PDA

View Full Version : *ПЛЪХ И ШИШЕНЦЕ ОТРОВА*



БожиятАгнец
08-30-2012, 10:40
Не знам к'во става, ама искам и аз да съм модерана. :д

БожиятАгнец
08-30-2012, 10:41
"Модерана"... :lol:

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 10:43
Хахах темата ме утрепа, кой ли е въпросния плъх за който иде реч :lol:

prosto_chovek
08-30-2012, 10:48
Хахах темата ме утрепа, кой ли е въпросния плъх за който иде реч :lol:

хихихи :D :)

Luidgie
08-30-2012, 11:12
Е хайде де пускай поетични, красиви, розови и шарени текстове, които да ни дават светлина в сивият ни скапан, злобен, метълски живот! :/

ShtrudeL
08-30-2012, 11:14
Е хайде де пускай поетични, красиви, розови и шарени текстове, които да ни дават светлина в сивият ни скапан, злобен, метълски живот! :/

Точно така! :* Бързо се учиш, обичам те, цвете прекрасно! ^___

Luidgie
08-30-2012, 11:15
Точно така! :* Бързо се учиш, обичам те, цвете прекрасно! ^___
О доброто ми животинче <33 Що ме преследваш ай чиба *подрит подрит по задника* <3 иууууу

БожиятАгнец
08-30-2012, 11:19
Е хайде де пускай поетични, красиви, розови и шарени текстове, които да ни дават светлина в сивият ни скапан, злобен, метълски живот! :/

http://cbswzlx2.files.wordpress.com/2012/01/how-to-make-a-hipster-photo.png%3Fw%3D459

Ето и шаренка поезийка ^,^ :

Страста във тялото ми беше кат зараза
а сега искам в главата ти да счупя ваза
Живота с теб, овца такава, ме наказа
Спомена за теб вече се размаза
но още ядеш ме от вътре кат проказа.


Викам си виш ква тучилка аз забих
не забелязах че автогол си сам набих
от секс със теб се изкривих

ShtrudeL
08-30-2012, 11:20
О доброто ми животинче <33 Що ме преследваш ай чиба *подрит подрит по задника* <3 иууууу

нИ ти сА отдава, но знам, че изгаряш от желание да си като прекрасната ми особа и тайно й се възхищаваш. <3 *самовлюб*

Luidgie
08-30-2012, 11:21
нИ ти сА отдава, но знам, че изгаряш от желание да си като прекрасната ми особа и тайно й се възхищаваш. <3 *самовлюб*

Наах просто искам да ти бъркам с пиявички в отвореното компотче... :oops:

БожиятАгнец
08-30-2012, 11:22
Ставам сутринта като куче пиян
къде се намирам отново не знам
болиме главата, стомаха ме свива
май трябва моя милост бира да набива.

Вдигам завивката и чисто гола мацка лъсна
това било щ****л - оная курва мръсна
направо ми идва главата във стената да си блъсна
в пияната ми тиква породи се мисъл мръсна
като я разгледах по обстойно, веднага ме отблъсна
първо ще трябва подмишниците да я бръсна.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 11:25
И двете стихотворения са много поучителни :D

Luidgie
08-30-2012, 11:25
Ах БожиАгнецо твоята поезия е масло за злобната завистлива душичка... само да забогатея и ще те спонсорирам. <3

БожиятАгнец
08-30-2012, 11:26
веднага се повивам с някъв чаршаф или хавлия
искам да си хапна със "прасковен компот" (от Плевен) намазана филия
Бързи 7-8 бири със кеф да си изпия
и кофти спомена за тая маймуна да изтрия
как можах да се натреса на най грозната бичкия.

ShtrudeL
08-30-2012, 11:27
направо ми идва главата във стената да си блъсна

point
Ще спасиш човечеството. <3 ^


Ах БожиАгнецо твоята поезия е масло за злобната завистлива душичка...

ах колко си права ^_

БожиятАгнец
08-30-2012, 11:29
Аааа, тука почнахте да си мислите разни неща...Благодарете за поезията на Меноуар от пик ъп проджекта, аз само едитнах някои неща. :д

Luidgie
08-30-2012, 11:30
http://www.youtube.com/watch?v=LhbFznGM8Yo - <33 най-хубавата песен.

ShtrudeL
08-30-2012, 11:31
Аааа, тука почнахте да си мислите разни неща...

