PDA

View Full Version : Изчервяване



Leticcia
08-27-2012, 12:42
Когато ме изпитват по някой предмет, винаги се изчервявам.Изобщо не се притеснявам от това, че ме изпитват и не знам защо се получава...случвало ли ви се е и как се справихте с проблема..много е гадно, защото ми се подиграват...благодаря предварително :)

lamer4e7o
08-27-2012, 15:05
Можеш да го прикриеш с фон-дьо тен или пудра, но повечето момчета го мислят за сладко… В смисъл такъв не виждам защо ти се подиграват, след като това си е нормално и както казах на повечето момчета им е сладко дори…

Друг „лек“ едва ли има.

Amore-Mio*
08-28-2012, 11:34
Да не би да се притесняваш от съученици и приятели?
Или да се съмняваш в знанията си?

gugenceto2
08-28-2012, 19:37
Ами ти май се притесняваш от това дали ще се изчервиш :D Да не ти пука какво ти казват съучениците. Не им обръщай внимание...

HollyGolightly
08-29-2012, 02:48
И аз съм така, нищо не можеш да направиш. И то това дали ти се подиграват или не си зависи от теб, не им показвай , че ти пука.

Incadeptus
08-29-2012, 03:19
Притиснява се,защото в този момент всички са насочили поглед от нея и очакват момента,в който да сгреши,за да и се присмеят.Учителкта също я гледа и така,споко и на мен ми се случва всеки път.Ама ако учиш много пък и не се изложиш,когато те изпитват ти викат зубър,така че са едни пълни простаци.

MagicSmiles23
08-29-2012, 06:54
Притиснява се,защото в този момент всички са насочили поглед от нея и очакват момента,в който да сгреши,за да и се присмеят.Учителкта също я гледа и така,споко и на мен ми се случва всеки път.Ама ако учиш много пък и не се изложиш,когато те изпитват ти викат зубър,така че са едни пълни простаци.
+1

gugenceto2
08-29-2012, 07:43
Притиснява се,защото в този момент всички са насочили поглед от нея и очакват момента,в който да сгреши,за да и се присмеят.Учителкта също я гледа и така,споко и на мен ми се случва всеки път.Ама ако учиш много пък и не се изложиш,когато те изпитват ти викат зубър,така че са едни пълни простаци.
Много си прав +1

Leticcia
08-29-2012, 11:09
Притиснява се,защото в този момент всички са насочили поглед от нея и очакват момента,в който да сгреши,за да и се присмеят.Учителкта също я гледа и така,споко и на мен ми се случва всеки път.Ама ако учиш много пък и не се изложиш,когато те изпитват ти викат зубър,така че са едни пълни простаци.

+1 Помогна :D Благодаря на всички :)

lamer4e7o
08-29-2012, 11:12
Сега не сме на даскало… Как по-точно ти помогна или ти си поредния трол?

neverbackdownx
08-29-2012, 16:57
Момчето / момичето се притеснява , спокойно , и аз бях така , особено като ме изкарваха отпред на дъската , всички погледи са забити в тебе и направо ми идеше да потъна в някоя дупка , ама горе-долу сега се оправих ;d