PDA

View Full Version : Моля ви дайте ми съвет !



EveryRoseHasItsTorn
08-30-2012, 21:47
Здравейте !
Преди около една седмица, се разделих с приятеля си с който бяхме заедно година и нещо. Разделихме се, защото той при най - малката караница, ме биеше и псуваше...караше ме да се чувствам нищожна. Обичах го и може би затова търпях този всекидневен кошмар, но един ден просто си казах, че не мога да продължавам така! Наскоро обаче, започнах да си пиша с най - добрия му приятел, който ме покани уж да пием по кафе...но не стана точно така и се стигна до там че преспах с най - добрия приятел на бившото си гадже. Проблемът е там, че в момента се чуствам като пълна уличница, но и донякъде съм доволна, защото поне няма да ме боли толкова, когато виждам, че бившия ми вече излиза с различни момичета всеки ден и не му пука какво ми е причинявал.
Темата не е точно за тази категоря, но моля ви дайте ми съвет, как да продължа напред... Благодаря предварително ! :)

ccdesigns
08-30-2012, 22:07
Преспи със 100 момчета, като онаа 14 годишната.

Julliee
08-31-2012, 00:27
Не мога да разбера защо всяко(почти) момиче след като скъса с дадено момче се държи сякаш света е загинал??Скъсали сте-не е голяма трагедия..Разбирам да ти е гадно 2-3 дена,но животът продължава.

Няма как да изпусна да добавя някое клише-"След мъж и автобус не се тича-следващият е след 5 мин".И все пак,ако и ''следващият'' не те устройва,изчакай още малко,ще дойде,това което търсиш...

Incadeptus
08-31-2012, 00:30
Преспи със 100 момчета, като онаа 14 годишната.

И такава ли е имало? :lol:

druzilla
08-31-2012, 00:33
Той те е биел и псувал,а ти не можеш да преодолееш,че вече не сте заедно?
Не е нужно да се чувстваш като уличница,защото си спала с друг,просто си била уязвима..
Забрави го,със сигурност ще си намериш нещо много по-добро ;)

nymphadora
08-31-2012, 06:32
При положение,че бившият ти се е държал отвратително с теб,не виждам какво се тюхкаш.
Решила си-преспала си с другото момче.Ако толкова се притесняваш,че си постъпила като уличница,да си го обмислила преди това.

prosto_chovek
08-31-2012, 07:21
И такава ли е имало? :lol:

ти съмняваш ли се :D :)

AnarchyBoy
08-31-2012, 07:28
Няма какво да се тръшкаш , първо бившият ти не е никакъв мъж , сериозно как може да посегне на момиче :o
и второ , за такъв боклук като този, не си струва , и не не си уличница , тука из форума се носи една сентенция от векове а тя гласи именно "Курва е състояние на духа" , тоест ако ти самата не се чувстваш като такава ( в случая няма нужда да се чувстваш така) значи не си :)
Била си уязвима , момчето не се е отказало , и 2-мата сте знаели какво правите, не не си уличница и няма смисъл да се мислиш за такава , горе главата 8-)

П.С. Темата ти е за любов ;)

Amore-Mio*
08-31-2012, 12:38
И какъв е проблема?

Искала си го - направила си го.
Още повече, че си необвързана и си далеч от оня идиот. Проблемът, че се мислиш за такава, ще изчезна, когато мислиш преди да направиш нещо. Макар, че щом си го искала, проблеми не виждам.

sunshine_f
08-31-2012, 12:44
И какъв е проблема?

Искала си го - направила си го.
Още повече, че си необвързана и си далеч от оня идиот. Проблемът, че се мислиш за такава, ще изчезна, когато мислиш преди да направиш нещо. Макар, че щом си го искала, проблеми не виждам.

+1

ccdesigns
08-31-2012, 14:03
Има, има, 14 годишна преспала със 100 мъже за месец за некъв бас.

PyCoKoCkA93
08-31-2012, 14:05
Имала си много извратено разбиране за любов.Прекалено си била наранена и първото по-положително отношение към теб те е подтикнало към такива действия.Не се самообвинявай,не си сгрешила кой знае колко,животът си е твой и няма нищо лошо да го живееш,както за момента си намерила за добре.А бившият ти заслужава точно да разбере и да го заболи,в което силно се съмнявам де...Не се чувствай гузна нито пред него,нито пред себе си!Всеки има право на щастие. :)

Violenza
08-31-2012, 16:02
Нищо не си загубила. Даже си се отървала. А приятелят му, с когото си преспала, едва ли е много по-различен от него.

marilyn
08-31-2012, 16:17
Само на мен ли ми се струва трол...

