PDA

View Full Version : Предложете ми диета



Adorable'
08-31-2012, 12:45
Здравейте,момиче на 15 години съм .Висока 1.65 тежа 55 кг.Искам да ми предложите диета с която мога да смъкна 6 кг за 2 седмици,ако е възможно за по-кратко време..още по-добре.Не знам дали е от значение ,но дупето ми е проблема...искам то да ми отслабне,много е щръкнало.Всичко ми се трупа там.От вчера насам не ям сладко и хляб .. и се чудя дали ако продължа така още 2 седмици ще стане по-малко.
И искам само диети..без никакви упражнения :]

Glamour92
08-31-2012, 12:51
И искам само диети..без никакви упражнения :]

dafuq..? що?

Sevdito
08-31-2012, 12:57
Мисията невъзможна. :)

FuckingFreak
08-31-2012, 12:59
dafuq..? що?

E що... как що!? Щото ни мързи, а е го, 15ти септември е след 2 седмици :)
Успех, авторке. И после да споделиш резултати.

SisiStrange
08-31-2012, 13:02
Няма перфектност без усилие.

Adorable'
08-31-2012, 13:42
E що... как що!? Щото ни мързи, а е го, 15ти септември е след 2 седмици :)
Успех, авторке. И после да споделиш резултати.

Да..точно заради това хаха иии мерси :]

brutaLxxbunny
08-31-2012, 13:56
Ти ще ги свалиш добре, ама после като ги върнеш, че и двойно отгоре?

BrOu
08-31-2012, 14:13
Първо е много вредно и опасно да свалиш 6кг за 2седмици най много можеш да свалиш 1кг и не може да стане тая работа без упражнения и трябва поне всеки ден да имаш 30мин бягане а за храната спри сладко тестени изделя газирано сокове прави по 6 хранения на ден пий поне 3литра вода на ден и също може да си купиш въже за скачане и да започнеш да скачаш това същото ще ти помогне.После пиши кво е станало!!!

Adorable'
08-31-2012, 14:53
Ти ще ги свалиш добре, ама после като ги върнеш, че и двойно отгоре?

Мне,не мисля че ще ги върна двойно или тройно.Преди 3 месеца бях на същия режим и съм качила на половина килограмите които свалих така че няма такава вероятност :]

Adorable'
08-31-2012, 14:55
Първо е много вредно и опасно да свалиш 6кг за 2седмици най много можеш да свалиш 1кг и не може да стане тая работа без упражнения и трябва поне всеки ден да имаш 30мин бягане а за храната спри сладко тестени изделя газирано сокове прави по 6 хранения на ден пий поне 3литра вода на ден и също може да си купиш въже за скачане и да започнеш да скачаш това същото ще ти помогне.После пиши кво е станало!!!


това абсурт да го направя нито скачането нито бягането.Много съм мързелива просто.Няма как.. ще разчитам само на диета ;]

FuCKkK13
08-31-2012, 14:57
ужас... ми хубаво тяло без упражнения не се прави ;) по добре с упражнения без диета отколкото обратното ;)

Ankh
08-31-2012, 15:28
Дано темата ти е шега, защото да ми обясняваш, че искаш да отслабнеш и в същото време те мързи да спортуваш... жалка история.

bloodyF
08-31-2012, 16:10
Да..точно заради това хаха иии мерси :]

мЪного смешно
мнне
не е , изобщо даже
ако си мислиш, че ще се местиш от дивана, на стола пред компютъра и в леглото и ще сваляш, ще те разочаровам-няма
иди да потичаш, да поспортуваш..само с глад НЕ става,

Amore-Mio*
08-31-2012, 16:50
Що не започнеш да правиш упражнения и да се храниш здравословно, се питам аз?

Ей, така, ако чакаш да отслабнеш - жестоко се лъжеш.

PyCoKoCkA93
08-31-2012, 16:59
Зелева диета
Прави се супа от зеле,която съдържа следните неща:
2 глави лук
1 зелка
1 връзка керевиз
2-3 домата
2 зелени чушки
1-2 кубчета бульон за вкус

Всичко се нарязва,залива се с вода (количеството е по желание дали искаш по-гъсто или по-рядко) и се вари около 15 минути,колкото да се запари всичко.Съветът ми е да я направиш на два пъти,като разделиш всички продукти на половина,защото диетата е едноседмична.

