PDA

View Full Version : Излишни кг?



STAMINA
08-27-2012, 21:36
На 15 съм - към 1.74 съм висока и тежа 54 кг не знам дали е идеално но отслабвам като ям по-малко от обикновено.Въпросът ми е дали е опасно?В смисъл не гладувам чак просто ям по-малко и се чувствам добре!Не тренирам нещо но понякога скачам!Мога ли да си докарам нещо опасно?аз мисля че е безопасно но все пак да ми кажете мнението си.

пс. яденето днес ми беше няколко бисквити, малко риба-дребна маринована с малко салата и диня- за цял ден.

Glam0rous
08-28-2012, 00:18
Очевидно нямаш наднормено тегло и не ядеш нищо, според теб дали е опасно?

KTwhipp96
08-28-2012, 08:54
Яж здравословно просто, без мазнини, вредни храни и тн, не стой гладна. И между другото аз съм колкото теб 175- 55 кила и се чудя как да кача, че съм кожа и кости. Още нещо че си под нормата, спортувай нещо, тичай, прави упражнения и се храни нормално.

Amore-Mio*
08-28-2012, 09:50
Даже си под нормата, бе момиче.

Я, зарежи тия глупости, които правиш и почни да се храниш.
Недей да стоиш гладна. Че накрая анорексичка ще станеш.

explosion_
08-28-2012, 10:01
http://prikachi.com/images/130/5195130A.jpg

BlowMeAway1
08-29-2012, 14:31
Просто започни да спортуваш и се орентирай към салатите и плодовете. В крайна сметка сега им е сезона и в повечето случаи са доста вкусни :)

colormylife
08-29-2012, 15:23
http://prikachi.com/images/130/5195130A.jpg
Не виждам къдему е epic fail-a в това да искаш да изглеждаш максимално добре.

Какво се втрещявате не са толкова малко килограмите, а и също така нали знаете, че на всеки му стоят различно(както на мене на пример).Някой може да е и 170 и 48 кг но пак да има гадории за махане.Нека който има воля да се старае, а тези които нямат да не почват да се хвърлят с нападки и да убеждават някого, че е по-добре по техния начин само защото всъщност те нямат вола за перфекционизъм и решават да се стараят да разубеждават тези, които имат волята, че техния живот ще е по добре ако са така или така.Мда малко се отклоних но просто ме дразни когато някои почне да нарежда така.

http://i47.tinypic.com/27wvr6s.jpg
тази таблица е много добра.Ти си към 5'8'' ако не знаеш.4-5 кг и ще си супер.
обаче изключи бисквитите, и бeлвити и оризовки да са - все въглехидрати.Не е препоръчително да ядеш и плодове и те имат въглехидрати и захар.Ако ще ядеш нещо нека то да е пилешко/риба/яйце абе без carbs (:

scandalousLady
08-29-2012, 17:56
Добре си. Не си намалявай толкова яденето. Просто не яж чипсове и т.н.

explosion_
08-29-2012, 18:07
гадории за махане

Ами ще има ''гадории'' , то не може да набива шоколади,чипсове,бургери и боклуци и накрая да няма гадории за махане.


Нека който има воля да се старае, а тези които нямат да не почват да се хвърлят с нападки и да убеждават някого, че е по-добре по техния начин само защото всъщност те нямат вола за перфекционизъм и решават да се стараят да разубеждават тези, които имат волята, че техния живот ще е по добре ако са така или така.

Абе ти .. :razz: Искаш да кажеш, че нямам волA. Предполагам с тези велики 7 мнения във форума не знаеш, че съм фитнес инструктор и може да се каже, че малко повече от теб разбирам от тези неща ;)



Мда малко се отклоних но просто ме дразни когато някои почне да нарежда така.

Кво я нареждам, можеш ли да ми кажеш? Искаш да стане анорексичка ли?