Спокойно де : ( Никога не съм си мислила, че собствената ти глава може да роди нещо умно. :smt061

БожиятАгнец
08-30-2012, 11:31
point
Ще спасиш човечеството. <3 ^



Ееее, мадам, аз не съм хардкор мазохист, като вас, че да правя такива неща. :-)

БожиятАгнец
08-30-2012, 11:32
Спокойно де : ( Никога не съм си мислила, че собствената ти глава може да роди нещо умно. :smt061

То, добре,че твоята ражда и за двете ни...А, че ражда през гъза си е друг въпрос.

Luidgie
08-30-2012, 11:32
Ех Агнецо що си такъв мазохисти? Айде идвай у нас да шмъркаме цимент и да пишем к'ви сме мазохисти! иуу <3

ShtrudeL
08-30-2012, 11:35
То, добре,че твоята ражда и за двете ни...А, че ражда през гъза си е друг въпрос.

въХ, нИ се засягай сега : ( Знаех си, че зад просташкия ти облик се крие фина и чувствителна душа, но не мислех, че е чак толкова обидчива и ранима. : (

MISTAKE.661
08-30-2012, 11:36
женската злоба е страшно нещо...

Luidgie
08-30-2012, 11:37
http://www.estatevaults.com/lm/images/dead%2520baby.jpg :/

БожиятАгнец
08-30-2012, 11:38
въХ, нИ се засягай сега : ( Знаех си, че зад просташкия ти облик се крие фина и чувствителна душа, но не мислех, че е чак толкова обидчива и ранима. : (

Оф, прочетох "просташки облак" и си викам, че т'ва е най-новата простотия в менюто. :lol:
Ееее, не може във всички ни да се крие прасковен компот. :(

БожиятАгнец
08-30-2012, 11:40
Ех Агнецо що си такъв мазохисти? Айде идвай у нас да шмъркаме цимент и да пишем к'ви сме мазохисти! иуу <3

Оня ден видях един човек с обеца на ухото и ми хареса...Мисля, че съм прероденият Дьо Сад.

Luidgie
08-30-2012, 11:41
Оня ден видях един човек с обеца на ухото и ми хареса...Мисля, че съм прероденият Дьо Сад.

Баси извратеното! На ухото! Малее тоя е некъв човешки изрод!
Едит: Да сме малко по-артЪ
http://3.bp.blogspot.com/_F6C8ZlKCals/S-ITTlkMkBI/AAAAAAAAAmQ/gE5Vt_6JaNk/s1600/karl-persson-23.jpg

БожиятАгнец
08-30-2012, 11:43
Баси извратеното! На ухото! Малее тоя е некъв човешки изрод!

Ми, не бях виждала такова нещо преди...Ама аз съм няква цифрата шантавата и луда, истинско уникатче без дубликатче, така че не се изненадвам, че ми хареса. 'Щот съм яко извратена, бро.

Luidgie
08-30-2012, 11:45
Ми, не бях виждала такова нещо преди...Ама аз съм няква цифрата шантавата и луда, истинско уникатче без дубликатче, така че не се изненадвам, че ми хареса. 'Щот съм яко извратена, бро.

Ма ти си неква... още малко и човек с брада ще ти хареса... ма нищо ти нали си луда.. то аз понеже не познавам достатъчно шарени хора...

БожиятАгнец
08-30-2012, 11:46
Луиджи, теб като ти бъркаха за първи път в компотчиту с патиту после гаджиту ти сърди ли ти се, че си по-голямо мазохистчи от него?

БожиятАгнец
08-30-2012, 11:47
Ма ти си неква... още малко и човек с брада ще ти хареса... ма нищо ти нали си луда.. то аз понеже не познавам достатъчно шарени хора...

Ти си няква скучничка, щото четеш много книги и не сереш дъгички с звездички. ^.^

Luidgie
08-30-2012, 11:48
Ма аз не му дадох да ми бърка с патето в компотчиту щото бегах нагори по легълцето и не исках да си разтварям крачетата... ама ми се разсърди като го разпънах на колело за мъчения.. :С
Знам, че съм скучнО... направо толкова съм скучнО, че завиждам на шеренки уникатчИтЪ без дуПликатчиТъЪ :/

БожиятАгнец
08-30-2012, 11:51
Ма, трябвало е в някоя канавка да те хване и да си набута патето в очите ти, и да отворите бурканчето, като хората, ама вие сте скучнички и сивички. €__________*

БожиятАгнец
08-30-2012, 11:53
Луиджинце, ама поне като ти отвори бурканчето после му облиза патиту, нали? Щото няма нищо лошо да оближеш кървясалото пати....Освен, ако не си в цикъл - тогава въобще не трябва да си общуваш с другият пол. Четох така в космо-астро-психо-книжката, която гледах в един филм. ^____^

Luidgie
08-30-2012, 11:54
Ех скучнички сме... А ти с твоя как беше? Бръкна ли ти в котитУ с патитУ? Аз сега моят го карам да седне на Люлката на Юда ма той се дърпа.. баси толкова съм му сърдита!

