PDA

View Full Version : Харесвате ли такива типове или аз съм заобграден от курви



cerb12
08-29-2012, 14:19
Значи с компанията която се събираме извиках едно момче прилича на българин обаче баща му е грък знае български с черни очи с кистенява коса кожата му е като на божинов нито бяла нито черна ,малко говори не пуска майтапи а момичетата веднага го харесаха , като питах едната и тя ми вика само с държанието си и излъчването си ? уфт ????? уфт той почти няма мускули ...ходи брадясал.....уфт отказа да танцува на 3 момичета омг ????? а държанието прилича на някакъв решителен и самоуверен гад а те дори и веждите му са криви ......... и пари няма !

винаги съм смятал че момичета харесват повече майтапчиите с прически , поддържани с хубави вежди , избръснати ,сини очи , тези които им правят комплиметни .... а сега ???

shmatarok
08-29-2012, 14:23
Най-вероятно го приемат за мистериозният секси обект. Нормално да се въртят около него, в момента явно той представлява нещо екзотично за тях.

cyclops
08-29-2012, 14:23
Еййй ама каква ревност :)

sweetycherry33
08-29-2012, 14:26
Еййй ама каква ревност :)

Завист, не ревност.

cyclops
08-29-2012, 14:36
Все едно и двете става. Едно и също казвам, просто го иронизирам ;)

fenastz
08-29-2012, 16:33
След време няма да е толкова интересен.

NomNomNom
08-29-2012, 16:49
А защо да са курви?

adoreher
08-29-2012, 17:17
haha тва мъжка злоба ли тряше да е ?
сигурно излъчва нещо, с което ги привлича
курви :lol: dafuq?

Godzilla
08-29-2012, 17:41
винаги съм смятал че момичета харесват повече майтапчиите с прически , поддържани с хубави вежди , избръснати ,сини очи , тези които им правят комплиметни .... а сега ???

Грешно си смятал. Момичетата харесват мъже, а не други момичета. Момента в който обърнеш внимание на веждите му, трябва да знаеш, че нещо не е както трябва.

Tweety...
08-29-2012, 17:42
Може би просто е различен и това е някак си интересно и ги привлича. Защо да са курви? Зависи много от момичето. Аз примерно харесвам майтапчиите, но да не прекаляват нали всичко си има граници. И да ти кажа предпочитам веждите му да са криви отколкото да е някакъв фешън педерас с извинение. А парите от кога имат значение в любовта, привличането и т.н ?

xXxPETYAxXx
08-29-2012, 17:51
Ми явно пича им е загадъчен и не се натрапва с лигаво поведение, като повечето лекенца, и не го раздава сваляч.
А това,че няма мускули ?! Ако не е слаб като бастун, дали има мускули или не няма значение(за мен поне).
Брадясал ходил - ми може пък да му отива и да му придава по-мъжки вид.

И да, каква е логиката, че са курви? :D

ysmivka
08-29-2012, 17:58
Ми явно пича им е загадъчен и не се натрапва с лигаво поведение, като повечето лекенца, и не го раздава сваляч.
А това,че няма мускули ?! Ако не е слаб като бастун, дали има мускули или не няма значение(за мен поне).
Брадясал ходил - ми може пък да му отива и да му придава по-мъжки вид.

:D

Абсолютно съгласна. :)
Наистина обаче и аз се питам защо да са курви, ако харесват някой по - различен ?

SWT
08-29-2012, 17:59
Грешно си смятал. Момичетата харесват мъже, а не други момичета. Момента в който обърнеш внимание на веждите му, трябва да знаеш, че нещо не е както трябва.

+++

каква е тази завист
басии
по-зле сте станали от жените
иначе,може би намират нещо различно в него ддз и аз
и аз питам защо да са курви

xXxPETYAxXx
08-29-2012, 18:05
http://old.lovechtoday.eu/images/news/sexualmetro.jpg :D

+ има хора, които не са много красиви, но имат особен чар, постни му снимка и ще ти кажем, дали ние бихме го харесали

Luidgie
08-29-2012, 18:11
Грешно си смятал. Момичетата харесват мъже, а не други момичета.

точно! Авторе спри да си скубеш веждите и може да те огрее.

Julliee
08-29-2012, 18:20
Тцтцтц,а аз си мислех,че жените сме злобни същества...

