PDA

View Full Version : чувствали ли сте се така?



ninaa12
08-27-2012, 11:42
Здравейте на всички ^^ Имам един ... мой си проблем. Знам че може на някой да се стори много тъпо,смешно обаче тази мисъл всеки ден ме тормози. С приятеля ми сме почти година заедно.Много караници много нещо,... никакво доверие и въпреко всичко с много компромиси и търпение и от двете страни засега мисля че ... стабилизирахме много нещата сравнение с преди. Преди ме е лъгал... и виждах само това. Само обвинявах и не виждах че вече ... вече наистина не го прави. Но когато разбрах с какви момичета е бил преди.. просто аз самата не съм като тях. Смисъл такъв не се мисля за грозна.. нито пък за много красива. Обаче знам че върешно той си ме подрежда по някакъв начин и аз винаги сякаш за него съм след тези момичета. Да може да е с мен, да съм единствена за него но как като знам че вътрешно сигурно ме смята айде ако не за грозна за много под "тяхното ниво" .. оф даже и аз не се разбирам но все има една такава мисъл. Не мога точно да го обесня. Да речем че нямам някакво самочувсвие за себе си добре... но имам нито ми е в повече нито ми липсва. Кара ме да се 4увствам добре, повтаря ми постоянно че съм единствена за него и никоя друга не му трябва но .. как да стане като не мога и не мога да се почувствам по важна. Сякаш ако ей сега някое момиче от бившите му си каже "не мога без него ще си го върна" примерно говоря ... сякаш нямам шанс да го запазя до себе си. Попринцип имаше възможността да се върна при едната си бивша докато беше с мен.. и не го направи. Но постоянно тези момичета от миналото му ме тормозят всеки ден. КАзвам си "виж колко са красиви защо забога е с мен,сигурно защото вече е заета и знае че няма шанс" сеедно съм 2рата. Моля ви не ми казвайте че трябва да се разделим не е това.. прави всичко за мен но защо се чувствам така? Единственото което .. ме успокоява на моменти е .. че щом е с мен значи иска да е с мен. Просто имам нужда от еи такъв разговор "смятам че еди си коя е по красива от теб че еди си коя е по добра в дадено отношение от теб.. имам нужда от еди си какво тя ми даваше това а ти не го правиш" Звучи грубо знам но аз самата имам нужда да го чуя отколкото да знам че си го мисли. Но няма как да ми го каже... а самият факт че си го е помислял даже ме убива. Само не ме упреквайте и обиждайте искам просто най-сетне да си отворя очите и спра да мисля такива глупости но не мога. Знам само че аз съм си виновна за това, че е мой проблем и трябва сама да го разреша да стана по уверена в себе си и да спра да се измъчвам с такива мисли които отстрани изглеждат... абсурдни знам... Благодаря за отделено време на тези които са го прочели.

Amore-Mio*
08-27-2012, 11:50
Чувствала съм се така, но само в началото на връзката ни, някъде до първия месец. Минали сме през какви ли не трудности, но се справихме и сега сме повече от добре, даже. Което мен изключително много ме радва. Всичките препятствия по пътя ни , ни привързаха повече един към друг.

Да, правила съм му проблеми за миналото, за момичетата. Твърдяла съм, че еди-коя си от бившите му е красива и се чудя защо е с мен, споделих му го. И се почувствах по - добре, защото той ми доказа, че за него съм най - красивите от бившите му, пък повечето от познатите му също ми помогнаха с коментарите, че си е хванал хубаво момиче. Та, така де.

Просто разбери, че миналото си е минало.
Ти също си била с момчета, но не мислиш за нито един от тях, нали? Не подреждаш настоящия си приятел някъде там, където да не го забелязваш? А още повече, че когато сте преодолели труден период и в момента той дава всичко за теб. Осъзнай го.

PS: Съжалявам, че изпаднах в излишни обяснения.

