PDA

View Full Version : Момчето ...



Fansbg
08-29-2012, 16:37
Хмм,здравейте (: имам няколко проблема с едно момче.Като за начало - запознахме се в интернет,излезнахме,хареса хме се един-друг,но има няколко проблема с които не знам как да се справя..Първият е че не мога да разбера коя му е истинската страна .. в скайп/фейсбук се държи някак си курварски,говори ми постоянно за секс,но на живо е различен - много по различен,искрен,много мил и се държи с мен всеедно съм най-специалната за него,което адски много ме радва .. наскоро почнахме да си правим забивки.Въпросът е че наскоро излезнахме и го запознах с еднаа приятелка :) в началото нямаше никакъв интерес към нея,но след това приятелката ми нещо се натъжи,неможах да я оспокоя и помолих момчето което харесвам .. те отидоха на саме,тъй като ние бяхме цяла компания момчета и момичета. Поговорили са си,след това тръгнах към тях тъй като доста се забавиха -20мин?! И видях как се прегръщат..тръгнах си и отидох след малко при тях,попитах приятелката ми ,,как е,, тя замълча,но още гледаше тъжно..а момчето което харесвам ми каза следното: ще ни оставиш ли на саме? ...... Аз се шокирах и ги оставих .. те приклю4иха разговора и се върнаха при нас,не бях на кеф,не мисля 4е беше нормално така да ме изгони,не знам. След това си тръгнахме вси4ки и приятелката ми каза че пак са се прегърнали като са се прибирали (: .. незнам да се притеснявам ли от това? Доста съм ревнива.. пък и мом4ето започна да се занимава с мен .. докъто все още имаше гадже,тва нормално ли е? Как да съм сигурна 4е ако ние тръгнем,няма през тва време да се занимава и с друга? Нормално ли е да ревнувам така от моята приятелка ( после тя ми разказа всичко което са си говорили и ми обясни 4е тя го е прегърнала първия път,а той 2рия когато са се разделяли .. каза ми да не се притеснявам,и са били само приятели! .. Честно казано може и така да е .. да няма 4увства към нея тъй като той има много приятелки момичета с които се прегръща,целува .. но няма нищо към тях .. и все пак искам да се обедя да ли харесва само мен? Кажете как да действам и се извинявам ако има грешки

loveca777
08-29-2012, 16:45
Дали се пише слято
Просто го забрави!
Нямаш никакъв шанс с него!

druzilla
08-29-2012, 16:47
1.Явно в скайп е по-смел и за това се държи "курвенски" както ти се изрази.
2.Той казвал ли ти е,че те харесва ? Защото аз не разбрах.
3.Ти пък много знаеш дали към приятелките,с които се целува и прегръща няма никакви чувства :D

Tweety...
08-29-2012, 16:53
Хмм.. щом ти е приятелка, едва ли те лъже. Обаче винаги имай едно на ум. Остави нещата, не бързай за никъде. Ако ще става нещо ще става от самосебе си. Ако съм научила нещо, то е да не се впускам бързо в саги. Изчакай и виж. Странно ми е, че прегръща, целува и т.н други момичета приятелски, не знам за мен все още това си остава странно. Може и да имате бъдеще заедно. Сега ще ти кажа мнението ми по въпроса. Щом е започнало да се занимава с теб докато си има приятелка ми е ясен. Такива "плейбойчета" най - ги мразя. Кое дава гаранция, че докато е с теб няма да се занимава с други ? Не бързай и умната

Fansbg
08-29-2012, 16:56
1.Явно в скайп е по-смел и за това се държи "курвенски" както ти се изрази.
2.Той казвал ли ти е,че те харесва ? Защото аз не разбрах.
3.Ти пък много знаеш дали към приятелките,с които се целува и прегръща няма никакви чувства :D

