PDA

View Full Version : Зодия Стрелец



foreveryoung.
08-31-2012, 12:41
Ехо :D Има ли стрелци ? Какво мислите за зодия Стрелец? :D

OnlyGirl
08-31-2012, 12:53
Мъжете стрелци са много готини хора, за жените нямам наблюдения.

Incadeptus
08-31-2012, 13:35
ЧЕ ТОВА Е НАЙ-ГОТИНАТА НАЙ-ХУБАВАТА ЗОДИЯ.Със стрелата всички мога да убия освен везните и кво беше там,ама пак си остава най-хубавата,през любимия ми месецццццц.

lamer4e7o
08-31-2012, 13:51
Готина зодия е. Винаги са ми допадали хората под зодия стрелец. :)

foreveryoung.
08-31-2012, 13:55
Добри и лоши черти
Стрелецът е верен и предан приятел, добър слушател, благороден и романтичен, добър родител.

В същото време може да не направи разлика между грубост и прямота. Липсва му прагматичност, прекалено оптимистичен, няма реална оценка за възможностите си, разсеян.

Най-лош вариант: Любител на повърхностните игрички, хвърля се към проблемите с главата напред, но след като си строши главата, целият свят трябва да се върти около него, да го обгрижва и да му съчувства. Любовта е състезание, в което се втурва, но никога не стига до финала.

^ мислите ли, че има нещо вярно? който може да дава инфо :D

Elli *
08-31-2012, 18:34
дам мисля, че е вярно :D
п.с и а съм стрелец
стрелците са много откровени, винаги казват истината

Incadeptus
08-31-2012, 18:57
дам мисля, че е вярно :D
п.с и а съм стрелец
стрелците са много откровени, винаги казват истината

да бе да винаги казвали истината

msdattt
08-31-2012, 23:31
стрелците са много откровени, винаги казват истината
Ако под "винаги казват истината" имаш предвид: казват си на всеки, каквото имат да си му казват - ок, но ако искаш да кажеш, че не лъжем е... и ти излъга току-що :D
Според мой наблюдения (и аз съм стрелец, и най-добрият ми приятел от бебе е стрелец) стрелците са готови на всичко, за да постигнат каквото са си наумили, включително да излъжат... даже това го правят най-добре :D

Elli *
09-02-2012, 09:55
Ако под "винаги казват истината" имаш предвид: казват си на всеки, каквото имат да си му казват - ок, но ако искаш да кажеш, че не лъжем е... и ти излъга току-що :D
Според мой наблюдения (и аз съм стрелец, и най-добрият ми приятел от бебе е стрелец) стрелците са готови на всичко, за да постигнат каквото са си наумили, включително да излъжат... даже това го правят най-добре :D
така де имах предвид казват си какво мислят :D

DisappointedDreamer
09-02-2012, 19:44
Асцедентът ми е стрелец ^^

Elli *
09-03-2012, 07:36
Асцедентът ми е стрелец ^^
а аз съм хем зодия стрелец, хем асцендент стрелец ^^

пAteNцЕ
09-03-2012, 10:08
аз съм с луна в стрелец.Радвате ме,оптимистично настроени сте :)

urlittlelady
09-04-2012, 13:44
и аз съм си стрелец :D обожавам си зодията... непоправим оптимист съм... още съм си с детския акъл, но си се обичам. И да казваме какво мислим, понякога сме прекалено откровени. Понякога много говорим, но като цяло сме кротки душички :D

Amore-Mio*
09-11-2012, 08:02
Приятелят ми е стрелец и е супер готин човек.

Забавен, оптимист, откровен, честен. Мрази предателства, лъжи, изневери. Има огромно чувство за хумор, със здрав разум и стабилна психика. Готов е да направи всичко, дори и за врага си. Обича и държи на приятелите си. Истински е.

PS: Други наблюдения, за тази зодия, освен него - нямам .

