PDA

View Full Version : влюбеНА в момиче ;xxx ...



L0okAtMe_N0w
08-29-2012, 18:14
не знам какво става с мене ... аз съм си едно обикновено момиче.от софия съм и ще съм на 9 клас... не съм мъжкарана или нещо подобно, интересувам се от вс женско, изправям си косата , имам си приятели, не съм грозна - имам си гадже момче което обичам но... изведнъж всичко се преобърна тази година... ;xxxx когато се влюбих в НЕЯ , в най добрата ми приятелка , момичето което винаги е било до мене , момичето с което сме НЕРАЗДЕЛНИ !!!... всичко започна началото на тази година, някъде януари ... понеже сме много близки се прегръщаме , държиме се за ръце и тн... дори сме се целували е така на лигня... нищо повече ... до този ден в който тя ме целуна отново на шега но аз изпитах нещо по странно ... от тогава съм като изгубена... всеки път когато я видех сърцето ми забиваше силно и нещо във мене се свиваше ... а това беше всеки ден понеже сме от един клас ... НЕ ЗНАМ какво да правя тая година от 15 септември... ЕДВАМ ИЗДРЪЖАМ да не я виждам вече цяло лято - пак говориме по скайп или по телефона ама...има чуството че ще полудея !!!! за пръв изпитвам такова нещо към момиче ! нещо много по силно от приятелска любов ! не искам да правиме секс - даже ми се струва извратено ! най много целувка . не знам дали е от възрастта или нещо превъртам ... А НЕ МОГА да й кажа защото ме е страх че ще я загубя.все пак ми е и най добра ми фр . не знам да й казвам ли ?

SuNsEt
08-29-2012, 18:42
1. Научи се да пишеш ГРАМОТНО.
2. Научи се да пишеш без толкова много подробности
3. Има два варианта:
-да е от възрастта
-да си бисексуална
4. Разбери дали чувствата ,които изпитваш са истински,а не породени от въображение и лъжлива емоция.Ако осъзнаеш,че си бисексуална и кажи ,но много внимавай,защото има вариант тя да се отдръпне от теб.
За това я попитай ,какво мисли относно хомосексуалността и бисексуалността.

MsMiracle
08-29-2012, 21:53
Така като гледам, от възрастта е. На 14-15 години си, съвсем нормално е.

Hayashi
08-29-2012, 21:55
Не си влюбена. Просто сте много близки.

Amore-Mio*
08-30-2012, 07:46
Нищо ти няма, от възрастта ти е.

Просто сте доста, доста близки и затова си въобразяваш, че си влюбена.

Miki26
08-30-2012, 07:55
Много сте близки от това е , не се тревожи .

mal4oty
08-31-2012, 16:14
Не мислиш за секс, най много целувка => не си влюбено просто сте си прекалено близки.

Colouring
08-31-2012, 17:29
Oh man...

ще ти мине, спокойно.

Miki26
08-31-2012, 17:38
Аз имах същия проблем с моята най-добра приятелка бяхме много ама много близки . Чуствах същото , опитай се да й обясниш , че сте много близки , но така , че да е деликатно , а не грубо . Обясни и , че трябва да си починете една от друга , но така , че да не реши , че не искате да сте приятелки , просто прекарвате прекалено много време заедно . Откъснете се за една седмица и в тази седмица я изолирай от мислите си и създай нови приятества с други момичета и момчета ако се запознаеш и прекараш седмицата с нови хора ще се отпуснеш малко от нея . И на другата седмица ще сте нови хора . Но внимавай да не я нараниш , защото можеш да я загубиш завинаги . Пак бъдете като сестри просто общувай и с много други хора . Това е решението според мен , нищо ти няма и аз бях така и много ме беше страх , че полудявам , но това е от годините не се притеснявай .

EternalDream
08-31-2012, 18:01
Доста сте близки, затова. Не си влюбена в нея, пука ти прекалено много.

druzilla
08-31-2012, 18:14
Повярвай ми,ако беше обратна,нямаше да намираш секса м/у вас за нещо извратено.Освен това си имаш приятел,който каза,че ОБИЧАШ.Според мен е защото сте много близки,а също и от възрастта..

thelover3
09-01-2012, 03:15
Та затова ли искаш да се самоубиваш??!
И да, наистина, ако беше влюбена, щеше да искаш да правиш секс с нея! => не си

DownloadVirus
09-01-2012, 04:53
Всеки си има най-добри приятели,ама това е бахти извратеното само да си го помислиш.. lol

WPotter
09-01-2012, 20:44
изправям си косата , имам си приятели, не съм грозна

Немога да разбера какво общо имат тези неща със сексуалната ориентация....Нима една лезбийка неможе да се подържа и да има приятели?wft...

prettymonster
09-10-2012, 08:24
Първо разбери дали наистина имаш чувства. В такава възраст си и не разбираш кое е истинско и кое просто някакъв инпулс ако мога така да се изразя :D .. споко .. не си влюбена :)

pifiella
09-10-2012, 13:46
И аз съм така с най-добрата ми приятелка.Когато едната я няма,просто не се чувстваме цели,все едно нещо ти липсва..
Нормална си,спокси!