БожиятАгнец
08-30-2012, 11:57
Оооо, мани с моят веднъж имахме голям скандал, щото играхме на жмичка и той каза "къща", а не се бяхме разбирали така... :( Беше ужасно. Обаче беше много ценно изживяване и ме изгради, като личност.
Отвори ме, както отвориха Кари в 6 сезон, 5 епизод, 20 минута и 33 секунда...Поне така четох във "Война и мир". ^___^

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 11:59
много ме кефите вие двете :lol:

Luidgie
08-30-2012, 12:03
Историите ти за компотчету патито и кръвта вдъхновиха това...
http://lh4.ggpht.com/-ZNisyRj8V2k/SAYI92KWvII/AAAAAAAAAZ4/XvpS4ndp4gw/STA60036.jpg
Не е ли прекрасно! Толкова смисъл и красота виждала ли си някъде?

ShtrudeL
08-30-2012, 12:05
много ме кефите вие двете :lol:

Всъщност от страни изглеждат наистина смешно. ^_ И малко тъжно. =-)

Представям си как всички сме на някаква планета (RIGHT NOW! Сега е момента да се излигавите, позволявам ви ^^) и изведнъж си отиваме, отдалечавайки се и планетката става все по малка, а остават само те двете, продължавайки да се лигавят, като болни от някакво психично разтройство. :/ Доста тъжен факт в действителност. :/

Luidgie
08-30-2012, 12:11
Агнецо Агнецо! Днес в клиниката Мърфи заби игла в окото на Чийз, тоя като се вбеси и му изтръгна главата, ама ей така с голите си ръце! Вярваш ли Агнецо? Ама какви ги приказвам то ти беше там. Нали ти ги разтърва и ги прати на водна баня... после обаче, старшата сестра ни хвана и ни заведе за шокова терапия. Тогава гаджето ти дойде под прозореца и почна да я умолява да те пусне, нали, само за да ти разгледа компота, защото ако друг ти е бъркал в компота ще те напусне и ще ти остави патето си с панделка на леглото. Вашето е истинска любов Агнецо, то ако ти не ни беше разказала на дълго и широко как правите компот от патешко, ние нямаше и да заподозрем, че ти си имаш любим.

Oy7ofCon7roL
08-30-2012, 12:16
Всъщност от страни изглеждат наистина смешно. ^_ И малко тъжно. =-)

Представям си как всички сме на някаква планета (RIGHT NOW! Сега е момента да се излигавите, позволявам ви ^^) и изведнъж си отиваме, отдалечавайки се и планетката става все по малка, а остават само те двете, продължавайки да се лигавят, като болни от някакво психично разтройство. :/ Доста тъжен факт в действителност. :/

ама не можеш да отречеш, че супер забавно те имитират и иронизират, в смис нз как си с чувството за хумор, но на мен ми е супер смешно :cool:

БожиятАгнец
08-30-2012, 12:19
Ама моля ти се аз съм истински сексуално отворен македонец! Ако не разказвам пред децата колко обичам патета как ще се сетят? Пък да ми набутат грубо и бързо един лебед в някоя кофа за боклук си ми е мечта от дете!
Мчи, как аз съм истински романтик и бохем! Ако бях зодия телец щях да се самоубия! Знаеш ли колко е важен коженият сладолед за външният вид на един скорпион? Или си скучна и тъпа? *.*

Виж какво - нарисувах нечий портрет, то е и ядене, де:
http://www.prikachi.com/images/434/5204434h.jpg

Luidgie
08-30-2012, 12:24
Ах какво изящество Агнецо! Имаш замах! То ти не казваш, че си художник... но този замах тази красота! Прелестно е! Толкова пластично и композиционно издържано!
А за зодиите аз знам, че понеже ти си зодия крак, а аз ръка няма как да се спогодим след като навършиш 25... а и е гнусно ръка и крак да са приятели... няма как да се получи, противоестествено е.... :с

БожиятАгнец
08-30-2012, 12:30
Ама ти к'во знаеш за изкуството, ве? Сигурно и регистрация в инстаграм нямаш! Пък не може да си художник и да си злобен, нито да си зодия ръка и да си метъл....Нещо ме лъжеш тука. Да не завиждаш за изкуството?

