PDA

View Full Version : Какво значи да си "дърво в леглото"?



Virjii
08-31-2012, 13:28
Опишете какво означава според вас и вашите разбирания представител от срещуположния пол да бъде "дърво". Ако може напишете и какъв пол сте вие. Благодаря предварително.:)

PyCoKoCkA93
08-31-2012, 13:40
Момиче съм.Аз го разбирам като да оставяш цялата работа да я върши партньора,да се стягаш излишно,да не можеш да се отпуснеш и така да оставяш той да води през цялото време и да му създаваш чувството,че прави с теб нещо насила или че го търпиш само за да му угодиш...Има и физическа,и психологическа страна на нещата.Реакциите на "вдървените" хора,или по-скоро липсата на такива,създават комплекси у половинката за вбъдеще...

ПС:Имаш ли някой такъв или подобен симптом,че да ти кажа дали са ти казали истината или само са си избивали комплекси..?

AnarchyBoy
08-31-2012, 14:43
Момиче съм.Аз го разбирам като да оставяш цялата работа да я върши партньора,да се стягаш излишно,да не можеш да се отпуснеш и така да оставяш той да води през цялото време и да му създаваш чувството,че прави с теб нещо насила или че го търпиш само за да му угодиш...Има и физическа,и психологическа страна на нещата.Реакциите на "вдървените" хора,или по-скоро липсата на такива,създават комплекси у половинката за вбъдеще...

ПС:Имаш ли някой такъв или подобен симптом,че да ти кажа дали са ти казали истината или само са си избивали комплекси..?

:lol: Доста правилно казано :razz:

Virjii
08-31-2012, 15:24
не са ми го казали, но аз си го мислех и съм се комплексирала и исках да чуя други мнения по въпроса

Violenza
08-31-2012, 16:15
Аз го разбирам като да оставяш цялата работа да я върши партньора
Това е достатъчно. ;)

xXxPETYAxXx
08-31-2012, 18:13
Липса на всякакъв вид страст от твоя страна... все едно правиш секс по задължение, без да показваш, че желаеш партньора си.
И да, в повечето случаи е "да оставяш цялата работа да я върши партньора" както каза Русокоска.

ccdesigns
08-31-2012, 18:52
Eми като 1 човек отсече 1 дърво, пробие дупка в него и тръгне да го ебе може да се каже, че е "с дърво в леглото", а пък дървото е "дърво в леглото". Има го и обратния вариант, но при него по-често са използвани клони, а не цяло дърво. Изпълнява се главно от жени, но понякога и от мъже.

forside1
08-31-2012, 19:08
означава да си "fucking useless"

DragonLady
08-31-2012, 20:08
Момиче съм.Аз го разбирам като да оставяш цялата работа да я върши партньора,да се стягаш излишно,да не можеш да се отпуснеш и така да оставяш той да води през цялото време и да му създаваш чувството,че прави с теб нещо насила или че го търпиш само за да му угодиш...Има и физическа,и психологическа страна на нещата.Реакциите на "вдървените" хора,или по-скоро липсата на такива,създават комплекси у половинката за вбъдеще...

ПС:Имаш ли някой такъв или подобен симптом,че да ти кажа дали са ти казали истината или само са си избивали комплекси..?
+1
Накратко според моите критерии, ако поне за малко ( поне ) не си активният в секса, и не показваш никакво желание или страст си "дърво в леглото".

SametSashevMetodiev
08-31-2012, 21:34
могат и да те поканят в шоуто на Иван и Андрей за номер едно на планетата ГЕЙ

cyclops
08-31-2012, 23:28
Апатия, посредственост,незаинтере ованост, ленивост....

