PDA

View Full Version : Генитален Херпес ! Проблеми



Free-Song
08-27-2012, 13:06
Здравейте !
Тази година ми откриха генитален херпес :( ( казаха ми че не се лекува ) ! та излекувах се от херпеса но не след дълго ми откриха гъбички симптомите ми бяха : ( 1-во се подух, след това се появи доста неприятен сърбеж и болки ) отидох на гинеколог след може би 3-4 дена ! предписаха ми хапчета + клотримазол , приемам си всичко редовно и отока отшумя , остана сърбежа и леки болки. Наскоро се погледнах отново и забелязах малка рана на срамните устни , посаветваха ме да правя секс (ест. с презерватив !)(понеже близо 1 мес. не бях , и можело от това да ме сърби толкова ) след секса ДА спря сърбежа но имам болки и мисля че се е появила още една раничка :( /// Започнах да се притеснявам да не ме повтаря херпеса ! възможно ли е ? ако има някой информиран моля да помогне ! Приятеля ми няма херпес нито гъбички ...

ALetterFromTheSky
08-27-2012, 13:36
Аз знам, че всеки херпес остава доживот , а доколко е така... примерно тези по устните пипнеш ли-остава си ии така

пък това да те сърби от неправене на секс е най-тъпото, което съм чувала...

Free-Song
08-27-2012, 13:43
Аз знам, че всеки херпес остава доживот , а доколко е така... примерно тези по устните пипнеш ли-остава си ии така

пък това да те сърби от неправене на секс е най-тъпото, което съм чувала...

когато те сърби клитора , когато правиш секс не те ли облекчава ?

ALetterFromTheSky
08-27-2012, 13:50
Ми, не знам-не ме е сърбяло там... щом те сърби имаш некъв проблем и те съветвам да отидеш и при друг гинеколог за второ мнение

cyclops
08-27-2012, 14:49
Това с херпеса е много неприятно. За съжаление това не се лекува. Лекува се, доколкото да отшуми, но може да се появи отново и отново. Изключително важно е да се консултираш с много добър специалист и да ползваш презервативи, за да не го предадеш на приятеля си! Между другото откъде го пипна? Според мен смени лекаря, този не ми вдъхва доверие на мен. Поискай второ мнение задължително.

besso
08-27-2012, 19:51
няма да е от четене в библиотеката :D

Amore-Mio*
08-28-2012, 17:52
Гениталните херпеси не се лекуват и е напълно възможно да са се появили отново, тоест тези рани да са си въпросния херпес, от който отърване няма.

Посети все пак гинеколог , отново.
И секс задължително да правиш с презерватив, за да не го предадеш и на приятеля си.

ALetterFromTheSky
08-29-2012, 06:21
Много ми е интересно момиче с херпес ако реши да забременее какво ще прави, смисъл трябва да зарази и партньора си ..

kalpazanka
08-29-2012, 06:23
^Така излиза.

BlowMeAway1
08-29-2012, 06:29
Наистина не се лекува, само отшумява и след време се появява пак. Много неприятна ситуация. Ако използваш интимен гел с много парфюм може и от това да те сърби.

Free-Song
08-29-2012, 08:28
Интересното е че не знам от къде може да съм го хванала (херпеса) ... спала съм само с 2 момчета ... момчето с което съм сега даже може да се каже че той ми е първия ! когато открих че имам херпес, и той отиде да се прегледа и му казаха че му няма нищо ! следователно може ли да е бил в мен още при раждането ми или ддз :( ... А попринцип не винаги правим секс с презерватив , даже е рядкост ! неговия Оролог му даде някви хапчета за подсилване на имунитета и едно гелче да се маже от вр. на вр. , ебаси сутуацията ---Благодаря на вс за обърнатото внимание ... днес ще ходя на лекар и ще споделя от какво е !

ALetterFromTheSky
08-29-2012, 10:56
Уролог му се казва по принцип и дори херпесът да не е налице вмомента пак е заразно(поне такива спомени имам от четене) така че по-скоро ползвай презерватив, щото ще стане ебаси цикличната ситуация -той на други мацки като скъсате, ти на други момчета и става ужас

Free-Song
08-29-2012, 17:17
Отново лекарска грешка !!!
д-р. Градинаров ме определи че имам херпес , а сега излиза че са били Афти (както и сега) ... много бавно минавали . дадоха ми някакъв крем който ми го забъркаха там ! тези лекарски грешки могат да те накарат да се побъркаш ... приятеля ми също ходил днес на уролог и кожен .. нищо му няма, не съм го заразила с нищо. ОТНОВО Благодаря на всички за Обърнатото внимание !!!

Free-Song
08-29-2012, 17:20
Уролог му се казва по принцип и дори херпесът да не е налице вмомента пак е заразно(поне такива спомени имам от четене) така че по-скоро ползвай презерватив, щото ще стане ебаси цикличната ситуация -той на други мацки като скъсате, ти на други момчета и става ужас

Когато херпеса не е на лице смисъл че няма пъпчици или някакви признаци на Херпес ... Не може да се заразиш ... Попитах днес доста подробно гинеколога си

cyclops
08-30-2012, 09:20
Супер ! Много се радвам за теб. Защото херпесът си е много сериозно нещо. Лекарите понякога наистина могат да те накарат да полудееш!

anonimnata 2
11-07-2012, 19:01
zdraweite naskoro mi otkriha genitelen herpes .... razbrah go ot moq priqtel za6toto simptomite purvo se poqviha pri nego .. sled koeto i az otidoh na ginekolog i mi predpisaha hap4eta krem acik i globuli ..... dvemata se lekuvahme okolo 2 sedmici ... iz4eznaha ni i na dvamata predi tri dni pravihme sex bez prezervativ za6toto toi ne iska .... sega me e strah da ne se poqvqi pak herpesa .... iskam da vi popitam ima li takava veroqtnost da se poqvi pri polojenie 4e nqma rani4ki ?

marilyn
11-08-2012, 10:56
Тук се пише на кирилица, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Ми като имате опасения, правете секс с презерватив.

rubby179
11-08-2012, 14:13
Херпеса може да се образува в резултат от гъбичките.

anonimnata 2
11-08-2012, 18:50
Да имам опасения и искам да знам когато не е възпален дали се предава .... цял живот с презерватив ли трябва да се прави секс .... :(((

cyclops
11-09-2012, 13:15
Ето защо НИКОГА не трябва да се примиряваш с "той не иска презерватив". Белята е сторена.Гениталният херпес не се лекува. Ще се появява и ще отминава после с лекарства, но той си е в теб и затова от тук нататък трябва винаги да правите секс с презерватив, когато сте с нови партньори, за да не ги заразите. А вие щом сте си го лепнали и двамата вече..речено сторено. Но когато избие със сигурност не правете нищо.