PDA

View Full Version : Цистит?!



TrickyAngel
08-31-2012, 14:36
Ох, хора, много ме е страх... От една седмица насам пишкам повече от обикновено, записах си час при гинеколога ми, но той е чак за вторник. Уж ме успокоява, че не е нещо кой знае какво и цистита е често срещан и лесно се лекува, но все пак ме е много страх. Той предположи, че е от мръсната вода на морето, защото се върнах преди няколко дни, но все пак... И чувствам тежест долу, все едно ще ми идва, но има още 7 дни докато ми дойде и все си мисля за цистит. Една приятелка имаше и много я болеше и, главно, ме е страх от болката, а всички покрай мен ми казват, че нищо ми няма. Не ме боли за сега, което ме успокоява малко, но вторник ми се струва толкова далеч... :( Може би просто си го навивам на пръста това, но все пак, не искам да е нещо сериозно. :( Чак главата ме боли от мислене за това...

lamer4e7o
08-31-2012, 14:44
Докторчето ще те оправи, не се безпокои толкова. :)

darkPaladin
08-31-2012, 17:00
пий чай от мечо грозде за профилактика черен чай също върши работа

не знам дали е цистит може да са доста неща иди на лекар може и да не е цистит

mkio
08-31-2012, 18:11
Нямаш обикновените симптоми на цистита, възможно е да е някаква друга инфекция. Нека кръстът ти е на топло, чайовете, които darkPaladin изброи наистина помагат. Ако се пазиш повечко до вторник, не мисля, че нещата ще се влошат.

darkPaladin
08-31-2012, 19:10
Нямаш обикновените симптоми на цистита, възможно е да е някаква друга инфекция. Нека кръстът ти е на топло, чайовете, които darkPaladin изброи наистина помагат. Ако се пазиш повечко до вторник, не мисля, че нещата ще се влошат.

може и да не става дума за инфекция