PDA

View Full Version : Сексът с него куца!



razocharovana123
08-28-2012, 18:28
Реших да пиша тук, защото вече ще се побъркам да мисля само за това и каква е причината за всичко...С приятелят ми правихме секс, за сега 3-4 пъти, но еднакво зле.Както попринцип се смяташе, че трябва да стигнем до същинската част ми беше доста трудно да го възбудя и през всичките пъти свърши за максимум 5 минути.. не мога да си го обясня това от обикновени целувки почти винаги го усещам, че е възбуден, а когато се очаква нещо повече е адски трудно.. Дали е заради преумората? Той казва, че е така защото съм тясна ?! Чувствам се тъпо, не ми е никак приятно, та толкова ли съм зле ?! Ако на някой му се е случвало нещо подобно да сподели?Съжалявам за глупаво написаната тема, но набързо толкова!

prosto_chovek
08-28-2012, 18:33
Реших да пиша тук, защото вече ще се побъркам да мисля само за това и каква е причината за всичко...С приятелЯ ми правихме секс, за сега 3-4 пъти, но еднакво зле.Както попринцип се смяташе, че трябва да стигнем до същинската част, ми беше доста трудно да го възбудя и през всичките пъти свърши за максимум 5 минути... не мога да си го обясня това - от обикновени целувки почти винаги го усещам, че е възбуден, а когато се очаква нещо повече, е адски трудно... Дали е заради преумората? Той казва, че е така, защото съм тясна ?! Чувствам се тъпо, не ми е никак приятно, та толкова ли съм зле ?! Ако на някой му се е случвало нещо подобно, да сподели! Съжалявам за глупаво написаната тема, но набързо - толкова!

1. Оправих ти правописа и пунктуацията в цитата.
2. Да свършва по - бързо, защото си тясна, е глупост. НИ го бива просто и си търси оправдание.
3. От преумора може да не му стане, не да се изпраска за 5 минути.
4. НИ го бива... :)

DragonLady
08-28-2012, 18:39
Съгласна съм с просто човек, ако беше преумора и тн. нямаше да му стане изобщо. Това, че всеки път е за по 5 минути и свършва хич не е добре, аре един път ок, ама всеки път ... поне втори тек няма ли? А и това, че си тясна не е лошо, както той ти го е втълпил! Напротив много е хубаво даже! И аз съм тясна, и нито мъж не се е оплакал от това, даже им харесва адски много на мъжете, когато им я тясно отдолу.

razocharovana123
08-28-2012, 18:44
Последният път имаше и втори тек, но с доста голямо усилие от моя страна..Не знам и аз какво да правя, не ми е добре така и той само се обвинява, че се излагал......

dimitar_ak
08-28-2012, 18:48
Тясното и на мен много ми действа и ме побърква от възбуда. Факт е, че по-трудно задържаш, но има начин. Според мен просто момчето много те желае. За да се оправят нещата правете секс по-често или повтаряйте. Ще се нагоди към теб. Друга рецепта е да сложи 2 презерватива или да ползва такива за задържане.

xXxPETYAxXx
08-28-2012, 18:51
Приятелят ти прави ли нещо за да те възбуди? Трябва да е по-търпелив и да си "поиграе" малко с теб. Оралните ласки би трябвало да свършат работа.
Иначе има теми със съдържание - трикове срещу бързото свършване - намери ги, че не ми се пише...

Edit: Хайде ще напиша каквото се сетя :Д
1. Почивки! По време на самия акт, да спира от време на време и да стиска областта на пениса, където се съединяват главичката и ствола
2.Презервативи за задържане - това с 2 презерватива по-добре не го пробвайте. Когато са 2 има опасност да се протъркат и да стане беля
3.Спрей за задържане - в сексшоповете(и вероятно в аптеките) се продават
4.По-редовното правене на секс би трябвало също да даде резултат

dimitar_ak
08-28-2012, 19:01
Има още една техника но за това трябва и ти да му помогнеш малко. Ако усети, че е близо нека спре да се движи задържайки го дълбоко в теб. Така той получава малко дразнения и след малко превъзбудата ще отшуми. Твоята роля е да се опиташ да не се задвижиш и да го довършиш. Това задържане дълбоко за някои жени е много приятно и не успяват да седят мирни, но се опитай да изчакаш той да се задвижи.