Амии да казвал е че ме харесва (: и като се виждаме,наистина се 4увствам специална за него (: .. гушка ме,вдига ме,носи ме на гърба си,целуваме и се държи супер мило (:
А колкото до 3: еми няма 4увства към тях,те са 2-3 момичета и принципно само едната му е най-добра приятелка с която излиза 4стно,но наистина и неговите приятели,и моите и аз знаем 4е няма нищо към нея..то си и ли4и,пък и ми го е потвърждавал (: а другите ги прегръща само защото те му се нахвърлят ''един вид'' :D

Fansbg
08-29-2012, 16:58
Хмм.. щом ти е приятелка, едва ли те лъже. Обаче винаги имай едно на ум. Остави нещата, не бързай за никъде. Ако ще става нещо ще става от самосебе си. Ако съм научила нещо, то е да не се впускам бързо в саги. Изчакай и виж. Странно ми е, че прегръща, целува и т.н други момичета приятелски, не знам за мен все още това си остава странно. Може и да имате бъдеще заедно. Сега ще ти кажа мнението ми по въпроса. Щом е започнало да се занимава с теб докато си има приятелка ми е ясен. Такива "плейбойчета" най - ги мразя. Кое дава гаранция, че докато е с теб няма да се занимава с други ? Не бързай и умната

мхм,то4но и аз от това се притеснвах - 4е докъто е с мен,няма гаранция 4е няма да се занимава и с други. Лошото е 4е адски много го харесвам и ве4е като го опознах на живо адски много си допаднахме .. може би по скоро търся съвет как да му грабна сърцето напълно :D :D :D може би е малко прибързано,но да ще из4акам да видя как вървът нещата .. иначе благодаря,помогна ми от части ! :))

druzilla
08-29-2012, 17:00
Добре де,щом те харесва - защо не ти е предложил да сте заедно до сега?Няма логика ...

Fansbg
08-29-2012, 17:06
Добре де,щом те харесва - защо не ти е предложил да сте заедно до сега?Няма логика ...

Ми всъщност той е още с гаджето си .. аз може би,даже сега видях .. объркала съм при писането,извинявам се много .. още е с гаджето си тя не е Българка и 4акал да си тръгне и тогава да става ве4е нещо официално с мен .. когато разбрах това се замислих ''този пък да не ме замества ,просто ей така за да не е сам'' но после говорих с единия му най-добър приятел .. и 4естно казано най-добрия приятел ми каза разни неща,но не вси4ко .. каза ми 4е са си говорили 4е трябвало да продължавам с флирта и забивките и скоро мислил да ми предлага като тая се махнела,шото той не я оби4ал а бил с нея по задължение .. нещо такова?! Аз го паспитах по подробно но той не искаше да ми каже,защото бил обещал .. като цяло ми каза да продължавам с него така и скоро щяло да се полу4и (:

loveca777
08-29-2012, 17:19
наивни и глупави момиченца ,лесно манипулирани от женкар - това е към автора ...

Tweety...
08-29-2012, 17:25
Абе да не въртят нещо с най-добрия му приятел. Не знам звучи ми странно така. Все пак най-добри приятели, аз с моята най-добра приятелка, тайни нямам. И когато става нещо такова и казвам какво си говорим. Да му грабнеш сърцето, а? Честно ти казвам мила ако сте заедно ще страдаш, казвам ти го директно. Обаче, ако толкова мн искаш да сте заедно(т.е да се опариш сама :Д ) ще ти дам съвет. Виж, той е момче все пак. Те не обичат лесните мишени. Покажи, че го харесваш и после бягай ;д и наистина действа. Обаче трябва да знаеш точно какво да правиш, имам си тактики :Д

loveca777
08-29-2012, 17:30
Те не обичат лесните мишени. Покажи, че го харесваш и после бягай ;д и наистина действа. Обаче трябва да знаеш точно какво да правиш, имам си тактики :Д


И ти си толкова на зад с нещата, че е по-хубаво да млъкнеш още сега и повече да не коментираш!

Tweety...
08-29-2012, 17:35
Добре айде ти като си много напред, сподели някое мнение. Все пак си мъжки пол. Ще и трябва и такава гледна точка. Много е лесно да нареждаш, нали? Май е по-добре ти да спреш :)

shmatarok
08-29-2012, 17:49
Абе ти да не си оная 12-годишната от по-долната тема или просто днес има бум на подобни глупави истории?