По темата. Започни да тренираш нещо, за да нямаш притеснения. :)

Glamour92
08-29-2012, 19:36
http://i47.tinypic.com/27wvr6s.jpg


Ква е та3 простотия..?
Ми ако аз съм спортист,пък ти лещундриш на дивана и се почесваш по цял ден,кво-пак ли е валидна гениалната ти таблица?
Научете се да си ползвате мозъците по предназначение най-сетне...

explosion_
08-29-2012, 19:50
Ква е та3 простотия..?
Ми ако аз съм спортист,пък ти лещундриш на дивана и се почесваш по цял ден,кво-пак ли е валидна гениалната ти таблица?
Научете се да си ползвате мозъците по предназначение най-сетне...

Най-сетне някой с който сме на едно мнение.

SisiStrange
08-29-2012, 20:10
И във външния и вид да има нещо "гадно" за махане, не е идеята да минава на неядене и пълен глад. Ако ще да има 20кила за сваляне, пак не е това идеята. Мисля си, че хора, които са си в нормата, не трябва да пазят диети, а да спортуват повече и лека полека всичко им се намества. Да не говорим за такива, които са под нормата.

s3nsual
08-29-2012, 20:20
Теглото ти е доста под нормата и според мен можеш да си докараш нещо опасно.Ако не си доволна от тялото си започни да спортуваш , но НЕ намалявай храната.Просто гледай да е по-здравословна , но количеството да те засища.Тази статия ще ти помогне , за да разбереш кои храни да избягваш http://www.bb-team.org/articles/1373_10-hrani-ot-koito-nyamate-nuzhda .Ако искаш добре оформено тяло без спорт няма да минеш!

ALetterFromTheSky
08-29-2012, 20:57
colourmylife е типична анорексичка-виж менюто й за днес-кафе кафе кафе кафе, неква гадост от грейпфрут ли кво беше. Ти ако изядеш нещо веднага ще ти се лепне, така че не, нямаш воля да си перфектна, а по-скоро е да умреш на ината си за перфекционизъм-с една дума АНОРЕКСИЯ , аре не си прави труда да ми отговаряш и да ме убеждаваш как аджеба не си анорексичка, а просто днес така се е получило, ми то при тях това уж случайно днес е всеки ден...и те така лъжат и убеждават, че нямат проблем, но уви
ВСЕ ТАЯ ОТКЛОНИХ СЕ АМА при наличие на такива хора.... по-добре не чети по глупавите форуми, че стават бели от такива като тази, и нямаш за сваляне...

Glam0rous
08-29-2012, 23:03
Първо, авторката НЕ е дебела и да, тя НЕ яде нормално!
Второ, ква е тая малоумна таблица, според която не е нормално да си над 58кг. и не е приемливо да си повече от ъъъ...50?! Значи ако лежиш у вас или в някое кафе по цял ден, не ядеш нищо и нямаш сила да се поместиш или да си дигнеш чантичката, нямаш циц*а за лек както се казва и в задника си плоска като дъска и всички дънки ти стоят все едно си се наакала може да е нормално да си 40 кила. Ако искаш да изглеждаш така http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/558360_459839780715463_2010150903_n.jpg или така http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/424642_463264460372995_834830297_n.jpg и мъжете да точат лиги по тебе , ще тежиш повече, ще ядеш и наистина ще се мотивираш да изглеждаш реално добре. За целта ще си пребориш мързела и ще идеш да спортуваш, а няма да мислиш какво да не ядеш и да мрънкаш на околните за угризенията ти от всеки изяден залък.
Знам, че звучи доста демотивиращо на фона на всички гладни дни, мечти за шоколади и какво ли още не, но си е самата истина.
И всички, които го казахме това по един или друг начин сме дебели и противни...

FuckingFreak
08-30-2012, 05:57
colourmylife е типична анорексичка-виж менюто й за днес-кафе кафе кафе кафе, неква гадост от грейпфрут ли кво беше. Ти ако изядеш нещо веднага ще ти се лепне, така че не, нямаш воля да си перфектна, а по-скоро е да умреш на ината си за перфекционизъм-с една дума АНОРЕКСИЯ , аре не си прави труда да ми отговаряш и да ме убеждаваш как аджеба не си анорексичка, а просто днес така се е получило, ми то при тях това уж случайно днес е всеки ден...и те така лъжат и убеждават, че нямат проблем, но уви
ВСЕ ТАЯ ОТКЛОНИХ СЕ АМА при наличие на такива хора.... по-добре не чети по глупавите форуми, че стават бели от такива като тази, и нямаш за сваляне...

