PDA

View Full Version : Секс с турчин?



Страници : [1] 2

julietka
08-28-2012, 11:34
Здравейте,аз съм момиче на 18 години и от скоро се занимавам с едно момче, което е турчин.Притеснява ме това, че е обрязан.Има ли някакво странно усещане по време на секс или нещо по различно?Турците добри любовници ли са? Благодаря Ви предварително :)

Wax
08-28-2012, 11:36
http://dc608.4shared.com/img/QWlDOq8V/s3/finger10.gif

Psyko Nuts
08-28-2012, 11:38
Абе ти тъпа ли си? Турците добри любовници ли са? Това е до човек бе. И кво като е обрязан? Пробвай и ще разбереш, а аз ако бях момиче никога не бих го направил с турчин !

Jus7Smil3Back
08-28-2012, 11:42
Малоумна ли си ? :D Аз не съм турчин, ама съм обрязан, щото като малък не съм си заголвал главичката :| Тей де... При обрязаните е много по хигиенично и свършват по-бавно, щото не е толкова чувствителен. Така че, радвай, положително е, ама ако е кретен няма да ти помогне много ..

Oy7ofCon7roL
08-28-2012, 12:25
Турците добри любовници ли са?

5 века са ни сексали, ти как мислиш, дали са добри ебачи ?

Oy7ofCon7roL
08-28-2012, 12:27
..... а да.... и миришат на всичкото отгоре !

DarkTemplar
08-28-2012, 12:27
5 века са ни сексали, ти как мислиш, дали са добри ебачи ?
...и продължават, съдейки по положението в определени региони

Amore-Mio*
08-28-2012, 12:39
Хайде престанете с тая дискриминация. Да, случвали са се всякакви неща, ама да не би днешните турци да са виновни за това? Вината си е на прадедите ни, на днешните. О.о.


Пробвай пък ти.
Като не си падаш по турци, за какво изобщо се занимаваш.

Wax
08-28-2012, 13:04
Хайде престанете с тая дискриминация. Да, случвали са се всякакви неща, ама да не би днешните турци да са виновни за това? Вината си е на прадедите ни, на днешните. О.о.


Пробвай пък ти.
Като не си падаш по турци, за какво изобщо се занимаваш.

ахахаххаах как се прави, че е загрижена :d

nqmaznacheniee
08-28-2012, 13:17
Хайде престанете с тая дискриминация. Да, случвали са се всякакви неща, ама да не би днешните турци да са виновни за това? Вината си е на прадедите ни, на днешните. О.о.

Турците, като цяло са противни. При тях и да има изключения сигурно са едно на милион. Ама не ми се обяснява повече, щото така или иначе, ако не живееш в град с преобладаващо турско население няма да ме разбереш.

xXxPETYAxXx
08-28-2012, 13:20
Турците добри любовници ли са? Това е до човек бе. И кво като е обрязан? Пробвай и ще разбереш, а аз ако бях момиче никога не бих го направил с турчин !


Съгласна съм с мнението, само че ми стана интересно, дали би спал с туркиня? :D

dimitar_ak
08-28-2012, 13:20
Аз пък познавам изключенията. Имам приятели в Бурса с двойно гражданство - българско и турско.

Me4encety
08-28-2012, 16:23
..... а да.... и миришат на всичкото отгоре !

на леля гаджето е турчин и не мирише :( защо ?!

DarkTemplar
08-28-2012, 16:59
на леля гаджето е турчин и не мирише :( защо ?!
Сигурно се парфюмира и къпе редовно? :-o

explosion_
08-28-2012, 17:08
Facepalm!

fakesmiles
08-28-2012, 19:01
ох като почнете с тия глупости.нищо различно няма,свързано с това,че е обрязан.

dimitar_ak
08-28-2012, 19:07
Убеждавам се, че масово се бърка чистокръвния турчин с мюсулманските наши цигани, които се пишат турци.

Ето така изглежда турчин. Светла кожа и светли очи. Черните за някакви примес, защото и те са събрали много етноси.

http://www.buyutec.net/data/media/1054/tarkan-2.png

shik69
08-28-2012, 19:58
Убеждавам се, че масово се бърка чистокръвния турчин с мюсулманските наши цигани, които се пишат турци.

Ето така изглежда турчин. Светла кожа и светли очи. Черните за някакви примес, защото и те са събрали много етноси.

http://www.buyutec.net/data/media/1054/tarkan-2.png

...ти ми падна в очите, турчин със сини очи, ха,ха, ха. Май в часа по история /си бил болнични/ където се казва, че в европейската част /до Босфора/ турците са с по- бяла кожа от събратята си отвъд Босфора поради това, че са се смесили с Европейската раса. И наистина ОРИГИНАЛ турчин мирише - понеже ядът само овче месо. А на въпроса: ще спиш ли с туркиня? Защо не? Първата жена в живота ми беше туркиня /съседка/ после имах и други и с чиста съвест бих казал, че са по-чисти от някои българки!

bilqnavod
08-28-2012, 20:03
Те май искат само отзад! :D

Oy7ofCon7roL
08-28-2012, 20:26
http://www.youtube.com/watch?v=h-jvl5Yo184

fluffy_^
08-28-2012, 21:51
http://dc608.4shared.com/img/QWlDOq8V/s3/finger10.gif

хахаха тая я познавам хахахаха супер е смотана :Д откъде си и намерил тая снимка си неам и на представа :D

horacio
08-28-2012, 22:43
Даже смятам, че обрязано е по-добре... те казаха, че хигиената е по=добра а и по-дълго издържа при секс. ;d А, това дали е добър си зависи от него самия, а не от етноса му.

Jus7Smil3Back
08-28-2012, 22:48
Абе айде спрете да живеете в миналото... и България е била на 3 морета и други страни са били под наше робство. Време е да го преживеете. Приятелката ми е туркиня (християнка е обаче) и не мирише :| Даже е момичето със най-добри хигиенни навици което познавам. Не е до расата, а до човека.

Eskapel4o
08-28-2012, 22:58
Убеждавам се, че масово се бърка чистокръвния турчин с мюсулманските наши цигани, които се пишат турци.

Ето така изглежда турчин. Светла кожа и светли очи. Черните за някакви примес, защото и те са събрали много етноси.

http://www.buyutec.net/data/media/1054/tarkan-2.png
o Това е Таркан :) подкрепям те чернилките се пишат на големите турци но не са те са роми

ПС : аз съм Турчин от Истанбул .. 2007 дойдох в България

Eskapel4o
08-28-2012, 22:59
хахаха тая я познавам хахахаха супер е смотана :Д откъде си и намерил тая снимка си неам и на представа :D

Виолета :D

Psyko Nuts
08-28-2012, 23:35
Съгласна съм с мнението, само че ми стана интересно, дали би спал с туркиня? :D

Като цяло - не. С някой СЪВСЕМ МАЛКИ ИЗКЛЮЧЕНИЯ !

druzilla
08-28-2012, 23:40
Няма по малоумна тема.. :|

barbiffqq
08-29-2012, 02:26
Ако има някаква разлика в секса,ще е не защото е турчин ами просто от човека.Усещането при секс с турчин(обрязан) е същото като с при българин.Единственото,коет о съм забелязала,че мастурбацията при тях е по-трудна. :D

bilqnavod
08-29-2012, 07:58
Абе айде спрете да живеете в миналото... и България е била на 3 морета и други страни са били под наше робство. Време е да го преживеете. Приятелката ми е туркиня (християнка е обаче) и не мирише :| Даже е момичето със най-добри хигиенни навици което познавам. Не е до расата, а до човека.

Много се радвам за теб :)

cyclops
08-29-2012, 08:22
За произхода няма какво да коментирам. Въпросът е много тъп. Но за обрязнването. Била съм с такъв и много ми харесва. Някакси по-нежно е и е красиво :)

machoka
08-29-2012, 08:26
За произхода няма какво да коментирам. Въпросът е много тъп. Но за обрязнването. Била съм с такъв и много ми харесва.Някакси по-нежно е и е красиво :)

ъъъъъ, в смисъл?

cyclops
08-29-2012, 09:18
Трудно ми е да го обясня, но самото усещане (при орална любов) е много нежно. Малко се различава. А на вид е красиво, защото е оголено. В никакъв случай не казвам, че не ми харесва и по другия начин. Нямам никакви претенции. Ако трябва да бъда честна, когато бях с това момче в началото усещах , че нещо е различно, но така и не разбрах какво. Чак по-късно зацепих :)

BlowMeAway1
08-29-2012, 10:02
Хайде да не нападаме момичето.
Не мисля, че би имало нещо различно, може би само това как изглежда пениса му.Относно това дали са добри любовници...то си е до човека, а не до това от каква народност е.

shik69
08-29-2012, 11:06
Те май искат само отзад! :D

...aми, къдъната като роди 5-6 пъти и става все едно - на попа ръкава... а, отзад е ... винаги по тясно и малко по-топличко!!!

Oy7ofCon7roL
08-29-2012, 12:44
а, отзад е ... винаги по тясно и малко по-топличко!!!

so true :lol:

joanittka
08-30-2012, 01:54
турците са яки !! Аз лично ги харесвам повече ! Спах с два турчина и двама българи ( по няколко пъти ) и турците са МАШИНИ ! :)

PyCoKoCkA93
08-30-2012, 13:29
турците са яки !! Аз лично ги харесвам повече ! Спах с два турчина и двама българи ( по няколко пъти ) и турците са МАШИНИ ! :)

А си само на 15(в най-добрия случай)...Тц,тц,тц...

Hard_J
08-30-2012, 14:03
на леля гаджето е турчин и не мирише - Хаха ебахти лапето За темата няма кво да говоря 500 години са ни колили и изнасилвали жените сама си прави изводите :D

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 14:26
на леля гаджето е турчин и не мирише - Хаха ебахти лапето За темата няма кво да говоря 500 години са ни колили и изнасилвали жените сама си прави изводите :D

къв е извода ?

machoka
08-30-2012, 14:31
на леля гаджето е турчин и не мирише - Хаха ебахти лапето За темата няма кво да говоря 500 години са ни колили и изнасилвали жените сама си прави изводите :D

какъв е извода от тва бе .. че всички сме турски потомци, а? ай мислете като говорите нещо.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 15:17
Извода господа, е че ако си имаш вземане даване с турците щ ибът !

shmatarok
08-30-2012, 15:20
турците са яки !! Аз лично ги харесвам повече ! Спах с два турчина и двама българи ( по няколко пъти ) и турците са МАШИНИ ! :)
:lol::lol::lol::lol:

егати трола. :D

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 16:14
Извода господа, е че ако си имаш вземане даване с турците щ ибът !

Ебаха ме, ама момиче, така че не се оплаквам.

в твой стил: ОБЯВЯВАМ ТЕ ЗА ОГРАНИЧЕН!

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 16:26
Ебаха ме, ама момиче така, че не се оплаквам.

в твой стил: ОБЯВЯВАМ ТЕ ЗА ОГРАНИЧЕН!

АЗ ПЪК ТЕ ОБЯВЯВАМ ЗА НАЦИОНАЛЕН ПРЕДАТЕЛ !

machoka
08-30-2012, 16:27
И ДВАМАТА ВИ ОБЯВЯВАМ ЗА КОМУНИСТИ!

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 16:28
хахаха

102
08-30-2012, 16:32
Туркините са супер яки. Турците са турци.

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 16:33
АЗ ПЪК ТЕ ОБЯВЯВАМ ЗА НАЦИОНАЛЕН ПРЕДАТЕЛ !

