PDA

View Full Version : Любима звезда (*)



neverbackdownx
08-29-2012, 16:07
Темата е ясна, имате ли любима звезда и е хубаво да напишете най-вече защо я харесвате? :)

black_pearl
08-29-2012, 17:13
Сириус може би. :D
Шегувам се.
Джони Деп! Прекрасен актьор. Може да се превъплъти във всяка роля и избира такива, които поставят на изпитание актьорските му качества. Обичам го Джони!

Cherry~♥
08-30-2012, 11:54
Нинчето и Иън :D :D

cookie78
08-30-2012, 14:12
Сириус може би. :D
Шегувам се.
Джони Деп! Прекрасен актьор. Може да се превъплъти във всяка роля и избира такива, които поставят на изпитание актьорските му качества. Обичам го Джони!
<33

Cokie
08-30-2012, 18:01
Jang Geun Suk and Johny Depp <3

Прекрасни актьори са <333

slimbo
09-02-2012, 20:21
Чарли Шийн -- невероятен актьор особено в комедии и екшън комедии , Еминем -- :D ми фенка съм му и е невероятен в ролята на Джими , Джони Деп -- ми той си е супер , Джет Ли -- ми той е супер е особено в екшъни , Джеки Чан -- добър актьор особено в екшън комедии

Macer
09-02-2012, 20:29
Lindsay Lohan - певица, страхотна актриса, модел и за жалост човек, който си пропилява живота, но си я обичам <3
Katy Perry - страхотен човек, пее за истинските неща, макар и да има някой песни, които не са за коментиране ;х
Johny Deep - още един уникален актьор !

Chris.Sayway
09-03-2012, 18:21
Justin Bieber - Защото е постигнал и направил много (няма да изброявам) . Той е силна личност, кара хората да се променят към добро, прави дарения и се раздава , има изключително секси глас и песни :D . Той е пример за подражание . Учи хората да вярват и никога да не се отказват от мечтите си .
Lana Del Rey - Песните и са някак тъжни, но тя пее цялата истина която звучи болезнена, но обичам този ритъм . Стила й е убийствен и цялата и визия . Гласа й е уникален и песните й . Тя е истинска и не се крие зад фалшива усмивка .