Не се изказвай така грубо. Най-малкото е грозно. Другото, което е - да, може и да не е тръгнала на прав път, обаче определено ако това е така, да й казваш, че е анорексичка и едва ли не да я обвиняваш ... е това е пълна простотия. Анорексията е болест на мозъка, състояние на ума и е добре да мислиш преди да пишеш/говориш/контактуваш с такива хора, защото не си сигурна доколко им е здрава психиката и как ще приемат всеки твой упрек в последствие. А доколкото знам и ти си имала разни периоди, дето по цял ден си го карала на кафета, и си го писала без да се притесняваш много много. Все едно някой да тръгне да те нарежда как си адски глупава и си болна от анорексия, е не става, нали!?

ALetterFromTheSky
08-30-2012, 06:06
Не, че е грубо-просто истината боли ;)
Аз съм карала на кафета и то не целия ден просто защото от лекциите и глупостите съм нямала време.
Глупава никъде не съм й казвала, че е . И виж какво не я обвинявам, тряа да си отвори очите, но дооообре, подкрепяй я, кажи и че менюто и е толкова прекрасно и изпълнено с всичко нужно на организма , за да живее. Браво на калърмайлайф, имаш чудесно меню, не ми гледай предния пост, объркала съм се....

FuckingFreak
08-30-2012, 06:53
Ще ти кажа само едно - явно не знаеш какво е анорексия или поне не си се сблъсквала очи в очи с нея, затова по-добре не лепи етикетите кой какъв е, защото ти не си човекът, който трябва да го каже. Анорексията не се изчерпва само със страх от храната - тя се проявява и в много други аспекти като депресия, затваряне в себе си, липса на контакти с близки и приятели, нежелание за нищо. Не разбрах как я прецени каква е, видяла си менюто само от един неин ден, може просто така да се е случило. А не знам къде в поста ми видя, че я подкрепям, просто ако е тръгнала натам, определено такива осъдителни мнения на хора, макар и от форум, могат да я стоварят.

explosion_
08-30-2012, 07:15
Ще ти кажа само едно - явно не знаеш какво е анорексия или поне не си се сблъсквала очи в очи с нея, затова по-добре не лепи етикетите кой какъв е, защото ти не си човекът, който трябва да го каже. Анорексията не се изчерпва само със страх от храната - тя се проявява и в много други аспекти като депресия, затваряне в себе си, липса на контакти с близки и приятели, нежелание за нищо. Не разбрах как я прецени каква е, видяла си менюто само от един неин ден, може просто така да се е случило. А не знам къде в поста ми видя, че я подкрепям, просто ако е тръгнала натам, определено такива осъдителни мнения на хора, макар и от форум, могат да я стоварят.

Подкрепям.

ALetterFromTheSky
08-30-2012, 07:38
Все-тая де, всеки си има мнение, което е свободен да изказва, така че айде :))))))

colormylife
08-30-2012, 16:40
Олеле какво всички ми се нахвърлихте като на топъл хляб!И всички с някакви способности на ясновидци.

explosion_, 1-во никога не съм яла от МС и там подобните му КФЦ, където предполагам правят бургери.Пица не съм яла повече от 5 години.Сладко също много рядко ям.Тука не говоря за някакви си големи сланини въпросът е, че все има нещо за усъвършенстване.А може да не ядеш боклуци и пак да напълнееш бтв.
2-ро а ти пък тогава от тези велики седем мнения как реши аз каква съм?Това че аз не се "храня" здравословно не значи, чe не знам как се прави.А и никъде не съм и казала на момичето да не яде, дaдох и съвет да избягва въглехидратите и да набляга на протеини като по НВД, която гледам доста от форума спазват.Това че съм си написала менюто не значи че "пропагандирам" подобно ядене.Вие просто четете каквото ви изнася да нападате хората.
3-то за волята, въпросът е че много момичета нямат собствена воля да са "skinny" и затова веднага почват да разубеждават някое average girl,когато иска да почне да сваля кг просто защото такива са момичетата.Не мога да го обесня, но си е така.

