PDA

View Full Version : Разкажете:)



butterflyyy.
08-28-2012, 20:55
Разкажете кое е било най-романтичното ви преживяване или какво сте обичали да правите с половинките си, нещо, което ви е трогнало и така :)

NambyPamby
08-29-2012, 01:55
Awwww, сега трябва да се подложим дружно на душевен ексхибиционизъм, докато яздим еднорози и тъпчем захарен памук, нали?

Amore-Mio*
08-29-2012, 06:37
Много неща с него са ми трогнали, а повечето от ситуациите са си романтични и това си ми харесва. Дори малките жестове, ме трогват изключително много.

TheBobqk
08-29-2012, 07:16
Всеки път, когато се видим ми подарява роза или цвете в саксия. Харесва ми как ме кара да се чувствам защитена в прегръдките му. Начинът по който ми говори. Харесва ми, когато ходим на театър или концерт. Не правим нищо необикновено, но се чувстваме добре заедно. ^^

fenastz
08-29-2012, 16:24
Де да знам, най-романтично ми е като се въргаляме в леглото. :-D

MiliSlava
08-29-2012, 17:02
когато ми каже че съм му първата истинска любов ми става най - мило

EternalDream
08-29-2012, 20:05
Трогва ме всеки жест. Всяко действие. Стига да е истинско и да идва от сърцето. :)

lamer4e7o
08-29-2012, 20:52
Нищо не ме е трогвало досега… Само съм се ядосвал с тия к•чки, с които съм бил, нищо друго! Един жест не са правили за мен…

psychopath
08-30-2012, 01:47
Амиии гледах мач на лаптопа й, лежахме си, пуша, пия бира, ям някви неща...на полувремето туй-онуй и така, доста прекрасна вечер беше. :D

balu4ka
08-30-2012, 04:43
Винаги времето с него беше прекрасно.Обичах да сгуша в него,да усетя топлите му длани върху себе си,да си лежим просто и да си говорим.Закачките ни,начина по който ме разсмиваше,защото той го правеше наистина и предизвикваше най-искренната усмивка върху лицето ми.Начина по който си играше с косата ми и ме целуваше.В неговите ръце се чувствах сигурна и обичана..Всеки малък жест е бил от сърце,трогвали са ме дори и малките неща ,които е правил за мен.Дори идеята ,че идваше до тук само за да се видим...

Sladurchoo
08-30-2012, 18:55
Абсолютно всеки един момент беше уникален и единствен .. толкова са много, че дори аз самата не мога да избера един който е най .. те са от хубав по-хубав .. това бяха най-хубавите месеци в живота ми и бих дала всичко да съм пак с него :)))

YoUcANNOtiMaGiNe
08-30-2012, 19:33
Ахх да се облечем като купидони и да целим със завързани очи случайни минувачи с любовни стрелички дарц. Голяма романтика беше.

JuStElly
08-31-2012, 02:13
Не обичам романтиката,предпочита да излезем и да се забавляваме както ние си знаем ;д Много по - добре отколкото да ми подарява цветя и да ме води по опери ;Д

Hilary_
08-31-2012, 10:34
Всичко в миналото ми, което се е случвало за първи път, съм го приемала за романтично.

SisiStrange
08-31-2012, 10:50
Доста са...

Веднъж ми писа, че влиза да се къпе, а след 30мин мяташе камъчета по прозореца ми. :d
Обожавам рисунките му. Имам 1 след първата ни среща, след първата ни целувка, една, когато бях тъжна. 2 сладки, гушнати совички, за да си мисля за него, докато бях на практика. Също и едни костенурки (за мен костенурките са символ).

Най-любимото ми от всичко досега е, когато един ден беше обиколил цяла София в дъжда, за да ми търси мъжка червенобуза костенурка въпреки, че на следващия ден имаше изпит. Никой не ме беше трогвал толкова много. :)

TheBeliever
08-31-2012, 10:55
Вървим си, аз си блея по уличните котки, и той ме придръпва, за да не стъпя в локва, да не се блъсна в някой минувач, спира ме, за да не пресека докато минават коли.
Заучените маневри като се прибираме - кой вика асансьора, кой проверява пощата, кой цъка осветлението, кой вади ключове.
Зимата ляга първо от моята страна на леглото, за да я стопли, преди да легна аз.
Прави палачинки за закуска, въпреки, че на него не му се ядат.
Запазва ми последното парче торта. Нищо, че съм изяла 2/3 от тортата.