Luidgie
08-30-2012, 12:31
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8zzbeBz211rtl9pro3_500.jpg
Да ни стане темичката по-шаренка и 'убъвкЪ

Luidgie
08-30-2012, 12:32
Ама ти к'во знаеш за изкуството, ве? Сигурно и регистрация в инстаграм нямаш! Пък не може да си художник и да си злобен, нито да си зодия ръка и да си метъл....Нещо ме лъжеш тука. Да не завиждаш за изкуството?

Ех знам знам... аз по артЪ сайтове регистрация нямам... това ме прави истински НЕ художник... Ах пък и как улучи... аз съм зодия ряпа и нито мога да съм метъл, нито да съм художник нито нищо... :С Ех Агнецо! Как ги разбираш тия зодии... искам и аз да чета зодиакално-психо-книжлета като теб и да стана толкова умна и толкова велика...

Grudi_SeXa
08-30-2012, 12:34
Искам да ви ям лайната. Нека открием фестивала "арт на кафЕво".

БожиятАгнец
08-30-2012, 12:36
Да, то личи по злобата и завистта! Аз в една библия-книжка четох, че зодия ряпа имат бенка вертикално на компота и когато станеш на 19, 5 бенката оживява и става фотограф, което е цифрата шантаво и мн ме кефи, ама аз съм си луда глава...Лошо момиче... Даже веднъж не си написах домашаното...НАРОЧНО! Пък за мазохизъма знаеш вече...
Ей, колко съм шантава и шаренка и готенка!!!!!! Обръщайте ми внимание!!!!!!

Luidgie
08-30-2012, 12:37
Леле Агнецо колко си палава! Не си си написала домашното и то НАРОЧНО! Леле леле ма ти верно си луда глава, толкова си шаренка и готинка... как да не ти завижда човек!

DeviL_AsS
08-30-2012, 12:49
:lol: :lol:

Luidgie
08-30-2012, 12:50
http://lh5.ggpht.com/-yheuBDh6MW8/TlDQezjx17I/AAAAAAABG9M/AGq0iPgsZKg/Kermit%25252520%25252526%25252520his%25252520Screw driver%25252520-%25252520karl-persson-2.jpg
Агнецо ти като беше малка играеше ли си така с Кермит?

БожиятАгнец
08-30-2012, 12:52
Леле Агнецо колко си палава! Не си си написала домашното и то НАРОЧНО! Леле леле ма ти верно си луда глава, толкова си шаренка и готинка... как да не ти завижда човек!

Ама така карам учителката да страда...Щото съм си един садист.
Луиджи, ти нали мразиш да излизаш на улицата, като всеки шарен и готен човек? Щото не мога да си представя как да се държа на улицата и ми е прекалено официално. Щото съм мн положителен и отворен човек...

Luidgie
08-30-2012, 12:54
Ами Агнецо, аз съм неадекватна на улицата... примерно не знам с кой крак да стъпя... а това да говоря с някой... мани мани... Как ще ти говоря аз с човек? Ми то повечето като са шарени и готини аз к'во да си кажа с тях... те ми приказват аз само се усмихвам щото... к'во да им кажа... иначе имам толкова интереси ама на вънка не мога да си разкрия потенциала... :/

ShtrudeL
08-30-2012, 13:05
ама не можеш да отречеш, че супер забавно те имитират и иронизират, в смис нз как си с чувството за хумор, но на мен ми е супер смешно :cool:

Не знам, спрях да ги чета, но е някво тегаво човече. Всмис... мен по никакъв начин не ме засягат, дори да беше друг на мое място и да се опитваха да го имитират, щях да гледам на тях като на две психично болни същества. (не го казвам като обида, наистина така се получава лол..) А смея да твърдя, че чувството ми за хумор си е на 6.
Стоя отстрани и виждам два хилещи се индивида, все едно току що надишали се на лепило, или нещо друго.. Тъжно е, щото веднъж с една приятелка в тролея се държахме по същия начин и един човек ни направи забележка и се почувствах тъпо от държанието си. В 6-7 клас да сме били... А те сигурно са по на 18-20 и се държат като агресивни момченца, дето никой не им пуска.

machoka
08-30-2012, 13:12
абе тва КАЛЕ не го ли спряха от производство?