Amore-Mio*
08-28-2012, 19:41
Може пък просто да те желае доста, че чак да е превъзбуден и да свършва за толкова време. Ползвайте презервативите на Durex, които са за удължаване на сексуалната възбуда.

Поговори и с него, ама сериозно.
Не да ти втълпява глупости от рода на това, че се получава, защото си тясна. Глупости.

someonerandom
08-28-2012, 19:54
Само една сериозна поправка-това,че свършва бързо не означава,че не го въздуждаш,а точно обратното.Възможно е да го възбуждаш и пак да издържа дълго,обаче да не е възбуден и да свършва бързо-е няма как да се случи.

Grey_Knight91
08-29-2012, 01:13
Когато аз за пръв път правих секс, се притеснявах много и губех ерекция, когато си слагах презерватива. Просто седнете и си поговорете кой какво го притеснява, кой какво харесва. Скритите притеснения в една връзка я убиват бавно и сигурно. Много е важно да споделяте фантазиите си, желанията си и от какво ви е страх или не харесвате. Какво да пробвате следващия път - не се събирайте с нагласата да правите секс. При младите партньори това води до превъзбуда и притеснение. Излезте на вечеря или си направете/поръчайте храна, пийнете малко червено вино, поговорете си за каквото и да било, гушнете си и вижте докъде ще ви отведе това. Секса не е крайна точка, а удоволствие, а понякога то се достига далеч по-върхово без да правите секс.

autumn666
08-29-2012, 01:20
Съгласна съм с просто човек, ако беше преумора и тн. нямаше да му стане изобщо. Това, че всеки път е за по 5 минути и свършва хич не е добре, аре един път ок, ама всеки път ... поне втори тек няма ли? А и това, че си тясна не е лошо, както той ти го е втълпил! Напротив много е хубаво даже! И аз съм тясна, и нито мъж не се е оплакал от това, даже им харесва адски много на мъжете, когато им я тясно отдолу.

Това.

BlowMeAway1
08-29-2012, 07:17
Един лесен трик. Направи му една с****а, остави го да свърши, тогава започнете същинския акт. Това помага на 100% Извинявам се за откровеността, но...
Пробвайте различни пози, а и не на последно място секса започва първо в главата, след това всичко останало.

sunshine329
08-29-2012, 08:16
И аз съм попадала на почти същото нещо. Преди секс му беше все нагоре, като трябваше да върши работа му спадаше. Обяснението и тук беше "много си тясна, като МЕНГЕМЕ" :D След това се оказа, че другите момчета нямат такъв проблем с ерекцията, било си е от него. Ако държиш да си с това момче, правете по-често секс (ако се получи :D). Иначе ако не държиш на него, остави го, много е трудно да реагираш в такива ситуации. А и е супер гадно да те извика да правите секс и след това да му спадне или да е готов за 10 мин...

razocharovana123
08-29-2012, 09:12
Един лесен трик. Направи му една с****а, остави го да свърши, тогава започнете същинския акт. Това помага на 100% Извинявам се за откровеността, но...
Пробвайте различни пози, а и не на последно място секса започва първо в главата, след това всичко останало.

Последният път се опитах да му направя, но ме спря и каза, че не е фен на тези неща, имал неприятни спомени и спрях. И пози сменяхме но пак същото..
Иначе прекалено много държа на него, не мога да си го позволя да го зарежа заради това, но ако всеки път е така :O

horacio
08-29-2012, 09:27
Според мен още не ти е свикнал и не се е отпуснал... с времето ще се отпусне и лека полека ще се подобрят нещата предполагам... спада му от притеснение, сигурно... и особено сега, след като си мисли, че всичко е провал съвсем ще му е трудно да се отпусне. Поговори с него, кажи му, че няма от какво да се притеснява...