ForzaFelipe
08-31-2012, 23:40
мъжко съм
Ако ти е дървен значи си дърво 8-)

Та,за мен едно момиче е дървено в леглото,когато не може да се отпусне,напрегната е,притеснена.Страх я е да се позавърти малко,и просто стой като дърво и си мисли че има само една поза и 2 движения...Тва значи че хич не се чувства добре и лично на мен,когато партньорката ми е като теле и не мърда,не позволява развихряне и не усеща нищо освен притеснение...аз как мога да се чувствам добре...Едно момиче трябва да се движи,малко да поема инициативата,да не ме оставя само аз да се клатя там в едно и също положение...трябва муув он 8-)

Virjii
09-01-2012, 09:34
Ясно.

Ами още един въпрос... поне от amateur клипчета, които съм гледала в интернет, то така или иначе момчетата/мъжете имат повече работа и поемат инициативата така или иначе и са по-активни. Едно момиче освен да те целува, да ти прави свирка и да е отгоре каква друга може да бъде нейната инициатива О_о

Me4encety
09-02-2012, 09:00
Може и шамари да яде. :lol: Ся сериозно - драска,движи се(не стои като секс кукла) ии .. оф абе не знам много относно класическия секс,сори

DarkTemplar
09-02-2012, 09:42
Да си прекалено пасивен, да не знаеш какво да правиш, да не умееш да се отпуснеш, да си притеснен и филмиран и да си мислиш за разни глупости (в стил "как изглеждам в тая поза", "дали не съм смешен/а, като правя еди какво си") и да не можеш да се насладиш на секса. Доста тегава картинка е.

cyclops
09-02-2012, 10:43
Ясно.

Ами още един въпрос... поне от amateur клипчета, които съм гледала в интернет, то така или иначе момчетата/мъжете имат повече работа и поемат инициативата така или иначе и са по-активни. Едно момиче освен да те целува, да ти прави свирка и да е отгоре каква друга може да бъде нейната инициатива О_о

То не е само до правене. Можеш да правиш куп неща и пак да си дърво. Голяма роля играя и изражението на лицето ти, начина по който правиш нещата. Той трябва да усети, че имаш желание, че си възбудена и страстна.

LadyTerrible
09-02-2012, 12:12
Липса на всякакъв вид страст от твоя страна... все едно правиш секс по задължение, без да показваш, че желаеш партньора си.


+1
+
Също така да не знаеш къде да пипнеш,къде да целунеш,просто да си стоиш като пън и да чакаш да ти поднесат всичко на готово. Това мисля аз.

Virjii
09-02-2012, 14:25
Да си прекалено пасивен, да не знаеш какво да правиш, да не умееш да се отпуснеш, да си притеснен и филмиран и да си мислиш за разни глупости (в стил "как изглеждам в тая поза", "дали не съм смешен/а, като правя еди какво си") и да не можеш да се насладиш на секса. Доста тегава картинка е.

точно това си мисля и аз. "дали няма да му изглеждам смешна", "дали си мисли, че не ставам за нищо" и т.н.


къде да пипнеш,къде да целунеш

и това също ме терзае

а коментари или по-скоро като си посмиля, че той евентуално си мисли нещо от сорта на "тегава картинка" ме комплексират още повече и ме спират да се отпусна и да поема инициатива някаква. след 2 месеца ще правя 20 и той ми е първия, ходим от един месец и постоянно си мисля, че не съм опитна, за нищо не ставам, не знам къде да пипна и как да целуна дали е правилното място и т.н. :( представям си, че съм много схваната и не достатъчно гъвкава и т.н. и т.н. или си мисля, че съм вече на 20, а нямам никакъв опит и съм дърво и не съм достатъчно решителна да поема инициативата да направя нещо. примерно не съм му правила свирки и отгоре съм била само веднъж и то съвсем за кратко, защото не мисля, че се движа като хората и по-добре да не се излагам и исках той да е отгоре и т.н.
дайте ми някакъв съвет :( осъзнавам, че е само в главата ми, но не знам каква логика да хвана, че да се отърся от тия мисли... аз 100 процента съм сигурна, че си мисли, че съм дърво, какво и вие евентуално след описаното, но реално само мозъка ми пречи, а не това, че не съм достатъчно страстна или гъвкава, просто едно тъпо притеснение, че ще се изложа, че съм на 20, а нямам опит и т.н. реално като външност също не мисля, че съм зле, постоянно ми пишат момчета и мъже даже, правят ми комплименти, слаба съм, харесвам що-годе тялото си и лицето си, естествено не всичко харесвам в себе си, но единствения ми проблем е мозъка ми с тъпите си логики и ниско самочувствие. >.<