Предавам страната си, като не съм расист?
http://th64.photobucket.com/albums/h173/Random_Villian/Tumblrrr/th_tumblr_lebsb5U6dB1qcubjz.gif

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 16:47
ПРЕДАВАШ СТРАНАТА СИ КАТО СЕ ПЛОДИШ С МИРИЗЛИВИ ТУРЦИ

ПРЕДАВАШ ВЯРАТА СИ КАТО ПРАВИШ СЕКС С ДРУГОВЕРЦИ

ТИ СИ ВРАГ НА НАРОДА БЕ ТИ СИ ОСМАНСКИ ПОКЛОННИК

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 16:50
ПРЕДАВАШ СТРАНАТА СИ КАТО СЕ ПЛОДИШ С МИРИЗЛИВИ ТУРЦИ

ПРЕДАВАШ ВЯРАТА СИ КАТО ПРАВИШ СЕКС С ДРУГОВЕРЦИ

ТИ СИ ВРАГ НА НАРОДА БЕ ТИ СИ ОСМАНСКИ ПОКЛОННИК

Първо: По-скоро ти миришеш, отколкото приятелката ми.
Второ: Аз съм атеист и хич не ме ебе за тая работа, а между другото - тя е християнка.
Трето: ТИ СИ ТЪП, ОГРАНИЧЕН МАЛОУМНИК И АКО ВЯРВАХ В ГОСПОД, ЩЯХ ДА СЕ МОЛЯ ЗА ТЕБ. :(

Incadeptus
08-30-2012, 16:52
ПРЕДАВАШ СТРАНАТА СИ КАТО СЕ ПЛОДИШ С МИРИЗЛИВИ ТУРЦИ

ПРЕДАВАШ ВЯРАТА СИ КАТО ПРАВИШ СЕКС С ДРУГОВЕРЦИ

ТИ СИ ВРАГ НА НАРОДА БЕ ТИ СИ ОСМАНСКИ ПОКЛОННИК

мухахаххахахахахаааааааа

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 16:57
Първо: По-скоро ти миришеш, отколкото приятелката ми.
Второ: Аз съм атеист и хич не ме ебе за тая работа, а между другото - тя е християнка.
Трето: ТИ СИ ТЪП, ОГРАНИЧЕН МАЛОУМНИК И АКО ВЯРВАХ В ГОСПОД, ЩЯХ ДА СЕ МОЛЯ ЗА ТЕБ. :(

Мен са ме осолявали като малък и за това не миришам за разлика от турците, които не ги oсоляват и главата не ми е плоска, като дърво отзаде, защото са ме обръщали като малък за разлика от турците
И щом не си расист ти пожелавам детето ти да се ожени/омъжи за циганин/циганка

GTFO

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 17:04
Мен са ме осолявали като малък и за това не миришам за разлика от турците, които не ги усоляват и главата не ми е плоска, като дърво отзаде, защото са ме обръщали като малък за разлика от турците
И щом не си расист ти пожелавам детето ти да се ожени/омъжи за циганин/циганка

GTFO

Имаш железни доводи. :lol:
Комплексиран смешник си. Да обобщаваш хората от една националност като миризливи, не те прави нищо друго, освен жалък, ограничен тип. Не е до националността, а до човека. Ето примерно ти си българин и си тъп селянин, ама това не означава, че всички българи са тъпи селяни?

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 17:10
Щото мразя тъпите миризливи чалми за това съм комплексиран лол лол лол желязна логика
И наистина турците си меришат за това изобщо няма смислъл да спорим тва е факт, както и че си прост
Аз може да съм тъп селянин ама не си лягам с миризливи туркини, защото са се сършили българките :lol:

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 17:16
Щото мразя тъпите миризливи чалми за това съм комплексиран лол лол лол желязна логика
И наистина турците си меришат за това изобщо няма смислъл да спорим тва е факт, както и че си прост
Аз може да съм тъп селянин ама не си лягам с миризливи туркини, защото са се сършили българките :lol:

Ти малоумен ли си бе? Аз ти казвам,че приятелката ми не мирише, а познавам и други турци, които също не миришат, а ти казваш, че било факт?! "Аз може да съм тъп селянин" - за сега това е единственото вярно нещо което каза, малоумник. И що трябва да са свършили българките, за да имам приятелка туркиня? Много по-умна и по-красива е от всички момичета които познавам и националността няма нищо общо с това. Ти си кръгъл идиот.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 17:22
Представям си тогава с какви хора общуваш, щом някоя засукана кадъна е по-умна и по-красива от цялото ти обкръжение :lol: Ти да не би да живееш в някое ромско гето, че да ти се струва толкоз убава и умничка или просто си ретард хахаха

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 18:20
Живея във Варна, в цветния, и засукана кадъна ще викаш на майка си.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 18:36
Как да и викам така при положение, че е българка
Не ме интерсува къде живееш, но явно хората, с които общуваш са някви утайки щом твърдиш, че няква турска пача е по-ума и по-красива от всички, които познаваш, това само по себе си говори колко си ограничен откъм комуникация с нормални български човечета..
Ходи и души миризливия гъз пък зне ли се, може и някой ден някоя българка да те вземе

Incadeptus
08-30-2012, 18:42
Как да и викам така при положение, че е българка
Не ме интерсува къде живееш, но явно хората, с които общуваш са някви утайки щом твърдиш, че няква турска пача е по-ума и по-красива от всички, които познаваш, това само по себе си говори колко си ограничен откъм комуникация с нормални български човечета..
Ходи и души миризливия гъз пък зне ли се, може и някой ден някоя българка да те вземе

Има изключително хубави туркини,но са рядкост.Българките са много красиви много.Но за какво водите този спор?Как така миришат?Като циганите ли?Щото те и да се къпат се си миришат на цигани.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 18:53
Има изключително хубави туркини,но са рядкост.Българките са много красиви много.Но за какво водите този спор?Как така миришат?Като циганите ли?Щото те и да се къпат се си миришат на цигани.

wut
Аз дори не споря, просто гледам, че младежа се обижда и гневи и за това продължавам да пиша :lol:
Иначе да, има и хубави дахлийки , но повечето са с някви криви глави и МИРИШАТ не защото не се къпят, аз изобщо не говоря за хигиена тука. И най ми е смешно, че всички казват, че турците МИРИШАТ, а само тия дето си общуват с тях по-обстойно твърдят обратното, ами да ако цял ден си в кравешки лайна предлполагам, че и на теб кравите няма да ти МИРИШАТ

SuNsEt
08-30-2012, 18:55
А Каванч Татлату от турските сериали дали е добър любовник?Питам? :D

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 18:58
Как да и викам така при положение, че е българка
Не ме интерсува къде живееш, но явно хората, с които общуваш са някви утайки щом твърдиш, че няква турска пача е по-ума и по-красива от всички, които познаваш, това само по себе си говори колко си ограничен откъм комуникация с нормални български човечета..
Ходи и души миризливия гъз пък зне ли се, може и някой ден някоя българка да те вземе

Ходил съм и с българки бе, смотльо. По принцип обичам да споря, ама ти си толкова просто парче, че нищо не ти влиза в малката тъпа глава.Ако искаш като наминаваш покрай Варна, да те запозная с утайките с които общувам? Нещастник.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 19:05
Ходил съм и с българки бе, смотльо. По принцип обичам да споря, ама ти си толкова просто парче, че нищо не ти влиза в малката тъпа глава.Ако искаш като наминаваш покрай Варна, да те запозная с утайките с които общувам? Нещастник.

Абе кълвач тия приказки с кой си ходил и кой не ги разправяй на децата пред блока, с кой си ходил бе недоносче малко, с колко путки си излизал, че си седнал тука да ми говориш бил ходил и с българи, на 16/17 години си бе пикльо нещастен.. Ти освен за сладолет с някоя мацка(освен мангалката) ходил ли си бе паляк убит хахаха

adoreher
08-30-2012, 19:09
не се карайте бе
бийте се ;d

иначе абсолютно при никакъв, никакъв,
ама НИКАКЪВ повод нЕма да си легна с такова НЕЩО.

xXxPETYAxXx
08-30-2012, 19:10
Хаха турците миришели... :D Познавам доста турци, имаше един, който наистина миришеше понякога
А познавам и двама български момци, които също си миришат и то повече?!
Циганите пък те почти всички миришат май, не знам, с такива впечатления съм останала...
Но в България много цигани твърдят, че са турци и много хора имат грешни представи за турците, и ги сливат в една общност, което въобще не е така.

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 19:14
Абе кълвач тия приказки с кой си ходил и кой не ги разправяй на децата пред блока, с кой си ходил бе недоносче малко, с колко путки си излизал, че си седнал тука да ми говориш бил ходил и с българи, на 16/17 години си бе пикльо нещастен.. Ти освен за сладолет с някоя мацка(освен мангалката) ходил ли си бе паляк убит хахаха

Абе ей нещастник смешен... за сладолеТТТТТ най-вече съм ходил.Ти като си по-голям от мен, поне да беше научил елементарния български, нали уж голям българин се водиш? И недей да я наричаш мангалка, мършо пробита. Супер голям жалкар си. Няма да споря повече с теб, щото си прекалено тъп, за да се води нормален спор.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 19:16
иначе абсолютно при никакъв, никакъв,
ама НИКАКЪВ повод нЕма да си легна с такова НЕЩО.

аз за тва те уважавам тебе

Хаха турците миришели... :D Познавам доста турци, имаше един, който наистина миришеше понякога


АБЕ МИРИШАТ ТИ КАЗВАМ БЕ.. И ИМ СА КРИВИ ГЛАВИТЕ ЗА ДЕТО НОСЯТ ФЕСОВЕТЕ ПО ЦЯЛ ДЕН

adoreher
08-30-2012, 19:18
omg :lol:
никинценце, успокой се
като се обиждате и си търсите грешки
нищо нЕма да стане
турците са си гадна нацийка, още повече че в българия са се умешили и с *ромите* хаха
=> турците са си гадни и да, имат хубави момиченца, но все пак са гадни
ко толкова не му разбирате? ;3

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 19:19
Абе ей нещастник смешен... за сладолеТТТТТ най-вече съм ходил.Ти като си по-голям от мен, поне да беше научил елементарния български, нали уж голям българин се водиш? И недей да я наричаш мангалка, мършо пробита. Супер голям жалкар си. Няма да споря повече с теб, щото си прекалено тъп, за да се води нормален спор.

ХАХАХА усещам те как къртиш в момента, яТ ли та е ? яТ та е унфър смешен
Тва беше най-тъпото сега да ми говориш кое как съм писал, oлекна ли ти на душицата като не мога да пиша, а ти си османски поклонник :lol:

SuNsEt
08-30-2012, 19:21
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2fvmhTYzJ1qcb5fko1_400.jpg
Само,че тук става дума за teenproblem :D :D

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 19:22
omg :lol:
никинценце, успокой се
като се обиждате и си търсите грешки
нищо нЕма да стане
турците са си гадна нацийка, още повече че в българия са се умешили и с *ромите* хаха
=> турците са си гадни и да, имат хубави момиченца, но все пак са гадни
ко толкова не му разбирате? ;3

Обяснявам, че не всички са едни и същи. Всичко има изключения. А той ще ми вика, че съм бил османски поклонник... цървул прост.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 19:22
турците са си гадна нацийка, още повече че в българия са се умешили и с *ромите* хаха
=> турците са си гадни и да, имат хубави момиченца, но все пак са гадни
ко толкова не му разбирате? ;3

а така кажи му го ти, че може и да се сети никинцето0

adoreher
08-30-2012, 19:24
е е е
и ти за един османски поклонник
му изсипа една каруца тор на главата
цървул, жалкар, бла бла бла
пълни филми.

На теб готино ли ш ти е ако дъщеря ти се хване с турчин?

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 19:24
Обяснявам, че не всички са едни и същи. Всичко има изключения. А той ще ми вика, че съм бил османски поклонник... цървул прост.

ти луд ли си бе как ще приравняваш българите с тая анадолска измет , ти си ненормален бе младежо :0

adoreher
08-30-2012, 19:25
младежо :0
о бате :D

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 19:27
е е е
и ти за един османски поклонник
му изсипа една каруца тор на главата
цървул, жалкар, бла бла бла
пълни филми.

На теб готино ли ш ти е ако дъщеря ти се хване с турчин?

Ако го видя, че е свястно момчето, ще ми е през оная работа дали е турчин, арабин, индиец и прочие.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 19:27
е е е
и ти за един османски поклонник
му изсипа една каруца тор на главата
цървул, жалкар, бла бла бла
пълни филми.

На теб готино ли ш ти е ако дъщеря ти се хване с турчин?

