PDA

View Full Version : Любовни съвети ..



BonesSixx
08-29-2012, 08:24
Хора помагайте,аз съм момиче на 12години,само че честно казано съм доста развита и изглеждам по голяма,а и са ми казвали че съм била доста красива ( : точно за това има много момчета които искат да са с мен,въпроса е че харесвам едно ! (: Запознахме се в аск.фм :D .. излезнахме,но заедно с един негов приятел и мои приятелки.Той е на 15год. и ако мога така да кажа - в гащите му сега е война,мисли само за секс и той даже ми го е казвал (: Проблемите са няколко,които искам да ги споделя,за да ми помогне който може (: 1 - Държи се с мен сякаш съм единствена,но после разбирам от др мацки,че те са го питали нещо за мен и той е отговарял: ми да харесвам я г/д ?! .. А на мене г/д не ми е достатъ4но,какво да правя,че да му взема сърцето ;д ...да е мой ? :( .. (: 2 - Той си има гадже от Канада ( честно казано на мен не ми харесва,и доста хора казват 4е аз съм по добрия избор,но незнам ) .. та беше ми казал 4е тя ще си ходи да живее там малко преди да по4нем даскало и ми каза да по4акам.. но аз от мойто любопитство го разпитах там разни работи и той ми каза всъщност 4е не я обичал,но трябва да бъде с нея докъто не си тръгне от България .. питах го защо,той ми каза причината,но незнам да вярвам ли ? И 3то - като излизам той прави супер яките неща .. вдигаме,носи ме на конче ;д, целува ме много страстно,по врата,пипа ми корем4ето,прави ми комплименти (: и се държи много хубаво,обаче искам и аз да направя нещо по въпроса,нещо специално и за него (: все пак връзката не е само момчето (: .. единственото което съм правила е да го гушна в гръб,да го целуна и да му подаря едно цветенце ;д ( бях откъснала и му го дадох,а той си го сложи зад ухото ;д ) ..струва ми се 4е трябва да направя нещо по въпроса,но незнам какво?

TheMarshmallow
08-29-2012, 08:25
bitch seriously .. :* ?

BonesSixx
08-29-2012, 08:29
Mouse :* .. nujdaya se ot pomosht,kakvo da napravya :DD .. aide stiga pisala tuka .. dai LS :*

Amore-Mio*
08-29-2012, 08:37
Изобщо знаеш ли какво искаш?


Вие сте заедно , доколкото разбирам, макар и неофициално. Какво искаш да направиш? Струва ми се, че той просто си те върти, а трябва да е бахти тъпия, който да си има гадже и в същото време да се занимава с други. Не ми правят добро впечатление, а имай предвид, че след време това може да се случи и на теб. На 12 години си, все пак. За къде си се разбързала. Няма лошо и да си имаш самочувствието, ама твоето минава границите.

LadyDi
08-29-2012, 08:44
Пиши на кирилица!

BonesSixx
08-29-2012, 08:45
Изобщо знаеш ли какво искаш?


Вие сте заедно , доколкото разбирам, макар и неофициално. Какво искаш да направиш? Струва ми се, че той просто си те върти, а трябва да е бахти тъпия, който да си има гадже и в същото време да се занимава с други. Не ми правят добро впечатление, а имай предвид, че след време това може да се случи и на теб. На 12 години си, все пак. За къде си се разбързала. Няма лошо и да си имаш самочувствието, ама твоето минава границите.

Само да кажа (: имам много малко самочувствие,просто казвам нещата които моите приятели виждат и не сме ''официално заедно'' просто си правим забивки,но то4но заради това,че мисля че може би ме върти - писах тук.. за да може някой да ми помогне,а не да ме плюеш .. искам съвет не се правя на интересна нито нищо ..просто точно за това че немога да се справя сама (: .. И да на 12години съм .. но съм момиче което вече е минала през доста неща ..не съм детенце което незнае какво иска (: имам си акъл достатъчно : ) .. И другото нещо е 4е той се прави на интересен по скайп .. говори ми много за секс .. но на живо е съвсем разли4ен и винаги е много мил и към мен и към приятелките ми (: и прави така 4е да се 4увствам специална ..а до колкото знам той е с гаджето си защото нейния баща го бил заплашил,че ако я нарани ще пати .. :) но не съм сигурна да вярвам ли .. ?

sunman
08-29-2012, 09:02
(: .. И да на 12години съм .. но съм момиче което вече е минала през доста неща ..не съм детенце което незнае какво иска (: имам си акъл достатъчно : ) .. .. ?
Минала през доста неща, какви са тия неща?!

xXxPETYAxXx
08-29-2012, 09:18
На 12 не ти ли е много рано за връзка с 15 годишен?

myHeartIsOnlyForYou
08-29-2012, 09:50
Да ти имам проблемите!!!