Тривиално.

Edit, за който се сетих сега докато почти загорих манджата: Яде ми буламачите, дори когато сбъркам сладкият червен пипер с лют. А той даже не яде люто.

TheDevilInMe
08-31-2012, 11:11
Не са малко нещата, но веднага в главата ми изниква първо осми март тази година. Цял ден се правеше, че не ми е взел нищо, даже ме излъга, че е играл игри цял ден преди да дойде на лекции, а когато се прибрахме вкъщи и си лежахме в леглото гушнати, той изведнъж стана и отиде до гардероба. Като се върна носеше една красива розичка с панделка и един божествено миришещ парфюм, аз си мислех през целия ден, че ме е забравил, а той е обикалял цял предиобед по центъра на София. Друго прясно, от снощи, на работа си мислех как искам да го помоля да ми вземе сладки неща и когато се върнах на масичката имаше един шоколад и любимите ми желирани бонбонки, стана ми толкова миличко, важен е жеста

П.С. Сега се сетих за една ситуация, беше зимата, разхождаме се с него покрай НДК и тъкмо да пресичаме и аз се спънах, но не паднах, докато се усетя той ме държеше за качулката във въздуха и си висях така понеже съм нисинко :D

mech7a7elka
08-31-2012, 15:13
Когато спа в колата си , отвън пред дома ми - ноември месец...
Когато на гарата в 03:30 сутринта ме посрещна с роза...
Когато за рожденият ми ден ми подари сърце - висулка и ми каза , че ми подарява сърцето си заедно с него.
Когато сутрин ме събуди с целувка и вече е приготвил закуската + топло кафе.
Когато сготвих първата си яйчена пица с 10 ! яйца и каза , че е превъзходна - а дори не приличаше на храна.
Когато ходи до денонощния магазин в 01:00ч. , защото ми се яде сладко.
Когато ми прави мааж, след уморителнят работен ден.
Когато вечер ме прегръща и ме приспива....
Когато отново съм "яхнала метлата" , как ми се усмихва и ме прегръща ...
Когато ми предложи да живеем заедно...
Когато прави планове , за това как един ден ще имаме сладко мъничко момиченце...


Не знам дали това се наричат романтични моменти , но са моментите в които се влюбвам все повече в него!

Violenza
08-31-2012, 15:58
За най-романтично не знам.. И двамата не сме от романтичните натури, но най-хубаво ми стана, когато ми каза, че като си замина, ще ме чака да се прибера България и няма да се разделяме. Беше средата на този месец, уикендите често пътуваме извън града, бяхме на планина и привечер излязохме на разходка. По едно време се спря и изведнъж ми каза, че е взел решението, за което му бях дала време.
Иначе оценявам всеки малък жест. Той не говори никога за чувствата си и не е по милите думи, но е адски грижовен и поведението му към мен говори много повече. Страшно миличко ми става сутрин като усетя, че се е събудил преди мен, лежи и ми гали косата, а вечер когато си лягаме да ме целува по челото. Готви ми дори, защото знае, че аз не мога. :D

LeprikonA
08-31-2012, 17:48
Преди няколко години, когато с бяхме с бившия още заедно, като ме изпращаше към Централна автогара валеше дъжд, вървим си по тротоара ние и по едно време той ме хваща, и ме вдига, и ме пренесе на ръце през няколко локви. Признавам му го просто това движение, още си спомням момента и колко приятно ми беше станало.

Настоящият ми приятел, който въобще не си пада по заучени движения и реплики, не му идва от вътре просто, на Св. Валентин, въпреки че не "празнуваме", ми беше купил голяма кутия с бонбони Линдор, изтърси "понеже много обичаш сладко" и ми ги връчи. Много много ммноого му се зарадвах просто ^^.

fenkaaa
08-31-2012, 22:59
Много неща с него са ми трогнали, а повечето от ситуациите са си романтични и това си ми харесва. Дори малките жестове, ме трогват изключително много.

Подкрепям.