PDA

View Full Version : Нещо не е наред...



RoShKo0
08-29-2012, 17:45
Първо здравейте... не мога да намеря отговор на въпросите си от доста време за това реших да ги споделя с вас. Имам приятели на които също мога да си кажа всичко, но не искам да ми се бъркат за тези неща...

Момче на 16 съм, според момичетата съм хубав, не една ми го е казвала, закачат се с мен това онова, но до сега съм имал само едно гадже... Бях 7 клас когато тръгнах с това момиче... късахме пак тръгвахме и така ходихме известно време. На края на годината, когато трябва се записваш в друго даскало за догодина и т.н. стана така че се паднахме в различни училища... Викам си нищо не пречи, не сме късали, но тя така и не искаше да говори с мен, въпреки че аз я отрязвах ( защото съм бил пълен тапак понеже момичето е уникално ;x ) а тя после сама искаше пак да тръгнем... колкото и да се опитвах да я търся, не искаше да говори с мен и това е... а и за капак на всичко стана така че я обичам и до сега, а дори не съм я целунал... въпреки че знам че не мога да я имам... От тогава нито едно момиче не ми е правило никакво впечатление, както казах закачат се с мен, натискат ми се, но няма момиче което да пробуди някакви минимални дори чувства в мен. Какво трябва да направя според вас и защо продължавам да обичам това момиче... аз не искам ама вътрешно не мога да се откажа. А и друго момиче, както ви казах няма, половината са курви, другата половина прости, а малкото останали свестни момичета да го кажем съм просто добър приятел и просто отвътре не ми идва нищо, както с единствената приятелка ( казвам единствена, защото е имало нещо между нас, а и други съм нямал...). От колко време търся нещо сериозно, просто няма... явно трябва да чакам да се случи когато не очаквам... Както казах не съм грозен, не съм тъпак, нормално момче, просто нямам късмет :( Не ме мислете за някакво педи и да ме нападате просто, защото разкривам чувствата си... тренирам ММА от доста време повечето от вас знаят какво е и така да кажа съм мъжко момче, а не мека гана, просто не ми върви явно в любовта. Еми това исках да си кажа, съмнявам се да ми помогнете, просто искам да чуя по-големите и опитни, които мислят че могат да кажат нещо, което да ми помогне.

Hayashi
08-29-2012, 17:50
Хванал си се като удавник за сламка. Изобщо го отпиши това момиче и гледай напред.
Не всички сме курви и прости. Ако обкръжението ти е предимно такова, това говори лошо за теб.
Не всички се впечатляваме от камара мускули. Както беше в онази реклама "Не става само с ядене, трябва и акъл."
Универсален съвет за проблема ти няма. Излизаш, запознаваш се, срещаш се с нови хора и така.

RoShKo0
08-29-2012, 18:07
Акъла си го имам, не съм идиот, гледам си уроците... не се държа с момичетата, като с боклуци както повечето момчета правят, нямам една камара мускули, но както казах не една ми е казвала че изглеждам добре. Просто съм нормално момче... казах че има останали нормални момичета, които познавам, но просто не сме един за друг... А с колкото повече се запознавам, толкова по - зле става... на 20 момичета едно нормално и то ще си има гадже... може би трябва да забравя някак за старата и да чакам все някога ще излезе нещо...

shmatarok
08-29-2012, 18:10
Колкото повече си навиваш на пръста, че искаш точно онова момиче, толкова по-зле ще става.
Няма смисъл да се обръщаш толкова към миналото, когато го има настоящето. Влюбен си в образа за онова момиче, което си познавал тогава, най-вероятно тя вече не е същата, хората се променят с времето. Опитай се да не мислиш постоянно за нея, не сравнявай останалите с нея и така... В един момент би трябвало да се появи следващата... :) Успех.

balu4ka
08-29-2012, 18:42
При теб времето ти е изиграло лоша шега,трябва да спреш да мислиш за миналото.След като нещата са потръгнали така,значи така е трябвало да стане.Вече си на 16 години ,не си седми клас.Нещата ще се наредят с повече кураж от твоя страна,момиче ще се намери ,но може би то само ще дойде.Не трябва да униваш,виждаш ми се свястно момче,ще намериш свястно момиче точно когато най-малко очакваш :)

ChuShki
08-29-2012, 19:56
Hayashi си ти го каза. ;)

nymphadora
08-29-2012, 20:48
Момче на 16 съм, според момичетата съм хубав, не една ми го е казвала, закачат се с мен това онова


Както казах не съм грозен, не съм тъпак


тренирам ММА от доста време


и така да кажа съм мъжко момче, а не мека гана

ама пък си ми и скромен,бе

RoShKo0
08-29-2012, 21:26
Ако човек тренира нещо хубаво, а не стои пред компа през целия си живот, ако е мъж, а не п***л, това е нещо лошо ли е ? Защо го приемаш, че се фукам или не знам... За мен това е нормално, а не да си скубя всички възможни косми по тялото, да нося тесни дънки и блузки, да си правя прически по-бетер от момичетата, защото за жалост такива са повечето от днешните "момчета" ако могат така да се нарекът... А и казах "според момичетата съм хубав" това не е моя оценка, имам в предвид че явно така изглеждам в очите на момичетата щом са ми го казвали. Мерси на тези, които казаха по нещо :)

embraceme
08-29-2012, 21:41
Колкото и да ти е трудно ,забрави за това момиче или намери някакъв начин да си поговориш с нея.Ако не става и не става просто продължавай да търсиш.Любовта пристига,когато най-малко я очакваш _^ Иначе евала че спортуваш.Харесвам хора,които се отличават от "стадото".

Amore-Mio*
08-30-2012, 10:35
Не е наред, защото сам не искаш да промениш това. Подсъзнателно или не, желаеш това, което не можеш да притежаваш, както се случва при доста хора, поне веднъж в живота им.

Ясно е, че не може да сте заедно по една или друга причина, така че по - добре се откажи. Ясно е, че е трудно, но трябва да положиш усилия. Занимавай се с някакъв спорт, излизай по - често с приятели и постепенно ще свикнеш с това, пък и ще срещнеш правилното момиче, за теб. Не превръщай това да си намериш гадже за фикс-идея или не се комплексирай излишно.

GLaDOS
08-30-2012, 13:31
Аз разбрах това:
Имал си момиче в 7и клас.Разделили сте се.Ебе ти се сега,а не ти обръщат внимание,момичетата,които харесваш и се държиш за спомена като удавник и си вярваш че имаш някакъв шанс........

RoShKo0
08-30-2012, 16:06
Не говоря за ебането... като ми се доебе си има момичета за всичко. Говоря за това че не идва ново момиче с което мога да бъде не за едното ебане, а да има нещо повече... А тази че ще трябва да я забравя тва го разбрах.