ами нали трябва да си излей агресията по някъв начин и за това соли :lol:
аз му пожелах детето му да си хване наййййй хубавото циганче за другарче в живота, нали не бил расист

adoreher
08-30-2012, 19:28
нда да, пожелавам ти да станеш бащичко
и да видим дали така ще кажеш като видиш дъщеря си в ръцете на някъв османец ;33

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 19:30
нда да, пожелавам ти да станеш бащичко
и да видим дали така ще кажеш като видиш дъщеря си в ръцете на някъв османец ;33

А ти какво предпочиташ, ако ти се роди дъщеря да ходи със турчин, който знаеш, че е свястно момче или българин, обаче знаеш, че е мн тъпо парче и прави простотии и не хубав човек като цяло?

SuNsEt
08-30-2012, 19:30
нда да, пожелавам ти да станеш бащичко
и да видим дали така ще кажеш като видиш дъщеря си в ръцете на някъв османец ;33
А ти къде пък се бъркаш между шамарите? Някои хора са на всяка манджа меродия... Много сте силни в тия форуми ей...

Incadeptus
08-30-2012, 19:31
Оф чак се дразна.(не наистина ;д)Аз съм расист само за турците и мангалите.Не знам кой е цървул ама май си личи.Да ходя с туркиня е все едно с циганин да ода.пффффффф Никога.Извънконтрол моля кажи ми как се казваше тая на профилната ти снимка,че яко ме кефи.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 19:31
Не знам за вас ама на мен ми се струва, че усмивката Чарлин от аватара на Jus7Smil3Back почна да се секва нещо :Д

adoreher
08-30-2012, 19:31
ама защо изобщо сравняваш нещата ;o
имаме толкова хубави и готЕни момченца, що трябва да е с турчин?
чесно, не мога да кажа че бих се отказала от нея, щото
като стана майка друго ще пея, ама по хубаво да си няма гадже
отколкото да ми води в нас турци и цигани
и да го целува и блаа
да прави секс с него.
ew

сънсет, проблем, нещо?

Incadeptus
08-30-2012, 19:32
А ти къде пък се бъркаш между шамарите? Някои хора са на всяка манджа меродия... Много сте силни в тия форуми ей...

Тук всеки може да пише и да се включва каквото си иска.А ти не познаваш когото и да било,че да казваш кой къде е много силен.Тоя общ знаменател как го мразааааааааа.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 19:32
Извънконтрол моля кажи ми как се казваше тая на профилната ти снимка,че яко ме кефи.

Jaime Laycock

Incadeptus
08-30-2012, 19:33
Не знам за вас ама на мен ми се струва, че усмивката Чарлин от аватара на Jus7Smil3Back почна да се секва нещо :Д

Оле в 10 сезон на двама мъже и половина Чарли е мъртъв :( баси тъпото.То той беше душата на тоя сериал.Ще го направят много воден ще го разтеглят до 100 сезона баси

SuNsEt
08-30-2012, 19:33
Incadeptus ,а ти познаваш ли авторката на темата или Jus7Smil3Back ,за да обиждаш така наляво и надясно? Айде спрете се най-накрая.Всеки има право на избор да бъде с когото си поиска.

adoreher
08-30-2012, 19:35
Всеки има право на избор да бъде с когото си поиска.

и да се бута кооолкото си иска между шамарите
и да е мерудия на всяяяяяяяка манджа ако иска
you got it?

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 19:35
А ти какво предпочиташ, ако ти се роди дъщеря да ходи със турчин, който знаеш, че е свястно момче или българин, обаче знаеш, че е мн тъпо парче и прави простотии и не хубав човек като цяло?

хубай турци и цигани мога да гледам на снимка, на пиацата или в затвора , но в къщи не

Incadeptus
08-30-2012, 19:36
Jaime Laycock

бая са и напращели на таз девойка :D

Incadeptus
08-30-2012, 19:37
и да се бута кооолкото си иска между шамарите
и да е мерудия на всяяяяяяяка манджа ако иска
you got it?

Correct

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 19:38
Не знам за вас ама на мен ми се струва, че усмивката Чарлин от аватара на Jus7Smil3Back почна да се секва нещо :Д

хич не е секнала, просто ми писна да ти отговарям на тъпите, безмислени коментари :*


Оф чак се дразна.(не наистина ;д)Аз съм расист само за турците и мангалите.Не знам кой е цървул ама май си личи.Да ходя с туркиня е все едно с циганин да ода.пффффффф Никога.

Тоя общ знаменател как го мразааааааааа.
Ти си малоумник и туко-що сам го доказа.


ама защо изобщо сравняваш нещата ;o
имаме толкова хубави и готЕни момченца, що трябва да е с турчин?
чесно, не мога да кажа че бих се отказала от нея, щото
като стана майка друго ще пея, ама по хубаво да си няма гадже
отколкото да ми води в нас турци и цигани
и да го целува и блаа
да прави секс с него.
ew

сънсет, проблем, нещо?

Представи си следната ситуация, ти се запознаваш с някой як, красив батко, харесваш го, правите секс и после разбираш, че е турчин ? Какво ще промени това?

bloodyF
08-30-2012, 19:38
прочетете някой исторически роман или неисторически дори
прочетете ''железният светилник''
да им усетите болката от оковите
и нямането на свобода
и после пак си помислете като си лягате с турци

и не ми обяснявайте,че е било преди Н години
ако имаха възможност и света не беше толкова развит щяха пак да ни поробят, пак да ни ограбят, пак да ни влекат надолу..

adoreher
08-30-2012, 19:40
ми ппц трябва да съм от курвенце нагоре
че да си легна с някой без да знам ква религия изповядва,
от ква националност е и такива ми ти ВАЖНИ и ЕЛЕМЕНТАРНИ работки

SuNsEt
08-30-2012, 19:40
и да се бута кооолкото си иска между шамарите
и да е мерудия на всяяяяяяяка манджа ако иска
you got it?
Ми не,не схванах. Ебати хората сте,какво ви става???Нападате някой,защото е казал,че не е против турците или ходи с такива.Нали вие си ходите с българи ,кво ви засяга кой с кого ходи?Страхотни моралисти и националисти се извъдихте по тия форуми,ама на живо дали е така ,това само вие си знаете.
Както се каза по-нагоре ,от всяко правило си има изключения и нямате право да оспорвате личния избор на някой.Първо сме хора,а после сме различни.Да не говорим,че и ние българите като раса не сме най-яките на света.Да ,много добре знам какво минало имаме ,но това не оправдава действията ни в днешно време.Сложете си ръка на сърцето и кажете,че няма българи престъпници,пияници,крадци и убийци...

adoreher
08-30-2012, 19:42
тая пък :lol:
с кво съм го нападнала?
как съм го нарекла?
с кво съм обидила него конкретно?
темите се за да се дискутира /брей :lol:/ в тях,
тва че не го правим като хората и го обръщаме на спор,
не е повод да се правиш на звероукротител

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 19:42
безмислени



rly

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 19:43
прочетете някой исторически роман или неисторически дори
прочетете ''железният светилник''
да им усетите болката от оковите
и нямането на свобода
и после пак си помислете като си лягате с турци

и не ми обяснявайте,че е било преди Н години
ако имаха възможност и света не беше толкова развит щяха пак да ни поробят, пак да ни ограбят, пак да ни влекат надолу..
А ние ако имахме възможност, нямаше да го направим така ли ?


ми ппц трябва да съм от курвенце нагоре
че да си легна с някой без да знам ква религия изповядва,
от ква националност е и такива ми ти ВАЖНИ и ЕЛЕМЕНТАРНИ работки

Ако ти каже, че се казва Петър и ти ще го питаш дали е християнин случайно? айде стига глупости.

adoreher
08-30-2012, 19:44
ае пич, трябва да си легна с някой на първата седмица,
за да не знам дали е християнин, дали родителите му са българи, къде е роден, usw

SuNsEt
08-30-2012, 19:45
тая пък :lol:
с кво съм го нападнала?
как съм го нарекла?
с кво съм обидила него конкретно?
темите се за да се дискутира /брей :lol:/ в тях,
тва че не го правим като хората и го обръщаме на спор,
не е повод да се правиш на звероукротител

Абе я па тая... не ми обяснявай на каква се правя ,че много добре знаеш за какво говоря ;)

adoreher
08-30-2012, 19:46
и за кво говориш бе мацо?
че нямаме право да спорим?
че нямаме право да си защитаваме мнението?
аре ако обичаш,
има си модератори, calm down

ccdesigns
08-30-2012, 19:46
Абе айде, айде... Важно е какъв е човекът, а не дали е мангал или турчин или българин. Имам добри приятели и познавам и турци и цигани, дет са големи пичове и некои цигани даже не съм знаел, че са цигани сума ти години. Турчинът сега няма нищо общо с тия преди 150 години (или там колко са до освобождението).

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 19:47
Ако ти каже, че се казва Петър и ти ще го питаш дали е християнин случайно? айде стига глупости.

абе тя нали ще види , че е ударен с ютия по главата и ще усети, че мириши на дахлиин бе

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 19:48
ае пич, трябва да си легна с някой на първата седмица,
за да не знам дали е християнин, дали родителите му са българи, къде е роден, usw

добре айде не правите секс... Харесва ти много, започвате да си приказвате, целувате се, това, онова, излизате и го харесваш наистина. След което разбираш, че е турчин... какво правиш? Отказваш се от човек, който харесваш само заради националността му? srsly?

SuNsEt
08-30-2012, 19:48
Става дума за това,че не приемате мнение различно от вашето. Така ли е?

adoreher
08-30-2012, 19:49
добре айде не правите секс... Харесва ти много, започвате да си приказвате, целувате се, това, онова, излизате и го харесваш наистина. След което разбираш, че е турчин... какво правиш? Отказваш се от човек, който харесваш само заради националността му? srsly?

1-МЕГА много мразя да имам къвто и да е телесен контакт с човек от отсрещния пол преди да го опозная
2-да.. всъщност да ;3


sunset, ако не ебавахме чуждото мнение, нямаше да спорим

notlike
08-30-2012, 19:51
Откачена работа, пази Боже. Турците били кофти стока, турците това, турците онова. А че ние идеални ли сме? Ние сме си баш боклуци, ама карай. Всичките ми свестни познати, които живеят в чужбина, предпочитат да нямат пряк досег с българи - защо е така? Защото не са патриотично настроени или просто онея са тъпи байганьовци, които търсят келепира и как да прецакат другия? Засрамете се малко. Религията това, религията онова. Чакай бе, говорим за секс, не говорим за такива неща. Като стане дума за такива неща, всички ставате религиозни, ама сигурно кракът ви в църква не е стъпал. До гуша ми дойде от псевдо християни и псевдо патриоти. Ценете хората като качества, като личности, а не като произход. Никой не избира къде да се роди, но всеки може да се изгради като личност без значение от раса, пол, религия и прочие. А най-смешното знаете ли кое е? Че 80% от българите си мислим, че сме повече от останалите, че ние сме неправилно ощетени за всичко, ощипани моми постоянно, а европейците ни смятат несправедливо за "втора ръка" хора, като ние сме по-кадърни от тях и прочие. Слезте на земята. Не живеем в 17-ти век - всичко е глобално - колкото и да е гадно на едни или приятно на други. Свиквайте. Сори за отклонението от темата, но ми писна от "патриоти" - патриотът е човек, който цени родното и го почита, но уважава и чуждото. Идиотът е този, който си мисли, че всички са му в краката!

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 19:52
2-да.. всъщност да ;3

Това е глупаво. Да се откажеш от човек, който харесваш, защото е от друга националност. Много глупаво.

bloodyF
08-30-2012, 19:55
ники, щото каза ''ако имаме възможност няма да го направим ли''
вземи един учебник, почети малко история и виж колко пъти сме имали възможността, колко пъти сме помагали и колко пъти са ни забивали нож в гърба :о
така че недей ми говори
щото българите може да са всякакви, ама няма да тръгнат против някого и да упорстват и да се гаврят с него 5 века
разбираш ли за кво ти говоря?
надали, все тая, зарежи, не ми отговаряй

adoreher
08-30-2012, 19:55
а знаеш ли кое е още по-глупаво?
пет века да не са успяли да ни притопят насилствено,
а аз щото ми е готино да си цапам кръвта
мии айде да не?

