PDA

View Full Version : Как бихте реагирали???



mags991
08-29-2012, 10:49
Как бихте реагирали,ако г аджето ви споделя нещо да приятелката си,а на вас ви казвам само две думи за това,а на нея и обяснява на дълго и на широко,без дори да го е попитала?

Amore-Mio*
08-29-2012, 10:55
Бих се опитала да го разбера, но бих поговорила с него.

Все пак , е възможно да са приятели от дълго време, но трябва да сподели и на половинката си. Поне част от това, което му се е случило или това, което го измъчва.

пAteNцЕ
08-29-2012, 11:31
И аз бих поговорила с него.Щом споделя повече на нея,явно я чувства по-близка от тебе.А това не е хубаво.Поговорете,плюс това-споделяй му и ти,все отнякъде трябва да се започне ;)

shmatarok
08-29-2012, 12:21
Няма да ми стане много приятно. Това би означавало, че има повече доверие на нея, отколкото на мен. Ще се опитам да му обясня, че бих се чувствала по-добре, ако споделя и на мен.

balu4ka
08-29-2012, 12:37
Значи не те чувства толкова близка,за мен нещата стоят така.Според мен ,щом си до него ти си най-близкият му човек.Би трябвало да говорите на всякакви теми без да се притеснявате един от друг,да решавате проблемите си заедно,да си споделяте.Защото освен гаджета вие ще сте и най-добри приятели.Това значи да си сплотен с любимият си.
Лошо е кого всъщност е избрал,поговорете върху това/ти искаш да знаеш какво се случва в живота му и да си до него,ако му е трудно...

thelover3
08-29-2012, 12:44
Как бихте реагирали,ако г аджето ви споделя нещо да приятелката си,а на вас ви казвам само две думи за това,а на нея и обяснява на дълго и на широко,без дори да го е попитала?

Ем явно ти няма достатъчно доверие :(
Кофти ситуация. Затова първо е приятелството, а после любовта.
А за реагирането не знам, зависи от колко време ходим, колко си споделяме попринцип и т.н.

SuNsEt
08-29-2012, 16:34
Ще му кажа,че не е задължен да ми споделя всичко,но искам да съм част от живота му.Виждам ,че споделя с най-добрата си приятелка и го намирам за нормално,но ако той иска да знае ,какво става с мен ,то и той ще трябва да ми казва ,какво става с него.

MiliSlava
08-29-2012, 17:04
ще се опитам да разбера , дали нещо го притеснява да сподели и на мен

TheBeliever
08-29-2012, 20:54
Зависи за какво става въпрос. Ако е нещо тривиално, за което той знае, че няма да ми е особено интересно, не ми е сред предпочитаните теми за разговор или би ми доскучало - даже ще съм благодарна. Ако става въпрос за проблеми/планове/мечти/идеи и т.н, ще се почувствам пренебрегната и вероятно ще се замисля сериозно над взаимоотношенията ни.