PDA

View Full Version : Алкохол



12213443
08-27-2012, 21:04
Здрасти

Значи - ситуацията е следната: на 17 съм и обичам да се натрясквам я с приятели, я сам... Та: бира нямам никъв проблем да си взимам от където и да е, само че напоследък където и да пробвам никъде не ми продават твърд алкохол.

И се чудя - понеже гледам има някви онлайн магазини, ако си поръчвам от там с доставка до вкъщи, куриера ще ми иска ли години да получа алкохола или само да види личната карта, да види, че праща на правилният адрес ?

Lucho
08-27-2012, 21:28
На 95% съм убеден, че въобще никой нищо няма да ти иска.

Amore-Mio*
08-28-2012, 10:25
От месец някъде почти навсякъде ти искат години, за да купиш какъвто и да е алкохол. Дали бира, дали водка.

someonerandom
08-28-2012, 11:00
Ако си имаш обособена компания,просто съберете някакви пари и хванете някой познат с години да ви купи няколко бутлки,да имате за известно време.Честно казано нямам кой знае какъв опит,защото принципно изглеждам по-голям и не съм свикнал да ми правят проблеми.Или си намерете някое квартално магазинче(принципно колкото по-голям е маркета,толкова по-голям шанс да ти поискат документ) където знаете,че не ви искат години,и си пазарете оттам.Просто се поразтърсете.