SuNsEt
08-30-2012, 19:55
sunset, ако не ебавахме чуждото мнение, нямаше да спорим

Може ли да перифразираш думата 'ебавахме' в точния контекст? :)

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 19:56
НЕ Е ДО РАСАТА, А ДО ЧОВЕКА !

Incadeptus
08-30-2012, 19:56
Ти си малоумник и туко-що сам го доказа.

Тук сгреши.А ти пък си малоумен изврятеняк,който води безсмислени спорове и пренебрегва очевидното.Турци ахххххх гадни турци,набивали са тези,които не искали да си сложат чалма и да признаят Аллаха на кол,на кол момче.Това е пълна извратенящина,пълно лицемерие и трябва да си с болен ум та да го направиш това.А ти защитаваш тези хора.И не ми говори,че приятелката ти била християнка.Тя е ТУРКИНЯ.Чак си мислех да те защитавам аааааааааамаха,минавам на другата страна и вече не съм неутрален :D :D :D

adoreher
08-30-2012, 19:57
Абе я па тая... не ми обяснявай на каква се правя ,че много добре знаеш за какво говоря ;)

с твоите камъчета ;3

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 19:57
Откачена работа, пази Боже. Турците били кофти стока, турците това, турците онова. А че ние идеални ли сме? Ние сме си баш боклуци, ама карай. Всичките ми свестни познати, които живеят в чужбина, предпочитат да нямат пряк досег с българи - защо е така? Защото не са патриотично настроени или просто онея са тъпи байганьовци, които търсят келепира и как да прецакат другия? Засрамете се малко. Религията това, религията онова. Чакай бе, говорим за секс, не говорим за такива неща. Като стане дума за такива неща, всички ставате религиозни, ама сигурно кракът ви в църква не е стъпал. До гуша ми дойде от псевдо християни и псевдо патриоти. Ценете хората като качества, като личности, а не като произход. Никой не избира къде да се роди, но всеки може да се изгради като личност без значение от раса, пол, религия и прочие. А най-смешното знаете ли кое е? Че 80% от българите си мислим, че сме повече от останалите, че ние сме неправилно ощетени за всичко, ощипани моми постоянно, а европейците ни смятат несправедливо за "втора ръка" хора, като ние сме по-кадърни от тях и прочие. Слезте на земята. Не живеем в 17-ти век - всичко е глобално - колкото и да е гадно на едни или приятно на други. Свиквайте. Сори за отклонението от темата, но ми писна от "патриоти" - патриотът е човек, който цени родното и го почита, но уважава и чуждото. Идиотът е този, който си мисли, че всички са му в краката!

Браво евала за мнението, само да вметна, че сме втора ръка хора именно заради 5-те века османско робсвто. Едно е да си под робство на Германия или Австрия, а съвсем друго е да си под робство на някви мюсулмани

krasiveli
08-30-2012, 19:57
НЕ Е ДО РАСАТА, А ДО ЧОВЕКА !

Има ли смисъл да се спори с тъпи хора?... Аман от българското ограничено мислене.

adoreher
08-30-2012, 19:58
НЕ Е ДО РАСАТА, А ДО ЧОВЕКА !

пич.. знаеш ли кво е раса?

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 20:00
НЕ Е ДО РАСАТА, А ДО ЧОВЕКА !

Ама ти не рабираш ли, че расата, културата и религията указват влияние върху личността или се правиш на глупав просто

Incadeptus
08-30-2012, 20:02
Откачена работа, пази Боже. Турците били кофти стока, турците това, турците онова. А че ние идеални ли сме? Ние сме си баш боклуци, ама карай. Всичките ми свестни познати, които живеят в чужбина, предпочитат да нямат пряк досег с българи - защо е така? Защото не са патриотично настроени или просто онея са тъпи байганьовци, които търсят келепира и как да прецакат другия? Засрамете се малко. Религията това, религията онова. Чакай бе, говорим за секс, не говорим за такива неща. Като стане дума за такива неща, всички ставате религиозни, ама сигурно кракът ви в църква не е стъпал. До гуша ми дойде от псевдо християни и псевдо патриоти. Ценете хората като качества, като личности, а не като произход. Никой не избира къде да се роди, но всеки може да се изгради като личност без значение от раса, пол, религия и прочие. А най-смешното знаете ли кое е? Че 80% от българите си мислим, че сме повече от останалите, че ние сме неправилно ощетени за всичко, ощипани моми постоянно, а европейците ни смятат несправедливо за "втора ръка" хора, като ние сме по-кадърни от тях и прочие. Слезте на земята. Не живеем в 17-ти век - всичко е глобално - колкото и да е гадно на едни или приятно на други. Свиквайте. Сори за отклонението от темата, но ми писна от "патриоти" - патриотът е човек, който цени родното и го почита, но уважава и чуждото. Идиотът е този, който си мисли, че всички са му в краката!


Ти сам каза,че турците са идиоти.

Колкото до другото

http://prikachi.com/images/590/5206590h.jpg

Incadeptus
08-30-2012, 20:03
Ама ти не рабираш ли, че расата, културата и религията указват влияние върху личността или се правиш на глупав просто

добре казано

102
08-30-2012, 20:03
АХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАА УКАЗВАТ ЛИ ВЛИЯНИЕ..... май даскалото не е указало влияние върху теб.

adoreher
08-30-2012, 20:06
общото с темата е ? ^

ccdesigns
08-30-2012, 20:06
Не знам за останалите, но единственото нещо, което виждам аз е стадо овце, което не може да приеме мнението на отсрещния човек. И най-смешното в цялата история е, че никой не го бърка за отсрещната страна.

Добре, Jus7Smil3Back не е против връзката между 2 човека от различни националности. Incadeptus, adoreher и Oy7ofCon7roL са. Това е. И ТОВА не мисля, че причина за всички псувни и обиди, които се изляха в тази тема. Единственото което показват и двете страни е невъзпитаност до някъде и пълно неприемане на чуждо мнение. Па сте големи... Уж.

102
08-30-2012, 20:08
Неграмотен българин говори за родолюбие и тем подобни....

krasiveli
08-30-2012, 20:09
Не знам за останалите, но единственото нещо, което виждам аз е стадо овце, което не може да приеме мнението на отсрещния човек. И най-смешното в цялата история е, че никой не го бърка за отсрещната страна.

Добре, Jus7Smil3Back не е против връзката между 2 човека от различни националности. Incadeptus, adoreher и Oy7ofCon7roL са. Това е. И ТОВА не мисля, че причина за всички псувни и обиди, които се изляха в тази тема. Единственото което показват и двете страни е невъзпитаност до някъде и пълно неприемане на чуждо мнение. Па сте големи... Уж.

Един от най-смислените коментари досега.

marilyn
08-30-2012, 20:12
Не съм чела мненията в темата. Преди имаше няколко такива теми, в които се разразяваха някакви спорове...
Била съм с обрязани момчета и мога да кажа, че на мен така ми харесва повече. Много по-красиво е някак.. радва ме.
Усещането не е по-различно.
Дали турците са добри любовници:не мисля, че може да се обобщава по този начин.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 20:14
АХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАА УКАЗВАТ ЛИ ВЛИЯНИЕ..... май даскалото не е указало влияние върху теб.въх, май не е

SuNsEt
08-30-2012, 20:15
Интересно ми е ако вие отидете в някоя чужда страна и се отнасят с вас като с нищожества само,защото сте българи как ли ще се почувствате?
Определено България като минало е имала много велики моменти ,но това няма нищо общо с времето ни сега.Всичко,което сме в момента и начина ,по който ни приемат чужденците(не говоря за турците) е само заради нас самите.Проблема с ромите също ни засяга по един или друг начин,защото те живеят в нашата страна,а не ние в някаква измислена тяхна.
И друго интересно нещо,много хора казват,че не биха тръгнали с турчин/циганин,дори и с македонец ,но са готови да заживеят в друга държава само и само да се махнат от лошото състояние на нашата държава.Това какъв вид национализъм се води?Частичен? Надявам се да намирате разликата между националист и расист.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 20:15
Добре, Jus7Smil3Back не е против връзката между 2 човека от различни националности. Incadeptus, adoreher и Oy7ofCon7roL са. Това е. И ТОВА не мисля, че причина за всички псувни и обиди, които се изляха в тази тема. Единственото което показват и двете страни е невъзпитаност до някъде и пълно неприемане на чуждо мнение. Па сте големи... Уж.

а нз, османския поклонник псуваше и обиждаше най-много

Jus7Smil3Back
08-30-2012, 20:19
а нз, османския поклонник псуваше и обиждаше най-много

Не съм те псувал, бе, само казах, че си прост и ограничен, което си е самата истина.


Тук сгреши.А ти пък си малоумен изврятеняк,който води безсмислени спорове и пренебрегва очевидното.Турци ахххххх гадни турци,набивали са тези,които не искали да си сложат чалма и да признаят Аллаха на кол,на кол момче.Това е пълна извратенящина,пълно лицемерие и трябва да си с болен ум та да го направиш това.А ти защитаваш тези хора.И не ми говори,че приятелката ти била християнка.Тя е ТУРКИНЯ.Чак си мислех да те защитавам аааааааааамаха,минавам на другата страна и вече не съм неутрален :D :D :D
Ти си дебил и предпочитам да си на другата страна, щото си тъп и човек може да те обори по всякакъв начин.

adoreher
08-30-2012, 20:19
а нз, османския поклонник псуваше и обиждаше най-много

глей как сипва масло в огъня :D :D
sunset, стреляш на посоки вече и не уцелваш ;3
ако пет века не сме били поробени, а сме се развивали,
макар и бавно, щяхме да сме нооого по-напред
отречи го.

Incadeptus
08-30-2012, 20:20
Не знам за останалите, но единственото нещо, което виждам аз е стадо овце, което не може да приеме мнението на отсрещния човек. И най-смешното в цялата история е, че никой не го бърка за отсрещната страна.

Добре, Jus7Smil3Back не е против връзката между 2 човека от различни националности. Incadeptus, adoreher и Oy7ofCon7roL са. Това е. И ТОВА не мисля, че причина за всички псувни и обиди, които се изляха в тази тема. Единственото което показват и двете страни е невъзпитаност до някъде и пълно неприемане на чуждо мнение. Па сте големи... Уж.

Големи?пффф.Да съм казал някога,че съм против връзката между 2 човека от различни националности-НЕ.Казах само,че съм против българин да има връзка с турчин.За другите раси не ми пука,освен тази на циганите де.Аз не исках да обиждам,но той почна,а обидите са ми омразно нещо.Justsmileback ни се хваща.Колкото повече ни обръща внимание ние толкова повече ще пишем,за да го дразним,понеееееееееее така е за adoreher i outofcontrol мисля,иначе аз наистина съм против а не пиша само за да го дразня.

102
08-30-2012, 20:21
От кога българина не обича да е поробен ?

x7aZzy
08-30-2012, 20:21
Уау!
Голям скандал, дами и господа!

Исках само да кажа, че някои мнения в темата са толкова смешни, че чак ми е жал. Добре, че не познавам такива хора. То бива ограниченост, ама това е чак плашещо.
Не че защитавам турците /те и сами могат/, но наистина се излагате. Щом хора като вас са горди да се нарекат българи, аз ще се въздържа.

adoreher
08-30-2012, 20:22
пичовеееееееееееееееее,
моля ви се вижте в гугъл кво е раса бе

и предлагам вместо да се обиждате един друг
да обиждаме заедно циганите и турците /в кръга на шегата, приберете си камъните обратно в джобовете
въпреки чееееее
добре че е шегата да си кажем истината ;3

Incadeptus
08-30-2012, 20:22
Интересно ми е ако вие отидете в някоя чужда страна и се отнасят с вас като с нищожества само,защото сте българи как ли ще се почувствате?
Определено България като минало е имала много велики моменти ,но това няма нищо общо с времето ни сега.Всичко,което сме в момента и начина ,по който ни приемат чужденците(не говоря за турците) е само заради нас самите.Проблема с ромите също ни засяга по един или друг начин,защото те живеят в нашата страна,а не ние в някаква измислена тяхна.
И друго интересно нещо,много хора казват,че не биха тръгнали с турчин/циганин,дори и с македонец ,но са готови да заживеят в друга държава само и само да се махнат от лошото състояние на нашата държава.Това какъв вид национализъм се води?Частичен? Надявам се да намирате разликата между националист и расист.

