PDA

View Full Version : Случват ми се много необичайни неща.



qnkoy_kn
08-28-2012, 14:44
Понякога ми става много лошо и като се уплаша явно и си влошавам положението напраих си сякакви иследваня няма ми нищо.Другото което е аз си го наричам мръсно-подсъзнание :Д почвам да си внушавам някакви работи и си мисля ,че полудявам много страшно и се плаша много.Дано ми помогнете защото съм много уплашен. Извинявам се за правописа но ,бързам и пиша без да се съобразявам ...

lamer4e7o
08-28-2012, 14:48
Ако не се лъжа и аз имах подобен проблем преди време, но отмина.

Просто гледаш само напред, не си внушаваш нищо, гледаш повече хубави филми, слушаш повече музика и така… А и да не забравя — не гледаш новини. Като започнат там с техните катастрофи и инциденти и става мазало…

qnkoy_kn
08-28-2012, 14:50
Благодаря ти много :)))

lamer4e7o
08-28-2012, 14:51
Все пак да те попитам: При какви доктори си ходил и какво по-точно са ти казали? А изписаха ли ти някакви хапченца?

qnkoy_kn
08-28-2012, 14:55
Значи ходих при личната тя ме прегледа и за всеки случай ми пусна иследвания на кръвната захар и оттайката и ми беше всичко нормално другот което е преди 6 ,7 месеца ходих на Невролог и от там ме пратиха на софия и ми прегледаха мозъка с някакви кабели ми закачаха много често го правят на деца на мойта година и всичко беше наред той каза да отида още един път на консултация и мисля да отида все пак поне за спокойствие ... и мисля ,че трябва да си поговоря с психолог или не знам

lamer4e7o
08-28-2012, 14:56
Хм, твоят проблем може да е малко по-различен от моя, който имах, но нищо не е сигурно.

Какви кабели по-точно са ти закачали и къде?

qnkoy_kn
08-28-2012, 15:00
По главата с някава шапчица ии тои закачи наякви кабели не съм сигурен казваше се Енцифелограма ...

lamer4e7o
08-28-2012, 15:03
Ахъм. Е, такова на мен не са ми правили и явно проблемът ти е малко по-различен, но все пак както казах по-горе, опитвай се да не се товариш много с каквото и да било.

qnkoy_kn
08-28-2012, 15:04
Окейй благодаря ти отново :)))

kalpazanka
08-28-2012, 15:12
ЕЕГ са ти правили- електроенцефалограма.

qnkoy_kn
08-28-2012, 15:14
Мда нещо такова :))

besso
08-28-2012, 17:57
Според мен се касае за паническо разстройство - просто богатото ви въображение ви играе лоши шеги. Случва се на много хора в някакъв период от живота им и отшумява - при някои по-бързо, при някои - отнема повече време. Доста плашещо е, но от това не се умира, нито се полудява и е напълно "лечимо" (това не е болест а внушение) при хората, които са по-страхливи и им е трудно да се справят сами. Ето как да си помогнете, когато ви се случи:
http://www.icp-bg.com/samopomosht-pri-panichesko-razstroistvo.php
Ето и още една статия по въпроса: http://sebepoznanie.com/psihologiq/samopomosht/panikataki/
Просто човек не трябва да се бори срещу страха, а да го приеме и той се стапя. И да сте спокойни, че не сте болни от нищо.
Дано да съм ви успокоил :)

lamer4e7o
08-28-2012, 18:04
Дам, точно това ми каза и неврологът, който бях посетил преди месеци.

В първия сайт намерих доста неща, които се бяха случвали и на мен. Полезни са сайтовете, които даде!

Incadeptus
08-28-2012, 18:10
Понякога ми става много лошо и като се уплаша явно и си влошавам положението напраих си сякакви иследваня няма ми нищо.Другото което е аз си го наричам мръсно-подсъзнание :Д почвам да си внушавам някакви работи и си мисля ,че полудявам много страшно и се плаша много.Дано ми помогнете защото съм много уплашен. Извинявам се за правописа но ,бързам и пиша без да се съобразявам ...

Всичко е да внушението,до мозъка.Ако си болен от обикновена настинка и се уплашиш и си кажеш олеееее ами ако е нещо по-лошо е много вероятно да се разболееш от пневмония.Тибетски монах ляга с мокър чаршав в снега.А на сутринта чаршавфът е сух,а снега около монаха се е стопил.Това е така,защото той сиа е внушил,че е на страшно горещо място в нйа-горещата точка на Земята.Силъта на мисълта и внушението е много голяма.Не си прави шегички така да си внушаваш разни работи.Разбира се,когато си болен може да си внушиш,че не си и това да ти помогне.Или пък в някоя по-важна ситуация.Успокой се и се занимавай с нещо интересно за теб.

Amore-Mio*
08-28-2012, 18:45
На психическа основа е, ми се струва.

Посети най - добре един психолог.

qnkoy_kn
08-28-2012, 20:20
Бесо благодаря ти найстина ще ми подейства като успокоенйе това което си написал :))) .... Incadeptus така е ... :)
Amore-Mio Задължително ще ходя :)))

ComeGetMe
08-28-2012, 21:25
когнитивно-поведенчески терапевт или психолог :)

neverbackdownx
08-29-2012, 17:00
Ако не се лъжа и аз имах подобен проблем преди време, но отмина.

Просто гледаш само напред, не си внушаваш нищо, гледаш повече хубави филми, слушаш повече музика и така… А и да не забравя — не гледаш новини. Като започнат там с техните катастрофи и инциденти и става мазало…
+1 :)