PDA

View Full Version : Никакво уважение. ;(



hayely
08-28-2012, 20:19
Здравейте, харесвам едно момче... Знам, че той не ме харесва, но поне искам да ме уважава. Понякога имам чувството, че съм адски грозната, защото той се закача с абсолютно всички момичета, а мен не ме поглежда.. Най-често ме използва, за да играе на телефона ми, но аз вече не го давам. Знае ме като "оная, дето й играя на телефона". Писна ми от това... Поне да ме уважава като приятел...

Uzerneim
08-28-2012, 21:03
Та... всъщност какъв е въпроса ти? Иначе може нарочно да те пренебрегва, защото те харесва. Можеш да му кажеш направо, че го харесваш. Обикновенно когато е от страна на момичето не я грози никаква опасност.

Cloud9
08-28-2012, 21:16
Има опасност той да не я харесва. Кажи му,че си имаш име и той си има телефон та да си играе с него. Още е малък за гаджета.Намери си друг!

shmatarok
08-28-2012, 21:20
На колко сте години?

WesSneijder
08-28-2012, 21:25
Какъв ти е телефона? :D :D

xXxPETYAxXx
08-28-2012, 21:32
Имам чувството, че си от добричките момичета, които в стремежа си да се разбират със всички,много често стават използвани.
Не му обръщай внимание, гледай да го отбягваш, ако ще ти е по-лесно.

strawberry88
08-28-2012, 22:22
Какъв ти е телефона? :D :D

:D
Подкрепям Cloud9.

hayely
08-29-2012, 07:50
Android ми е телефона ;D Иначее, той е на 16, аз на 14 :)

nymphadora
08-29-2012, 08:01
Трябва малко да си вдигнеш самочувствието-едва ли си най-грозната,просто той засега не те забелязва.Покажи му нещо повече-заговаряй го,бъзикай го и не му давай телефона всеки път щом го поиска. :D

bilqnavod
08-29-2012, 08:05
ЕЕЕ има такива моменти. И аз като бях детенце съм харесвала момчета дето не ми обръщат внимание :)
Ще си намериш някой по - качествен след време.

LadyDi
08-29-2012, 08:07
Ама я чакайте малко.
Според авторката, уважение е да се закача с нея. Щото, видите ли, закача се с всички, само с нея не. Значи не я уважава.
После... уважението. Някак си трябва да се извоюва, как очакваш: да те види, да преклони глава и да рече: "Аз теб мноу та уважавам"... дай му 3 ракии тогава.
И накрая: за кво му даваш телефона си, щом това те дразни?

Amore-Mio*
08-29-2012, 08:10
Няма как да накараш даден човек да те уважава, ако той няма такова намерение.

Просто приеми факта и да не ти пука за този.
Това със закачането е в началните класове. Стига, простотии. Има много момчета, които ще те уважават, ти си се вкарала във филма заради този.

bwef
08-29-2012, 08:16
Преди да му дадеш телефона си го питай той какво ще ти даде в замяна, поискай да се видите някъде само двамата ии действай ..

xXxPETYAxXx
08-29-2012, 09:06
^Мда и той, ако я отреже да и стане още по-гадно ли?

Уважение особено трудно се печели, щом не се е появило в началото на познанството, макар че в случая не става дума точно за уважение, а за ЗАБЕЛЯЗВАНЕ...
Ако искаш един момък да те забележи се направи красива(леко кокетна, не курвенски стил) и не се занимавай с него, не му обръщай никакво внимание, говори си с приятелките си, все едно него го няма...

hayely
08-29-2012, 09:37
^Мда и той, ако я отреже да и стане още по-гадно ли?

Уважение особено трудно се печели, щом не се е появило в началото на познанството, макар че в случая не става дума точно за уважение, а за ЗАБЕЛЯЗВАНЕ...
Ако искаш един момък да те забележи се направи красива(леко кокетна, не курвенски стил) и не се занимавай с него, не му обръщай никакво внимание, говори си с приятелките си, все едно него го няма...
точно и ще направя мeрси :)
Не искам да ме закача, а просто да не ме използва за телефона ми.