SisiStrange - "И във външния и вид да има нещо "гадно" за махане, не е идеята да минава на неядене и пълен глад." - Знам!И за втори път къде си ме видяла да й казвам да гладува?Дадох й съвет базиран на НВД.А и това че сте видели че съм само на кафе не значи че го правя за да отслабна. 171 и 44-3 кг съм може и да се "перфекционизирам" малко, но в момента това не ми е цел.

ALetterFromTheSky, като голяма ясновидка се изказваш.Не знам как си ги вадите тия привързани мнения при положение, че анорексията е една от най-сложните психични болести.Не съм анорексичка.Диагностицира а съм с друго психично разстройство, което не ти влиза в работата.Имам периоди, в които просто не мога да ям иначе се чувствам ужасно мръсна.

Glam0rous, въобще не ме интересува вашата представа за "добро изглеждане".Нито искам който и да е да "точи лиги по мене".Асексуална съм и хич не ме вълнува дали имам цици или дупето ми е "секси".Не ми пука за чуждото мнение ама въобще, и честно казано тези снимки които пусна не ми харесват at all (:

FuckingFreak, мерси.

Айде, достатъчно дълго стана няма да се обеснявам повече и без това няма смисъл

explosion_
08-30-2012, 17:01
Олеле какво всички ми се нахвърлихте като на топъл хляб!И всички с някакви способности на ясновидци.

explosion_, 1-во никога не съм яла от МС и там подобните му КФЦ, където предполагам правят бургери.Пица не съм яла повече от 5 години.Сладко също много рядко ям.Тука не говоря за някакви си големи сланини въпросът е, че все има нещо за усъвършенстване.А може да не ядеш боклуци и пак да напълнееш бтв.
2-ро а ти пък тогава от тези велики седем мнения как реши аз каква съм?Това че аз не се "храня" здравословно не значи, чe не знам как се прави.А и никъде не съм и казала на момичето да не яде, дaдох и съвет да избягва въглехидратите и да набляга на протеини като по НВД, която гледам доста от форума спазват.Това че съм си написала менюто не значи че "пропагандирам" подобно ядене.Вие просто четете каквото ви изнася да нападате хората.
3-то за волята, въпросът е че много момичета нямат собствена воля да са "skinny" и затова веднага почват да разубеждават някое average girl,когато иска да почне да сваля кг просто защото такива са момичетата.Не мога да го обесня, но си е така.

1-во мисля, че си яла и ме лъжеш :D След това не ми обяснявай, че имало неща са усъвършенстване.. Няма такива работи като '' Съвършенство '' . Във всеки човек има нещо, което няма как да бъде перфектно. Това, че може да не ядеш боклуци и пак да пълнееш е пълна тъпотия. Ако знаеш как да подбираш храната си, няма начин да си с наднормено тегло.

2-ро някъде да съм те определил конкретно като личност? Ако много искаш, ще го направя. Ти си едно момиче на не повече от 16 години, с грешно разбиране по темата за здравословно хранене, отслабване и т.н. Казваш ми, че знаеш как да се храниш здравословно :lol: вярвай ми, ако знаеше нямаше да гълташ по 6 кафета на ден. ;) Чета ти глупостите, не това което ми ''изнасяло'' ..
3-то аз не съм момиче. Пък и ако за теб '' average girl '' e 174см височина, 54килограма.. аз съм лайно!

171см и 44-3 кг , моля? Избий си от главата, че можеш да си перфектна. Истината боли, но ти никога няма да бъдеш перфектна, защото както казах такива хора няма! Аз ще ти кажа, че това тегло е извън нормата моето момиче. А колкото до таблицата ти, по голяма глупост не бях виждал!

Като П.П искам да добавя, че съм много съгласен със Сиси, относно спорта!

colormylife
08-30-2012, 17:52
1-во мисля, че си яла и ме лъжеш :D След това не ми обяснявай, че имало неща са усъвършенстване.. Няма такива работи като '' Съвършенство '' . Във всеки човек има нещо, което няма как да бъде перфектно. Това, че може да не ядеш боклуци и пак да пълнееш е пълна тъпотия. Ако знаеш как да подбираш храната си, няма начин да си с наднормено тегло.

