PDA

View Full Version : СПЕШНО!!!!



chupachips12
08-30-2012, 09:51
С приятеля ми правихме секс без кондом вчера и той го извади и свърши , но приятелките ми ме наплашиха с тази предеякулационна течност и сега се притеснявам защото цикълът ми последните месеци не е много редовен и незнам дали съм в овулация , юни месец ми дойде на 8 , август на 15 и се чудя дали може да е станал гаф. Според вас наложително ли е да пия Ескапел ???

Amore-Mio*
08-30-2012, 09:55
На теория наистина има вероятност да се забременее от тази течност, но на практика шанса е малък и според мен няма смисъл да го пиеш. Не е свършвал в теб.

AnarchyBoy
08-30-2012, 10:17
Ескапела вече се е превърнал в бонбони сезони 8-) всеки го пие за щяло и не-щяло ..
Хора това е хормонална бомба , ама окей , тровете се така е като не знаете какво вършите :lol:

П.С: вероятно не си бременна ;)

chupachips12
08-30-2012, 10:31
Знам че хапчето не се пие туко така и че е хормонална бомба , но много ме наплашиха с тази предеякулационна течност и овулацията , въпреки че той не е свършвал в мен се притеснявам ;с

marilyn
08-30-2012, 10:38
Ами като ти е нередовен цикъла и знаеш че Ескапел не се пие за щяло и нещяло защо правиш секс без кондом? Ми притеснявай си се сега.. ти си си виновна.
П.С Най-вероятно не си бременна, шансът е малък, но си имай едно на ум и следващия път прави секс с предпазни средства.

xXxPETYAxXx
08-30-2012, 10:39
Не мисля, че е станало нещо, но ако си твърдо решена да пиеш Ескапел, дай му на момчето поне да свърши в теб, че да знаеш за какво го пиеш! :D

forside1
08-30-2012, 10:45
Не мисля, че е станало нещо, но ако си твърдо решена да пиеш Ескапел, дай му на момчето поне да свърши в теб, че да знаеш за какво го пиеш! :D

Това !

chupachips12
08-30-2012, 10:51
Благодаря за отговорите поуспокоих се :)