Chacho
08-27-2012, 11:55
1. Сега ще има достатъчно коментари "Щом е с теб, какво се притесняваш?", което си е самата истина.
2. Най-вероятно въобще не те подрежда и не го мисли, ще е много тъпо да го насилиш да го направи, само за да ти каже 5 думи.
3. Никога няма да си най-красивата и самочувствието не значи да се възприемаш като такава. В друг аспект освен външния вид преценяваш ли се? Разгледай се малко като съвкупност от качества, не се фокусирай само върху циците си.

sasha_90
08-27-2012, 11:59
Казваш, че имаш достатъчно самочувствие, но никъде в написаното не го показа. Защо? Това, което наричаш проблем, не е такъв. Всичко само си го втълпяваш.Спри! Ако продължаваш, не само ще си тровиш живота, но и ще изгубиш него, а не искаш, нали? Просто трябва да повярваш в момчето си, повярвай, че си единствена за него, още повече, че е с теб, не с някоя от бившите си. Имай малко повече самочувствие, вярвай си! Това е най-важното. Виж, може да са по- красиви от теб, но той е с теб, което означава, че е видял нещо повече в теб. Запомни, че ревността и ниското самочувствие, могат да съсипят и най - стабилните отношения. Не си губи времето с глупости.

SisiStrange
08-27-2012, 12:02
2. Най-вероятно въобще не те подрежда и не го мисли, ще е много тъпо да го насилиш да го направи, само за да ти каже 5 думи.
3. Никога няма да си най-красивата и самочувствието не значи да се възприемаш като такава. В друг аспект освен външния вид преценяваш ли се? Разгледай се малко като съвкупност от качества, не се фокусирай само върху циците си.
А баш.

Мъжете не мислят така. Всъщност като се замисля и аз не мисля така. 8-) Не те сравнява, не те преценява, ако имаш някакъв миниатюрен недостатък според твоето си мнение едва ли го забелязва. Но, ако специално му посочиш, ще обърне внимание. Щом те е харесал, явно не те мисли за грозна. Ако те помисли, ще усетиш.

Chacho
08-27-2012, 12:04
^Е, все пак имаме 10-балната система за оценяване на външен вид, не е като да е без хич. :D

SisiStrange
08-27-2012, 12:11
Ние също. 8-) Ама ние знаем вашата, а вие не знаете нашата. :-P

Да, ама примерно, ако имате пред себе си една гола мацка с хубави цици, задник и стегнат корем, няма да забележите някоя объркала се стрия или някоя друга дреболия. Всъщност много мъже ще се зарадват на хубава мацка със симпатично телосложение, не идеално. А една друга немалка част ще се зарадват, ако е анатомично правилно построена. 8-) 2 крака, 2 ръце, няколко дупки.

Бтв, авторке, наистина, нали не си представяш, че като му се съблечеш и се отъркаш в него си мисли: "Ех, а в старите времена какви жени..." Абсурд. Щом са се разделили е имало някаква определена причина.

ninaa12
08-27-2012, 12:50
Да имало е причина,но едва ли тази причина е била външния вид нали? А с една от тях ... наистина си е много красиво момичето нищо лошо не мога да кажа въпреки че докато си е имала приятел се е търкала на моя. Да тогава не е бил с мен .. а с момичето преди мен.. с нея е имал връзка от 7 месеца и го е направил обаче не, това не ме притеснява изобщо. Знам и съм сигурна, че докато е с мен няма да го направи, няма да постъпи така обаче когато го попитах нормално (винаги гледам да говоря съвсем спокойно и да се правя че наистина ... не ми става гадно) ми каза, че не са се получили нещата просто. Ей това му е изречението всеки път ем не се получи.. и така ми го казва сякаш причината е била защотото си е имала приятел и сама е спряла после да му отговаря. Ами ако ей сега скъса с приятеля си и реши съвсем "приятелски" за пореден път да се добере до моя приятел тогава какво? Тогава наистина не бих имала шанс тъй като тогава не се е получило защото тя не го е искала. А сега ако поиска какво? Той ще откаже на това красиво момиче заради мен? Не мисля. Може да твърди че даже няма и да я погледне на всяко момче е наясно с това че ако имат избор между .. едно не чак толкова красиво момиче и друго което си е баш красиво и също добро свястно и т.н и може да му даде това което и аз добре де повечето неща а тогава въпроса ми е с какво ще се различам аз ? За жалост отговора е с нищо. Въпрос на който даже и той не можа да ми отгвори. По точно мрънка 5 мин, не знаеше какво да каже и накрая последва "само ти ме правиш толкова щастлив" айде бе. Отбий номер. Тука ми е проблема и се моля да се намери някой който да е сигурен в това че греша. Тъй като собствения ми приятел не успя. ... ;хх