Incadeptus
08-29-2012, 18:24
http://old.lovechtoday.eu/images/news/sexualmetro.jpg :D

+ има хора, които не са много красиви, но имат особен чар, постни му снимка и ще ти кажем, дали ние бихме го харесали

ОМАХАМАО

NomNomNom
08-29-2012, 18:28
http://old.lovechtoday.eu/images/news/sexualmetro.jpg :D

+ има хора, които не са много красиви, но имат особен чар, постни му снимка и ще ти кажем, дали ние бихме го харесали
Този е секси

Incadeptus
08-29-2012, 18:29
И да знаете няма нищо гейско в това да си скубеш веждите,няма да ходиш като храст я.

druzilla
08-29-2012, 18:34
Ми аз лично не бих имала нищо против приятеля ми да си скубе веждите.По-добре е от колкото да са му сляти.. :D

bloodyF
08-29-2012, 18:36
авторът е мъжка курва, просеща внимание
и завиждаща
явно с нещо ги привлича, чар, усмивка, характер, външен вид!?
няма да е зле да почнеш да гледаш себе си , тогава ще имаш повече успехи с нежния пол.

YoUcANNOtiMaGiNe
08-29-2012, 19:00
а държанието прилича на някакъв решителен и самоуверен гад
Точно такива аресваме.

SuNsEt
08-29-2012, 19:09
Може би момчето с кИстенявата коса е по грамотно от някой решителЕН и самоуверЕН ГАД!
Ти си казваш УТФ ,този е ЗАобграден от толкова хубави момичета,а аз съм на сухо?!
И в един момент забелязваш ,че........ ВЕЖДИТЕ МУ НЕ СА КРИВИ ! УТФ???

PyCoKoCkA93
08-29-2012, 19:19
Заобиколен си не от гадни курви,а от себеподобни- пикльовци със свръхвисоко самочувствие,които се имат за нещо невиждано и нечувано,и не могат да си позволят нищо друго освен курви...Само дето ти явно си по-зле и от тях,защото и "курвите" не те искат...С тоя манталитет и разсъждения нищо чудно.Направи нещо,за да се развиваш и да бъдеш и ти интригуващ за жените и тогава ще се намери и на теб кой да завижда,споко. :)

bReAk3R
08-29-2012, 19:28
винаги съм смятал че момичета харесват повече майтапчиите с прически , поддържани с хубави вежди , избръснати ,сини очи , тези които им правят комплиметни .... а сега ???

Wowowow... Ами аз от форума тука дето съм чел, повечето момичета предпочитат с набола брада, сини очи окей, тези, които им правят комплименти.. wow отново.. Комплименти ако правиш с думи, които на момичето всеки друг и ги казва, ще те запомни ли, че си й направил комплимент? Виж, не съм разбирач в тия неща, ама пак повтарям от форума съм чел и се опитвам да запаметявам информацията... Много хора са ми помагали като съм питал... "майтапчиите с прически" хахаха... O_O с хубави вежди хахахахахаа..... Ай стиа

Zarity
08-29-2012, 21:34
Миличък,на избръснатите момченца им мина модата,а аз лично и никога не съм ги харесвала.

bReAk3R
08-29-2012, 22:34
^ По принцип не е минала модата, щото до 2 години май нямаше такива неща, а сега почнаха и... А иначе е хубаво, че не те кефи. Мен ме дразнят тия, които постоянно натякват колко по-хубаво им било да гледат гладичките краченца на гаджетата си. Ау

eelllee
08-30-2012, 00:28
Момента в който обърнеш внимание на веждите му, трябва да знаеш, че нещо не е както трябва.

мммммммм да.

someonerandom
08-30-2012, 03:45
Стига сте запомняли какво са ви казали в някой форум,че харесват,или какъв сте видяли снощи в сериала на сестра си,че му се кефят,и да се опитвате да подражавате.
Харесват го,защото е естествен,държи се,както му идва отвътре,без да имитира и да следва стереотипи,и е уверен в това си държание.Защото е себе си и гледа да си прави кефа,и си го прави,докато ти седиш,завиждаш и го оглеждаш колко мускули има и какви са му веждите.Спри да мислиш толкова,спри да гледаш другите,иначе никога няма да си доволен.

JanaO__O
08-30-2012, 07:17
Новото и непознатото винаги е по-хубаво от наличното, а и такива като тебе ги има в изобилие и така както го описа звучи много,много секси ;) то не беше завист то не беше чудо . Пусни някоя снимка за да преценим обективно !!!!

ComeGetMe
08-30-2012, 07:26
винаги съм смятал че момичета харесват повече майтапчиите с прически , поддържани с хубави вежди , избръснати ,сини очи , тези които им правят комплиметни .... а сега ???

момчета с прически, скубани вежди и подмазвачи не харесвам :P

иначе FTW за темата :D :D :D

ComeGetMe
08-30-2012, 07:38
мммммммм да.

хахахаха +1

mariam123
08-30-2012, 08:23
Пича го раздава недостъпен, а това е предизвикателство за една жена особено като вижда че и други се опитват да спечелят вниманието му. Че к'во да му харесвам на някакъв дето веждите му са оскубани по-добре от моите? А това за сините очи и русата косичка беше актуално като бях на 12. А това, че една жена, като не те харесва е курва, е ебаси и тъпото.