Luidgie
08-30-2012, 13:13
Агънце-багънце я ми кажи
кой ми разкъсан на двора лежи
Агънце-багънце я ми кажи
кой ми разкъсан на двора лежи

И така Дядо Коледа се наведе, повдигна тежкият мъртъв елен и пръдна.. Ама пръднята му беше толкова силна, че всички елени изпопадаха. Нанизаха се на дървото под тях и червата им се провисиха като сополи от носле. Тогава Рудолф стана изплашен, ритна Дядо Коледа в коледните играчки и той се обеси на връвта на чувала... И така драги ми дечица се появяват бебетата.

ohluv
08-30-2012, 14:10
Мноу сти артъ ве пиченца http://www.pic4ever.com/images/126fs3187096.gif

elito0o0o0
08-30-2012, 15:21
Опити да бъдете забавни ли улавям в тая тема.
http://media.tumblr.com/tumblr_m944atltFi1ruyif7.gif

Luidgie
08-30-2012, 15:32
http://1.bp.blogspot.com/-ZtFM198ZC78/T-B_P0ts0LI/AAAAAAAALPI/AOlu5OyGBIM/s1600/jackie-chan-wtf.png

Luidgie
08-30-2012, 15:38
http://vbox7.com/play:bd8b7c1d ляляляля

БожиятАгнец
08-30-2012, 16:54
Ами Агнецо, аз съм неадекватна на улицата... примерно не знам с кой крак да стъпя... а това да говоря с някой... мани мани... Как ще ти говоря аз с човек? Ми то повечето като са шарени и готини аз к'во да си кажа с тях... те ми приказват аз само се усмихвам щото... к'во да им кажа... иначе имам толкова интереси ама на вънка не мога да си разкрия потенциала... :/

Aма, нали знаеш, че ако те попитам дали искаш да се ебем е намек, а ако те поканя да гледаме филм е директна покана за оргия? Щото, ако не знаеш няма смисъл въобще да излизаш на улицата - стой си вкъщи и човъркай в черепите на мъртвите бебета с дилдото сътворено от бръснарски ножчета...Колко ли черно си слагаш в очите и компота, гаден металюга брадат.

БожиятАгнец
08-30-2012, 16:57
http://lh5.ggpht.com/-yheuBDh6MW8/TlDQezjx17I/AAAAAAABG9M/AGq0iPgsZKg/Kermit%25252520%25252526%25252520his%25252520Screw driver%25252520-%25252520karl-persson-2.jpg
Агнецо ти като беше малка играеше ли си така с Кермит?

Аз, като бях малка Кермит беше на хероин и духаше на кучето за дрога.

Luidgie
08-30-2012, 17:00
Аз си мислех, че като ме каниш на кино е секс с момиче, а като ме каниш на разходка е оргия, а като ми казваш, че искаш да ме ебеш е намек, че имам спанак между зъбите. Баси каква заблуда... А брадата редовно си я скуба с кола маска, че не ми тича на чернят грим дето стига до линията на косата... а компота си го варя с дяволски тестиси... Така за да съм по метълска.
П.П. бръкнах си в окото с въглен.
П.П,2 иууу <333

БожиятАгнец
08-30-2012, 17:09
Аз си мислех, че като ме каниш на кино е секс с момиче, а като ме каниш на разходка е оргия, а като ми казваш, че искаш да ме ебеш е намек, че имам спанак между зъбите. Баси каква заблуда... А брадата редовно си я скуба с кола маска, че не ми тича на чернят грим дето стига до линията на косата... а компота си го варя с дяволски тестиси... Така за да съм по метълска.
П.П. бръкнах си в окото с въглен.
П.П,2 иууу <333

Ама нищо не си разбрала! Ти си зодия компот с асцендент праскова, съответно, когато е пълнолуние и някой ти каже "Здрасти" това значи, че иска да се ожени за теб...А, ако е новолуние, в Коранът (тоя пич го гледах в един филм) пише, че Марс е в пети дом, а ти си втора декада...Та, сещаш се, тогава, ако някой ти лайкне снимката във фейса това означава, че си дебела и трябва да се самоубиеш, защото не съм повърхностна. Разбираш ли?
Защото инвалидите са много зли и лоши хора. Те са виновни за всичко лошо, което се случва на този свят.
Знаеш ли, че едно време с 20 стотинки можеше да си вземеш един капут и една баничка и вече купонът беше уреден? Сега има вибратори и за 20 лева. ;)

ShtrudeL
08-30-2012, 17:10
Ако бях мъжки и гажИто ми ми говори за сополи, кървища, ебане и лайна, ше си помисля, че е ебати парцала, ще й набия един шамар и ще я зарежа. Hell no. Всъщност няма да съм толкова тъп кретен, че да се хвана с такава.
виЙ как се справяте? Или сте намерили сродна душа, с която да си бъркате в носа? ммм възбуждащо
Не че очаквам сериозен отговор.