Оооооооооооо оооооооооооооооооооооо моля ти се не споменавай македонсците.Тва са гадни хора,по-гадни и от турците дори.Мислят,че всичко е тяхно,че историята на българия е тяхна и че нашите владетели са тяхни.Дори по новините чух,че са казали,че в България няма българи а македонци.Интересно те откъде са дошли?Тъпаци с тъпаците

adoreher
08-30-2012, 20:23
^епик фейл
те са македонци колкото нас
и ние сме българи колкото тях
просто поради някакви си исторически обстоятелства
езиците ни са маааааалко, ама много маааааалко различни.

102
08-30-2012, 20:24
Имаме обрат ! Македонците са по-гадни ! Да не забравяме гърците, сърбите, румънците ! Защо да спираме до тук, ами тези прости жабари и френските маймуни ?

Incadeptus
08-30-2012, 20:24
Не съм те псувал, бе, само казах, че си прост и ограничен, което си е самата истина.


Ти си дебил и предпочитам да си на другата страна, щото си тъп и човек може да те обори по всякакъв начин.

Мисля,че с воденето на този спор ти показваш колко си "умен".И хайде обори ме

Incadeptus
08-30-2012, 20:26
^епик фейл
те са македонци колкото нас
и ние сме българи колкото тях
просто поради някакви си исторически обстоятелства
езиците ни са маааааалко, ама много маааааалко различни.


еми да де,всички сме били едно.Колкото до езиците мисля,че сръбският е развален български,а македонският е развален сръбски.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 20:26
Не съм те псувал, бе, само казах, че си прост и ограничен, което си е самата истина.




прости и ограничени са турците и тяхните поклонници, аз не влизам в тва число

ccdesigns
08-30-2012, 20:27
Tи си много компетентен по всички въпроси май? По-голем глупак оттебе не съм виждал. Кажи ми 1 нормален и добър довод, от който човек да си направи извода, че българин и турчин не трябва да имат връзка и ше си боядисам косата зелена...

П.П. За incadeptus става въпрос. Или там както му е ника.

П.П.2 Очаквах след моя коментар да ви дойде акъла и да се усетите и да спрете, понеже ми бяха свършили пуканките, ама вие сте толкова малоумни повечето, че още се обиждате. Отивам да изпукам още пуканки.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 20:31
П.П.2 Очаквах след моя коментар да ви дойде акъла и да се усетите и да спрете, понеже ми бяха свършили пуканките, ама вие сте толкова малоумни повечето, че още се обиждате.[/B]

важното е да има емоции :lol:

adoreher
08-30-2012, 20:32
ааа за сръбския тихо ;d
точно българите и македонците са били ЕДНО
обаче за да си мерим пишките ние твърдим
че Мадедония е едва ли не провинция на България
а те обратното
МладенЧО, и азе искам

ccdesigns
08-30-2012, 20:35
Eла, Цвети, па може и друго да ми вземеш...

Incadeptus
08-30-2012, 20:36
Tи си много компетентен по всички въпроси май? По-голем глупак оттебе не съм виждал. Кажи ми 1 нормален и добър довод, от който човек да си направи извода, че българин и турчин не трябва да имат връзка и ше си боядисам косата зелена...

П.П. За incadeptus става въпрос. Или там както му е ника.

П.П.2 Очаквах след моя коментар да ви дойде акъла и да се усетите и да спрете, понеже ми бяха свършили пуканките, ама вие сте толкова малоумни повечето, че още се обиждате. Отивам да изпукам още пуканки.


Еми пич за всяко нещо си има първи път нали знаеш? :D Само ти ли ща ядеш пуканки бе,нема да споря повече,за да не ти правя удоволствие тогава.

SuNsEt
08-30-2012, 20:37
adoreher ,определено не стрелям на посоки.Чувстваш се пренебрегната,че не ти обръщам внимание ли душицо? :(

Ако не бяхме,но сме били.Факт .Това,че някои хора живеят в миналото не означава,че всеки трябва да го прави. Точно за това развитието ни не е стигнало до там,до където много хора искат да е сега. Когато човек живее в сега,а може би още по-добре и в бъдеще ,то той върви напред . Много българи не са преодолели това,което ни се е случило,но интересно как мразим турците толкова много,но не и германците. Няма да изпадам в подробности за Първата световна война ,когато България и Турция 'играят в един отбор' ,а още повече за Втората световна ,когато нашата мила държавица е била в списъка на държавите,които Германия е искала да заличи след войната. Защо с германците сме толкова либерални,а?Да не би българските жертви са по-маловажни от тези през Турското робство? Или пък Македония,която иска да си присвои части от българската история?Защо не мразите с такава злоба и тях?
А това,че не сме 'нооого по-напред' в момента си е лично наша грешка и това да обвиняваме миналото,което не е зависило и никога няма да зависи от нас е най-лошото нещо,което можем да направим.

102
08-30-2012, 20:38
"Кажи ми 1 нормален и добър довод, от който човек да си направи извода, че българин и турчин не трябва да имат връзка и ше си боядисам косата зелена..." Малко е гейско ? Хоп.. зелена коса.

adoreher
08-30-2012, 20:39
не мога да страдам от липсата на нещо,
което никога не съм имала. сеш' се?
Германия е много по-напред от турция във всяко едно отношение, ще изтъкна само едно- много по-цивилизовани са,
въпреки че по време на война това понятийце рядко се среща.
Турцита се били и по манталитет още са племе, то просто им е в кръвта.
и не, не казвам че са виновни, но тва не променя нищо

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 20:42
Иии ама осрахте темата начи, хубаво си чуруликамхме с турския посланик :(

Ама аз продължавам да се чудя как може да ходиш с няква миризлива туркиня с крива глава :(

ccdesigns
08-30-2012, 20:48
"Кажи ми 1 нормален и добър довод, от който човек да си направи извода, че българин и турчин не трябва да имат връзка и ше си боядисам косата зелена..." Малко е гейско ? Хоп.. зелена коса.

Ше знам, че хората със зелени коси са педераси вече :D Пък той не може да ми даде никакъв довод, камо ли добър.

ccdesigns
08-30-2012, 20:49
Ама аз продължавам да се чудя как може да ходиш с няква миризлива туркиня с крива глава :(

Aма аз продължавам да се чудя ти откъде знаеш ква му е приятелката.

Incadeptus
08-30-2012, 20:51
Ше знам, че хората със зелени коси са педераси вече :D Пък той не може да ми даде никакъв довод, камо ли добър.

Аз и не искам

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 20:52
Aма аз продължавам да се чудя ти откъде знаеш ква му е приятелката.

а нз, той вика, че е туркиня, аз нищо не съм казал *angel*

SuNsEt
08-30-2012, 20:52
А нали се сещаш,че ако бяхме под немско робство сега нямаше нито ти ,нито аз,нито който и да е да пише на български? Макар,че дори и да бяхме заменили турското с немското робство щяхме да мразим също толкова германците,колкото сега турците ,а даже може би оооооще повече. Така,че това кой е по- цивилизован може би нямаше да има голямо значение.
Интересно ако те са племе,то ние какво сме? Философски погледнато,те сигурно трябва да са много ,много горди,че са ни били господари толкова дълго време и да ни правят разни атентати в днешно време,но аз не съм чула нещо такова.
:)

ccdesigns
08-30-2012, 20:58
Е не брат, то хубаво е туркиня, ама тва не значи, че е неква грозна смръдлива и с крива глава как викаш ти.

102
08-30-2012, 21:00
Oy7ofCon7roL, да не би някоя туркиня да ти е разбила сърцето ?.. хахахахахха

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 21:01
Истината, е че турците са много напред от много европейски държави. Има една приказка "прост народ, слаба държава" точно тая приказка не важи за Турция. Икономиката им е в огромен подем в последните години, миналата година бях в Турция и направо се шашнах как прогресират. Имах чувството, че съм в Германия(ако изключим хората)
Също ги уважавам много като хора, защото те наистина са нация, те са народ и са единни, където и да отидат, а ние винаги сме били една паплач, може да съм българин, но винаги съм твърдял, че ние сме най-мръсното племе.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 21:14
Oy7ofCon7roL, да не би някоя туркиня да ти е разбила сърцето ?.. хахахахахха

не, аз отбягвам турците, не ме кефят. На мнение съм, че турчин и циганин никога не може да ти бъде верен приятел, защото квото и да си говорим винаги те ще имат едно на ум за нас, както и ние за тях

x7aZzy
08-30-2012, 21:17
Истината, е че турците са много напред от много европейски държави. Има една приказка "прост народ, слаба държава" точно тая приказка не важи за Турция. Икономиката им е в огромен подем в последните години, миналата година бях в Турция и направо се шашнах как прогресират. Имах чувството, че съм в Германия(ако изключим хората)
Също ги уважавам много като хора, защото те наистина са нация, те са народ и са единни, където и да отидат, а ние винаги сме били една паплач, може да съм българин, но винаги съм твърдял, че ние сме най-мръсното племе.

Едно смислено мнение написа. Не го очаквах.

Не разбирам - откъде идва тая злоба. Вместо да плюете другите, вземете направете нещо ползотворно.

nqmaznacheniee
08-30-2012, 21:24
А мен ми е интересно ква е тая туркиня, ма била християнка всъщност :lol:

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 21:24
Едно смислено мнение написа. Не го очаквах.

Не разбирам - откъде идва тая злоба. Вместо да плюете другите, вземете направете нещо ползотворно.

аз влизам тука за да разпускам, не да давам смислени мнения и да правя нещо ползотворно

ccdesigns
08-30-2012, 21:26
Все едно не го написа ти. До някъде съм съгласен, но не съм компетентен по този въпрос... :)

bulgariancho
08-30-2012, 21:36
Истината, е че турците са много напред от много европейски държави. Има една приказка "прост народ, слаба държава" точно тая приказка не важи за Турция. Икономиката им е в огромен подем в последните години, миналата година бях в Турция и направо се шашнах как прогресират. Имах чувството, че съм в Германия(ако изключим хората)
Също ги уважавам много като хора, защото те наистина са нация, те са народ и са единни, където и да отидат, а ние винаги сме били една паплач, може да съм българин, но винаги съм твърдял, че ние сме най-мръсното племе.

Абсолютно прав! Малко са хората, които наистина виждат какво става в страната ни.
x7aZzy, каква злоба бе ? Човека си каза истината каквато е, не сме народ, а мърша. Ако не си го осъзнал още, значи не живееш в България.

x7aZzy
08-30-2012, 21:37
аз влизам тука за да разпускам, не да давам смислени мнения и да правя нещо ползотворно

А на мен мислиш ли, че ми пука.
Изказвам мнение, че отстрани погледнато целият спор е грозен.


Абсолютно прав! Малко са хората, които наистина виждат какво става в страната ни.
x7aZzy, каква злоба бе ? Човека си каза истината каквато е, не сме народ, а мърша. Ако не си го осъзнал още, значи не живееш в България.

Визирах злобата, преобладаваща в темата като цяло.
Осъзнала съм го и точно затова не живея в България.