2-ро някъде да съм те определил конкретно като личност? Ако много искаш, ще го направя. Ти си едно момиче на не повече от 16 години, с грешно разбиране по темата за здравословно хранене, отслабване и т.н. Казваш ми, че знаеш как да се храниш здравословно :lol: вярвай ми, ако знаеше нямаше да гълташ по 6 кафета на ден. ;) Чета ти глупостите, не това което ми ''изнасяло'' ..
3-то аз не съм момиче. Пък и ако за теб '' average girl '' e 174см височина, 54килограма.. аз съм лайно!
Никога дори не съм стъпвала на токова място най-вече защото няма в града в който живея.Дюнер и пица съм яла, но не съм консумирала от 4-5 год. Съвършенство не е възможно, но в стремежа си можем да постигнем все пак нещо добро. А относно напълняването без ядене на боклуци, та я ми кажи как са напълнявали бабите без чипсове преди години?И от най-качествeната храна може да се напълнее ако се злоупотребява.

2-ро "с грешно разбиране по темата за здравословно хранене, отслабване и т.н" това доказва, че наистина не си ми прочел мнението.Смятам да следвам медицина и много добре знам кое е здравословното хранене и отслабване и пр, това че аз не го прилагам не значи че имам объркани представи.Много добре знам кое е лошо и добро и знам че начинът ми на живот е "саморазрушителен", но тук идват ред неща които не вивлизат в работата.И не, не съм анорексичка.Не се опитвам да отслабвам.И съм на 17.

ПП: това го писах в предишният ми пост, обаче не ми го показва, да не би да има някакво ограничение?Anyway...
Диагностицирана съм с друго психично разстройство, което не ти влиза в работата.Имам периоди, в които просто не мога да ям иначе се чувствам ужасно мръсна.

Glam0rous, въобще не ме интересува вашата представа за "добро изглеждане".Нито искам който и да е да "точи лиги по мене".Асексуална съм и хич не ме вълнува дали имам цици или дупето ми е "секси".Не ми пука за чуждото мнение ама въобще, и честно казано тези снимки които пусна не ми харесват at all (:

FuckingFreak, мерси.

Айде, достатъчно дълго стана няма да се обеснявам повече и без това няма смисъл

explosion_
08-30-2012, 17:57
Ти не си наред обаче, без да се сърдиш :D Следвай си медицина. :D Учил съм при човек, който си разбира от работата и наистина не мога да ти понасям тъпотиите, така че спирам да говоря за твоите глупави мнения!

SisiStrange
08-30-2012, 18:50
Моля? 171см - 44-43 кг и ти смяташ това за нормално? На мен това ми звучи като пълна кльоща. Айде да не се повтарям за циците и дупето, ако не те вълнуват, но си помисли дали не си асексуална именно заради хранителен проблем. Обикновено, при такива килограми половината ти организъм не работи нормално и шансът да получиш хормонален дисбаланс хич не е малък. Би могло това да ти влияе и на сексуалния живот. Личното ми мнение е, че съвети от тоя тип, които тласкат нормални момичета към пълни простотии, съсипващи им здравето, са пълна идиотщона, която си заслужава бан направо.


3-то за волята, въпросът е че много момичета нямат собствена воля да са "skinny" и затова веднага почват да разубеждават някое average girl,когато иска да почне да сваля кг просто защото такива са момичетата.Не мога да го обесня, но си е така.
Нямаш си на представа колко много момичета имат воля да отслабнат, но просто имат достатъчно разсъдък да имат граници. И колко много биха предпочели да се застрелят пред това да са "skinny". Един нормален човек винаги ще иска да си има и дупе, и цици, и тяло, което е стегнато и добре оформено. Това има адски много общо със спорт и доста по-малко със сериозни диети. И е в пъти по-красиво и привличащо окото пред разни ходещи кокаляци. Затова свалям шапка на bathory. Мацката не гладува, спортува супер сериозно и има уникално, направо перфектно тяло.