Tikche
08-31-2012, 20:11
Всичките ми връзки са били от по 1/2 години и все са били сериозно ( това, че сме скъсали, не е било поради липса на чувства, а по-скоро, понеже след време е изниквал проблем, който не сме можели да подминем и не се е оправял с много време). Винаги съм правила една грешка. Скъсам ли с дадено момче (ок сдухвам се-даже това е по-добре от това, което следва). Затварям се в къщи пред компютъра и пускам една игра RuneScape. Понеже съм сама и може би едно от малкото момичета, българки, които играят веднага се заговарям с някой. Винаги се сприятеляваме до състояние брат и сестра. Даже често съм се сприятелила с тези хора месеци преди да скъсам с приятеля си. И като скъсам с него и си казвам на приятелчето от играта да се видим и винаги е с мисълта просто като приятели да се видим и какво става....винаги, ама винаги тръгваме на първата вечер. Нз как става, но се залепят за мен и остават с мен за години . Никога не си давам почивка повече от 3 дена без гадже, даже и да не съм търсила такова. Това е и грешката ми, понеже действам прибързано и това след години води до раздялата ни, понеже не съм опознала момчето достатъчно добре и след време проявява качества, с които не мога да вижея. Когато бях на 16 скъсах с едно момче и се чух с 1 приятел от тази игра да се видим. То какво стана тръгнахме....уж и той на 16 пък полувин година по-късно се видях с майка му и се оказа, че момчето е било на 13 и не ми е казал, понеже съм щяла да го отхвърля. Затова не прибързвай с връзките и сексът, понеже може да те исползват, но ти си решаваш. На мен това момче след 2 години ми омръзна, понеже хем по-малък с 3 години, хем си занемари и хигиената и реших да се видя с едно момче, което ми беше като брат пак от тазси игра. След седмица трябваше да се връща в Холандия и исках да се видим, понеже друга възможност нямаше да имаме. То пък се оказа, че той е влюбен в мен от 2 години и като се замисля много се бореше за мен , но не го бях забелязвала. Видяхме се, направихме си страхотен купон с лудия ми баща и приятелката му и взехме, че тръгнахме. Не правих секс нито нищо, което ме зарадва, понеже можеше да се въсползва, но не го направи. Е резултатът от тази връзка е, че от година сме заедно адски се обичаме. На нова година в Холандия ми предложи брак и всичко е супер.
Просто внимавай с решенията си, понеже явно си оязвима и не се знае на какъв ще попаднеш. На човек като бившия ми, който ще те излъже или по-зле да те исползва или на човек като годеника ми, който ще те цени. Избързването не е лошо, но е рисковано, затова си помисли дали пак да спиш с приятеля на бившия ти, понеже те са си приятели или ще разбиеш приятелството му, или има риск той да е като бившият ти и след време и тази лоша черта да се прояви.

DragonLady
08-31-2012, 20:29
Няма какво да се тръшкаш , първо бившият ти не е никакъв мъж , сериозно как може да посегне на момиче :o
и второ , за такъв боклук като този, не си струва , и не не си уличница , тука из форума се носи една сентенция от векове а тя гласи именно "Курва е състояние на духа" , тоест ако ти самата не се чувстваш като такава ( в случая няма нужда да се чувстваш така) значи не си :)
Била си уязвима , момчето не се е отказало , и 2-мата сте знаели какво правите, не не си уличница и няма смисъл да се мислиш за такава , горе главата 8-)

П.С. Темата ти е за любов ;)

+1
Ако и се чувстваш един вид отмъсетана преспивайки с най-добрият му приятел, още по-добре :) Важното е ти да се чувстваш дпбре, а не това говно ( без извинение ) бившият ти. Ако не е много лично колко време го търпя тоя? Дано не е било много.

ShtrudeL
08-31-2012, 20:37
Усещам нещо... нещо... нещо като желание за натриване на нечий нос (в случая неговия), което води за ръчичка пораснала, или не г-ца Злоба, което пък ме погнусява. И аз бих се чувствала като уличница сигурно. Така трябва да се чувстваш. Той е бил ужасен, сега и ти си такава - квит сте, а? Ако той преспи с най-добрата ти приятелка, как ще се почувстваш?

ShtrudeL
08-31-2012, 20:43
+1
Ако и се чувстваш един вид отмъсетана преспивайки с най-добрият му приятел, още по-добре :) Важното е ти да се чувстваш дпбре, а не това говно ( без извинение ) бившият ти. Ако не е много лично колко време го търпя тоя? Дано не е било много.