LuniChkaa
08-30-2012, 22:14
Защо повечето казват че сме " паплач", "най-мръсното племе" и какви ли още не глупости? Не мисля че има друг народ които да е толкова критичен и да се саморугаи постоянно. Мисля че има къде къде по-смотани хора и по-смотани държави от нашата. Направо нямам думи.
Аз лично никога не бих спала с турчин. Противни са ми. Мразя ги. Да не говорим, че трябва да сложат някакъв закон циганите да не могат да раждат повече от 1 дете, че пък вече от тях направо ми писна. :D

NeverBack
08-30-2012, 22:38
ОМГ.. :X

Incadeptus
08-30-2012, 23:03
Защо повечето казват че сме " паплач", "най-мръсното племе" и какви ли още не глупости? Не мисля че има друг народ които да е толкова критичен и да се саморугаи постоянно. Мисля че има къде къде по-смотани хора и по-смотани държави от нашата. Направо нямам думи.
Аз лично никога не бих спала с турчин. Противни са ми. Мразя ги. Да не говорим, че трябва да сложат някакъв закон циганите да не могат да раждат повече от 1 дете, че пък вече от тях направо ми писна. :D

Защо сме такива ли?Заради кризата приятели мои.А защо има криза?Заради лакомите гъзове,наричащи себе си политици.Заради лакомото правителство.Всеки тегли кредити,всеки ходи по банки.Главите на повечето хора са се подпалили от мисълта:Как да изплатят кредитите си и от кого да вземат поредният заем,защото не им плащат на работата.Е кажете ми кой не би бил негативно настроен към всичко и всеки?Истината е,че не робството е виновно,а гадните мазни политици.А те са такива,защото това е в човешката ни природа и това никога няма да се промени.Такива сме си ние.Заложено ни е да искаме още и още и още,заложено ни е да имаме тази огромна жажда за власт(човек е ненаситен и отдаде ли му се възможност да стои по-горе,както те,то веднага се възползва от шанса си)иска още и още и още и за да го получи краде,лъже,мами.Не знам дали някога тази страна ще се промени.Но не мислете,че другите страни са по-малко алчни.Всеки желае да има огромна власт.Казвате,че другите страни са по-напреднали,но това същност не е никак добре,това е изключително зле.Защото колкото по-напреднала технология имаме,толкова по-опасно става.Всеки ще иска да се добере до тази технология.Ще станат войни кой аджиба да я има.Защото напредналата технология носи власт,дава ни власт,нещото което най-много желаем.Човечеството ще се самоунищожи,въпрос на време е.Дори вече континентите да бъдат почти изцяло заляти поради глобалното затопляне и някакви извънземни или някой да кажем ни спаси и каже,че трябва да се променим,да изхвърляме разделно боклуците,да не ползваме аерозоли,да променим изцяло начина си на живот,а ние му обещаем,че ще го направим.Еее предполагам се досещате какво ще стане.Пак ще започнем да правим същите грешки,защото просто така сме устроени.Трябва да стане нещо изключително или някакви извънземни да ни променят нещо в тоя мозък например,та да престанем да правим тези грешки.Но така като гледам такова нещо няма да се случи и ще затъваме все повече и повече.

Колкото до турците има МНОГО хубави туркини.Например не,че съм фен на турските сериали,но Неджля от Листопад :D е много красива,та тя е и модел даже.А ние се шегувахме и нарочно писахме тези дивотии,за да видим дали ще ви издразним.Аз лично се извинявам ако съм засегнал някой.Таааа така това е човекът и това ще бъде.

adoreher
08-30-2012, 23:36
Има и красиви циганки.. и? Сяко стадо си има мършата и водачите, но
не мога нито да уважавам, нито да харесвам стадо, което е мачкало моето собствено
и тва не е нито псевдо патриотизъм, нито расизъм, а супер естествено усещане

ccdesigns
08-30-2012, 23:37
Толко ги разбираш и ти нещата, че нема накъде повече... Треа ти и тука един така да те напсува като у Религията ма яко по български да те напсува, та да си седнеш на гъза.

Incadeptus
08-30-2012, 23:40
Има и красиви циганки.. и? Сяко стадо си има мършата и водачите, но
не мога нито да уважавам, нито да харесвам стадо, което е мачкало моето собствено
и тва не е нито псевдо патриотизъм, нито расизъм, а супер естествено усещане

Но искам да ти кажа нещо.Кое е твоето собствено?Всички сме били едно някога.Някога не еимало толкова много хора,а само една маааааааалка група,която се е размножила.Тоест всички сме едно семейство донякъде.Това значи ли,чене трябва да правим секс един с друг?Не разбира се,така е устроен животът на тази планета.Но за циганите не бих посмял.Ако е красива защо пък не?Бих правил СЕКС с нея МОЖЕ БИ,НО НЕ И ДА ИМАМ ДЕТЕ ОТ НЕЯ.

adoreher
08-30-2012, 23:44
семейство сме били.. ок, ясно е че всички сме си роднини, но прекалено далечни
за да се чувствам квато и да е родствена връзка с хора, които не познавам дори
и що да мога да правя секс с някой, а да не мога да се омъжа за него?
не казвам че си лягам с някой с идеята да го замъкна пред олтара,
но щом има достатъчно сериозна пречка да станем семейство някой ден,
явно има и пречка да имам връзка с този човек, съответно да правя секс с него.
Просто не става бе човек, то отвътре ти напира една погнуса към тва племе

Incadeptus
08-30-2012, 23:52
Кръвосмешателството ти е проблема на теб.Иначе не разбирам какво пречи на секса с красив човек.Ако пък го обичаш истински защо да нямаш и деца от него.Циганка бяла с руса коса и сини очи ако не ти кажа,че е циганка никога няма да разбереш(и да говори перфектно българския)Важното е любовта.Ако ходя с американка която не обичам и имаме деца то това няма да е щастлив брак.Ако пък това с прераждането е вярно,то тогава хич няма да ми пука :Д шото ще имам много възможности с който си искам :Д турчин,арменец,азиатец и всякаква де :д :Д ;д

adoreher
08-31-2012, 00:12
ми кво ми пречи на секса с такъв човек
тва че в момента в който разбера че е турчин/циганин
дори да съм изпитвала някво привличане към него
то изчезва ей така- БАМ
и го нЕма

stOlen``EyEs
08-31-2012, 00:13
Кой въобще живее в заблудата, че робството не продължава и до днес? Само дето сме станали роби на предразсъдъците си! Българите все така ще си тънем в тинята, докато смятаме, че сме нещо повече от останалите хора. Все ние сме най-красивите, най-вещите, най-знаещите и най-можещите.. всички останали са долни, тъпи, неспособни и МИРИШАТ. Баба ти, българката, като пасе патките цял ден на поляната сигурно мирише на GUCCI. Това да плюеш по другите, да гледаш СКАТ и да имаш плакат на В. Сидеров над леглото си не те прави патриот, прави те само глупак!
Но какво ли говоря.. Щастлива съм от факта, че хората около мен са ме научили да ценя човека по качествата му, а не по произхода, защото на нашите територии тази дума е твърде разтегливо понятие..
Приятелят ми е турчин и не съм забелязала нито семейството ми, нито приятелите ми да се срамуват от моя избор. Защото не виждам/т в него нищо по-различно от един млад, красив, интелигентен и способен човек! И от много отдавна имам своите лични убеждения, че турците живеят много по-добре от нас, защото все още имат ценности и морал (при нас тия неща отдаааавна липсват!).
Сега ме насметете хубаво, а аз ще вкарам 2-3 парченца баклава с шам фъстък, щото съм "османски поклонник".

stOlen``EyEs
08-31-2012, 00:14
Кой въобще живее в заблудата, че робството не продължава и до днес? Само дето сме станали роби на предразсъдъците си! Българите все така ще си тънем в тинята, докато смятаме, че сме нещо повече от останалите хора. Все ние сме най-красивите, най-вещите, най-знаещите и най-можещите.. всички останали са долни, тъпи, неспособни и МИРИШАТ. Баба ти, българката, като пасе патките цял ден на поляната сигурно мирише на GUCCI. Това да плюеш по другите, да гледаш СКАТ и да имаш плакат на В. Сидеров над леглото си не те прави патриот, прави те само глупак!
Но какво ли говоря.. Щастлива съм от факта, че хората около мен са ме научили да ценя човека по качествата му, а не по произхода, защото на нашите територии тази дума е твърде разтегливо понятие..
Приятелят ми е турчин и не съм забелязала нито семейството ми, нито приятелите ми да се срамуват от моя избор. Защото не виждам/т в него нищо по-различно от един млад, красив, интелигентен и способен човек! И от много отдавна имам своите лични убеждения, че турците живеят много по-добре от нас, защото все още имат ценности и морал (при нас тия неща отдаааавна липсват!).
Сега ме насметете хубаво, а аз ще вкарам 2-3 парченца баклава с шам фъстък, щото съм "османски поклонник".

Incadeptus
08-31-2012, 00:25
Толко ги разбираш и ти нещата, че нема накъде повече... Треа ти и тука един така да те напсува като у Религията ма яко по български да те напсува, та да си седнеш на гъза.

Не мога да разбера какъв ти е проблема?И защо се мислиш за някой не знам по-умен ли та все ми коментираш мненията,все ми намираш кусури,все ми противоречиш.Не че ми пука де.Ако щеш отговаряй.

Jus7Smil3Back
08-31-2012, 00:30
Не мога да разбера какъв ти е проблема?И защо се мислиш за някой не знам по-умен ли та все ми коментираш мненията,все ми намираш кусури,все ми противоречиш.Не че ми пука де.Ако щеш отговаряй.

Аз ще ти отговоря миндил малък.... спри да пишеш, че си супер голям олигофрен! Малоумник пълен си.

Incadeptus
08-31-2012, 00:33
Аз ще ти отговоря миндил малък.... спри да пишеш, че си супер голям олигофрен! Малоумник пълен си.

:lol: :lol: :lol: потъваш,потъваш...... :D :D :D

Hayashi
08-31-2012, 00:47
Ех много расизъм в тази тема.
Впрочем и в моя приятел няма нищо българско, може да ме линчувате сега. Дори не е от същата вяра.
Както по-интелигентните споменаха, малоумно е да съдиш за някой по народността му. Но точно за това масово в чужбина с българите се държат като кучета.

Jus7Smil3Back
08-31-2012, 00:49
:lol: :lol: :lol: потъваш,потъваш...... :D :D :D

я трай ве, дебил малък

Incadeptus
08-31-2012, 00:51
я трай ве, дебил малък

:lol: Затъъъъъваш ли затъъъъъъъъваш....... :lol:

Jus7Smil3Back
08-31-2012, 02:29
:lol: Затъъъъъваш ли затъъъъъъъъваш....... :lol: казах ти да мълчиш ве дрисльо !

Jus7Smil3Back
08-31-2012, 02:32
ХОДЯ С ТУРКИНЯ! Ако някой има нещо против или нещо против нея, да дойде да ми го каже в лицето! МЪРШЛЯЦИ! ЯСЕН ЛИ СЪМ?

Oy7ofCon7roL
08-31-2012, 07:15
Добре бе, всички се изказахте супер толерантни към другите етноси и религии и т.н. Що един не каза нещо за турците, кото мачкат българите в "българските" села и градове, където турците са мнозинство, където да си българин означава да си сочен с пръст и да не можеш да си намереиш работа.. И в "българските" училища българите биват малтретирани и обиждани всеки ден, защото са българи, това ли е турската толерантност спрямо нас или май те са толерантни само, когато са по-малко от нас ?
Турците, както и циганите са мили и добри само, когато са малцинство, да има и такива, които не са такива, но кво ми пука при положение, че по-голямата част от тях ако имаха възможност биха те смачкали.
А друг е въпроса, че турците, които живеят у нас нямат нищо общо с истинските турци. Тука тия наще турци и те не знаят какви са..
Ако един българин и един бългаски тучин отидат в Турция, българина ще го уважат повече от турчна, забавно,а ?
Тия наще турци, някои от тях даже не могат да се разберат на турски, когато отидат в Турция, смятайте колко са турци.
И се получава така, че и ние ги мразим и турците в Турция ги мразят, което е едновренно смещно и трагично.

Що никой не каза за циганите, които лежат на народа на българите да им плащат лечението в болниците, тока, водата, дървата, помощите и даже им изхранваме децата. Всчко това идва от нашия джоб, ние отделяме за тях, а отсреща какво има, една омраза спрямо нас, или не можете да прозрете, че циганите ако можеха щяха да ни унищожат. Да, има и цигани,които не са такива, но какво ми пука на мен при положение, че 99% от тях за долна измет, която обезкървява и без туй уморената ни държава.