Glamour92
08-30-2012, 19:01
colormylife,вЕрвай ми,трябва много сериозно да ме е напекло слънцето,че да плюя на всичките усилия и пот,които съм хвърлила в залата и да си насоча волята(която очевидно притежавам,щом 4 дни в седмицата се мъкна на 3 км от нас да търча и да 'дигам щанги) против себе си,превръщайки се в skinny-полуидеална-статуетка с изхвръкнали ключици и видима гръдна кост.

Btw,ти където отиваш,аз оттам се връщам.
Един ден ще ти се прииска да живееш и идея си нямаш колко труд ще хвърлиш,за да възстановиш онова,което съзнателно си унищожила/повредила.Накрая я успееш,я не.
(Аз просто имах късмет и здрав организъм.)

А преди да започнеш да лекуваш други хора,погрижи се сериозно за себе си.
Аз лично не бих се доверила на лекар със суицидни наклонности и нелекувани психо-заболявания.

sexa_na_kompleksa
08-30-2012, 19:16
И според мен храната, която приемаш, е малка. За таблицата и аз не съм съгласна. Ако мислиш, че имаш излишни килограми, няма лошо да ги свалиш, но в никакъв случай не гладувай. Статията от бб тийм е добра, но мисля, че ядки може да си позволяваш от време на време, защото са полезни. Ето и още една статия, която може да ти помогне: http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/27-%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D 0%BD%D0%B5-%D0%B8-%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B8/1571-%D0%94%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%B9%D0%B4%D0%B6%D1%8A%D 1%80%D0%B8-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B0-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82 Има и втора част: http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/27-%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D 0%BD%D0%B5-%D0%B8-%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B8/1582-%D0%94%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%B9%D0%B4%D0%B6%D1%8A%D 1%80%D0%B8-%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82

FuckingFreak
08-30-2012, 19:31
Защо всички и се нахвърлихте? Имате ли идея какво е да имате болна психика (съжалявам ако звучи прекалено, но тя сподели, че има някакъв вид разтройство) и да се борите всеки ден с нея? Да знаете кое е правилно, как трябва да стане, но въпреки това на практика да не можете да го приложите, само защото мисълта ви не ви го позволява? Защото аз знам. Не защитавам момичето, ама м*** му стара, неин си е живота, ако иска да го кара на фотосинтеза, ако иска да се тъпче с пици и дюнери, не вярвам някой от нас да го интересува.

ALetterFromTheSky
08-30-2012, 19:37
мноо ясно , че никого не го интересува , просто е тъпичко тука некви измислени таблички да ми пльосва и да казва как се стреми към перфектното и не вижда колко далееече далече е оттам :)
и дано не те приемат медицина преди да станеш нормална без психични заболявания, разстройства, отклонения както там му каза, че тогава горките пациенти :((((

Glamour92
08-30-2012, 20:14
Защо всички и се нахвърлихте? Имате ли идея какво е да имате болна психика (съжалявам ако звучи прекалено, но тя сподели, че има някакъв вид разтройство) и да се борите всеки ден с нея? Да знаете кое е правилно, как трябва да стане, но въпреки това на практика да не можете да го приложите, само защото мисълта ви не ви го позволява?


За съжаление съм по-запозната с чувството,отколкото ми се иска.
Както и да е,детенцето научава,че котлона пари,едва когато си сложи ръчицата отгоре и се разпищи след това от болка.
Понятията като "горещ","опасен","мехури","изгаряния" и прочее са му субективни и няма как да се трогне от предупрежденията на мама и тате.

Невър майнд,схванахте...ясно,че никого няма да спасим пряко волята му.
Аз млъквам.

SisiStrange
08-30-2012, 20:15
FuckingFreak, не ме интересува, права си. Ама дава съвети на хора, които може да я послушат. И аз не мисля, че трябва да се допуска това. Ти самата знаеш много добре, че човек може да си докара проблеми с диети. При това далеч не си 171-44кг. Ти би ли дала на някого съвет, който да го тласне в положението, в което си сега? Без да се заяждам, без да искам да те обидя го казвам.