edit: дори първата ми целувка е с него и постоянно се натрупват някакви негативни мисли "не се целувам добре", "личи си, че нямам опит, не му харесва с мен, мисли си че съм дърво, схваната съм, не го правя достатъчно добре, няма да му хареса и т.н. и т.н..............

LaPiovra09
09-03-2012, 08:19
Ако се обичате, едва ли ще тръгне да си мисли такива неща. Предполагам той знае, че ти е първият, така че няма от какво да се притесняваш, все пак и той е имал първи път, и той е бил неопитен. Дори може да му е приятно, че ще те научи той къде да пипаш и как да действаш.

DarkTemplar
09-03-2012, 08:38
Имам 2 бързи и много точни съвета за теб. Първият е да правите секс колкото се може по-често, така че да свикнете един с друг. Така ще спреш да се притесняваш от себе си (или по-точно от неопитността си) и в същото време да свикнеш максимално с него. Вторият е понякога да пийваш 1-2 питиета (ти си прецени за вида и грамажа, не знам колко носиш и какво ти понася) преди секс и ще видиш как хем ще ти паднат задръжките, хем няма да си мислиш разни глупости за "представянето" ти.

Що се отнася до твоя човек, едва ли си мисли, че си дърво, но и самата ти трябва да се постараеш да убедиш себе си и него в това, че не си.

Virjii
09-03-2012, 18:01
Ами според мен си го мисли, защото напоследък правим все по-рядко, явно просто му е писнало той да бъде инициативния, а и виждам как други момчета коментират бившите си приятелки, които в даден момент са им били настоящи и явно са си го мислили.

Някой друг...?;/

DarkTemplar
09-03-2012, 20:31
Ако чакаш все той да е инициативния, а ти да си принцесата в кулата, няма да стигнете доникъде.

chushkopek
09-03-2012, 21:16
Значи човечето до теб да не може да си каже името после.

fenkaaa
09-05-2012, 01:31
Момиче съм.Аз го разбирам като да оставяш цялата работа да я върши партньора,да се стягаш излишно,да не можеш да се отпуснеш и така да оставяш той да води през цялото време и да му създаваш чувството,че прави с теб нещо насила или че го търпиш само за да му угодиш...Има и физическа,и психологическа страна на нещата.Реакциите на "вдървените" хора,или по-скоро липсата на такива,създават комплекси у половинката за вбъдеще...

ПС:Имаш ли някой такъв или подобен симптом,че да ти кажа дали са ти казали истината или само са си избивали комплекси..?

.

Virjii
09-05-2012, 09:22
Значи човечето до теб да не може да си каже името после.

т.е.?

Amore-Mio*
09-05-2012, 10:10
Да не прави нищо.
Да седи буквално като дърво.

xXxPETYAxXx
09-05-2012, 18:17
Не мисли как и къде да го докосваш, как да се движиш...остави нещата да се случват просто, без стратегии, без планове - просто се отпусни и действай!

FreakBitch
09-08-2012, 02:24
Много добре си описаха хората, какво значи да се държиш "дървено".
Има обаче и един друг момент - прехвърлянето на отговорности.
В едни отношения далеч от романтичните представи и желания да доставиш максимално удоволствие на партньора, искаш някой да си свърши работа, че даже и твоята, после да си омете крушите, след като съответно те е оставил доволен/а. В такъв случай си биваш дърво, при това едно голямо ЩАСТЛИВО дърво.

Utopia
09-08-2012, 05:00
Манго и Айшето правят секс. Но Айшето била много пасивна и по едно време Манго се ядосал
- Айше, ай мръдни малко де!
- Що бе, преча ли?! - отговорила тя.

:)