SisiStrange
08-27-2012, 13:02
Kак ще е отбий номер? о.О Че това е възможно най-искреното нещо, което съм чувала. Момчето се опитва да ти каже общо взето това, което ти каза Чачо в последната точка. И да са били по-красиви, какво? Ами, ако са били тъпи? Досадни? Ревниви? Нахални? Или просто не са се разбирали? А ти си много по-добра за него, караш го да се чувства добре? Ей, я горе главата и не се филмирай толкова. В твоите очи може да са мега мацки и супер свястни, ама това няма значение. Може за него ти да си най-добра и най-красива. Всеки си има различен вкус. Айде, нека те доуспокоим, както съм сигурна и че ще стане в крайна сметка. Изброй, според теб, качествата, с които са по-добри от теб. Какво им е толкова по-хубавото и какво ти има на тебе? Ама честно. Аз отсега ще ти кажа какво имат повече със сигурност - самоувереност. Докато му мрънкаш колко са по-яки другите, ако ще и да не е мислил така досега, ще започне да го мисли, гаранция. Никой мъж не харесва момичета с мега ниско самочувствие.

xXxPETYAxXx
08-27-2012, 13:14
Офф момиче, спри да ги мислиш тея неща:
1.Колкото и да се стараеш, да не показваш колко си чувствителна на темата, щом го разпитваш си е направил асоциациите. Това, че е момче, не значи, че не може да си използва мозъка.
2.За да са скъсали е имало причина, по-значителна от вършния им вид! Капишшш?
3.Не исках и аз да го пиша, но "Щом е с теб, значи го иска"...
4.С подобни мисли, най-много само да се дракаш с него и да охладнеете съвсем. Замисли се, че може би честите ви караници са били поради твоето недоверие и въображение?!

ninaa12
08-27-2012, 13:31
Аз самата нормално като всеки един човек имам неща които не си харесвам. Е да, добре. Това съм го приела все пак никой не е перфектен. Ако не говорим за външност мога с чиста съвест да кажа че му давам всичко от което се нуждае. Качествата с които са по-добри от мен не мога да кажа тъй като не ги познавам а и сама не мога да определя. Но външно определено от мене има какво да се иска поне според мен самата. Той самият ми каза за едното момиче... била много добра и свястна, готин характер ама нищо не било станало. Но според мен за него това е достатъчно. Достатъчно е да е красива (такава е) свястна( такава е за него) добра също, характера и бил готин какво повече се иска за да не ме заебе ? Нищо.. ако види, че биха потръгнали нещата какво би го задържало при мен? Няма такова нещо. Се пак тя в всяко едно отнешение върви с мен само дето красотата и е в повече. Не съм идеална, перфектна, с идеално тяло, или пък в лице да съм също без грешка ... просто винаги има по-добри и по-красиви но около него почти всяка една е такава. Просто всеки ден научам за следваща и следващта и това ме убива имам чувството че няма край това нещо. С мен е да .. ако ще и само едно нещо красиво да намира в мен,щом е с мен значи му е достатъчно. Но сякаш това "да му е достатъчно" за мен не е. ;( С две думи .. не мисля че има нещо в мен което да ме отличава от тях. Не притежавам нищо което те да не притежават. С мен е щастлив е .. е да ама ако тръгне с една от тях също би бил ако не и повече знам ли. С мен е себе си да казвал ми го е ами ако това същото момиче от което се притеснявам също би го предразположил да е себе си? Красотата винаги ще е един голям +. Явно просто ... в него не съм сигурна. Твърди че не би го направил но не вярвам тъй като преди го правеше и да преди... отново това преди. И да .. единственото в което определно ме задминават е самоувереността.

