PDA

View Full Version : Спешна помощ за PayPal



maistorluk
08-31-2012, 16:50
Вчера си взех виза електрон карта от първа инвестиционна банка и в началото вкарах 5 лева за да имам пари в нея за да мога да я регистрирам в пейпал. Когато започнах самата регистрация всичко премина добре и ми казаха да чакам да видя в акаунта си в myfibank като излезне кода който пейпал пращат за да проверят дали картата е твоя. След като дадох на продължи в пейпал се сетих че аз нямам още акаунт в myfibank(главно защото съм голям глупак и винаги прибързвам което води до такива конфузни ситуации като тази описана в поста). След като се регистрирах и там почнах да чакам да пратят кода но нищо не ставаше. Затова си помислих че нещо съм объркал(както винаги) и изтрих картата от пейпал. Но 20 минути по късно(както винаги) транзакцията от пейпал се показа а след като аз изтрих картата от пейпал нямаше как да го въведа тоя код. Мисля че не са ми взели пари защото пише че текущото ми салдо(каквото и за бога да означава това) и общата блокирана сума са 4.60 BGN и 4.52 BGN. Взех да си регистрирам наново картата в пейпал но когато въведох отново данните ми излезна това "Тhis credit card has been refused by the bank that issued your credit card. For details on why your card was refused, please contact your credit card issuer's Customer Service department. Or, you may want to try adding a different credit card." и сега незнам какво да правя. Появиха се в акаунта ми някакви транзакции една за пейпал която е евро и половина и 6 които за по 1 долар. Тези с доларчето не знам какви са но ме притесняват. И сега не знам какво да правя. Не мога да се обадя в първа инвестиционна банка и да им съобщя за случилото се защото вече е късно и не знам какво да правя. Под 18 съм и всичката документация е на името на баба ми и не мога сам да отида там и да почна да им обяснявам защото явно трябва да отида с баба си. Знам че има доста материал над който да си ме храните цяла седмица но точно в този момент не ми е до това. Мерси предварително на тези които ще дадат мнение което ще ми помогне.

Auriss
09-01-2012, 13:51
Рофл, човек =D Добър финт си извъртял

Макар безкрайното ми желание да помогна, истината е, че трябва да им звъннеш на симпатягите от ПИБ и да говориш с тях. Поне са приятни и дружелюбни, ако е някаква утеха :D

Sh@d0w
09-01-2012, 14:55
Като се регистрираш в пейпал те ти теглят 1.6 евро от картата за да проверят дали е истинска. След като въведеш кода и докажеш че е истинска ти връщат тия 1.6 евро в картата. Тъпо си направил че си я изтрил.

Или пиши на съпорта на пейпал или звънни в ПИБ, друг вариант не се сещам.