PDA

View Full Version : Деактивиране на Facebook акаунт



wiki_95
08-27-2012, 06:02
Здравейте!До сега се рових из нета за начини да деактивирам акаунта си, но реших да попитам и тук. Как да деактивирам фейсбук акаунта си? Разбрах, че начин за изтриване няма, но поне мога да го деактивирам. Надявам се вие да ми кажете как, и да не стане така, че да го деактивирам, но да продължават да ми пращат покана или да ме отбелязват на снимки и т.н.Помагайте!

KTwhipp96
08-27-2012, 06:18
Значи горе в дясно натискаш стрелкичката, отиваш в Аcount settings (второто), след това гледаш горе в ляво пише General и под него Security натискаш го него и сега посредата някъде трябва да видиш надпис в синьо Deactivate your acount. :) Ето ти и клипче http://www.youtube.com/watch?v=8XuY-jQqMDY

wiki_95
08-27-2012, 12:54
Благодаря, KTwhipp96 ,но аз хубаво ще си деактивирам акаунта, но през това време докато е деактивиран, останалите потребители ще могат ли да го посещават и да ме отбелязват някъде примерно? В смисъл като ми напишат горе името ще ми излиза ли профила или.. ? Т'ва ме човърка :D

bloodyF
08-27-2012, 13:12
не
излиза че си им в приятели, но НЕ могат да цъкат , да те тагват и да те намират в търсачката..

DennisCobain
08-27-2012, 13:15
Благодаря, KTwhipp96 ,но аз хубаво ще си деактивирам акаунта, но през това време докато е деактивиран, останалите потребители ще могат ли да го посещават и да ме отбелязват някъде примерно? В смисъл като ми напишат горе името ще ми излиза ли профила или.. ? Т'ва ме човърка :D

не, няма да могат да те отбелязват, нито да ти пращат покани, нито други глупости. Ще се виждаш в списъка им с приятели, но когато се опитат да цъкнат на профила ти ще им излезе прозорче, че акаунта ти е деактивиран и не могат да го посетят. Все пак, всичко което някога си поствала се пази някъде там от фейсбук.. Така, че си е все тая.