PDA

View Full Version : Помощ!!



Lemonfairy
08-31-2012, 00:12
Знам,че не е тук мястото за тази тема,но направих голяма глупост....Преди няколко дена си писах с едно момче,неща,които не трябваше да казвам....Сега той ще ги изпрати на хора,които не трябва да ги разбират,въпросът ми е-има ли как да изтрия съобщенията?

Julliee
08-31-2012, 00:19
Хмм..наистина хитър ход-да споделяш неща,които могат да се използват срещу теб по скайп!!Не можеш да изтриеш съобщение по-старо от 2-3 часа(не съм много сигурна за времето).Да беше мислила малко по-рано

druzilla
08-31-2012, 00:43
Няма как да го изтриеш,за това е трябвало да помислиш предварително и да внимаваш на кого се доверяваш :roll:
Зависи и какви неща си казала,може и да си измислиш някакво оправдание.. и това да ти е за поука :!:

Incadeptus
08-31-2012, 00:50
ХА-ха-ХА Аз не виждам проблем. ;) ;) ;) След като изпрати тези неща,ти ще отречеш,че са истина какво му е сложното.Кажи на приятелите си:Всеки може да си съчини разни неща за мен.Това значи ли че трябва да вярвате на всички недостоверни лъжи казани по мой адрес?Мисля,че приятелите трябва да си имат доверие и да се подкрепят.


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
кажи горното нещо и всичко ще е наред Дори и снимка да си му пратила,пак може да кажеш,че е фотошоп.Освен ако си човек,който не лъже,в което силно се съмнявам.Съмнявам се дали си и трол де,но както и да е...

JuStElly
08-31-2012, 02:08
И какво като ги изтриеш,така или иначе си ги казала ;д

HollyGolightly
08-31-2012, 02:46
Ако съдя по профила ти си на 19, на тези години човек малко или много трябва да знае на кого може да се довери и на кого не, както и кога да спре да говори.

SHPAIdURmeN
08-31-2012, 07:55
Няма нужда да ти казвам, колко си сгрешила, като си му казала(сигурен съм че вече се самообвиняваш). Единственият начин за които мога да се сетя (за сега) е да поговориш с него да не ти прави "мръсно", като ги издаде тия тайни иили да го направиш зависим от теб. Един вид, да откриеш някоя негова тайна и да я използваш срещу него така, и двамата ще останете в пасивно положение, и никой няма да издава тайни.

Amore-Mio*
08-31-2012, 08:00
Провери дали можеш да ги изтриеш или не!

Иначе , така или иначе, не виждам проблем. Да си мислила навреме и да си си държала езика зад зъбите, и да сте си писали по друга тема. Постъпила си ужасно глупаво и ми се струва, че изобщо и ти не знаеш защо. Ако направи това, което ти казва - е прав. Защото ти си постъпила грешно, не те. И в такъв случай ще е още по-глупаво да ги лъжеш.

LadyDi
08-31-2012, 08:05
Ако съдя по профила ти си на 19, на тези години човек малко или много трябва да знае на кого може да се довери и на кого не, както и кога да спре да говори.

трябва да спреш да съдиш по профила :)

пAteNцЕ
08-31-2012, 08:37
Ами следващия път да ти е обеца на ухото да мислиш преди да пишеш ;)

GLaDOS
08-31-2012, 13:13
Просто е! Не си пишете глупостите по скайп или където и да било ... Споделяйте каквото и на когото трябва очи в очи.

Anichkaxxwee
08-31-2012, 22:41
Това ще ти е за урок
Другият път мисли преди да вършиш каквото и да е
Сега ще си търпиш последствията
Съобщенията не могат да се изтрият