Казвате да уважаме чуждите религии, някой ще ми каже ли защо да уважавам релия, в която това да и гей или да изневериш на мъжа си означава да те убият с камъни на площада или в най-добрия случай да те обесят.
Религия, в която жената има права, колкото домашен любимец и не е зачитана, като човек ?
Някой ще ми каже ли как да уважавам религия, в която се трепят като кучета в името на някаква свещенна война срещу "неверниците" и как твърдят, че Аллах ще им помогне да победят, без те самите да осъзнават, че същия този Аллах ги е докарал да живеят по този начин, а именно в 18 век ?


п.п. супер съгласен съм с коментарите на adoreher като цяло

Oy7ofCon7roL
08-31-2012, 07:16
ХОДЯ С ТУРКИНЯ! Ако някой има нещо против или нещо против нея, да дойде да ми го каже в лицето! МЪРШЛЯЦИ! ЯСЕН ЛИ СЪМ?

Пикая в лицето на теб и на мазната туркиня, която имаш за приятелка !

magnum1
08-31-2012, 08:31
Турците под ножа на салам и по пощата в измир.

cyclops
08-31-2012, 09:07
Абе вие добре ли сте бе?? В 21 век как е възможно изобщо да се говори така? И да се споменават събития минали преди толкова години? Каква е тази омраза какво е това чудо? Всички сме хора. Точка ! И никой няма нещо в "кръвта си". Има умни и прости хора навсякъде. Добри и лоши също.

machoka
08-31-2012, 09:16
Изказвайте се по-премерено в подобни теми, за да не се налага да заключваме всяка от тях. Държа да напомня, че насаждането на расова неприязън и дискриманиция е престъпление по смисъла на закона.

nqmaznacheniee
08-31-2012, 09:30
Турците, както и циганите са мили и добри само, когато са малцинство

.

awe_mahaise
08-31-2012, 09:37
Съди за човека,по това което е...това как се държи. Спазвам, едно малко правило..."Ако човек, се държи добре с теб, и ти се дръж добре с него"...Турци, българи,цигани,германци,ит лианци, марсианци,държи ли се добре с мен,няма значение.
Куп коментари,повечето, от които напълно безсмислени...

Jus7Smil3Back
08-31-2012, 09:48
Пикая в лицето на теб и на мазната туркиня, която имаш за приятелка !

В лицето, пишльо.

SuNsEt
08-31-2012, 09:48
А щото тука ако си гей те поздравяват и ти дават бонбонки,а? Дайте и евреите да мразим сега,понеже Хитлер ги е мислил за мръсна нация и са гонени навсякъде по света.Както има турци тирани ,така има и българи тирани,но някои не го виждат.Това е въпрос на власт и пари,а не на минало и смърт.Както казах,защо помните Османското робство ,а не помните Първата и Втората световна война? Щото по същата логика може да мразите и германците за това,което са ИСКАЛИ да направят с нас.Онези шваби са щели да ни избият като мръсна раса едно към едно с циганската ,за разлика от турците ,които са ни убивали всеки ден и са се държали с нас като с кучета в повечето случаи,но при едното е заради националността,а другото заради вярата.И все пак вярата ни е запазила жива,а не националността,защото ако Втората световна се беше развила по друг начин ,както казах по-горе ,нямаше да се наричате българи.
И ние не сме толерантни като нация,не си кривете душичките.Българина живее със стари разбирания и за това как е бил велик народ едно време ,но не прави нищо ,за да стане велик народ и в бъдеще.Всеки се оплаква каква ни е държавата и бяга в чужбина,където се държат с него така,както ние се държим с циганите и турците.Забавно,нали? Само,че ние сме си виновни за това положение .
Иначе обиждаме българките,че били курви,че били кифли и глупачки ,но туркините иначе миришели.Българина не е научен да уважава една жена ,а камо ли чуждите. Защо обиждате чистокръвните си сестрички ,че не стават за нищо и само се оплаквате ,че няма свестни момичета ,а? Иначе туркините били еди си какви...

Oy7ofCon7roL
08-31-2012, 12:14
А щото тука ако си гей те поздравяват и ти дават бонбонки,а?

Ако не парадират със сексулната си ориентация никой няма да им направи нищо, смятам, че има достатъчно гейове в почти всички поприща така, че нямаш право да твърдиш, че биват дискриминирани, това, че има една група хора, която изпитва неприязън към тях не значи, че обществото като цяло ги дискриминира, както казах ако се държат нормално и не парадират мисля, че вртатите им са отворени навсякъде.


Дайте и евреите да мразим сега,понеже Хитлер ги е мислил за мръсна нация и са гонени навсякъде по света.Както има турци тирани ,така има и българи тирани,но някои не го виждат.Това е въпрос на власт и пари,а не на минало и смърт.Както казах,защо помните Османското робство ,а не помните Първата и Втората световна война? Щото по същата логика може да мразите и германците за това,което са ИСКАЛИ да направят с нас.Онези шваби са щели да ни избият като мръсна раса едно към едно с циганската ,за разлика от турците ,които са ни убивали всеки ден и са се държали с нас като с кучета в повечето случаи,но при едното е заради националността,а другото заради вярата.И все пак вярата ни е запазила жива,а не националността,защото ако Втората световна се беше развила по друг начин ,както казах по-горе ,нямаше да се наричате българи.


Защо да мразим нация, която никога не ни е мразела, глупаво е... пък и кво общо има Хитлер и омразата му към евреите с нас ? Смятам, че доста избяга от това, което аз визирах в предния си пост... какво щяло да стане ако това, какво щяло да стане ако онова,първата световна, втората световна... А какво щеше да стане ако не бяха руснаците, щяхме ли да да се наричаме българи ?
И ако беше чела внимателно предния пост, както и поста от предната страница щеше да рзабреш, че нямам нищо против държавата Турция, аз мразя бългаските турци, написал съм и защо... а понеже някои от вас писаха и за религията съм писал и защо не им се кефя на тяхните Аллах булшитни и защо не уважавам тяхната религия.



И ние не сме толерантни като нация,не си кривете душичките.Българина живее със стари разбирания и за това как е бил велик народ едно време ,но не прави нищо ,за да стане велик народ и в бъдеще.Всеки се оплаква каква ни е държавата и бяга в чужбина,където се държат с него така,както ние се държим с циганите и турците.Забавно,нали? Само,че ние сме си виновни за това положение .

Ако не бяхме толерантни спрямо другите щяхме ли да оставим турците и циганите да ни се качат на главата ? Щяхме ли да издържаме цял етност (циганиския) на наш гръб, както казах в предния си пост? Ако не бяхме толерантни щяхме ли да оставим турците да презвемат почти целите южни райони на България както и част от северна и по този начин да изгонят българите от там ? Ако не бяхме толерантни спрямо другите щяхме ли да имаме новини на турси език по националната телевизия ? Ако не бяхме толерантни щяхме ли да позволим да има етническа партия в народното събрание ?
И това, че българина бяга в чужбина за по-добър живот не означава нищо, освен, че иска той и семейството му да имат по-добър и спокоен живот.
И ако става на въпрос в чужбина се държат лошо с нас не за друго ами най-вече,защото ние и румънците напълнихме Европа с цигани, и защото циганите са ни създали кофти репотация... Дали някъде, където не са стъпвали български цигани се отнасят лошо с нас ? Българина е много работлив човек стига да му даваш достатъчно добри пари.
Тук в България, българина изглежда мързелив, защото може би му е писнало да работи за жълти стотинки по 10 часа на ден.
Ние сме виновни единствено за едно, че не сме единни като народ за да се изправим срещу тая върхушка, която ни управлява 20 години и ни затрива като държава.



Иначе обиждаме българките,че били курви,че били кифли и глупачки ,но туркините иначе миришели.Българина не е научен да уважава една жена ,а камо ли чуждите. Защо обиждате чистокръвните си сестрички ,че не стават за нищо и само се оплаквате ,че няма свестни момичета ,а? Иначе туркините били еди си какви...


Това, че има курви, кифли и тъпи парчета не означава нищо, далеч съм от мисълта, да сложа българките под такъв общ знаменател. И какво като са българки, на черното бяло ли да кажем ? Посочи ми кой и къде е казал като цяло за българките, че не стават за нищо ? И това, че българите не сме били уважавали жените е също голяма глупост, нз защо смяташ така, но не си права. А за туркините мога да кажа, че са светлнинни години зад българките и изобщо не може да има база за сравнение по този въпрос.

PyCoKoCkA93
08-31-2012, 13:32
По темата бих могла да кажа,че аз също не бих спала с турчин за нищо на света.Не защото съм расист или псевдопатриот,а просто защото не ми допада мисленето им и самата им религия(не обобщавам всички турци под общ знаменател,има и изключения,но като цяло са рядкост).Консервативността им и доста части от манталитета им са ми твърде далечни и дори и като общуване само като приятели,не ми попадат особено в интересите.Има няколко изключения,които съм срещала досега,но,както казах горе,като цяло са рядкост.Не всички,които не одобряват турците са расисти или се правят на големи патриоти.Както каза ДжъстСмайлБак в моя случай е точно ДО човека,НЕ до расата-не ми допадат като хора и разбирания,не толкова като националност...Но това си е мое мнение,не осъждам хората,които са избрали противното,всеки си има глава на раменете и може сам да си преценя и да понася последствията от избора си.

Incadeptus
08-31-2012, 13:38
казах ти да мълчиш ве дрисльо !

ХА-ха-ХА и кой те слуша теб бе?Затъвай си с обидите затъвай :D

Точно така ама показвай гнева си,защото 64% от хората заболявали от рак,не са показвали гнева си,така че е мнооооооого полезно.

Wax
08-31-2012, 13:53
Бе Василе не се обяснявай на хора, който не заслужават е.
Правило №1 на форона

Jus7Smil3Back
08-31-2012, 14:06
ХА-ха-ХА и кой те слуша теб бе?Затъвай си с обидите затъвай :D

Точно така ама показвай гнева си,защото 64% от хората заболявали от рак,не са показвали гнева си,така че е мнооооооого полезно.

:lol: Безполезен факт номер:38 192 в твоята главица...

tori
08-31-2012, 14:11
Как да и викам така при положение, че е българка
Не ме интерсува къде живееш, но явно хората, с които общуваш са някви утайки щом твърдиш, че няква турска пача е по-ума и по-красива от всички, които познаваш, това само по себе си говори колко си ограничен откъм комуникация с нормални български човечета..
Ходи и души миризливия гъз пък зне ли се, може и някой ден някоя българка да те вземе
Ти си тъп, сериозно. Откога името на дърватава, в която си роден, означава дали миришеш и дали си глупав? И като се замисля май ти си утайката тук.

Incadeptus
08-31-2012, 14:15
Хахаха мислите за неща като че ли те са най-важни.А иначе не знам как изчисли кой факт е и дали е безполезен :lol:

PyCoKoCkA93
08-31-2012, 14:16
Не ви ли омръзна да спорите бе,хора? :lol:

Jus7Smil3Back
08-31-2012, 14:18
Хахаха мислите за неща като че ли те са най-важни.А иначе не знам как изчисли кой факт е и дали е безполезен :lol:
По всичките ти 785 безполезни и глупави коментара...
Ох ти даже не ме дразниш.. някъв скучен си.. Виж с Oy7ofCon7roL, какво хубаво спорче си имахме, имаше интрига 8-) а тиии...

PyCoKoCkA93
08-31-2012, 14:48
Виж с Oy7ofCon7roL, какво хубаво спорче си имахме, имаше интрига 8-) а тиии...

Е,нали се оплакваше,че Контролът бил тъп и нямало смисъл да спориш с него,защото не те разбирал...Пък сега ти липсва.Логиката нещо ми убягва? :lol:

jumpin
08-31-2012, 14:49
Хората се карат още за религии ..
http://www.dvd.net.au/movies/s/10961-3.jpg

Oy7ofCon7roL
08-31-2012, 15:29
Ти си тъп, сериозно. Откога името на дърватава, в която си роден, означава дали миришеш и дали си глупав? И като се замисля май ти си утайката тук.

http://store.picbg.net/pubpic/05/70/7d3219a1eca10570.jpeg




Виж с Oy7ofCon7roL, какво хубаво спорче си имахме, имаше интрига 8-)
Ако ти разбираш под спор, аз да те троля, а ти да нервничиш и да обиждаш , то да имахме спор :lol:


Е,нали се оплакваше,че Контролът бил тъп и нямало смисъл да спориш с него,защото не те разбирал...Пък сега ти липсва.Логиката нещо ми убягва? :lol:

Аз не съм се махкал, че да му липсвам, просто спрях да троля и започнах да пиша сериозно и той спря да взима оптношение по коментарите ми, въпреки, че бих се радвал ако го беше направил

yakuza_
08-31-2012, 17:34
Въздържай се от такива коментари.