SisiStrange
08-27-2012, 13:37
Разбираш ли значението на думите любов и връзка? В рейса, на улицата, в асансьора също може да срещне по-красиви от теб. И той не е НАЙ-красивия, убедена съм. Ако ей сега дойде и ти се предложи невероятен красавец, свестен, умен, интересен. Ще си зарежеш ли приятеля за него?

Много навътре си се забила в тая история и тези комплекси. Човек не е просто свестен или хубав и толкоз. Всеки си има индивидуалност, а характерите могат или да си пасват, или не. Няма универсална табличка с критерии, в която ти да си с 3т. назад от някоя си, значи край, веднага ще те зареже за нея.

По тази логика не трябва да има семейства. За 40-50 години брак (примерно) моя не знам колко пъти ще види по-красиви от мен момичета (в моите представи). На всяка ли трябва да изпадам в криза и да ни отписвам?

Стига се рови в миналото, а си живей живота.

balu4ka
08-27-2012, 13:48
Какво е правил преди?(само това не разбрах).
Занимавал се е с други ли ,докато е с теб?
Мисля си ,че така ще го отблъснеш от себе си,всякаш не оценяваш това,че сега е с теб и държи на теб с всичките ти минуси и несъвършенства.След като година сте заедно,значи намира нещо в теб,което е липсвало при останалите.Разделили са се с причина,понякога външният вид не е всичко.Аз също не съм съвършенна,аз също съм се чудила как бившият ми беше с мен и т.н,но след като е бил значи е намирал нещо,имало е нещо.
Не трябва да си толкова критична към себе си ,да мислиш ,че щом не си съвършенна не можеш да имаш това което те прави щастлива.Стига се вглъбява в глупости,започни да търсиш хубавите неща в себе си ,ще ги намериш!

shmatarok
08-27-2012, 14:54
Не съм чела по-голямата част от горните коментари, така че може да се повторя с някого.

Не мога да разбера за какво търсиш проблем там, където очевидно го няма.
Седиш и си набиваш филми за неща, които НЕ му минават през главата.
Повтаряш само колко красиви били онези момичета, ама външността им тва, ама външността им онова... Еми представи си няма перфектни хора, ако ти не виждаш някой техен недостатък, очевидно той го е видял, не го е приел и затова нещата не са се получили. Ти какво искаш от него - да ти повтаря цял ден колко незаменима и прекрасна си? Защо по подобен начин си подбиваш самочувствието така? Имай доверие в него и в себе си, ето, човекът е с теб вече цяла година, очевидно се чувства добре с теб и те харесва.
Спри да се комплексираш и се наслади на връзката си. С много пилене на главата най-много да започнеш да го ядосваш и да му омръзнеш.

HollyGolightly
08-27-2012, 20:14
Добре, той ти казва че иска да е с теб, ти го правиш щастлива, тогава защо продължаваш да дълбаеш? Давал ли ти е някога причина да не му вярваш? И какво трябва той да направи , за да ти докаже, че не иска друга, брак ли трябва да ти предложи, за да се успокоиш? Казваш, че имаш самочувствие , но с нищо не го доказваш. Просто престани да си мислиш такива работи и се радвай на времето, което прекарваш с него.

nymphadora
08-27-2012, 21:27
Горе-долу имам представа как се чувстваш.И аз съм имала моменти,в които съм си мислила "защо въобще е с мен","аз не съм негов тип",но после ми минава.Все пак щом е толкова време с теб и сте положили усилия да запазите връзката си,значи си струваШ.