И много обичам хората да обясняват кой нямал воля и за какво. Все 1 си им в главата и знаеш. То може да е трудно да си на нейно място, ама това е проблем в главата. Който може да победи. Всеки си има И такива проблеми. Идва може би от разни разкривени представи за красота, която е по-важна от здравето. То поне наистина да беше красота, та да си струва.

BlackMeow
08-30-2012, 21:20
Не виждам къдему е epic fail-a в това да искаш да изглеждаш максимално добре.

вола за перфекционизъм и решават да се стараят да разубеждават тези, които имат волята, че техния живот ще е по добре ако са така или така.Мда малко се отклоних но просто ме дразни когато някои почне да нарежда така.

тази таблица е много добра.Ти си към 5'8'' ако не знаеш.4-5 кг и ще си супер.
обаче изключи бисквитите, и бeлвити и оризовки да са - все въглехидрати.Не е препоръчително да ядеш и плодове и те имат въглехидрати и захар.Ако ще ядеш нещо нека то да е пилешко/риба/яйце абе без carbs (:

Фейла е, че освен доста неграмотна изглеждаш и доста тъпа. В прав текст.
Идеята ти за перфектни бла бла си я пази за себе си, че е доста жалка и смешна. Като си с толкова празен живот - кльощавей си докато ти е кеф, но моля, не си натрапвай дебилните виждания на останалите, както и ти не искаш на теб да ти се натрапват техните.

FuckingFreak
08-30-2012, 21:23
Сега не бих дала съвети на никого, но преди ги раздавах безплатно наляво и надясно без никой да ми ги е искал. Но всъщност сте прави. Нека кара на кафета, тя си знае кое за нея е най-добре. Каквото и да и говорим, тя не може да го възприеме. Може и да знае как е правилно да се храни, ама вярно, че по нищо не личи това да е така, защото тя НЕ се храни. Дано само не тролва, ама тая прекалена показност и на мен ми идва в повече - какви са тия менюта, по-добре не пиши нищо, ако ще пишеш само 19те кафета, които си изпил през деня. В смисъл, не звучи като някакво психично разтройство, а по-скоро болестно състояние на ума и желание за внимание, или аз нещо пак бъркам?

explosion_
08-31-2012, 07:20
Сега не бих дала съвети на никого, но преди ги раздавах безплатно наляво и надясно без никой да ми ги е искал. Но всъщност сте прави. Нека кара на кафета, тя си знае кое за нея е най-добре. Каквото и да и говорим, тя не може да го възприеме. Може и да знае как е правилно да се храни, ама вярно, че по нищо не личи това да е така, защото тя НЕ се храни. Дано само не тролва, ама тая прекалена показност и на мен ми идва в повече - какви са тия менюта, по-добре не пиши нищо, ако ще пишеш само 19те кафета, които си изпил през деня. В смисъл, не звучи като някакво психично разтройство, а по-скоро болестно състояние на ума и желание за внимание, или аз нещо пак бъркам?

Не бъркаш, напротив. :D Аз отдавна казах, че не е в час. Абе човек представи си как се преживява на кафета?! След това, като има психическо разтройство, защо кисне във форум пълен с тийнове, които може би няма да я приемат така както и се иска ами не иде да се лекува? :) Иначе съм съгласен с теб.

EternalDream
08-31-2012, 07:24
Авторката е под нормата, но все пак ако иска да си оформи тялото - спорт и упражнения. Гладуването не води до никъде.

dude99
08-31-2012, 07:29
Аз пък съм 1.70 - 47 кг и се мисля за дебел (на 13 съм) :D :D

explosion_
08-31-2012, 07:32
Аз пък съм 1.70 - 47 кг и се мисля за дебел (на 13 съм) :D :D

Абе ти от сега ще растеж, недей се притеснява :D

Glam0rous
08-31-2012, 19:16
Нормално е да не си харесва тялото като е под нормата и няма форма, няма нищо. Само че първосигналното мислене казва, че като не се харесваш трябва да отслабваш. Какво значи има желание и воля да е перфектна? Перфектна не значи еди колко си кила на еди ква си височина, защото някой си там му харесва така. А и да е така тва не е гаранция за перфектност, защото във фейса може да е като ритната от кон (не говоря за авторката, не съм я виждала, само давам пример).