*Забележка:Навсякъде, където пише СУПА се има предвид зелевата супа от горепосочените продукти.От нея можеш да ядеш когато и колкото поискаш,но минимум 2 чинии на ден.
-Към зеленчуци НЕ спадат картофи,грах,царевица,боб и леща
-Към плодове НЕ спадат банани и грозде

1 ДЕН:Супа,плодове и чай(неподсладен)
2 ДЕН:Супа и зеленчуци + един варен картоф с малко масло за вечеря
3 ДЕН:Супа, плодове и зеленчуци
4 ДЕН:Супа, плодове, зеленчуци,2-3 банана и чаша прясно мляко на закуска(неподсладено)
5 ДЕН:Супа, 250-300гр. телешко и 5-6 домата. /Телешкото може да се замести с пилешко филе или пилешки гърди и трябва да е приготвено без мазнина)
6 ДЕН:Супа, 250-300гр. телешко (печена риба или пилешко) и зеленчуци.
7 ДЕН:Супа, зеленчуци и ориз.

Диетата гарантира от 3-7 кг. на седмица,взависимост от метаболизма.Прилага се за сърдечно болни във Франция,на които им се налага спешно да отслабват заради операция.Аз лично съм я изпробвала и свалих 5,5 кг. за една седмица.Ако желаеш да повториш,правиш пауза от 2 дни.Не е нужно да правиш никакви упражнения,но ако решиш,ще са ти само в плюс.

Adorable'
08-31-2012, 17:47
Зелева диета
Прави се супа от зеле,която съдържа следните неща:
2 глави лук
1 зелка
1 връзка керевиз
2-3 домата
2 зелени чушки
1-2 кубчета бульон за вкус

Всичко се нарязва,залива се с вода (количеството е по желание дали искаш по-гъсто или по-рядко) и се вари около 15 минути,колкото да се запари всичко.Съветът ми е да я направиш на два пъти,като разделиш всички продукти на половина,защото диетата е едноседмична.

*Забележка:Навсякъде, където пише СУПА се има предвид зелевата супа от горепосочените продукти.От нея можеш да ядеш когато и колкото поискаш,но минимум 2 чинии на ден.
-Към зеленчуци НЕ спадат картофи,грах,царевица,боб и леща
-Към плодове НЕ спадат банани и грозде

1 ДЕН:Супа,плодове и чай(неподсладен)
2 ДЕН:Супа и зеленчуци + един варен картоф с малко масло за вечеря
3 ДЕН:Супа, плодове и зеленчуци
4 ДЕН:Супа, плодове, зеленчуци,2-3 банана и чаша прясно мляко на закуска(неподсладено)
5 ДЕН:Супа, 250-300гр. телешко и 5-6 домата. /Телешкото може да се замести с пилешко филе или пилешки гърди и трябва да е приготвено без мазнина)
6 ДЕН:Супа, 250-300гр. телешко (печена риба или пилешко) и зеленчуци.
7 ДЕН:Супа, зеленчуци и ориз.

Диетата гарантира от 3-7 кг. на седмица,взависимост от метаболизма.Прилага се за сърдечно болни във Франция,на които им се налага спешно да отслабват заради операция.Аз лично съм я изпробвала и свалих 5,5 кг. за една седмица.Ако желаеш да повториш,правиш пауза от 2 дни.Не е нужно да правиш никакви упражнения,но ако решиш,ще са ти само в плюс.

Мерси

divacheee
08-31-2012, 17:48
aкъл ти трябвa, aкъъъъл .. не диетa ;д

sexa_na_kompleksa
08-31-2012, 17:59
И аз мисля, че трабва да правиш упражнения. А за диетата, тук има много: http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/27-%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D 0%BD%D0%B5-%D0%B8-%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B8

Kurabiaa
08-31-2012, 18:01
Разбира се че можеш.Аз когато видя че съм наддала с около 4 кг примерно веднага почвам нещо като диета.Цяла седмица не ям сладко,хляб,не пия нищо друго освен вода,не ям картофи,диня,грозде,набляг м повече на зеленчуците,месото,млечнит е продукти и това е общо взето.Аз така ги свалям моите килограми ..ax и btw не спортувам :}

