PDA

View Full Version : предизвикване на цикъл



tarjaturunen11
08-29-2012, 18:16
здравейте, може би има и дръги такива теми, но просто ми е спешно. Търся ефективен начин за предизвикване на цикъла , но без хапчета и т.н , четох че канела или ванилия помагали , но не знам дали е така

explosion_
08-29-2012, 18:31
Викай го, ще дойде :D

druzilla
08-29-2012, 19:12
И за какво по-точно ти е да си предизвикваш цикъла? :-o

neverbackdownx
08-29-2012, 19:24
Предизвикай го на дуел ;д , сериозно - спешно ли е ?

explosion_
08-29-2012, 19:32
Предизвикай го на дуел ;д , сериозно - спешно ли е ?

Ми сигурно не и се праИ секс и тогаЗ иска да и дойдИ и гаджето кат' и кажИ ей ма аре да се награбим, тя да му отговори.. нИ моА дошло ми е глей... :D

Извинявам се за простащината :D

pandiflysche
09-01-2012, 18:04
Може би с изказването си ще предизвикам куп женски ама...
Преди месеци го предизвиках с лук. Вариш люспите на 5-6 големи глави лук докато се получи кафеникава течност. Става вид чай, но доста горчив. Аз го пих без захар и на следващия ден ми дойде. Разбира се има и медикаменти, но не бих опитала с хапчета да го предизвикам. Както може би се досещаш не при всяка мацка действа. А ако решиш да го опиташ си е изцяло на твой гръб. Та както по горе попитаха - наложително ли е???

~The Smile~
09-05-2012, 13:02
Всичко с времето си!!! А и за какво искаш да ти идва? Аз още не искам! И се радвам,че нямам . :lol:

besso
09-05-2012, 13:44
Едно бивше гадже ядеше магданоз - една връзка си я нарязва с домати и краставици и така :) Стимулирало хормоните по някакъв начин и ти идва.

Mirchu
09-05-2012, 22:46
И на мен май ще ми се наложи да си предизвикам цикъла - ще пробвам това с лука, при мен е спешно, защото на 3ти-октомври замиавам на другия край на света - Тайван ии просто се пада така, че май ще ми дойде точно тогава! Заминавам за един танцов фестивал. Определено ще трябва да ми е свършил ... :)

slava1
09-08-2012, 15:53
Божее!Няма как се си предизвикаш цикъла!Когато ти дойде-тогава..а и не е приятно,за да искаш чак толкова много!

sexa_na_kompleksa
09-09-2012, 07:34
Преди години исках да си предизвикам цикъла и пих какво ли не, но не ми дойде по-рано. По-принцип не е е хубаво да го предизвикваш или забавяш, така че го прави само при наистина важни случаи и след консултация с лекар.

Не знам защо се смеете на думата "предизвикам", чувала съм лекари да я използват....