PDA

View Full Version : Много ме е срам от него ..



debina
08-28-2012, 17:21
Харесвам едно момче от нашия клас.. Сега лятото ходим в училище заедно с някои приятели, но когато си говорим аз просто се паникьосвам и не мога да кажа нищо, а и него също го е срам, ние едно "здрасти" не можем да си кажем .. Кажете ми какво да правя??!

SuNsEt
08-28-2012, 20:02
Темата ти е за раздел 'Любов' . :)

Иначе просто бъди себе си . Ако ти е по-лесно си представи ,че него го няма. Все пак наистина освен момчето има и други хора с вас,съсредоточи се върху тях. По някое време го заговори за нещо и се опитай да направиш един цялостен интересен разговор. Ако пък той ти отговаря едва едва ,то по-добре да го оставиш сам да те потърси,достатъчно е че си му показала,че не те е срам от него и си готино момиче.

Amore-Mio*
08-29-2012, 09:02
Махаш този срам - с нищо не ти помага.
Нищо няма да ти стане, ако му кажеш "здрасти" и да се опиташ да завържеш разговор.

BlowMeAway1
08-29-2012, 10:05
Знаеш ли, срамът се лекува. Отиваш, казваш "Здравей" и се опитваш да подхванеш лек разговор. Сигурно първият път ще си притеснена, но втория път притеснението ще изчезне. Не е толкова трудно. Просто трябва да си дадеш малко кураж. Пък и в крайна сметка това е само едно "Здравей". Какво лошо може да се случи ? :) Успех :)