PDA

View Full Version : Какво да правя!!!



buggy_pxaxx
08-29-2012, 21:12
Имам си приятел в началото се държеше добре с мен но след 1вия месец започна да ми посяга за най-малкото.Почнахме да излизаме с една компания и той спря да ми обръща внимание всички почнаха да говорят,че не ме заслужава защото само ме удря,рита не ми обръща внимание и разни такива.От няколко дена той почна да повтаря на всички,че ще спи с мен без дори да ме е попитал дали искам.Неска бяхме навънка до късно и аз замръзвах от студ и едно момче от компания постоянно му говореше "прегърния вее тя ще замръзне не виждаш ли" а на него не му пукаше и най-накрая след толкоз много говорене реши да ме прегърне и то за няма и две минути.И после като му написах защо се държиш така с мен и той каза "ми обстоятелставата са ме направели такъф" !!! Обичам го и незнам какво да правя ако може помогнете ми!!!

Reenata
08-29-2012, 21:18
зарежи го ! о.О егати грубияна .... как може да те удря и рита и ти да му позволяваш о.О как търпиш
такова отношение към теб ??

xXxPETYAxXx
08-29-2012, 21:23
"Имам си приятел в началото се държеше добре с мен но след 1вия месец започна да ми посяга за най-малкото" още до това като го прочетох ми стана ясно, какво трябва да направиш, но все пак го прочетох цялото...
Категорично го зарежи! Как може да твърдиш, че обичаш подобен глупак?! По-добре сама, отколкото с гадже като това!

N1ksun
08-29-2012, 21:26
^ Понякога си мисля че на жените понякога им е кеф да ги шамарят .. биеш ги те те обичат , биеш ги повече още повече те обичат.

thelover3
08-29-2012, 23:32
З а р е ж и г о

shmatarok
08-29-2012, 23:39
Момиче, зарязвай го тоя, какво чакаш още - да те хване и да те изнасили ли?
Ебати пикльото. Изобщо не заслужават обичане такива хора.

kristiyan_kirilov
08-30-2012, 00:59
значи аз съм момче и след като прочетох тази тема бях потресен що за мъж ще посегне на момиче а пък и тези то неговата компаня малоумни ли са ка мойе да оставят така да те рита еба*ти и глупака . Не го чакай а направо го отрежи :)

psychopath
08-30-2012, 01:18
Той е боклук, ама ти си си виновна за ситуацията.

HollyGolightly
08-30-2012, 01:35
Какво въобще го мислиш, как така ще си позволява да те удря и рита? Що за човек е това, и що за човек си ти да му го позволяваш това и да го търпиш. Още първият път щом го е направил е трябвало да приключиш тази връзка, ако въобще може да се нарече по този начин. И какво означава "обтоятелствата са ме направили такъв" , много е малък та да е преживял толкова неща, които да го превърнат в това, и да не говорим, че това в никакъв случай не може да бъде оправдание. Бий му шута и не се занимавай с него. И стига с това "много го обичам" то поне да имаше за какво да го обичаш ами ти...

AreYouNoob
08-30-2012, 01:49
заеби го...

Amore-Mio*
08-30-2012, 07:30
Нямаш ли грам достойнство, че му позволяваш да се държиш по такъв отвратителен начин с теб?

Режи го.
Как ще му позволяваш да те удря? Я , стига. Човекът ще си те използва, както му скимне, ще налага физически и психически тормоз, и ти ще си мълчиш? Махай го.

GLaDOS
08-30-2012, 08:23
^ Понякога си мисля че на жените понякога им е кеф да ги шамарят .. биеш ги те те обичат , биеш ги повече още повече те обичат.


Твоят приятел се докарва жертвичка май,"обстоятелствата го били направили такъв" ...да му счупя краката.
Хората ти казаха какво се прави...

SHPAIdURmeN
08-30-2012, 09:06
Tи маи мъченица си падаш, да се оставиш да те бият :D Зарязваш го и това е !!!

iliqn4e12
08-30-2012, 09:15
Хвани и ти почни да го биеш, та да види какво е !

Psyko Nuts
08-30-2012, 17:09
А аз се чуда защо си нямам гадже... Вече от нас без бухалка няма да излизам !

magita
08-31-2012, 12:50
Искрено ти благодаря, че направи деня ми забавен!