PDA

View Full Version : Моля ви, помогнете, ако можете....



arnela98
08-29-2012, 13:29
Преди време имах един скайп, но после нещо стана с паролата и отдавна не съм влизала. Единствения начин да я намеря е ако изпратя съобщение до е-майла... но мисля, че някой го е сменил или въобще не е регистриран..Не знам какъв е е-майла. Сега не мога да вляза там. Ако се сетите за някакъв начин да намеря е-майла или паролата, моля пишете!

DennisCobain
08-29-2012, 16:01
Паролата няма как да я намериш, защото мисля, че не се съхранява никъде на компа..а дори и да се съхранява ще е криптирана и няма да ти свърши работа. За имейла пак същото. Няма как да го откриеш. Защо си писала несъществуващ мейл? :( мм?

arnela98
08-29-2012, 23:58
Не, не съм написала несъществуващ. Просто мисля, че някой го е сменил!

AreYouNoob
08-30-2012, 02:32
няма друг начин освен през мейла

arnela98
08-30-2012, 13:25
Ясно.. трябва да забравя за него :)

npp
08-31-2012, 10:55
Не, не съм написала несъществуващ. Просто мисля, че някой го е сменил!

интернет отдавна не е сигурно място, хакерите вече лесно проникват дори и през по-обикновените защитни стени, нужна е добра комплексна защита плюс редовно проверяване за шпиони/троянци/кийлогър(keylogger), добра защита е хубав рутер с spi/dos firewall плюс nis 2012 и от време на време проверка с malwarebytes, spybot s&d, ad-aware, и systweak advanced system protector, като рутера и защитната стена е добре да се конфигурират да пропускат само портовете, които се ползват, също така паролите е добре да бъдат комбинации от малки и големи букви, цифри и специални знаци, разбира се там където е възможно - ето един пример за такава парола: l#@,xdXbf/!/f->'i$ObSH1h8LMtR[

Game_Fan98
09-02-2012, 22:02
Ползвай скайп хакер.
Много е удобен ако си си
забравила паролата.