Недей се занимава с момчета, купи си учебник по български, мнооооого по-нужен ти е. Колкото до момчето - очевидно знае как да си ви върти всичките и вие му се връзвате.

loveca777
08-29-2012, 17:50
Tweety.
Като не разбираш поне не давай глупави съвети
Аз си казах това, което мисля
Останалото ,ако въобще се получи нещо ще се разбере ,но не тук във форума ние няма как да разберем с какви хора точно и ясно излиза автора

Fansbg
08-29-2012, 18:02
Абе ти да не си оная 12-годишната от по-долната тема или просто днес има бум на подобни глупави истории?

Недей се занимава с момчета, купи си учебник по български, мнооооого по-нужен ти е. Колкото до момчето - очевидно знае как да си ви върти всичките и вие му се връзвате.

Ами не знам за коя 12годишна ми говориш :D аз съм на 14 .. и учебник по бъгарски,хаха :D не пиша за да ми поправят грешките,а за да ми помогне който може (: не разбирам какъв ти е проблема?!

shmatarok
08-29-2012, 18:06
Ами не знам за коя 12годишна ми говориш :D аз съм на 14 .. и учебник по бъгарски,хаха :D не пиша за да ми поправят грешките,а за да ми помогне който може (: не разбирам какъв ти е проблема?!

Отговорила съм ти и за проблема. Момчето не струва - сама казваш, че ходел с друга, като започнал да се занимава с теб. Вълкът козината си мени.... чувала ли си я тази поговорка?
Иначе учебникът по български ти е безкрайно нужен и само би си направила услуга, ако вземеш и понаучиш нещо.
Аман от неграмотни.

Julliee
08-29-2012, 18:10
Aко бях на твое място,нямаше да се занимавам с младежа.Както сама каза,той се изживява като ''плейбой'',ще бъде известно време с теб,докато му писне и си намери друга.Накрая ти ще бъдеш наранена,ако вложиш повече чувства във взаимоотношенията ви..Не си заслужава да страдаш заради пододбно момче.
Не мисля,че имаш повод да ревнуваш от приятелката си,когато на някое момиче му е тъжно,търси утеха,очевидно я е намерила в лицето на момчето :)

balu4ka
08-29-2012, 19:02
Абе ти да не си оная 12-годишната от по-долната тема или просто днес има бум на подобни глупави истории?

Недей се занимава с момчета, купи си учебник по български, мнооооого по-нужен ти е. Колкото до момчето - очевидно знае как да си ви върти всичките и вие му се връзвате.
Май,май е тя.Мисля,че и аз го намирисах това.
1.во правописа
2.ро/усмивките на всяко изречение
3.то запознаство в интернет и той е с гадже,което чакал да зареже,понеже не била от България?!interesthing
Мисля,че нещата са ясни.Трябва винаги да имаш едно на ум с приятелките ,както и с него.Защото подобно държание е странно.Защо ти не я утеши ,ами пращаш приятелят си ,все пак ти си и приятелката,нали ?!
Както и да е ,ако си 12-годишната...вече казах доста неща и тук и в другата тема.

Amore-Mio*
08-30-2012, 10:39
Не приемай въпросното момче за твоя даденост. Защото не е и това, че изпитваш някакви симпатии към него - не означава в никакъв случай, че имаш правото да правиш скандали, ревност, да се вкарваш във филма. Ти сама си искала той да я успокои, просто това е било, което си видяла. А изобщо не ми прилича да е стока това момче, щом си има приятелка, обаче се зарибява с други.

kittyKat
08-30-2012, 11:29
Момчето е явно,че е лууууудо по теб! Знаците сочат.
1. Има си приятелка.
2. Забива се с други.
3. Държи се пред теб като курвар.
Тва ако не те прави супер спешъл не знам още какво очакваш, скачай му направо :D :D :D :D :D :D :D