PDA

View Full Version : Цветни кичури



FreshJuice
08-29-2012, 19:18
Здравейте мацки :*
Та искам да си направя някакъв цветен кичур- розов или лилав, но се чудя дали няма много да ми изтощи косата, ако е с боя . Ще си го правя при фризьор и там с изсветляване и тн :D но моя приятелка ми каза, че след 1- 2 седмици става много гадно и да не си правя.. нейното беше с друго боядисано. Та с боя или с това другото ми е въпроса да си направя кичура ??

DesireToFire
08-29-2012, 19:20
С боя. Нищо няма да ти стане от един кичур. Аз си правих червени без да се изсветлявам и си се получиха супер.

FreshJuice
08-29-2012, 19:26
а какъв цвят е косата ти.. аз защото съм с тъмна :)

Зайче..
08-29-2012, 20:40
щом си тъмна, ще трябва да изсветлиш косата, няма друг начин особено щом ще са лилави или розови.
аз наскоро пробвах да си направя лилав кичур върху г/д прясно боядисаната ми черна коса и се получи ярко червено в корена, а надолу нямаше нито помен от цвета, сама си прави сметката(:
а иначе няма да ти замине косата, спокойно ;д;д

strawberry88
08-29-2012, 23:22
Само един кичур е.Спокойно,няма да ти навреди.С боя най-добре.

anggabby
08-30-2012, 08:55
Направи си го с пастел за коса става много по готино продават такива в ''На тъмно''

Dark_Vampire23
08-30-2012, 14:35
Такива пастели продават ли в Бургас,някъде??

anggabby
08-30-2012, 17:14
Да аз съм от Бургас :) нали казах в ''На тъмно'' нашето е --- нали има Хепи на центара от хепито трагваш само на горе и като пресечеш нали първо има някав магазин за очила (слънчеви) после някакав за филми след него за телефони и след този за телефони е на тъмно в един вход

anggabby
08-30-2012, 17:15
И питъш за пастели за коса нз колко струват ама най-много да са 10 лв и то май има на броика

OhBabeBabe
09-01-2012, 12:23
С боя. Нищо няма да ти стане от един кичур. Аз си правих червени без да се изсветлявам и си се получиха супер.

За колко време се измиха?

therichbitch
09-01-2012, 19:47
щом си тъмна, ще трябва да изсветлиш косата, няма друг начин особено щом ще са лилави или розови.
аз наскоро пробвах да си направя лилав кичур върху г/д прясно боядисаната ми черна коса и се получи ярко червено в корена, а надолу нямаше нито помен от цвета, сама си прави сметката(:
а иначе няма да ти замине косата, спокойно ;д;д

Е на боядосана коса какво очавакш? Когато а пръв път се правих червена (а аз съм с чисто черна коса), ползвах на палете за тъмни коси и си стана хубаво доматено червено, така че си купи от тях- има и розово/лилаво, не помня вече.

Иначе аз тази година си правих един лилав от вътрешната страна на косата, както и да е, та си бях купила едно на star gazer, води се семи перманентно, но си стоя бая време, а е и цяло шишенце, ще ти стигне за много пъти (щом е само за един кичур).

prettymonster
09-05-2012, 09:37
Аз имам лилав .. и понеже ми е тъмна косата първо ми я изсветлиха . Нищо няма да ти стане на косата не се притеснявай :) Аз скоро си направих още един и нищо ми няма така , че давай смело :)