Wednesday666
08-29-2012, 10:52
Ама я чакайте малко.
Според авторката, уважение е да се закача с нея. Щото, видите ли, закача се с всички, само с нея не. Значи не я уважава.
После... уважението. Някак си трябва да се извоюва, как очакваш: да те види, да преклони глава и да рече: "Аз теб мноу та уважавам"... дай му 3 ракии тогава.
И накрая: за кво му даваш телефона си, щом това те дразни?

10 букви.

Според мен сама си си виновна, недей да се стремиш да угаждаш на всички. Няма как да стане.
Покажи малко характер, не му давай телефона си.
Ако иска да общува с теб, след като му откажеш - добре дошъл.
Ако ли не - пътя и толкова.

strawberry88
08-29-2012, 10:54
Не му давай повече телефона си и се прави на недостъпна! 8-)

balu4ka
08-29-2012, 12:56
^Най-доброто решение.:D
ПС:Ако за теб закачането е уважение,ще ме извиняваш.<то е нещо съвсем различно!

BornToRaiseTheHell
08-29-2012, 12:58
Дреме ни та .. андроида.
Играй си ти на телефона :D и го прати да върви на майната си.

thelover3
08-29-2012, 13:33
Здравейте, харесвам едно момче... Знам, че той не ме харесва, но поне искам да ме уважава. Понякога имам чувството, че съм адски грозната, защото той се закача с абсолютно всички момичета, а мен не ме поглежда.. Най-често ме използва, за да играе на телефона ми, но аз вече не го давам. Знае ме като "оная, дето й играя на телефона". Писна ми от това... Поне да ме уважава като приятел...

И след всичко, което е направил, ти още го харесваш??!
И да не ти пада самочувствието заради тоя. Не те харесва, голяма работа, намери си друго момче ;)

neverbackdownx
08-29-2012, 15:55
Има опасност той да не я харесва. Кажи му,че си имаш име и той си има телефон та да си играе с него. Още е малък за гаджета.Намери си друг!

А ти откъде знаеш дали е малък или не !?

Luidgie
08-29-2012, 16:20
А ти откъде знаеш дали е малък или не !?

Като се вземе предвид поведението, според теб голям ли е? А и тя (според мен) искаше да каже, че не е дозрял за гаджета... ай убий я с камъни.
Едит: Авторката плюс това, каза възрастта и на двамата.
А по темата, като искаш уважение дръж се на положение. Не му давай телефона си като за начало и не му ходи по задника. Това че го харесваш, не го прави по различен от теб или когото и да било друг.

fenastz
08-29-2012, 16:20
Тогава ОТСЛАБНИ

MiliSlava
08-29-2012, 17:06
кажи му да ходи да се снима .... може и сам да се сети да те запомни с името ти

hayely
08-29-2012, 21:20
Тогава ОТСЛАБНИ

Хаха, спокойно, не съм дебела -.-
Окей, мерси на всички, ще се държа на положение :)

psychopath
08-30-2012, 01:39
Вашите имат ли пари? Аз мога да те уважавам... :D

kittyKat
08-30-2012, 11:55
Това гомненце няма да те уважава докато не го смачкаш, като мръсна гнида. Късмет! ;)

hayely
08-30-2012, 21:54
Вашите имат ли пари? Аз мога да те уважавам... :D

Хахах, нашите и да имат за тебе точно няма да ги харча :)

hayely
08-30-2012, 21:54
мерси на всички :*

Lisinka
09-09-2012, 12:25
А аз защо си мисля, че той знае, че имаш симпатии към него. Спри и ти всякакъв вид внимание, да видиш как ще тичка след теб : )

А Л И С А
09-09-2012, 18:43
А аз защо си мисля, че той знае, че имаш симпатии към него. Спри и ти всякакъв вид внимание, да видиш как ще тичка след теб : )

Подкрепям!