BlowMeAway1
08-29-2012, 09:56
Последният път се опитах да му направя, но ме спря и каза, че не е фен на тези неща, имал неприятни спомени и спрях. И пози сменяхме но пак същото..
Иначе прекалено много държа на него, не мога да си го позволя да го зарежа заради това, но ако всеки път е така :O
Дали още не се притеснявате един от друг ? Или по-конкретно той от теб ? Гложди ме е друго...дали някоя не го е обидила ? Понеже не е нормално. Не е от това, че ти си тясна. Може да има проблем и да го е срам да сподели, за да те ни падне в очите. Да го правите повече от два три пъти ? Може би това също може да му помогне?

nymphadora
08-29-2012, 10:10
Колкото и да държиш на него,сексът куца ли,рано,или късно ще се изнервиши ще го зарежеш.Е,може известно време да се опитваш да прикриеш проблема,но няма да се получи.

dimitar_ak
08-29-2012, 10:12
Е това е много крайно мнение. Та те са го правили има няма 4 пъти.

Foxa^
08-29-2012, 10:44
Durex Performa или да си удари една преди да почнете.. :)

Wednesday666
08-29-2012, 11:06
Според мен още не ти е свикнал и не се е отпуснал... с времето ще се отпусне и лека полека ще се подобрят нещата предполагам... спада му от притеснение, сигурно... и особено сега, след като си мисли, че всичко е провал съвсем ще му е трудно да се отпусне. Поговори с него, кажи му, че няма от какво да се притеснява...

Съгласна.
Има решение на проблема, просто трябва да го откриете и заедно да се справите.

BlowMeAway1
08-29-2012, 11:33
Durex Performa или да си удари една преди да почнете.. :)
Това също е решение, но дали няма да го засегне ?

DragonLady
08-29-2012, 11:53
Е това е много крайно мнение. Та те са го правили има няма 4 пъти.

Крайно е да, но е права мацката. От опит го казвам.

thebald
08-29-2012, 15:18
Стига с това не го бива, не става и др. Почетете малко има много статии на тази тема... при много млади хора на които им липсва опит се случва... има начини за контролиране на това...

Thrombocyte
08-29-2012, 16:43
Да обвинявате само единия партньор за сексуалните ви несгоди е слабоумно. Рядко се случва сексът в началото на връзката да е перфектен, затова и трябва да има "разговорчета" и експерименти, докато откриете начина за преодоляване на проблема.


П.С Може би сте дебела, намира ви за непривлекателна и нарочно свършва бързо, но е с вас поради липсата на друга вагина/анус в момента.

razocharovana123
08-29-2012, 17:55
^Не го обвинявам, притеснявам се, че проблема може и да е в мен, въпреки, че ако имаше нещо такова щеше да ми каже, а не да си мълчи..Ако бях дебела и гадна едва ли щеше да е с мен и както казваш че е с мен, поради липсата на друга нищо подобно :) Гадното е, че ще се видим чак в петък и тогава ще можем да си поговорим сериозно на тази тема. Благодаря ви много за отговорите :)

YourFavouriteDrug
08-29-2012, 18:52
Колко време ви трае любовната игра преди това? Попринцип ако е повечко време, на момичето й е по-лесно да свърши, но що се отнася до момчетата (по-точно до твоя), явно си има недостатъци.. Ти ли си му първата, разпитай го дали има опит досега и ако има - дали е било така и с други момичета. Можеш само да се радваш, че си тясна, щото другия вариант е да си "хлабава" ... нот соу гуд
Обясни му, че и ти трябва да получиш някакво удоволствие от секса и го помоли да направи някакъв компромис, т.е поне да се навие да го правите втори път.
Пс. Не е по темата, ама тва дето ти го е казал за свирките е адски глупаво

notlike
08-29-2012, 18:58
Авторке, някъде спомена, че не обичал такива работи - говоря за оралната любов. Тогава му накарай да си набие една ръчна, ако и от това го е срам, не знам докъде може да стигнат работите. А иначе всичко се крие в превъзбудата. Явно твоят приятел е доста "чувствителна" натура, хахаха. Поучи го малко - за да си мъж, по правило не трябва да си лигльо.