Wax
08-30-2012, 17:14
Агнеца е бахти яката мацка и има супер бистрото мислене, когато пожелае
Вписах се, за да напиша това.
Ае до после

Luidgie
08-30-2012, 17:17
Ама нищо не си разбрала! Ти си зодия компот с асцендент праскова, съответно, когато е пълнолуние и някой ти каже "Здрасти" това значи, че иска да се ожени за теб...А, ако е новолуние, в Коранът (тоя пич го гледах в един филм) пише, че Марс е в пети дом, а ти си втора декада...Та, сещаш се, тогава, ако някой ти лайкне снимката във фейса това означава, че си дебела и трябва да се самоубиеш, защото не съм повърхностна. Разбираш ли?
Защото инвалидите са много зли и лоши хора. Те са виновни за всичко лошо, което се случва на този свят.
Знаеш ли, че едно време с 20 стотинки можеше да си вземеш един капут и една баничка и вече купонът беше уреден? Сега има вибратори и за 20 лева. ;)
Да, да много си права много си права. Баси в каква заблуда живях... ти ми отвори невиждащите очи. Сега ми е ясно, ще търся гадже по зодията, но след като аз съм компот, той пате ли трябва да е? Или котИ? Което ме навежда на мисълта ти бръснеш ли си котето? Щото аз се чудя за моето... много е мръсно нещо. Да знам като дойдеш у нас след час да шмъркаме и да се налива с бензин и спирт, дали да лъснем котаците. :/

БожиятАгнец
08-30-2012, 17:30
С Луиджи сме двойка. ;)



Да, да много си права много си права. Баси в каква заблуда живях... ти ми отвори невиждащите очи. Сега ми е ясно, ще търся гадже по зодията, но след като аз съм компот, той пате ли трябва да е? Или котИ? Което ме навежда на мисълта ти бръснеш ли си котето? Щото аз се чудя за моето... много е мръсно нещо. Да знам като дойдеш у нас след час да шмъркаме и да се налива с бензин и спирт, дали да лъснем котаците. :/


Те тез' твои черни очи са не само невиждащи, но и ненавиждащи! Само да злобееш можеш. Ни коте, ни пате би те взело теб - ти само ще му завиждаш, к'ва полза ще има от теб?
Ми, мойто коте не го бръсна харесва ми пухкаво, пък и така, като попаднат спагети, кръвни съсиреци и Кале върху него можеш да му правиш расти. Пък флешовете изглеждат далеч по-естествено поставени върху космато котИ.
Па то е добре да е мръсно, това значи, че и ти си голяма мръсница.
Пак ли ше шмъркаме джойнотове или днес минаваме на шарени изсушени бебешки кости?

БожиятАгнец
08-30-2012, 17:31
Агнеца е бахти яката мацка и има супер бистрото мислене, когато пожелае
Вписах се, за да напиша това.
Ае до после

Oh stop it, you.. :oops:

Luidgie
08-30-2012, 17:37
Ех само да не бях свършила бебешките кости... Ти имаш ли? Иначе у нас джойнт колко щеш. Правих си и домашен коктейл - нали ги знаеш мойте коктейлчета, тъй ще се отрежем, че ще правим любов на високо интелектуално и духовно ниво. Нали си спомняш миналият път... Пък после можем да си вадим разни странни течности и съсиреци от неочаквани места...

БожиятАгнец
08-30-2012, 17:38
Луиджи, любов, знаеш ли, че земята е пълна с една сперма и гной, и има едно разпятие и една хлебарка тича по него и прави джугара-джагара с една купчина мъртви бебета? Какво според теб мотивира хлебарката?

БожиятАгнец
08-30-2012, 17:40
Но най-важният въпрос свързан с нашето съществуване е дали обичаш да поемаш патитъ в котиту си.

Luidgie
08-30-2012, 17:41
Ах това не го знаех, каква съм невежа. Според мен хлебарката е мотивирана от малките дупчици по бебешките черепчета където може да си снесе яйчицата... но аз от ядрена физика не разбирам.

Luidgie
08-30-2012, 18:19
Но най-важният въпрос свързан с нашето съществуване е дали обичаш да поемаш патитъ в котиту си.

О да това е толкова важно, колкото дишането. Но забравяш, че можеш да поемаш патита и с уста, гъз, око, ухо, ноздра... но не и когато си в цикъл. Но пък след като са те дефлорирали е нормално да оближеш кървавото пате и да се кефиш.

