PDA

View Full Version : Въпрос към бъдещите седмокласници?



Mirchu
08-30-2012, 20:22
Здравейте на всички набор 99! Искам да ви попитам дали тази година ще ходите на уроци? Или по-скоро дали ще ходите на индивидуални или на уроци в група! Аз се колебая, но нашите искат да ходя индивидуално! Ако има такава тема моля да ме извините!
Мерси предварително! :))

mimijessi
08-30-2012, 23:08
Аз ще ходя на уроци индивидуално. :)

druzilla
08-31-2012, 00:39
Сега ще съм осми клас,но все пак мисля да ти дам съвет.Все пак съм минала през това.
Най-добре е на частни уроци.Няма смисъл да ходиш на уроци в група,защото ще е същото като в училище..
Когато отидеш индивидуално учителката/учителя ще обръща внимание само на теб.
Ще види къде допускаш грешки и ще ти помогне..Аз в началото не се чувствах комфортно по време на частните уроци,но
след няколко урока свикваш и се отпускаш.Даже ти става приятно и се чувстваш много по-добре,когато знаеш,
че си добре подготвена.По принцип,ако си умно дете,ще можеш да си вземеш изпитите и без частни уроци.
Но ако имаш претенции за хубаво училище - няма да минеш без тях.
Намери си частен учител,не му мисли,стига родителите ти да имат финансова възможност :)

Mirchu
08-31-2012, 10:51
И аз най-вероятно ще ходя на индивидуални ! А druzilla ти от началото на годината ли започна или примерно от 2срок?

EternalDream
08-31-2012, 11:41
Аз в 7 клас ходих на индивидуални. Наистина, нещата се разбират по-добре така. От началото на годината започнах, определено съм доволна.

anonymous895156
08-31-2012, 15:24
Нямам нужда от уроци, нещата ги запомням в час. А и да не беше така, мисля, че освен ако нямаш сериозни затруднения в училище, няма смисъл да се ходи на частни уроци в седми клас :)

Amore-Mio*
08-31-2012, 16:00
Не съм седми клас, но ще си позволя да отговоря:

Според мен най - добре си е да ходиш на индивидуални уроци. По - лесно ще ти е, а и ще имаш достатъчно време, ако не разбереш нещо и да поискаш обяснение.

Elli *
09-01-2012, 12:26
аз ходя ( и ще ходя ) и много ми помагат :)

prettymonster
09-02-2012, 18:20
И аз на индивидуални :) Майка ми ме посъветва , че така ще е по-добре и явно я права :D A вие колко пъти седмично ще ходите :?

Elli *
09-02-2012, 18:21
И аз на индивидуални :) Майка ми ме посъветва , че така ще е по-добре и явно я права :D A вие колко пъти седмично ще ходите :?
ходя по един път седмично на математика и български, че иначе е много скъпо :x

prettymonster
09-02-2012, 18:27
Ем аз по мат ходя при роднини а по бг .. още не съм сигурна :Д Притеснява ме само ,че по математика е на края на софия ;д

Elli *
09-02-2012, 18:28
Ем аз по мат ходя при роднини а по бг .. още не съм сигурна :Д Притеснява ме само ,че по математика е на края на софия ;д

аз съм си в малък град и най- далечната точка е 30 мин път пеша :D

zlatko98
09-03-2012, 07:36
Аз също не съм 7ми клас, но да се изкажа. Значи в 6ти клас ходих на курсове във Веди, а 7ми клас бях на индивидуални уроци. С две ръце заставам зад частните. Няма го разсейването, винаги ще ти се отговори на въпроса веднага, в общи линии индивидуалното внимание е много по-добре.

irrationalDecision
09-03-2012, 15:50
^Зависи си от човека. И аз отдавна не съм 7 клас, но да си кажа. И в 6 клас, и в 7-ми ходех на школа.Кракът ми не е стъпвал на частен индивидуален урок. Като характер на мен ми допада наличието на състезателен елемент, затова си избрах и курс. Винаги можеш да се ориентираш къде си на фона на останалите като знания и умения, като бързина на решаване .Много стимулиращо е да има в групата ти и по-добър от теб, та неусетно да те дърпа напред собствената ти амбиция да го догониш и задминеш. Докато на частните уроци си сам, не се сравняваш с никого и единственият ти шанс да се ориентираш как си спрямо конкурентите си, е да отидеш на пробен изпит в някоя школа.

Със сигурност за подготовка за матурата по БЕЛ в 12 клас пак ще избера школа, както и за тази по математика.