PDA

View Full Version : Моля помогнете



iceto20
08-30-2012, 18:55
Така бях написал тема за пишока ми, как не го "отварям" напълно като е в ерекция и прочие, може да я видите на 1 страница е ! Та така мисля че не бях описал проблема ми точно и реших да се разровя в google да видя за снимки с сходен проблем (ако има такъв) моя пишок има почти същия проблем, ако е проблем де...
http://prikachi.com/images.php?images/187/5206187h.jpg
Моля кажете това напълно "разтворена главичка" на пишок ли е !
Използвам "пишок" а не пенис защото звучи по яко ! :)

mkio
08-31-2012, 11:28
Да, този пенис не е напълно забелен, дори в мината ти тема те посъветвах да го опъваш полека при къпане, да предпочитане намазан с нещо хлъзгаво преди това и нещата ще станат.

mMemories
08-31-2012, 16:41
Да, този пенис не е напълно забелен, дори в мината ти тема те посъветвах да го опъваш полека при къпане, да предпочитане намазан с нещо хлъзгаво преди това и нещата ще станат.

+1^^ а и кво питаш, то си личи... да дойдем да го оправим ли, кво ;ДД

deniity.we
08-31-2012, 19:51
Питай тати за "пишока". Трябва да си кьорав да не видиш че не е напълно забелен. :)

iceto20
09-01-2012, 10:40
Питай тати за "пишока". Трябва да си кьорав да не видиш че не е напълно забелен. :)

Аз да не съм луд да се снимам там и да се качвам в интернет <.<
това не е мой а намерих в google, а да показвам на татко снимки от интернет на такива работи ...

SuNsEt
09-01-2012, 11:24
Тцтцтц.... няма да му показваш снимки,а ще му покажеш директно проблема.Няма нищо срамно.По -скоро ще си луд ако НЕ го направиш...все пак ти е баща,не е някой педофил .

mlakniwe
09-01-2012, 11:35
Аз си го забелих, като бях на 12, колкото по рано, толкова по-добре според мен и дори сега постоянно ми стои забелен, просто изведнъж дърпаш и готово-боли малко но после нямаш проблеми