Pa3yMeH
09-21-2012, 05:13
Според мой наблюдения (и аз съм стрелец, и най-добрият ми приятел от бебе е стрелец) стрелците са готови на всичко, за да постигнат каквото са си наумили, включително да излъжат... даже това го правят най-добре :D

Сообствените ми наблюдения потвърждават това *които са главно върху мен* :Д

Богиня
09-30-2012, 11:43
Е, готини сме... кво?! :smt033
По-големи оптимисти в зодиака няма. Свободолюбивци-също.
Прями хора, откровени и по моему, лъжем най-добре и самоуверено от целия зодиак. /за дребни неща, разбира се :D/ Дават ни като най-хумористичната зодия и барабар със Скорпиона сме най-добрите в леглото.
Аз, лично, съм готова да направя добро и на враговете си. Не се стремя да съм обект на внимание, но общо взето все там се озовавам. :-| Малко съм мързел и безотговорна, отлагам почти всички планове, което ме навежда на мисълта, че изпълнявам предимно спонтанните решения. :D Винаги закъснявам за среща, много рядко се озовавам първа. :oops:
Не го правя умишлено, разбира се, просто така се случва. :D Харесам ли си някой, го имам рано или късно... НЕ харесвам к*рвенски истории /с извинение/ и леко поведение...
Обожавам да пътувам! Мога да си стегна багажа за 5мин., дори и без багаж мога да тръгна, само и само на път да съм. :D Авантюристка. Имам алергия към скучните хора. 8-) Нервен състезател, но търпя... с граници, разбира се. 8-) Сговорлива съм и лесно се харесвам на хората. ;-) Без да сме разменили думи, 90% мога да преценя какъв човек стои срещу мен. :)
Имам самочувствие и го показвам, НО пак в рамките на допустимото. ;-)
Май съм и любовчийка, но пък относно мъжете съм много дръпната, което ги подлудява... май това ми харесва де. :oops:

foreveryoung.
10-02-2012, 17:35
Е, готини сме... кво?! :smt033
По-големи оптимисти в зодиака няма. Свободолюбивци-също.
Прями хора, откровени и по моему, лъжем най-добре и самоуверено от целия зодиак. /за дребни неща, разбира се :D/ Дават ни като най-хумористичната зодия и барабар със Скорпиона сме най-добрите в леглото.
Аз, лично, съм готова да направя добро и на враговете си. Не се стремя да съм обект на внимание, но общо взето все там се озовавам. :-| Малко съм мързел и безотговорна, отлагам почти всички планове, което ме навежда на мисълта, че изпълнявам предимно спонтанните решения. :D Винаги закъснявам за среща, много рядко се озовавам първа. :oops:
Не го правя умишлено, разбира се, просто така се случва. :D Харесам ли си някой, го имам рано или късно... НЕ харесвам к*рвенски истории /с извинение/ и леко поведение...
Обожавам да пътувам! Мога да си стегна багажа за 5мин., дори и без багаж мога да тръгна, само и само на път да съм. :D Авантюристка. Имам алергия към скучните хора. 8-) Нервен състезател, но търпя... с граници, разбира се. 8-) Сговорлива съм и лесно се харесвам на хората. ;-) Без да сме разменили думи, 90% мога да преценя какъв човек стои срещу мен. :)
Имам самочувствие и го показвам, НО пак в рамките на допустимото. ;-)
Май съм и любовчийка, но пък относно мъжете съм много дръпната, което ги подлудява... май това ми харесва де. :oops:

vse edno opisvash men.. :D:D

stynioo
10-07-2012, 06:49
Обичам да казвам на хората какво мисля без значение , дали ще прозвучи грубо или не.


Стрелец

TheNormalGuy
10-07-2012, 07:22
И аз съм стрелец и това за лъженето го потвърждавам, много добре лъжем.

YoUcANNOtiMaGiNe
10-27-2012, 20:59
Мъжете стрелци са много готини хора, за жените нямам наблюдения.
Определено, а за жените - там работата е на кантар, но да кажем, че ми допадат и те.