Wax
08-30-2012, 18:50
Тая луиджи ставаше ли за ебане?

Luidgie
08-30-2012, 19:41
http://gifsoup.com/webroot/animatedgifs6/2034828_o.gif

Luidgie
08-30-2012, 21:16
http://www.youtube.com/watch?v=h-q3jKqpn_Q

БожиятАгнец
08-30-2012, 23:06
OMG http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8xi6zZj351rycyx7o1_500.png Ский к'во е розовку и шаренку! ewww <3
Киселото мляко свърши - виж аз съм истински реалист!

Luidgie
08-30-2012, 23:09
иууу <333 Колко сладко и романтично! Знам че си романтичен реалистичен мазохистично садистичен шарен човечец <3
Едит: Докато си гладех чаршафите, се сетих, че не съм ти казала, че преди 30 минути бяха омачкани... :с

БожиятАгнец
08-31-2012, 00:25
Как да си премахна хемороидите с пейнт? ^.^
В пълното си право да те съдя съм! Наистина съм супер-дупер-шарено сериозна! Чл. 29. (1) (Изм. - ДВ, бр. 103 от 2005 г.) Правото на достъп по чл. 26 и правата по чл. 28а се осъществяват с писмено заявление до администратора на лични данни!!!!!!!! Още утре съм в прокуратурата..
Ти ходиш с гумени ботуши металски с шипове, гримът ти прилича на черна маслена картина от 17 век и си инжектираш Кале. Аз веднъж, като бях втори клас с една въображаема приятелка се возихме в една каруца и си набивахме Кале и тогава един човек каза "Тц тц тц' и се спряхме, ама ти си скучен облак и не мойш.

Luidgie
08-31-2012, 00:31
Ах, ах жал ми е за такива хорица като теб... много е тъжно :/ как завиждаш само, че някой е по-шарен от теб. Имаш страшен късмет, че съм добричка и милосърдна и сърцето ми е голямо, колкото Опра по Коледа. Много ми е жал, че не ме съдиш за личността, ах толкова си повърхностна, ходи си слушай гнусния метъл в някоя шахта докато се гримираш с въглен и се наливаш с бензин... Как не те е срам... Много ми става тъжничко от такива тесногръди и сиви хора като теб... Може да не съм модел на Пайнер, но ме радва начина по който хората не гледат първо себе си, пък после да съдят... Много е лесно да съдиш... Много ми е тъжничко отивам да плачкам над плюшените си играчки, дано си щаслива повърхностна метълка такава, седяща в ъгъла с черния си грим.
П.П. Толкова съм добричка!

Afternoon
08-31-2012, 00:39
Ей, дами, не дишайте Кале повече!

Luidgie
08-31-2012, 00:42
Що па?

Afternoon
08-31-2012, 00:44
Джесика я знаем, ами ти от кога почна?!

БожиятАгнец
08-31-2012, 01:17
Ах, ах жал ми е за такива хорица като теб... много е тъжно :/ как завиждаш само, че някой е по-шарен от теб. Имаш страшен късмет, че съм добричка и милосърдна и сърцето ми е голямо, колкото Опра по Коледа. Много ми е жал, че не ме съдиш за личността, ах толкова си повърхностна, ходи си слушай гнусния метъл в някоя шахта докато се гримираш с въглен и се наливаш с бензин... Как не те е срам... Много ми става тъжничко от такива тесногръди и сиви хора като теб... Може да не съм модел на Пайнер, но ме радва начина по който хората не гледат първо себе си, пък после да съдят... Много е лесно да съдиш... Много ми е тъжничко отивам да плачкам над плюшените си играчки, дано си щаслива повърхностна метълка такава, седяща в ъгъла с черния си грим.
П.П. Толкова съм добричка!

Ще ми говориш така, когато отидем да пием кафе в молчиту! Много сте ми смешни хората, дето не ме познавате и говорите без да знаете. Ти си няква почитателка на некрофилията и носиш черни тениски с черепи и трупове.
Онли год кен джъдж ми.
YOLO, така че не може да сме скучнички и злобнички и завистливички, като теб.
Трябва да ти става шареничко и да халюцинираш и без гадни дроги!
Не може да си жена и да си умна. Ох, какво съм мазохистче. :3

Luidgie
08-31-2012, 01:42
бля бля бля - говори си к'вото иксаш, аз отивам да си плъзгам задника по розовата дъгичка излизаща от задника на понито, коеот съществува в моят идеален розов бонбонен и шарен свят.
П.П. много ми е тъжно за такива хора... много тъжно :/

