PDA

View Full Version : Увеличава ми се сметката за телефона?



kjssskj
08-27-2012, 18:31
ох помогнете ми значи от няколко дена сметката на телефона ми се увеличава като е изкарана картата се увеличава със стотинки но като е пусната с лв. помогнете ми преди да са разбрали наще моля ви помогнете ми

explosion_
08-27-2012, 19:17
Е кажи им! И не олучи раздела :)

fluffy_^
08-27-2012, 20:40
Какъв ти е телефона ? нов модел ли е?

machoka
08-28-2012, 07:57
ох помогнете ми значи от няколко дена сметката на телефона ми се увеличава като е изкарана картата се увеличава със стотинки но като е пусната с лв. помогнете ми преди да са разбрали наще моля ви помогнете ми

Провери си GPRS или points на конекшъните .. иначе казано дали има една иконка E - Edge - тва ти е интернета, ако по някакъв начин си го подкарал и си седи свързан най-често от там си точи парички.

kjssskj
08-28-2012, 19:39
нокиа 5530 е. ми незнам търсих дали съм пуснала нещо незнам даже и картата като е в друг телефон взима пари и като съм я извадила.

kjssskj
08-28-2012, 19:42
откъде мога да проверя за GPRS или points на конекшъните

kjssskj
08-28-2012, 23:43
ami prechi li ako sum si vleznala v facebook registraciqta no sum dala izhod na samiq internet i sum si ostavila rega ?! znam che pisha na kirilica no ne moga da go oburna izvinete

machoka
08-29-2012, 06:22
Най-добре отиди с нокията в мобилния оператор иии им кажи хем от апарата да ти излязат от всички интернет настройки (да ги настроят на нула, демек да нямаш такива) хем в тарифния ти план ако имаш нет и не искаш да го ползваш - да ти го изключат.

а ако имаш интернет знаеш ли на какъв принцип е в тарифния ти план? в смисъл на мегабайт ли те таксуват или как..

щото освен от нета, не знам дали от друго може да ти се надува сметката.

BlowMeAway1
08-29-2012, 06:59
Телефона се ъпдейтва. Отиди по-бързо в някой офис на мобилния оператор. Трупат се главоломни сметки!