Violenza
08-30-2012, 09:52
Курви са защото не харесват такива като теб ли? :D С тоя акъл няма и да те захаресат.

marilyn
08-30-2012, 10:47
Ех, пуста завист... курви били щот харесват него, а не тебе.
Не всички момичета харесваме точно определен тип. И най-красивите очи на земята да има, ако е дребнав и тесноскроен- не става. Предполагам момичетата виждат нещо ексзотично в него и им е интересен с това. А щом толкова се въртят около него явно ги впечатлява.

Psyko Nuts
08-30-2012, 13:23
винаги съм смятал че момичета харесват повече майтапчиите с прически , поддържани с хубави вежди , избръснати ,сини очи , тези които им правят комплиметни .... а сега ???

Да ти кажа, аз ако съм момиче и вида момче с бръснати вежди ще бегам на другия тротоар !

mechone
08-30-2012, 13:26
винаги съм смятал че момичета харесват повече майтапчиите с прически , поддържани с хубави вежди , избръснати ,сини очи ..
Аз пък точно такива ненавиждам! :D

6timi
08-31-2012, 05:52
винаги съм смятал че момичета харесват повече майтапчиите с прически , поддържани с хубави вежди , избръснати ,сини очи , тези които им правят комплиметни .... а сега ???

Ти да не си п*дераст ?! Това което описа си е чисто г*йски портрет в моите представи... ? И мисля, че даже е противен... От естествената красота няма по хубаво :) А и ти както го описа идеалния мъжки образ за жените... дръж се така и чакай... за всеки влак си има пътници... Все някога ще се намери някоя, която да ти скубе веждите заедно с нейните...

Ivaaaaa
08-31-2012, 09:11
Ех, пуста завист... курви били щот харесват него, а не тебе.
Не всички момичета харесваме точно определен тип. И най-красивите очи на земята да има, ако е дребнав и тесноскроен- не става. Предполагам момичетата виждат нещо ексзотично в него и им е интересен с това. А щом толкова се въртят около него явно ги впечатлява.

+1

awe_mahaise
08-31-2012, 09:46
"поддържани с хубави вежди , избръснати ,сини очи"
wtf...ко речи?!?
Да ти кажа, като видя ,някое момче с кафява/черна коса, хубави зелени очи с набола брада...направооо...оoo леле майко :D

psychopath
08-31-2012, 14:13
Автора е девствен ретард, да се закрие!

Mitizaro
08-31-2012, 14:51
Мой, жените харесват мъже. От край време. Разбирай - алфа. Което няма нищо общо със външния вид или парите - т'ва са глупави измишльотини и филмирани симптоми. Защо? Кой си мислиш, че щеше да им копува скъпите боклуци на дизайнерите? Индустрия, индустрия...

Но познай какво - биология - причина за сексуално привличане от около 8 милиона години - демек откакто ни има.
Не можеш да я избяга дори и със лазерна епилация на левия лакът под формата на плейбой логото ;).

thedentist
09-01-2012, 01:42
Според мен този дето с го харесали се пръска с някакви феромони та да привлича жените
http://www.feromonibg.com/ нещо такова може би

Wednesday666
09-01-2012, 09:09
Нужно ли е да са курви, защото обръщат внимание на друг мъж?
На това му се вика завист, и то много голяма.
Жалко е.

Като не ти обръщат внимание на теб вземи се погледни. Може би проблема не е в тях, а в теб.
Всяка жена си има собствен тип, не на всяка й харесват брадясали например, или такива с по-тънки вежди от нейните.

thedentist
09-01-2012, 12:21
„Завистта е безпокойство (неудовлетворение) на душата, произтичащо от това, че желано от нас благо притежава друг човек, който не считаме за по-достоен от нас да го има.
Не казвайте че и на вас не ви се е случвало,стига обвинявайте човека

Revenger
09-08-2012, 18:27
Хаха .. няма жена , заради която бих си оскубал веждите. Има някои момчета , дето имат мега огромни вежди , тогава , да , но иначе .. няма по педалско нещо. Харесват го момичетата , какво да се прави. На жените не можеш да им разбереш мислите и фантазиите. Все някоя и тебе ще хареса , брат , не се бой. ;)

xXxPETYAxXx
09-08-2012, 19:12
Според мен този дето с го харесали се пръска с някакви феромони та да привлича жените
http://www.feromonibg.com/ нещо такова може би


Само това ще да е, няма друга възможна причина. :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

pifiella
09-08-2012, 19:29
Искам да видя гръцкия момък! Снимай се до него и дай да го видим! :D