Goddess
08-27-2012, 23:49
Бъди сигурна, че ако наистина е влюбен в теб и те обича, нито те "класира", нито те има за по-малко красива от тях. Може да завучи сладникаво, обаче съдя и по себе си, съдя и по мъжете/момчетата, с които съм общувала на тази тема и наистина, когато човек е влюбен, неговата си половинка е най. Нали се сещаш, че и тези момичета, с които е бил преди теб - и от тях има по-красиви.

ninaa12
08-28-2012, 00:14
Всичко добре точно когато си подрерих нещата в главата ми заяви че ако трябвало да определи бившата му била много по красива.А да не говорим в какви подробности изпадна преди това направо се видях в чудо нито съм го карала нито нищо сам си го каза. Ако трябва да определя в най-лошия ви вид си много по добре от тях а в най-хубавия си на 2ро място. ????? Бях изумена какви са тези глупости? А уж когато си влюбен човека до теб за самия теб е най-красивия? Ако е някоя друга не ми пука... но е бил с нея 7 месеца. А като му казах какви са тия глупости за това в най-лошия и най-хубавия вид ми вика е аз несъзнателно го казах за да не те обидя. А го направи. АКо беше казал ем така и така за мен тя е така от теб външно ок ще го приема някак се пак с мен е нали? Защо трябваше да ми бръщолеви разни глупости преди това и накрая да ми каже че е излъгал за да не ме нарани? Тъй като сега го направи още повече.

Goddess
08-28-2012, 00:23
Не го обвинявай. Това наистина са супер смешните глупости, които е казал, но дори и да не си го накарала в конкретния случай, съдейки по другите ти обяснения - доста пъти си го ръчкала и си му натяквала комплексите си относно външния вид и си искала отговори - когато ти е казвал защо е предпочел теб пред тях, не му вярваш и не ти е достатъчно, а когато ти каже това, което всъщност е в твоята глава - се сърдиш. Някакси няма угодия. Зарежи тази работа, ако връзката ви като цяло върви - наслаждавай й се и спри да се комплексираш и да ревнуваш от минали неща, защото ще се съсипеш, ще съсипеш и връзката ви с подобна несигурност.

Chacho
08-28-2012, 08:55
Не знам как изглеждаш, ма аз не бих те изтраял и с неземен задник да си.

xXxPETYAxXx
08-28-2012, 10:41
А уж когато си влюбен човека до теб за самия теб е най-красивия?
Тука не съм напълно съгласна. И да си влюбен в някого, си на ясно, че има и по-красиви чисто визуално хора от него. Не ми казвай, че мислиш приятеля си за най-красивия човек на света, заслужаващ титлата "Мистър Вселена"... "Истинският мъж не обича най-красивата жена на света, а тази, която прави света му най-красив!","Мъжът не обича една жена, защото тя е красива, а тя е красива, защото той я обича" - клиширано, но вярно.
Доколкото разбрах, преди не си знаела, кои са и как изглеждат бившите му, но пак сте се карали и те е лъгал? Защо не отговори на въпросите на balu4ka ? Не е зле да уточниш за какво те е лъгал, изневерявал ли ти е?
Ако искаш да си с него, затвори тази страница от миналото му и НЕ ОЧАКВАЙ, че ще се държи с теб, както ти искаш и ще ти казва, само това, което искаш да чуеш... Ми sorry, ама ти не искаш да си с него, какъвто е, а да си с него, какъвто ТИ ИСКАШ да бъде.