Teenhelp1
08-29-2012, 10:05
След като видях заглавието и след това като прочетох ''Хора помагайте,аз съм момиче на 12години'' всичко загуби смисъл...
Поне беше забавно да го чета. :D

balu4ka
08-29-2012, 13:00
Сериозно ли ?
Той е тъпак,занимава се с момичето ,после с теб?!Ехооо?
На 12 си ,нямаш ли си друга работа,честно казано е нормално да го тресат хормоните на 15 ,но ти си твърде малка още за подобни изживявания.Не ми се мисли ,какво ще става с днешното поколение.

Amore-Mio*
08-29-2012, 13:06
И през какви неща си минала, ми е много интересно.

На твоята възраст и аз мислех така, и още какви ли не глупости, но когато пораснах малко и осъзнах, че изобщо не са били неща, които са се случили само на мен или някакви огромни трудности, при които някой трудно би преодолял.

Твърдиш, че си зряла за възрастта - ако беше така, сега нямаше да питаш тук, а директно да спреш да се занимаваш и да мислиш за нещо повече от приятелство с този.

shmatarok
08-29-2012, 13:22
Ахахаахаха, извинявай, ама ме развесели :lol:

Ако обичаш, седни си на дупето и си купи учебник по български език, после хубавичко го прочети и научи. На 12 години не можеш да напишеш "не знам" правилно, тръгнала да се занимава с момчета. Зряла си, не знам си какво - само първите три поста в тая тема казват достатъчно колко зрели сте и ти, и приятелката ти. И двете бягайте да четете книжки, защото сте много смешни.

По принцип не си позволявам да пиша подобни коментари, но много ме дразните 12 и 13-годишните, като се вземете за много големи, преживели едва ли не всички проблеми в света.

И ако наистина му се връзваш на тоя, който очевидно само търси в чии гащи да влезе, вярно си много зле.

sasha_90
08-29-2012, 13:28
Абе, Вие няма ли да се научите на правопис? Какво е това писане с "4", вместо "ч" особено, когато пишеш на кирилица, какви са тези точки т.е. объркани емотикони или и аз не знам какво си там... И друго: какво е това бързане да си намериш гадже, какви са тези неговите "войни в гащите" ...? Гледайте си училището, за всичко друго си има време. Как може да не си се научила да пишеш, а за любов си тръгнала да мислиш?

DisappointedDreamer
08-29-2012, 13:34
На 12 си.
Моля те не се занимавай с това момче. Сериозно ти го казвам. По-късно ще съжаляваш и ще се чудиш къде ти е бил акъла. Може да имаш по-големи гърди от твоите връснички и съученички, но този лукс не винаги е придружен с достатъчно мозъчни гънки.
Изживей си детството.

lamer4e7o
08-29-2012, 14:12
В този раздел на форума като вляза и се чудя дали да плача, или да се смея. Аз и затова вече влизам рядко в него де…

Иначе няма какво да кажа по темата — всички коментари по-горе са от точни, по-точни.

Wednesday666
08-29-2012, 15:35
На 12 си.
Моля те не се занимавай с това момче. Сериозно ти го казвам. По-късно ще съжаляваш и ще се чудиш къде ти е бил акъла. Може да имаш по-големи гърди от твоите връснички и съученички, но този лукс не винаги е придружен с достатъчно мозъчни гънки.
Изживей си детството.

+1
Няма как да се каже повече. Не си мисли, че си видяла мноооооооого от живота. Защото не си.
Само на 12 си мислиш още, че всичко, което лети се яде. Айде моля ти се.

lili_plum
08-29-2012, 16:23
В този раздел на форума като вляза и се чудя дали да плача, или да се смея. Аз и затова вече влизам рядко в него де…

Иначе няма какво да кажа по темата — всички коментари по-горе са от точни, по-точни.

(y) много точна мисъл