ShtrudeL

Incadeptus
08-31-2012, 17:51
По всичките ти 785 безполезни и глупави коментара...
Ох ти даже не ме дразниш.. някъв скучен си.. Виж с Oy7ofCon7roL, какво хубаво спорче си имахме, имаше интрига 8-) а тиии...

:lol: ооооох просълзих се(лъжа)

adoreher
08-31-2012, 18:00
^станаха 798

machoka
08-31-2012, 18:01
adoreher!

adoreher
08-31-2012, 18:01
МАЧОКА

machoka
08-31-2012, 18:04
Напоследък ме възбуждат злобни заядливи инатливи кучки!!!

adoreher
08-31-2012, 18:05
ебаси, чак се подмокрих :D

machoka
08-31-2012, 18:06
А още не съм те подхванал, СМЯТАЙ!

adoreher
08-31-2012, 18:07
мал шанс да стане изобщо :D

Oy7ofCon7roL
08-31-2012, 18:16
adoreher губиш шанса си да вземеш софийско гражданство :D

machoka
08-31-2012, 18:17
Батко ти не е по малките неща, ше изгубиш! :smt035

adoreher
08-31-2012, 18:18
adoreher губиш шанса си да вземеш софийско гражданство :D

че аз и без бате мачо мога да си го взема :oops:
а по кои работи си , бате?

Incadeptus
08-31-2012, 18:26
^станаха 798

Айде да престанете да се заяждате,че вече наистина започвате да ме дразните.

machoka
08-31-2012, 18:34
по работите за големи дарлинг :smt117

ccdesigns
08-31-2012, 18:41
Айде да престанете да се заяждате,че вече наистина започвате да ме дразните.

Край, ядоса се! Бегайте, колко сила имате, че ше каже на мама.

adoreher
08-31-2012, 18:42
Айде да престанете да се заяждате,че вече наистина започвате да ме дразните.

ЛОШО много
мачо
ми аз съм мъничка бе :oops:

Incadeptus
08-31-2012, 18:42
Край, ядоса се! Бегайте, колко сила имате, че ше каже на мама.

koractikus :d

machoka
08-31-2012, 18:44
ЛОШО много
мачо
ми аз съм мъничка бе :oops:

ше те въведеме във света на големите бе душицо, стиска ли ти :smt077

ccdesigns
08-31-2012, 18:44
ше те въведеме във света на големите бе душицо, стиска ли ти :smt077

Моя да, а твоя стиска ли го?

machoka
08-31-2012, 18:46
не се оплаквам

adoreher
08-31-2012, 18:47
нз, мама не дава :(

machoka
08-31-2012, 18:47
важното е ти да даваш

а ти даваш ли

ccdesigns
08-31-2012, 18:50
koractikus :d

potato

adoreher
08-31-2012, 18:52
dafack, Тва прозвуча кофти :D :D

миии
някой път давам, някой не давам
нинам

Incadeptus
08-31-2012, 18:56
potato

zedicus

adoreher
08-31-2012, 18:56
14 годишния, ти някви ного готини думички ли знаеш ;3

machoka
08-31-2012, 18:59
сега освен, че си злобна заядлива инатлива кучка, и злобна заядлива инатлива недостъпна кучка ли ше го играеш? :smt031

adoreher
08-31-2012, 19:04
че то има ли недостъпни? :D

machoka
08-31-2012, 19:06
има такива, които се правят на такива ПОВЕЧЕ от допустимото време..

обиграна маймункаа си тиииииииии 'ич не си малка :smt034

ccdesigns
08-31-2012, 19:06
zedicus

Кое е по-гадно от мътво бебе в кофа за боклук?

adoreher
08-31-2012, 19:12
има такива, които се правят на такива ПОВЕЧЕ от допустимото време..

обиграна маймункаа си тиииииииии 'ич не си малка :smt034

http://images.mylot.com/userImages/images/postphotos/2286850.jpg

machoka
08-31-2012, 19:13
Ето, започваме да говорим на един език. Вярвам, че ще се разберем ;)

bilqnavod
08-31-2012, 19:39
http://images.mylot.com/userImages/images/postphotos/2286850.jpg

малиййй :D

ccdesigns
08-31-2012, 19:41
А това?

http://i.actualno.com/club.bg/files/2009/10/02/a17a321db0.jpg

adoreher
08-31-2012, 21:52
http://www.twopotscreamer.com/images/chimplants.jpg

ShtrudeL
08-31-2012, 22:39
Не мисля, че ще имам нерви да изчета всичките 10 страници, но какво щеше да е, ако заглавието на темата беше 'секс с американец/германец/индонезиец/японец' ?

Как това, че даден човек е роден на даден къс земя, го прави некачествен за вас, българчета?
Ако не те кефи пениса на някой, кажи, че пениса му е не е твой тип (Ахахах), а не се хващай за това, че е нам си какъв по народност.

thedentist
09-01-2012, 01:28
Аз наистина се учудвам,щп за хора сме Българите.Позволяваме 10 години да ни управлява турска партия и да се подиграва с нас,вместо да се вдигнем и да прекравим това,а в същото време мразиме някой,който не познаваме и съдим за него не по качествата му,а по това какъв е по народност

shik69
09-01-2012, 05:59
Кой въобще живее в заблудата, че робството не продължава и до днес? Само дето сме станали роби на предразсъдъците си! Българите все така ще си тънем в тинята, докато смятаме, че сме нещо повече от останалите хора. Все ние сме най-красивите, най-вещите, най-знаещите и най-можещите.. всички останали са долни, тъпи, неспособни и МИРИШАТ. Баба ти, българката, като пасе патките цял ден на поляната сигурно мирише на GUCCI. Това да плюеш по другите, да гледаш СКАТ и да имаш плакат на В. Сидеров над леглото си не те прави патриот, прави те само глупак!
Но какво ли говоря.. Щастлива съм от факта, че хората около мен са ме научили да ценя човека по качествата му, а не по произхода, защото на нашите територии тази дума е твърде разтегливо понятие..
Приятелят ми е турчин и не съм забелязала нито семейството ми, нито приятелите ми да се срамуват от моя избор. Защото не виждам/т в него нищо по-различно от един млад, красив, интелигентен и способен човек! И от много отдавна имам своите лични убеждения, че турците живеят много по-добре от нас, защото все още имат ценности и морал (при нас тия неща отдаааавна липсват!).
Сега ме насметете хубаво, а аз ще вкарам 2-3 парченца баклава с шам фъстък, щото съм "османски поклонник".

...сега всичко при теб е О.К. НО когато се появят децата... ЗАПОМНИ, че мюсюлманина ще иска да носят турски имена. Ееее, ти чак тогава ще почнеш да се позамисляш ... чия нация увеличаваш...?

shik69
09-01-2012, 06:12
Ех много расизъм в тази тема.
Впрочем и в моя приятел няма нищо българско, може да ме линчувате сега. Дори не е от същата вяра.
Както по-интелигентните споменаха, малоумно е да съдиш за някой по народността му. Но точно за това масово в чужбина с българите се държат като кучета.

...миличка, ти колко години живя в чужбина, та стигна до това заключение??? Моа ти подскажем... откакто нашите "опушени" сънародници и бивши "борчета" тръгнаха да ни "представят" по Европата /с кражбите си/. Първите с джебчийство, вторите с кражба на скъпи автомобили и измами с дебитни карти!!!

Oy7ofCon7roL
09-01-2012, 07:55
Не мисля, че ще имам нерви да изчета всичките 10 страници, но какво щеше да е, ако заглавието на темата беше 'секс с американец/германец/индонезиец/японец' ?

Как това, че даден човек е роден на даден къс земя, го прави некачествен за вас, българчета?
Ако не те кефи пениса на някой, кажи, че пениса му е не е твой тип (Ахахах), а не се хващай за това, че е нам си какъв по народност.

ти би ли имала връзка с турчин/циганин, имаш ли такива приятели ?



Аз наистина се учудвам,щп за хора сме Българите.Позволяваме 10 години да ни управлява турска партия и да се подиграва с нас,вместо да се вдигнем и да прекравим това,а в същото време мразиме някой,който не познаваме и съдим за него не по качествата му,а по това какъв е по народност

Не може ли да приемем, че страдам от особенно големи предразсъдаци спрямо циганите, турците в България, Турция и всички други мюсулмански държави и тяхната откъсана религия, която ги дърпа назад и ги откъсва от целия нормален свят ?
Не е като да нямам защо, нали ?

irrationalDecision
09-01-2012, 07:57
...сега всичко при теб е О.К. НО когато се появят децата... ЗАПОМНИ, че мюсюлманина ще иска да носят турски имена. Ееее, ти чак тогава ще почнеш да се позамисляш ... чия нация увеличаваш...?


И коя нация увеличават?А и нацията какво представлява? Дали не е съвкупност от хора, съставяща населението на една държава, тоест гражданите й, без значение от етноса и религията им?Тоест нацията не е народ. С майка българка детето ВИНАГИ ще бъде български гражданин. Може да има гражданството и на баща си, какво пречи да има и двете?

По другия въпрос - познавам хора, единият родител на които е мюсюлманин, но децата им носят модерни имена. Не че името прави човека. И ако самите те не ти кажат фамилията си, нито по малкото им име, нито по визията им ще разпознаеш, че са деца от смесени бракове на българка с мюсюлманин.

Oy7ofCon7roL
09-01-2012, 08:13
И коя нация увеличават?А и нацията какво представлява? Дали не е съвкупност от хора, съставяща населението на една държава, тоест гражданите й, без значение от етноса и религията им?



Колега/колежке тука много бъркаш, всяка една държава, един етнос и една религия си имат някакъв собствен манталитет (http://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D 0%B5%D1%82) и народопсихология (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D1%81%D 0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%8F)

irrationalDecision
09-01-2012, 08:24
Колега/колежке тука много бъркаш, всяка една държава, един етнос и една религия си имат си имат някакъв собствен манталитет и народопсихология (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D1%81%D 0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%8F)

Че къде съм го отрекла това? Постът ми беше написан по повод въпроса, дете от смесен брак ( примерно с турчин) с какво гражданство е и населението на коя държава увеличава. Може на едната, може на другата, а може и на двете държави. Майката българка по закон е достатъчна причина детето още от раждането си да има българско гражданство.

Колкото да народопсихологията и манталитета - при децата от смесени бракове как решавате кое е доминиращо? Дали тези на майката или на бащата? Ще кажете по default на бащата, понеже е мюсюлманин. Не бих се съгласила. Въпрос на възпитание и среда е, дори на образованост на родителите. Може един необразован, простоват българин да е много по-ограничен и патриархален от образован мюсюлманин от друга държава. А когато си роден, отраснал си и живееш в България , комуникираш най-вече с българи, учиш или работиш сред тях, нравите им неминуемо са ти по-близки от тези на бащата.

Oy7ofCon7roL
09-01-2012, 08:30
недей да спориш, виж как си го написла в мястото, където съм те цитирал

irrationalDecision
09-01-2012, 08:40
недей да спориш, виж как си го написла в мястото, където съм те цитирал
Aми значи четеш без да разбираш. Написала съм, че НАЦИЯТА е съвкупност от хора с бг гражданство, без значение каква е религията или етносът им. Това означава, че и мюсюлманин, и евреин, и християнин като вероизповедание, както и патагонец като етнос могат да бъдат с бг гражданство и че религията им или етносът им нямат значение конкретно за придобиването му. Никъде не съм написала, че етносите и религиите, а оттам вече и ценностите, манталитетът и народопсихологиите не се отличават помежду си.