БожиятАгнец
08-31-2012, 09:37
бля бля бля - говори си к'вото иксаш, аз отивам да си плъзгам задника по розовата дъгичка излизаща от задника на понито, коеот съществува в моят идеален розов бонбонен и шарен свят.
П.П. много ми е тъжно за такива хора... много тъжно :/

Оправданийца, оправданийца... Покажи мой коментар, където казвам, че съм спинозна курва! Щото, ако не намериш къде съм го казала значи няма шанс да е истина и ще те съдя за сатанинска клевета!
Ебати забавното...Ти толкова ли си нямаш друга работа, че се занимаваш с мен? Никое момченце няма да те пожелае, ако си такава скуничкъ злобкъ, а ако си нямаш момченци-гадженци не си пълноценна личност. С кой ще играеш на "облечи барби" в кефчето? С кой ще се виждаш? Гадженциту е единственият шанс за социален живот. ;)


Вежлив съм като лос.
Пуша магданоз, пия ракиджос,
правя се на шут .. И си пея като луд!
Ооо колко си прост, има ли смисъл? Оо, не! Еба си мамата...
<3 омг, колко смислено и вдъхновяващо...но вие никога няма да вникнете в дълбокия му смисъл, щото сте прекалено тъпи.

bilqnavod
08-31-2012, 09:39
:D :D :D :D :D :D

БожиятАгнец
08-31-2012, 09:59
http://28.media.tumblr.com/tumblr_luh1nwVSVr1qzftu8o1_500.jpg

омг колко арт, толкова е прекрасничкууууУууУуУуУ! искам и аз така...мърррр <3

Luidgie
08-31-2012, 11:58
бля бля бля

Да прекрасна съм!
П.П. току що си излекувах трипера, иууу <333

БожиятАгнец
08-31-2012, 21:03
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/377253_426231097412843_1990972805_n.jpg

омг ский к'во е красивичко и артистичничку! ама едва ли ще схванеш нещо от тази форма на изкуство, защото си то не е за нетолерантни, злобни и скучни отрепки ;)

ShtrudeL
08-31-2012, 21:53
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/377253_426231097412843_1990972805_n.jpg

омг ский к'во е красивичко и артистичничку! ама едва ли ще схванеш нещо от тази форма на изкуство, защото си то не е за нетолерантни, злобни и скучни отрепки ;)

Ако се разболееш от сифилис, или ти окапе косата, или пък заприличаш на парцал, в следствие на наркоманския ти пропаднал живот и някой пусне твоя снимка в ужасното състояние, в което си (за което може и да не си виновна), ще си умреш ли от кеф? :*
А ако ти ампутират ръката и някой индивид се подиграе на този ти разбираш ли факт, ще му стиснеш ли неговата с другата си?
Абе мноЛ ше е красивичкУуУуУу един ден дъщеря ти да разказва историите ти за кръв и сперма и да се чука със зомбита, нали?
Хм, замисляла ли си се (О, колко красивичкОоОУуууууу нещо се сетих, авв аввввв).. Замисляла ли си се дали маточните ти тръби са вързани на панделка? Би било толкова сладко, шаренкОоОу... и полезно.

Luidgie
08-31-2012, 23:14
И десният мотор гори шаляляля ля ля! И някой компота го сърби шааа ля ля ля ля! И някой нещо го боли шаляляля ля! И много му се .... на на на на на! А някой от злоба ще умре - тантара та та. И нека му се връща по две тин ти ри ти ти! Ах колко прост е тоз човек - бля бля бля бля бля! И замислял ли се е като кълня - дрън дрън драм друм дурум, че ще му се върне кат бумеранг....
Заключение: Дейба твойта циганска майка дейба!
Агнецо чакам оценка на наркоманско-пиянско-надрусаната ми простотия - да знаеш що кока шмръкнах преди да я напиша... ма така е като ме оставяш самичка... отиде ни запаса за години...години...години напред...

ShtrudeL
08-31-2012, 23:55
Заключение: Дейба твойта циганска майка дейба!

Нямаш си на представа колко много ме успокояваш. Мислех, че мислите ми са само митове. Уви, не е мит, че си проста на галоШ.
Упс, трябваше да си спестя моето заключение.

Wax
09-01-2012, 01:27
Кур за Щрудела

machoka
09-01-2012, 07:11
Кур за лепиларите.

Стига толко цирк. Свивайте кепенците и да ви няма.