PDA

View Full Version : Нуждая се от Помоща ви !



hahao2
08-31-2012, 07:36
Обичам ужасно едно момче но днес е третият ден от както се разделихме...той каза че ме Обича но било различно и нямаше обяснение..ходихме 9 месеца..как да си го върна отново как да се върнат чувствата му и интересът му към мен ще направя всичко готова съм само за да се върне и за да ме обича както преди!

Amore-Mio*
08-31-2012, 07:47
Няма как да върнеш чувства, които вече са изчезнали.

Приеми факта, че това е било края и продължи напред. Знам, че ти е трудно, но явно има неща, които не е могъл да ти каже. Продължи си напред!

hahao2
08-31-2012, 07:49
Не били изстинали чувствата до последно твърди че ме Обича но нз просто всичко беше хубаво и след 2 дни нз кво стана сякаш магия щом ме къса и казва че ме Обича а същото време не знае защо..всеки казва че имам шанс но не знам какъв и се надявам вие да ми кажете

EternalDream
08-31-2012, 07:57
Никой тук не може да ти каже има ли шанс или не. 9 месеца не са малко време, преживели сте много заедно, не можем ние да знаем всичко това, а то наистина има значение. Ако сте запазили приятелски отношения и продължите да се виждате, защо да не се получи отново нещо?

hahao2
08-31-2012, 07:59
запазили сме си отношенията ама още не сме излези на него го е страх да дойде когато го викам да не говорим че като му звъннах си говорих нормално а той се притесни и казал на приятелите си че ми имало нещо ама все няма време да дойде ...или май няма смелост и кара негови приятели д аме следят и д аму докладват..

forside1
08-31-2012, 08:26
Никой тук не може да ти каже има ли шанс или не. 9 месеца не са малко време, преживели сте много заедно, не можем ние да знаем всичко това, а то наистина има значение. Ако сте запазили приятелски отношения и продължите да се виждате, защо да не се получи отново нещо?

Приятелство след голяма любов е невъзможно. Може да си останат приятели ако чувствата им не са били сериозни.

hahao2
08-31-2012, 08:33
Приятелство след голяма любов е невъзможно. Може да си останат приятели ако чувствата им не са били сериозни.

abe nie s nego pred priqtelswto razbirame zdr zdr ii twa e kolkoto da ne podminawash chowek koito si obichal ama karai i twa mi e neshto makar che iskam negoo...

пAteNцЕ
08-31-2012, 08:34
Ем ти казва че те обича,ем те къса о.О wtf само на мене ли ми звучи странно?
Не знае къде го сърби.Тегли му една,отлюспи го,заслужава го.Как па тъй ще ти казва че те обича,па те реже?Сам си противоречи,не знае кво иска.Нормално е да се чувстваш гадно,9 месеца са много време...ще ти мине.Не се връщай назад,осъзнай се. И не си прави илюзиите,че можете да имате приятелство. Ще имаш оная скапана надежда, че можеш да го имаш отново,от което ще страдаш повече.И насила хубост не става -.-

пAteNцЕ
08-31-2012, 08:35
abe nie s nego pred priqtelswto razbirame zdr zdr ii twa e kolkoto da ne podminawash chowek koito si obichal ama karai i twa mi e neshto makar che iskam negoo...

Ето , имаш я надеждата,за която ти говорех.Ами премахни я!

hahao2
08-31-2012, 08:38
Ето , имаш я надеждата,за която ти говорех.Ами премахни я!
имам надеждата щото знам че ме Обича и аз също го Обичам даже е ся ми писа съобщение по тела как съм тва онова разпитва ме даже и за чувствата ми явно иска да бъде сигурен за нещо може като му кажа че го обичам може да размисли поне малко щото аз съм открит и директен човек мога да кажа много неща ако искам но първо сега да видя на къде ще тръгне този негов подход !!!

пAteNцЕ
08-31-2012, 08:40
Ами като толкова много те обича защо те заряза? Мисли малко. Ако те обичаше наистина,щеше да е още с теб.Хвърля ти прах в очите,играе си с теб -.-

hahao2
08-31-2012, 08:45
Ами като толкова много те обича защо те заряза? Мисли малко. Ако те обичаше наистина,щеше да е още с теб.Хвърля ти прах в очите,играе си с теб -.-

знам кога някой ме лъже и знам че той не го прави..аз съм му най дългата връзка може да се е изплашил притеснил може да е от всичко знам че ме обича все пак даже и се разплака и то не веднъж но и в конкретният случай също...дори знам че сега му е гадно както и на мен само дето не си признава се пак МОМЧЕТА лошото е че дори и да сика да се върне при мен ще го е страх !

iliqn4e12
08-31-2012, 08:54
Обича те, но те реже. Поне да имаше някакво обяснение, нещо малко за което да се хванеш, но няма. Явно не знае, как да ти каже че вече не можете да сте заедно и за това се държи така. Казва ти, че те обича, за да не те нарани. :)

hahao2
08-31-2012, 08:59
Обича те, но те реже. Поне да имаше някакво обяснение, нещо малко за което да се хванеш, но няма. Явно не знае, как да ти каже че вече не можете да сте заедно и за това се държи така. Казва ти, че те обича, за да не те нарани. :)

всеки друго ми казва вие тука ми убихте надеждите ;дд но ви Благодаря за искренните мнения :**

magita
08-31-2012, 12:45
Еми има супер много други фактори за прекратяване на една връзка. Сигурна ли си, че му даваш всичко от което има нужда, но без да го задушаваш. Че поддържаш тръпката както преди, че секса е на ниво или че показваш чувствата си както преди?
Че не си се променила към него, не си станала по-студена или не си започнала да му досаждаш повече ?

Psyko Nuts
08-31-2012, 19:10
Ходи се помоли в църквата.

deniity.we
08-31-2012, 19:32
Да ви имам проблемите :D Първо пита за съвет,после защитава някъв пубер дето не знае къде го сърби...тцтц

xXxPETYAxXx
08-31-2012, 20:31
Да ти преведа ли израза "обичам те, но е някак различно, не е като в началото на връзката ни"
Ще ти го преведа:
"Не те обичам вече, но просто не искам да те губя напълно, защото не съм сигурен дали ще мога да си намеря друга и може пак да опра до теб. За това не искам да си наясно, че не те обичам, пък и: свикнал съм с теб"

Anichkaxxwee
08-31-2012, 22:34
Поговори си с него
Но пък ако те обичаше, щеше да се бори за теб

Wednesday666
09-01-2012, 08:38
Това не е обич, по-скоро интерес. Вече се е загубил интереса и казва "Край". Което е ужасно тъпо, но такъв е живота.

Нужно ли е да се хващаш за него като удавник за сламка? Така като те гледам, не си на повече от 14-15, това да не мислиш, че е истинската ти и единствена обич? Продължи си напред, нека си чупи главата. Не ти трябват такива, който губят интереса си и те заебават просто ей така.