ninaa12
08-28-2012, 11:38
Бяхме заедно 4 месеца след което намерих хронология как я зарибявал друга. Отиде до горе и аз бях седнала и си бях в моя скайп и някоя му писа ... погледнах и .. видях хронология която до ден днешен не мога да забравя. Преди 2 месеца същото това момиче(той я беше блокирал) му праща пълномощно от друг скайп... и му вика "ей сърцеразбивачо приеми ме ако искаш" и той я прие. И сега следва "е какво толкова?" и да, нямаше да има ако не го беше скрил от мен. Тъй като конкретно за нея сме говорили и му казах държа относно това момиче да ми казваш и споделяш всичко нали нищо не криеш, минало е, не го мисля но ако има нещо бих искала да ми споделиш както аз правя когато някое момче от миналото ми те притеснява. Скри го и трябваше да му вляза в скайп да пиша там на кого беше а той нямаше интернет иначе не си имахме паролите и само последва "а да знаеш че еди си кога еди си коя ми прати пълномощно и е приех " ... и аз веднага си помислих че щом не ми е казал може би е имал нещо напредвид(отново) знам ли. ;х След като това момиче не му е приятелка близка да кажеш и +това тя го харесва все още иприятеля ми го знае.Знае и какъв проблем беше за мен тогава и защо просто не я приема така или иначе само му стой в скайп и не си пишат. Аз като не ми трябва някой или някой който даже не присъства в живота ми по какъвто и да е начин не бих го приела още по малко ако знам че на приятеля ми ще му стане тъпо. След това с още едно момиче се беше зарибявал.. и ми каза "ами аз нарочно го направих за да вида дали ще се подразниш" ..... и на 5тия месец вече ми каза че срещнал бившата си и усетил някакво странно чувство което определи като "носталгия". Попринцип е възможно да и на мен ми се е случвало като се има напредвид че на 5тия месец с мен той я е видял за 1ви път откакто са се разделили .. тоест след 6 месеца някъде. Минало е .. и ся знам че няма даже да посмее да го направи, знам че ме обича но.. някак не съм много сигурна и явно там ми е проблема. Имам някакво гадно усещане, че пак ще го направи или по скоро ме е страх да не го направи и пак да се чувствам по тоя начин. Въпреки че вътрешно в себе си знам че няма да го направи пак ми е едно такова...

SisiStrange
08-28-2012, 12:22
А, аз си мислех, че той е свестен. Опа. Забрави ми предните коментари в темата.

xXxPETYAxXx
08-28-2012, 12:45
Е, така вече проблемът става съвсем различен...
Съжалявам, но според мен няма да се промени. Изживявала съм нещо подобно(без частта "тя е по-красива") и просто според мен такъв тип момчета не се променят. Дано да греша за твоя случай.
Само ще ти кажа, че когато си блъскаш главата в старание да запазиш една подобна връзка и доказваш, че искаш да си с човека, той едва ли не се чувства "длъжен" да те успокоява и лъже... А ревността може да погуби и най-прекрасната връзка.
Разбирам, че имаш причина да се съмняваш в него, ще ти дам съвет от личен опит, въпреки че каза, че не искаш да чуваш такива неща: разделете се, преди да е станало късно и съмненията ти да са реализирани...

ninaa12
08-28-2012, 12:50
Толкова съм объркана.Няма с кого да говоря защото направя ли го всеки ще ми каже "зарязвай го" ... но никой не ме разбира напълно даже и не се опитва. Сега излиза звъни ми... ако някъде ще ходи звъни ми ако се осъмня за нещо наистина ми доказва, че ще е там и с еди си кого.И не не го карам, а сам го прави.. на моменти се държи толкова безотговорно, а на моменти е коренно различен. Не искам да ми казва хубави неща,не искам и да го карам на сила да го прави. Проблема е там че за 11 месеца да ми е казал 4 5 пъти че сам хубава или че нещо ми отива. Дори и да е така, да си го е помислил не ми го казва .. а аз имам нужда да го чуя от него а не от някое друго момченце което познавам от 2 месеца. За 2 месеца от тях чувам повече мили думи и неща които да ме накрат да се почувствам добре отолкото той го направи за 11 месеца и нямам предвид никакви зарибявки.Имам предвид приятели момчета ... той прикрива абсолютно всичко. Всеки на мойто място по едно време ще се усети и ще започне да си ги мисли тези неща. Че едва ли не наистина му има нещо на външния вид. Добре ще му дам време само това остава през което време ще мълча и ще се преструвам друг начин няма. Просто не издържам вече да си мълча.

