни зъбки и си се нанижи хубавко хаха
Иначе и отдолу може, ама аз много се дърпах и бягах нагоре из леглото. :о
Всъщност всякак може, във всякакви пози, стига да имаш хубава нагласа, болката ще си е една и съща, не е някаква философия.
И кое му е плашещото да ъъ му лапаш и после да ти влезе между крачетата?! Или обратното?! :о

DisappointedDreamer
08-27-2012, 11:53
Болката зависи от момичето. При някои болка няма, при други има. При някои кръв има, при други няма. Всичко е индивидуално.
За позата, аз препоръчвам мисионерската и той отгоре, ако е опитен, внимателен, и нежен.
Не смятам че има нещо унизително/плашещо при доставянето на орална любов на половинката ти, а след това към преминаване към истинския секс. С времето и опита ще го осъзнаеш.

FuCKkK13
08-27-2012, 11:57
мхм ..по начина ти на изразяване си личи че си девствена :? .. болката и кръвта са индивидуални,съгласна съм с горния коментар... просто момчето да е по внимателно и това е.. а и това,че няма ти да имаш контрола не означава че ако те заболи много не можеш да му кажеш да спре за малко примерно...

ccdesigns
08-27-2012, 11:58
Абе да питам помеждудругото. Некой правил ли е мисионерската като момичето е отгоре? Аз кат си го представям некво смешно, а гледам, че навсякъде уточняват и 2те неща :D

AnarchyBoy
08-27-2012, 12:55
Абе да питам помеждудругото. Некой правил ли е мисионерската като момичето е отгоре? Аз кат си го представям некво смешно, а гледам, че навсякъде уточняват и 2те неща :D

Аз съм правил , хубаво е , но се чувствах като педал 8-) става си , малко е сложно , после ако намеря гиф-че ще пратя ;)


По темата , болката и кръвта са строго индивидуални както вече 15 милиона човека казаха в 15 милиона теми , включително и тази

И като в всяка друга подобна тема ще отговоря тъй
Просто се отпусни! Пийнете по 1 чаша вино,шампанско, по една бира ако щеш , и се успокой няма данни за умряла по време на първия и път
(то не знам дали има данни за умряла по време на секс , освен ако не е на 80 и не я тръшне инфаркта) :razz:
Значи успокояваш се , сигурна си , че го искаш , и го правите!
Що пък да не му лапаш?!

marilyn
08-27-2012, 16:48
Болката е различна при всички, а аз не мога да я сравня с тази от кола маската...
Иначе най-удобната според мен е мисионерската.
Това с лапането не го разбрах, кое те притеснява?

dami666
08-27-2012, 18:06
Ех,първия път не е толкова плашещ,колкото си го представяш.При мен не беше много болезнено,колкото да си порежеш пръстчето боли и горе-долу толкова кръв тече.Предпочетох той да е отгоре,успокоява ме,защото той беше по-опитен.Това пък с духането ме уби..нито е гнусно,нито нищо.

horacio
08-27-2012, 19:17
лол

Иначе и отдолу може, ама аз много се дърпах и бягах нагоре из леглото. :о

ахахахахахах засмях се :lol: хахах :D :D :D :D
иначе по темата, хората си казаха за болката.. различно е. А за позите, пробвайте няколко и ще видиш коя ще ти е по-удобна.

msdattt
08-27-2012, 19:36
Никой не може да ти каже колко точно ще те боли, някои изобщо не ги боли, а други (сравнено с кола маската :D) - доста. И според мен мисионерска е по-добре, въпреки, че няма момиче дето да си е губило девствеността два пъти, че да ти каже как е по-удобно :D
Лапането си е по твоя преценка, ама най-добре го остави за друг път, ако те притеснява ...само че не виждам какъв е проблема после да го правите :D пък и все пак той ще е с презерватив предполагам

Ооо аз два пъти си я загубих! :D Не се ебавам :? Първия път мисионерската поза беше, не усетих болка, имаше съвсем малко кръв и чак при третия ми полов контакт ме болеше цял ден след това :? Оказа се, че не ми се е била разкъсала първите два пъти изцяло ципата (а и може би, затова не съм усетила болка и имаше толкова малко кръв), но на третия ми път експериментирахме повече и ако не се лъжа при кучешката такава болка, такова нещо.. :? цял ден след това ме болеше и имаше повече кръв, не мога да си обясня защо се получи така, може би защото в началото бяхме по-нежни и внимателни, а после .. :D :D

Furious?
08-27-2012, 19:37
ръгай смело докато не усещащ повече болка