Adorable'
08-31-2012, 18:09
Пфф.. Отново ще ви обясня защо няма да правя упражнения.Просто е.МЪРЗИ МЕ СТРАШНО МНОГО.Ако ще ми казвате неща от сорта на "ми тогава не е възможно да отслабнеш" по добре не си правете труда да пишете .Искам само хората които ще ми препоръчат диети да пишат.! Мерси. ;]

Glamour92
08-31-2012, 18:18
Нисковъглехидратна.
Разтърси се из нета,не повече от 5 клика ти трябват,едва ли си чак такъв мегамързел.

Adorable'
08-31-2012, 18:31
Намерих една диета "Японско чудо" се казва.. сигурно повечето от вас я знаят..някой ако я е правил да ми каже резултатите ако може.Аз я почвам от утре :]

FuckingFreak
08-31-2012, 19:00
Ми айде чакаме те да се похвалиш с резултати. :lol:
Акъл - море. Глава - шамандура.

Adorable'
08-31-2012, 19:37
Аз забравих че съм неразположена.. :D ще я почна след 2 дни :]

FuckingFreak
08-31-2012, 19:40
:lol: :lol:
Що, кое ти пречи това, че си неразположена? Да не би да ти е отминал мързела и да си почнала да спортуваш, че нещо не ми се връзва на мен!?

Jaune
08-31-2012, 19:52
^ именно :lol:

Glamour92
08-31-2012, 20:21
Dude,редовно си навъртам по 10+ км,тичайки точно в дните,когато съм неразположена...е,нищо ми нЕма,даже пъдя така труднопоносимите си настроения,които ме мъчат в тия периоди...

А ако следваме логиката ти,след 30тина дни отново ще започнеш да тъпчеш де що видиш,тъй като отново ще си с червените гости...

*след японската диета ще почувстваш катарзис и силно главоболие.

Adorable'
09-01-2012, 08:50
Dude,редовно си навъртам по 10+ км,тичайки точно в дните,когато съм неразположена...е,нищо ми нЕма,даже пъдя така труднопоносимите си настроения,които ме мъчат в тия периоди...

А ако следваме логиката ти,след 30тина дни отново ще започнеш да тъпчеш де що видиш,тъй като отново ще си с червените гости...

*след японската диета ще почувстваш катарзис и силно главоболие.

А след самата диета кво трябва да ям?Едва ли трябва да почна веднага да се тъпча с всичко..

Adorable'
09-01-2012, 08:51
:lol: :lol:
Що, кое ти пречи това, че си неразположена? Да не би да ти е отминал мързела и да си почнала да спортуваш, че нещо не ми се връзва на мен!?

В нета пише че когато си неразположена не сваляш килограми ако си на диета.Даже е възможно да качиш

Glamour92
09-01-2012, 09:02
По време на режима,ако си достатъчно мотивирана и ти сече пипето,ще усвоиш основните принципи на НВД и ще придобиеш навици,които би трябвало да ти останат за цял живот.Можеш да преминеш към РБД(гугълни и него) , ако прилагаш наученото,както трябва няма да имаш никакви сериозни проблеми с теглото за в бъдеще.
И естествено,че после няма да се тъпчеш с глупости-предвид това,което ще знаеш,няма и да ти идва наум подобно нещо или ако се случи,ще знаеш какво точно да направиш,за да не ти се отрази.

Искам да вметна,че НВД не е двуседмична диета,трябва да си подготвена за трайна промяна,отначало само в хранителния режим,после ще видиш,че ти идват сили и мерак постепенно да промениш и други неща в живота си(като мързела и бездействието например...).

Та така-да се отслабне е най-лесната част,оттам нататък е искат двойни усилия,за да не се върнеш към старото си "аз"(нещо,което в 90% от случаите се случва,след като човек мине през зелевата супа,примерно)

...

slimbo
09-01-2012, 11:03
пфф яж квото ти е вкусно често и по-малко примерно 5 пъти на ден малки количества не 2 пъти големи порции

Adorable'
09-01-2012, 19:31
От утре я почвам диетата.