PDA

View Full Version : проблем със свършването



eqinox
08-29-2012, 15:42
Здравейте всички, от 10-тина месеца започнах да правя по интензивно секс и от тогава до сега имам все един и същ проблем... свършвам бързо. На психическа основа е, защото когато си карам на ръчна нямам никакви проблеми мога да го правя в продължение на часове, но когато правя секс с гаджето ми е съвсем друго. Още в самото начало ако съм много възбуден и като си го вкарам рязко целия имам усещането, че ако го направя още 10-тина пъти така ии ще свърша. Затова го карам по-полека и стигам някъде до 5-10 минути и идва това усещане за края.. спирам за да почина малко и почвам да си мисля какви ли не гадни работи и продължавам ама за много малко 1-2-3 минути . И така по 1-2-3 минути стигаме едвам едвам до 20-30.
Правил съм какво ли не.. Упражнения на кегел за мъже.. Гледал съм Наталия Кобилкина, тя също казва едно упражнение(да мастурбираш в продължение поне 30 мин за да ти свикне организма), но нищо не действа. Мисля си за какви ли не гадни работи по време на секс ии пак нищо. Моля по-опитните хора на поне 20 години да си кажат мненията. Много ще съм благодарен.
ПС. на 19 години съм

fenastz
08-29-2012, 16:29
Мисли си за бабички, за войни, за мъже, абе каквото и да е невъзбуждащо нещо и се придържай към тия мисли. При мен помага.

martini
08-29-2012, 16:42
Нормално като си сам да не свършваш толкова бързо... като си с приятелката ти възбудата ти идва в повече пък и щом отскоро правиш секс е нормално, би трябвало да отмине с опита..ако не ти действат негативните мисли,има спрейове за задържане или по-дебели презервативи, не пречи да опитате ;)

xXxPETYAxXx
08-29-2012, 17:20
Не се притеснявай, с времето ще свикнеш и ще издържаш повече.
Най-голям ефект ще даде честото правене на секс.
Иначе когато си правиш "почивки" стискай областта, в която главичката се съединява със ствола.
Може да ползваш презервативи за задържане, или каквито и е по-дебели такива.
Ако искаш можеш и да пробваш със спрей.

Amore-Mio*
08-30-2012, 07:56
Сексът и мастурбирането са две различни неща, и следователно усещанията са други.

Стигате все пак до 20 - 30 минути, починете си и после действайте пак.

nymphadora
08-30-2012, 07:58
Ще ми се и момичетата да имахме тези проблеми :D

eqinox
08-30-2012, 20:48
не знам ама аз съм отчаян. дано с времето да се оправи това. Ние стигаме до 20-30 минути ама няма да ви казвам с какъв зор. за сега единственото решение е като се понапия малко и всичко е тип топ

Mitizaro
08-30-2012, 22:04
Hip-Thrust-ове, щанги (със опитен треньор в началото естествено), ДОРИ малко монотонно бягане (НЕ кардио уреди!!) (единствения от двата случая да го препоръчвам, а другия не е нито здраве нито добра физика).

Като цяло виж в нета - Kegels. Засили PC мускула - всичките упражнения индиректно ще стимулират pelvic floor (демек на таза) частта.
И не - НЕ използвай кегелите ПОВРЕМЕ на секс, а просто уреди така, че пасивно след да речем седмица-две сухи стягания - да си по-"наттегнат" каквото и да правиш (с мадамата).
Защо работи? Чети, интересувай се - иначе ти отнемам отговорността и не е хубаво ;).

И внимавай - както всеки рекламодател ще ти ги хвали кегелите - драси и за "dangers from kegels" да се информираш за всичко възможно.
Не се филмирай - не са опасни на сухо, но кой знае каква идея може да ти дойде ;).

П.С. - 20, 30минути... само на свирка и дори не моа свърша... :D
Секса практически мога прекалено много, даже си е работа да еякулирам, но е възможно затова ми е хараби ;).