xXxPETYAxXx
08-28-2012, 12:58
Ама, за теб упорито най-големия проблем си остава, че не ти казва, че си красива...

SisiStrange
08-28-2012, 13:12
^ Аз пък след разясняващия пост я разбирам малко повече. Това отношение на постоянно зарибяване на момичета, мрънкане по бивши и никакви реакции на одобрение към нея са убиец на женско его. Нищо чудно, че я гложди толкова. Самочувствието и кой знае колко се е убило. И аз съм на мнение да го разкара пък, ако ще иначе да е пиленце златно (което ме и съмнява).

mimijessi
08-28-2012, 13:19
Знам, че не искаш да го чуваш,но и според мен трябва да се разделите.Според постъпките му (които ти описа) мисля,че пак ще го направи. Не знам просто предполагам! :(

xXxPETYAxXx
08-28-2012, 13:39
^ Аз пък след разясняващия пост я разбирам малко повече. Това отношение на постоянно зарибяване на момичета, мрънкане по бивши и никакви реакции на одобрение към нея са убиец на женско его. Нищо чудно, че я гложди толкова. Самочувствието и кой знае колко се е убило. И аз съм на мнение да го разкара пък, ако ще иначе да е пиленце златно (което ме и съмнява).

Ами да Сиси, то и аз я разбирам след разяснението, имах в предвид, че комплексите й относно външния вид въобще не са й проблема. Те са следствие от по-сериозните проблеми в отношението на приятеля й.

kittyKat
08-28-2012, 13:55
Мацка, ако продължаваш да мислиш, че не си достатъчно добра за него направоооо си жива за оплакване. Обичай се,уважавай се! Щом той не е с тях ами с теб значи си специална. ;)

ninaa12
08-28-2012, 15:09
Ами да Сиси, то и аз я разбирам след разяснението, имах в предвид, че комплексите й относно външния вид въобще не са й проблема. Те са следствие от по-сериозните проблеми в отношението на приятеля й.

Точно тогава започна всичко това. По точно тези мисли. И колкото и да се опитвам да ги забравя се пак толкова време мина ... казвам си няма да го направи но това чувство е всеки ден с мен, и тези мисли постоянно ми са в главата.Аз самата в такива подробности започнах да изпадам че единственото което искам да чуя от него е нещо което да ме нарани,защото вече нищо друго не съм способна да приема.

SisiStrange
08-28-2012, 18:23
Тогава това не е връзка, а пародия на такава. Любовта я има, за да те прави щастлив, по-сигурен, по-уверен. Не да те наранява. Намери си някой, който може да ти дава всичко това.

ninaa12
08-28-2012, 23:43
Нещата които ми каза днеска цитирам " Ако трябва да сравнявам външно го правя абстрахирайки се от факта че сега съм с теб и съвсем искренно ще ти кажа че бих я помислил за по хубава. ДА обаче и от нея има по хубави с които съм се занимавал. Винаги ще има по хубави каза ми пък от кои момичета за него аз съм била по хубава един вид всеки от всеки. И ми каза е аз имах възможността да бъда с момичето което "е по хубаво" от теб защо тогава съмс теб след като се мислиш за по-грозна? Аз не бих тръгнал с момиче което е грозно за мен тъй като не би ми било приятно. Съвсем искренно ми избори нещата които е харесвал в нея и нещата които харесва в мен. това трябва ли да ми е достатъчно?

