PDA

View Full Version : Какво означава да си готин? Гласувайте с 1,2,3,4,5,6(собствен отговор)



NeverBack
08-30-2012, 22:53
Здрасти...Ще напиша въпроса си в този раздел ,защото е един от най-четящите се.Извинявайте.Какво означава според вас някой да е готин?
1-Надут,Фешън прическа,тънки вежди,изсулени дънки,цайси,уж бияч...
2-Скромен,романтичен,мил,гри овен,но някой хора го мислят за задръстен(не всички имат уважение към него)
3-Спортист , всички имат уважение към него,не пуши , не пие, рядко ходи дори по жени..
4-Накроман,надут,само 2 ки в училище,не мисли за семейството си,не зачита никой за човек,самочувствие до небето...
5-Душата на компанията,събужда се само вечер а през деня спи..
6-Собствен отговор(нещо дето го няма)

Luidgie
08-30-2012, 23:07
Бих отговорила иронично и саркастично, но айде... Никой не се кефи на надути пуяци (добре де има и такива дето се кефят) Принципно е по-важно какъв ти е характера, а не дали са ти оскубани веждите (макар че всички знаем на кои хора са им оскубани тънко веждичките). Така че по бие към 2рият ти вариант.

Incadeptus
08-30-2012, 23:08
Да си готин хм.Да си готин за мен поне ще ти кажа какво е готин човек.За мен готин човек е такъв,който може да отстоява мнението си.Интелигентен преди всичко.Разумен.Да осмисля нещата.Да мисли преди да действа.И да мисли няколко хода напред.Да възприема нещата по свой си начин.Да не се прави на точка номер 1,която ти написа.(задължително)Да отвори ума си за нови неща и да приема новите идеи.Да е спокоен и когато някой го обиди или нещо да не му пука чак толкова.Ако вярва в нещо и знае,че е истина,доказал го е на себе си,просто да не го налага на другите.Да го спомене,да се изрази,да сподели идеи,мнения,но да не убеждава хората в тях.Да споделя,да се изразява спокойно без да се притеснява "какво ще кажат хората".Според мен това е готин човек.

NeverBack
08-30-2012, 23:12
Бих отговорила иронично и саркастично, но айде... Никой не се кефи на надути пуяци (добре де има и такива дето се кефят) Принципно е по-важно какъв ти е характера, а не дали са ти оскубани веждите (макар че всички знаем на кои хора са им оскубани тънко веждичките). Така че по бие към 2рият ти вариант.
Тук им се кефят на такива надути пуяци/поне женската част....Става въпрос за 7-8-9 клас...

cerb12
08-30-2012, 23:30
кредитна карта с 2000 евро и 2 см пишка.

shmatarok
08-30-2012, 23:37
кредитна карта с 2000 евро и 2 см пишка.


ако нЕмаш ланец на врата от ковано желязо или в краен случай прилепнали "маркови" парцали, нИ сЪ зачита.

cerb12
08-30-2012, 23:40
ако нЕмаш ланец на врата от ковано желязо или в краен случай прилепнали "маркови" парцали, нИ сЪ зачита.
адидас блуза ,шапка , анцуг мирешещ на нафта и чехли от битака адидас и гръб като бидон.

shmatarok
08-30-2012, 23:48
адидас блуза ,шапка , анцуг мирешещ на нафта и чехли от битака адидас и гръб като бидон.

да, да, ДА! 8-)

Авторе, намерихме отговора на въпроса ти. :D

Starless
08-31-2012, 00:12
Тук им се кефят на такива надути пуяци/поне женската част....Става въпрос за 7-8-9 клас...

В грешка си човече! Казва ти го момиче, на посочената възраст ;)

П.П Малко ти липсват останалата част от 2, и целите 3,4,5 и 6, ама бутай.

Zarity
08-31-2012, 01:01
По-тъпа тема не можа ли да измислиш?Стига мисли толкова как да си готин,винаги има някой който ще те хареса,какъвто и да си.

Amore-Mio*
08-31-2012, 07:57
Всеки си е готин по един или друг начин, тия определения и неща, изобщо не правят човека готин, а смешен и противен. Говоря да "качествата" - надут, прекалено високо самочувствие и така нататък.

пAteNцЕ
08-31-2012, 08:39
Всеки си е готин по един или друг начин, тия определения и неща, изобщо не правят човека готин, а смешен и противен. Говоря да "качествата" - надут, прекалено високо самочувствие и така нататък.

И всеки си има собствено възприятие за готин. съгласно съм -.-

iliqn4e12
08-31-2012, 09:02
Тия с веждите са ужас..;xx

Hilary_
08-31-2012, 10:32
3. - мъж, знаещ какво иска и как да го постигне, с чувство за хумор и със стил.

FuCKkK13
08-31-2012, 10:36
средно положение... нито супер скромния,нито супер надутия ... да е земен човек,да знае как да се забавлява, за някои хора един е готин,за други -друг,това зависи от общите интереси т.е. е добре да може да говори на много теми - от лигави и най-обикновени,до философия и etc. ,да знае къде и как да се държи ,да има собствено мнение,да не е ограничен човек като цяло.. абе това общо взето

paradosou
08-31-2012, 10:38
По-малоумна тема отдавна не беше ми попадала :lol:
Аз харесвам свежи хора. Пък. Може да са по-затворен тип, може да си падат и екстраверти, но позитивността винаги привлича. И не става въпрос за някаква фалшива позитивност, която се изразява предимно в рисуване на пейзажи с розови понита и подскачащи джуджета (макар че и това е допустимо, ако е в премерени количества и човекът все пак има някаква трезва преценка :Д). Ако са и умни и имат добро чувство за хумор + да можем да си говорим на всякакви теми, автоматично ми печелят симпатиите.

Violenza
08-31-2012, 11:11
1-Надут,Фешън прическа,тънки вежди,изсулени дънки,цайси,уж бияч...

4-Накроман,надут,само 2 ки в училище,не мисли за семейството си,не зачита никой за човек,самочувствие до небето...

Аз много се колебая между тези два отговора... Май ще заложа на номер 1.

Dagichka
08-31-2012, 19:39
само на мен ли думата "изсупени" ме наведе на мисли за топла супа? :cool:

за мен готините хора, и в частност момчетата, са тези, които изразяват мнението си честно, непукисти са от части, умни са (дори в училище да го раздават по-ларш), имат обширна обща култура, саркастични са (не обиждат тип "ти е*а майката боклук и тн."), забавни са, позитивни са, винаги можеш да си говориш с тях на всякакви теми. за външен вид няма значение, но ако говорим за привличане - тип байкър/растафар най ме радва :cool:

NeverBack
08-31-2012, 20:01
@Dagichka много як аватар :D

strawberry88
08-31-2012, 22:31
3. - мъж, знаещ какво иска и как да го постигне, с чувство за хумор и със стил.

Точно.

fenastz
09-01-2012, 11:45
1 разбира се.