PDA

View Full Version : Проблем



Euphoria_
08-28-2012, 16:43
Здравейте. Аз съм момиче, на 16 години и спешно се нуждая от мението ви. Преди една година влязох в училището,което исках, но се появи проблем. Проблемът е , че започнах да се заглеждам по една от учителките ми. Тя наистина е секси,красива, облича се добре , личи си, че има стил, но е жена на 40 години. Чувствам се много объркана, разсейва ме в часовете. Не знам какво се случва с мен. Ако не я видя се чувствам ужасно. През лятото някак си ми липсва и нямам търпение да отида на училище. Никога не съм усещала такова влечение към момиче, а още по-малко към жена. Тя има дете. С него сме приятели и това също усложнява нещата. Нямам идея какво да правя, а според мен това е сериозно. Щом вляза в час не спирам да я гледам. Дори се дразня , когато ме подмине по коридора или когато говори с мой приятели, а не с мен. Тя буквално ми изпива мозъка и не знам кое е по-притеснително .. това , че е жена или това , че чувствата ми са силни. Когато съм около нея някак си съм по-щастлива, но когато нямам час при нея или не я виждам ми става кофти и се сдухвам. Надявам се, че това е само временно и защото съм тийнейджър. Ще се радвам да чуя вашите мнения. Благодаря! :)

Amore-Mio*
08-28-2012, 17:43
Най - вероятно е от определен етап от живота ти, през който преминаваш в момента. А още по - разбираемо ще е, ако е добра учителка, строга в границите на нормалното и приятелски настроена. Не само, че иска да научите нещо, но и ви помага да си разрешавате проблемите си.

magneticfields
08-28-2012, 17:52
И аз съм на 16. По едно време бях хлътнала по един преподавател от нашто училище, но ми мина. Само временно е не се притеснявай.