PDA

View Full Version : Объркана съм!!!



X7R3M3_
08-30-2012, 20:26
Здравейте ... ще се пробвам да го напиша колкото се може по - ясно и кратко...
Значи, има едно момче, което ми е от класа и не знам дали ме харесва или не...обръща ми внимание, говорим си, но аз по принцип съм мнооого притеснителна и винаги се изчервявам като си говорим и си глътвам граматиката...срам ме е даже да го погледна.Много пъти съм усещала погледа му в час, много пъти е идвал да седи до мен в коридора, помагал ми е на тестове и т.н...На 15 - ти юни ми се усмихна тоооолкова милооо!! Когато го видя все едно имам пеперуди в стомаха...сънувах го всяка вечер по едно време.Та проблемите са 2 - единият е, че аз съм много срамежлива и не мога да го питам дали ме харесва или не...2 - рият е, че той понякога се държи доста грубо.Един ден се държи добре, на другия доста зле...понякога е много студен, не знам защо.Той ли не знае какво иска или просто се прави, че ме харесваа, за да си играе с мен ?? :хх Той е женкар ... всички момичета го харесват ... но само на мен се усмихва... не знам, объркана съмм ... някакви съвети ?? Много съжалявам за обърканата тема, но я написах много набързо...

DisappointedDreamer
08-30-2012, 20:49
Предполагам сте големи хора. Да го питаш дали те харесва или не е изключено.
Ако искаш да се убедиш в отговора на този въпрос, трябва да се опиташ да се сближиш с него. Излизайте, говорете си. Забрави този срам. С него нищо няма да постигнеш. Излизанията ви заедно ще ви сближат (разбира се, ако има интерес и от двете страни) и постепенно нещата между вас ще се получат (отново, ако има интерес и от другата страна).

X7R3M3_
08-31-2012, 07:50
Мерси много за отговора.Да, права си, трябва да забравя за този срам.Ще се опитам да се сближа с него. :)

sweetycherry33
08-31-2012, 07:52
Предполагам сте големи хора. Да го питаш дали те харесва или не е изключено.
Ако искаш да се убедиш в отговора на този въпрос, трябва да се опиташ да се сближиш с него. Излизайте, говорете си. Забрави този срам. С него нищо няма да постигнеш. Излизанията ви заедно ще ви сближат (разбира се, ако има интерес и от двете страни) и постепенно нещата между вас ще се получат (отново, ако има интерес и от другата страна).

+ 1

EternalDream
08-31-2012, 07:54
Ако не ти се получи с него, намираш следващ и така. Смисъл, срамът е нещо безмислено. Помоли го да излезете преди да започнете, ако му хареса да сте заедно ще излезе пак с теб и така. Направи му намеци, отпускай се и говори смело (не точно, за да не изръсиш нещо тъпо :D )
Ако ще става нещо между вас, нещата сами ще тръгнат. :)

Amore-Mio*
08-31-2012, 07:56
Махаш го този срам - от него файда няма. Отпусни се, бъди по - уверена, говори си просто приятелски с него, но едновременно с това се сближете, излизайте заедно и му намекни, че го харесваш.

PS: Женкар е, ако ходи с много момичета, заради бройката, бих казала. Но не е женкар, ако всички го харесват, а той не се занимава по никакъв начин с тях, и не тръгва с момичета, заради бройката, а заради чувствата.

пAteNцЕ
08-31-2012, 08:44
Миличка,играе си с теб.То ти личи и от пуснатата тема.Такива женкарчета на настроения трябва да ги избягваш.В момента си зашеметена,че ти обръща внимание,въпреки че всички момичета го харесват и това допълнително те кара да се чувстваш избраната и специалната.

fenastz
09-01-2012, 11:49
Скочи му на врата, очевидно е, че те харесва :p