PDA

View Full Version : Ставан на сън и сънна парализа



mrankoniiii
08-29-2012, 20:07
Днес четох много за ИТП и за сънна парализа . И един коментар , че тази така наречена сънна парализа ти пречи да ставаш в съня си , но аз много ставам на сън това имали някаква връзка че не мога за изпадна в сънна парализа или нещо такова . Може въпроса ми да е много тъп , но ми е интересно

Amore-Mio*
08-30-2012, 07:57
И на мен ми твърдят, че ставам и говоря на сън, а аз нищо не помня.

Въпросът ти ми стана интересен, така че ще се поразровя из Гугъл, и ще следя темата.

Usein
09-02-2012, 15:24
така значи нещата са следните санната парализа си е нещо съвсем нормално някои казват че е ужасх но всеки я има и ако я нямаше хоратя щяха да си се разхождат
по улиците, ако ме разбирате тя пречи да ставаш на сан и да не хукнеш на някъде много малко хора я усещат но това не значи нищо... а доколкото до итп то е много интересно чел сам много ама ви казвам много и през какви ли не глупости сам минал че трябва мислено да сложиш кристална топка над теб преди да почнеш или пък че душатати няма да се върне + още 1 тон щуротии ... много е приятно всъщност но е и много трудно да се осъществи иначе пожелавам да ви се случи не съм се пробвал но сигурно ще е хубаво е тоба беше от мене....

сажелявам за правописните грешки но използвам http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php