висша форма на егоизъм
и от такива неща се погнусявам
Каква е тая филмарщина бе? Отмъстена?! втф?! С кой акъл ще искаш да отмъщаваш на човек, който си твърдял, че си обичал, каквото и да ти е причинил?! Тея неща, които изпитвате, след като развалите отношенията си с някой, ви правят равни с този, към който ги изпитвате.
Ебати злобата. Кое му е 'още по-добре-то', че е преспала с най-добрия му приятел?!
За това ми е неудобно да се мисля за жена.
И аз съм имала зверски скандали с бившия си, обиждали сме се с АДСКИ грозни думи, от които съм се скъсвала да рева, но съм човечна и няма как да изпитвам отрицателни чувства, защото споделях живота си с него. Преживях го и остава в миналото.
Ако твоя мъж ХИПОТЕТИЧНО се държи като боклук с теб, какви неща ще наговориш за него, след като сега го прегръщаш и му казваш, че е всичко за теб?

DragonLady
08-31-2012, 20:53
Няма нищо лошо в една хубава доза егоизъм ;) При условие, че бившият и я е третирал по този начин, каквито и мизерии да му натвори, пак ще му е малко. В случая няма нищо злобно, момичето си продължава живота и това е.
И хипотетично моя мъж си го познавам доста добре и знам що за човек е, е не е от тея дето ще се държат с годеницата си като с боклук. И още по хипотетично защо замесваш личният ми живот в даденият казус?

AnarchyBoy
08-31-2012, 21:00
О форум драма

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/05/th_popcorncat.gif

Давайте!

xXxPETYAxXx
08-31-2012, 21:04
Не си изневерила на никого, за да си гузна. Направила си си кефа, не си била обвързана, няма лошо в това.

ShtrudeL
08-31-2012, 21:19
Няма нищо лошо в една хубава доза егоизъм ;) При условие, че бившият и я е третирал по този начин, каквито и мизерии да му натвори, пак ще му е малко. В случая няма нищо злобно, момичето си продължава живота и това е.
И хипотетично моя мъж си го познавам доста добре и знам що за човек е, е не е от тея дето ще се държат с годеницата си като с боклук. И още по хипотетично защо замесваш личният ми живот в даденият казус?

Не ме интересува личния ти живот.
Ти знаеш ли какво значи 'хипотетично'?
И да, има лошо в дозата егоизъм. Което не значи, че ще се оставяш да те тъпчат и унижават, но да си егоист е кофти. Няма нищо общо между двете.
К'во значи 'пак ще му е малко'? Това не е ли злобно?
А под 'продължава живота си', разбирам да си тръгне без да се обръща, без чувства, без задни помисли.
Може и аз да греша, на думи е лесно, но се опитвам да съм разбрана и да не тая разни деградивни чувства.

П.П. Не се заяждам, нямам нищо против теб. -.-

LadyDi
08-31-2012, 21:23
Няма нищо лошо в една хубава доза егоизъм ;) При условие, че бившият и я е третирал по този начин, каквито и мизерии да му натвори, пак ще му е малко. В случая няма нищо злобно, момичето си продължава живота и това е.
И хипотетично моя мъж си го познавам доста добре и знам що за човек е, е не е от тея дето ще се държат с годеницата си като с боклук. И още по хипотетично защо замесваш личният ми живот в даденият казус?
Щеше да е "продължаване с живота", ако тя не се чувстваше кофти след това. Самият факт, че се чувства зле, че го е направила, означава, че има неразрешен конфликт. Когато има неразрешен конфликт, най-лошото възможно нещо е да изчукаш най-добрия му приятел.
Да не говорим, че е грозно.
Курвенско.

*Авторката, ще ме прощаваш...

Smiilee
09-02-2012, 14:04
Дай си втори шанс с приятеля на бившия ти. Все пак той вече те е преодолял, направи го и ти. Животът продължава и ще срещнеш някой, който наистина ще те обича и няма да те наранява ! :)

PyCoKoCkA93
09-02-2012, 18:32
Дай си втори шанс с приятеля на бившия ти.


Ха-ха-ха по-голяма простотия не бях чела досега,забавен/а си :lol: Значи я съветваш от едната отрепка да се натресе на другата,която може да е и по-голяма щом се възползва чисто физически от емоционално наранено момиче,при това бивша приятелка на уж най-добрия му приятел? :lol: :lol: :lol: