PDA

View Full Version : Хващане на тен през Септември на плаж или на солариум?



iuiu99
08-31-2012, 06:16
Здравейте, темата ми е по повод желанието ми да натрупам още малко тен. Имам си лек тен от лятото, кафяв, но искам малко да го засиля. Но ми се струва, че вече септемврийското слънце не е същото като през Юли или началото на Август. Пека се по цял ден, пари ми, но няма тен като преди и сякаш съм се пекла напразно. Дали е така или си въобразявам?
Другият ми въпрос е, при положение, че вече имам някакъв среден тен, мога ли да ходя 2 - 3 пъти седмично по 10мин. на турбо солариум и за 5 - 6 пъти да засиля този, който имам? И след като вече съм се пекла и имам разлика и се пека с банския да речем (за да не изгоря на разликата, нали не е пекано там) нали няма да изгоря на по - тъмната кожа?

awe_mahaise
08-31-2012, 07:37
Не знам, защо всички искате да мязате на циганки.

monka
08-31-2012, 08:01
Само си втълпяваш, че не хващаш тен, ако мислиш че няколко часа под слънцето (колкото и да е силно) не ти се отразяват.:) Спрете се с този солариум, никой няма да ви харесва по-малко, ако не ходите.

NEWS
08-31-2012, 08:37
Аз пък не харесвам бели кожи, харесвам момичета с тъмна кожа. Според мен си отиди на солариум няколко пъти и ще си подчертаеш тена по - добре от слънцето, защото то наистина вече не е като през лятото и не се хваща тен...

Your.Passion
08-31-2012, 08:40
Абсурд да хванеш тен през септември ;) .А за солариум - едно ,че е МНОГО вредно ,второ,че ще заприличаш на препечено пиле ;) .

FuCKkK13
08-31-2012, 08:41
не ходи на скапания солариум, не виждаш голяма разлика, защото си имаш тен вече.. купи си олио ( те са с малък фактор,вземи си някакво с 10ти фактор или дори по малко) и продължавай да се печеш... септември слънцето е дори по полезно,защото не е толкова силно

fizzyg
08-31-2012, 11:03
Стига с тези солариуми,толкова са вредни..