razocharovana123
08-29-2012, 19:13
Колко време ви трае любовната игра преди това? Попринцип ако е повечко време, на момичето й е по-лесно да свърши, но що се отнася до момчетата (по-точно до твоя), явно си има недостатъци.. Ти ли си му първата, разпитай го дали има опит досега и ако има - дали е било така и с други момичета. Можеш само да се радваш, че си тясна, щото другия вариант е да си "хлабава" ... нот соу гуд
Обясни му, че и ти трябва да получиш някакво удоволствие от секса и го помоли да направи някакъв компромис, т.е поне да се навие да го правите втори път.
Пс. Не е по темата, ама тва дето ти го е казал за свирките е адски глупаво

Не знам може би около 10-15 минути. Не съм му аз първата, по-голям е от мен и очаквах някак си нещо повече, не знам и аз как да го кажа!Глупаво е знам, но спрях като пожела.И с ръчна опита и пак нищо, дори ми беше леко неудобно, че го прави, след като съм до него и не ми позволява да му помогна, но както и да е, негова воля. Доста сериозен разговор ще си проведем !

nymphadora
08-29-2012, 20:07
Не бях прочела,че са правили само няколко пъти секс.В началото е нормално да не е супер,все още ви трябва време да се напаснете.В никакъв случай не си мълчи-казвай му какво ти харесва,какво да прави и прочие.

marilyn
08-30-2012, 13:02
Колкото и да държиш на него,сексът куца ли,рано,или късно ще се изнервиши ще го зарежеш.Е,може известно време да се опитваш да прикриеш проблема,но няма да се получи.

Много съгласна.
Изчакайте още, правете повече секс, вижте на къде отиват нещата и има подобрение. Но казаното от nymphadora е факт!

Psyko Nuts
08-30-2012, 13:10
Коментарите не съм ги чел, може и да се повтаря някъде, но ако сексът не върви, значи и връзката също няма да върви. А ако беше от преумора, най-вероятно нямаше даже да му стане или щеше да му и леко мек.

Не исках да съм груб, но исках да ти кажа истината. :)

Tikche
08-31-2012, 19:43
Наистина поговорете и изяснете нещата. Не му казвай, че е нещо лошо, а просто се чудиш защо е така и кажи, че се тревожиш причината да не е в теб ( кажи му, че мислиш, че причината е в теб, за да не го засегнеш). Колкото и момчетата да не го показват и те си имат чувства, усобенно като стане въпрос за секс. Ако си помисли, че е зле може да се сдуха и следващите пъти ептен да не са добри.
Аз с моя пък в началото имах голям проблем. Не свършваше поне 2/3 часа. Просто ужасно. :D Причината беше, че беше спал с адски много момичета (не се и очудвам като го гледам) и беше минал през всичко и това става нещо обикновенно за него и се наложи да разчупвам нещата. От както го опознах се случва да го накарам да свърши за 2 минути, а друг път за перфектните 30/40 минути, през които хем той ще си свърши и изкефи, хем и аз ще получа редица оргазми. Понякога, когато се усети, че ще свърши твърде бързо спираме и преминаваме на орална или го правим по-бавно, за да продължим да го правим по-дълго време. Пробвайте това с приятеля ти. Ако усети, че свършва да слезе долу да ти направи кефа, докато му поотмине.
Ти се радвай, че само това ти е проблема. Аз и приятеля ми бяхме близки като брат и сестра. Толкова близки, че сексът е чак странен. Не се отпускаме както трябва. Сексът е супер, но не сме истинските себе си по време на секс. Той е адски добър, а аз съм много страстна, но не го показваме изцяло, понеже е странно. Единствено като е на работа вечер си пускаме Скайп и го дразня адски много и само тогава съм себе си в цялата си перверзност. Чак го накарах веднъж да се надърви пред колегите си и това в панталона му излезе само навънка. Колко се черви тогава. Понякога ми казва ти моето гадже ли си, ако да ми харесва. Просто трудно се отпускаме, когато сме заедно, понеже сме си твърде близки. Радвай се, че това при вас го няма, понеже е доста гадно. Знаеш, че този човек е жесток в леглото, но когато сте заедно не е същото.

SametSashevMetodiev
08-31-2012, 21:35
напрей ми на задника двоен кис

cweeet
08-31-2012, 22:04
o,dragonlady how is your anal?