PDA

View Full Version : Относно първия път?



la_loba_mariana
08-28-2012, 06:02
Девствена съм (бях).Вече два пъти правим опити с приятеля ми за първия път.Първият път болеше ужасно много,той се опита да го вкара,но мисля,че не успя и имаше буквално една капка кръв,той каза,че най-вероятно се е разранило вече.Но аз повече не издържах.След втория път той започна с пръсти,вече нямаше тази болка от първия път,после пак се опита с члена,но аз несъзнателно се дърпам и свивам,не знам защо,може би от страх,не толкова от болка,опитахме няколко пъти,така,но отново се отказахме.След втората вечер на опити имаше доста повече кръв след това и болка,докато се пребирах.Какво мислите се е получило?Дали девствената ципа не се е разкъсала поне малко,иначе не си обяснявам от къде е тази кръв?От друга страна той се отказа мислейки,че нищо не сме постигнали отново.Дайте вашето мнение

sunshine329
08-28-2012, 06:28
Продължавайте да опитвате, в крайна сметка ще стане. При мен първият път беше болезнен, но момчето беше много внимателно, стисках зъби и така. Нямаше кръв, но след това като отидох да пишкам потече съвсем малко. Следващите 2 пъти продължи да ме боли, особено в началото, но на третия беше страхотно, на шестия вече и оргазъм получих. Не се притеснявай, ще стане. Ако ще ти помогне, може да пийнеш малко уиски примерно, но момчето да не пие нищо.

Amore-Mio*
08-28-2012, 09:13
Нещата не винаги се получават от първия път, да. Но е нужно и ти да се отпуснеш, и да се отдадеш на момента - иначе така като се свиваш и дърпаш трудно ще се получи. От личен опит го казвам. И аз бях така, докато следващия път се бях подготвила психически, а приятелят ми още повече ме успокои. Нужно е отпускане от твоя страна и търпение, нежност и внимание от негова.

julietka
08-28-2012, 19:05
Трябва да си спокойна и да го оставиш той да действа,ако мислиш че ще е добре пий нещо преди това и тогава няма да се дърпаш даже ще ти е хубаво

Grey_Knight91
08-29-2012, 01:28
Дамите са ти дали страхотни съвети. Много вероятно е и момчето да се притеснява, ако не е бил с девствено момиче.

Incadeptus
08-29-2012, 01:33
Откъсни съзнанието си от физическото тяло и просто се премести в твой измислен свят.Представи си,че си в свят измислен и правиш нещо,но добре си го визуализирай със затворени или отворени очи,със затворени ще ти е по-лесно.Гарантирам ти няма да те боли много,само мнооооооооого малко ще усетиш.Със сигурност си падала и си си ужулвала колената,е болката няма да е по-голяма от тази.И наистина опитай това,което ти казах.Но мислиш ли,че ще те боли много и страхуваш ли се и внушиш ли си го това,че ще те боли много,ТО ЩЕ ТЕ БОЛИ МНОГО.Затова недей се страхува ииии направи това,което ти казах :d

sunshine329
08-29-2012, 07:00
Точно така, не трябва да те е страх. Това е най-лошото. Болката не може да се сравни с падане, няма нищо общо, поне при мен. Болеше на съответното място остро, но не нетърпимо (моят успя да влезне за 10-15 мин :D). Но чувството се разнася по цялото тяло, аз навсякъде имах иглички, беше много странно. Правихме секс 1 час без прекъсване, накрая вече си беше нормално. После 2 и 3 път болеше само в началото. И важна е психическата нагласа, аз не бях влюбена в съответното момче, даже не ходехме (той си мислеше обратното :D). Бях излизала с него преди 2 месеца и реших, че той е най-безопасният за тази работа. Искам да ти кажа, че за да се чувстваш добре и да не те боли, не трябва да имаш никакво съмнение, че ти е време и трябва ТИ да го искаш. Иначе няма смисъл, ще останеш само с неприятни спомени.

barbiffqq
08-29-2012, 16:28
Мила, щом е текло кръв вече не си девствена.Просто вкарването на пениса може да е трудно и на 200ния път ако не си мокра(хаха).Погрижи се (или той) нещатата да "вървят гладко" с една любовна игра или пробвайте с лубрикант. хехех

martini
08-29-2012, 16:47
Мила, щом е текло кръв вече не си девствена.Просто вкарването на пениса може да е трудно и на 200ния път ако не си мокра(хаха).Погрижи се (или той) нещатата да "вървят гладко" с една любовна игра или пробвайте с лубрикант. хехех

подкрепям:) При мен ситуацията беше г/д същата трябва ти просто да се отпуснеш, за да стане проникването по-лесно и да изтърпиш малко болката ;) след това вече няма да имаш проблеми

Smiilee
09-02-2012, 14:12
Мила, щом е текло кръв вече не си девствена.Просто вкарването на пениса може да е трудно и на 200ния път ако не си мокра(хаха).Погрижи се (или той) нещатата да "вървят гладко" с една любовна игра или пробвайте с лубрикант. хехех

Съгласна съм .

PyCoKoCkA93
09-02-2012, 18:23
Не съм съвсем съгласна,че щом е текло кръв,значи вече е готова работата.Ако хименът и е по-дебел и по-нееластичен,какъвто най-вероятно е,може частично да е разкъсан.Съветът ми е при другия опит да заложите на по-дълга любовна игра,може и няколко глътки алкохол,за да се отпуснеш достатъчно,и момчето да действа малко по-рязко,за да довърши започнатото.А след това ще изпитваш лек дискомфорт до седмица максимум,но като привикнеш със секса,ще можеш да му се наслаждаваш както трябва. :)