NambyPamby
08-29-2012, 01:35
Аре, научи се да слагаш запетайки, да го е@а. 4 сутринта е, кьорава съм, а тия изречения по 5 реда без пауза направо ми бъркат в здравето.

От една страна размислите ти наистина навеждат на мисълта, че си с ниско самочувствие, от друга обаче те разбирам по някакъв начин. Всяко момиче обича да се чувства желано, обичано, да му се показва и доказва, пък и жените, казват, с ушите обичали(което пак не е абсолютната истина). Съвсем нормално е да искаш да чуеш, че си красива, че подлудяваш човека до теб и че те иска във всеки един момент. На теб подходът ти е изцяло грешен, ако щеш ми вЕрвай, щото с тия разпити само показваш колко несигурна си, обаче... Не е като си се подвела нещо. Изтормозила си го с постоянното пилене на главата и драпане в една и съща тема и като цяло всеки нормален мъж ще ти отговори веднъж, максимум два пъти, после ще му писне и ще те прати да пътуваш. Хубавото в твоя случай е, че не ходиш с мъж, а с кварталния плейбой, някакъв жалък келеш, който си е въобразил, че е голямата работа след като няколко малолетни шаврантии са му се пуснали. Има далеч по-интелигентни начини да се измъкне от патовата ситуация, в която го поставяш. Но той е прост(или просто малък на години все още) и не може да се сети, затова маже ли, маже ли, маже... Връзка не се гради с компромиси и старание само от едната, в случая твоя, страна.
Викам да го зарежеш, да вземеш да се оправиш малко, да се погрижиш за себе си, самочувствие тва-онова, не заради някакъв, дето днес го има, утре го няма - заради себе си. Чувстваш ли се добре, в хармония със себе си, то това ще проличи и външно. И нещата ще се наредят от самосебе си.

balu4ka
08-29-2012, 05:46
Извинявай,но твоят недодялан приятел е комплексар.За какво ти е такъв човек?
Ясно ми стана ,че премълчаваш най-важната част,за това трябваше да почнеш с нея.Това,че всеки ден той е рушал егото ти,а да не говорим за самочувствието ти ,което е сринато до 0.Мисля,че трябва да поговориш с него и да се разделите.Това не е връзка.Връзката се състои от двама души,двамата правят компромиси.Когато това се случва само от едната страна,значи връзката не е връзка,а мазохизъм донякъде.Помогни на себе си,ако останеш до този човек,то драмите ще са ти ежедневие : )

Lisinka
09-09-2012, 16:15
Няма нищо смешно в това как се чувстваш, нито пък имаме повод да кажем да скъсаш с него ! Просто поговори с него,излей си душата и кажи какво те мъчи и че постоянно го мислиш.Ако си сигурна,че искаш сравнение с бившите, то просто го поискай от него, но той ако не иска не трябва да си мислиш пак,че е защото си по-зле от тях или нещо такова, може просто да не иска да си спомня за тях,а само ти да си в очите му ! А и може той направо да ти го каже, което и аз : ) Увеличи си самочувствието, не казва да е до небето, а просто да си по-уверена в себе си и във връзката ви ! Щом твърди,че си единствена (поне за момента) явно наиситна си и щом сте преодолели трудностите,значи има защо ! Давай смело напред и просто поговори с него, не се притеснявай : ) След като има проблем е нормално да до разрешите по един или друг начин

fenkaaa
09-10-2012, 00:57
Защо трябва да се чудиш той какво мисли? Може да са 100 пъти по-красиви от теб,но отвътре? Може ти да не си най-красивата,но в теб да намира нещо,което не е намерил в тях.Красотата привлича до време,след това човек започва да се оглежда за много други качества и когато тези качества ги няма,красотата остава на заден план.