PDA

View Full Version : Lana Del Rey



Chris.Sayway
08-31-2012, 18:14
Sujalqvam che ne pisha na kirilica , no sum na laptopa na baba mi kudeto nqma kirilica :( nqdqvam se da me izvinite :) .
Taa vuprosa mi e kakvo e mnenieto vi za Lana Del Rey .. haresvate li qq.. ako da kakvo ? ako ne .. zashto ?koq e lubimata vi neina pesen .. i kato cqlo kakvo mislite za neq :) ?

SuNsEt
09-01-2012, 11:22
Грешен раздел.

Иначе да,харесват ми песните и.

PLEYGIRL
09-01-2012, 11:38
Има добри парчета ... не е мой стил певица , но има песни които си ги бива :)

KcNadi
09-03-2012, 12:05
Една от любимите ми е Blue jeans. -униклана песен.Моята муза е Лана :)

Dagichka
09-03-2012, 16:20
принципно не слушам подобен тип певици, изнервят ме такива гласове някак си.. но blue jeans ми допада

BlackDahlia
09-03-2012, 19:49
Обожавам Лана. Смятам, че певици като нея са рядко срещани в нашето време. Все едно е дошла от друго десетилетие. Има хубава глас и интересни песни. На фона на масовката изпълняваща горе долу еднаква музика, тя се различава. Dark Paradise, Without You... все прекрасни балади!

mirki4a
09-03-2012, 20:39
Обожавам я!
Много ми допада меланхоличното й звучене и ретро визията...Случайно попаднах на Born To Die,но първоначално не ми допадна.След известно време песента ми хареса и реших да чуя други нейни песни.Попаднах на Blue Jeans,Video Games,Carmen и останах очарован!Абонирах се за канала й и така...Излезна и National Anthem,която се превърна в нещо като летен хит за мен и Summertime Sadness,която напоследък доста слушам.Реших,че е крайно време да изтегля албума и да го прослушам.Ами какво да ти кажа - Radio,Million Dollar Man,Off to the Races,Dark Paradise,Without You веднага ги сложих на desktop-а и Nokia-та!През 2012 година най-много съм слушал Lana...

prettymonster
09-04-2012, 17:25
Страхотна е ! Отскоро я слушам ( слушам силно казано ) , но много ми харесват няколко нейни песни :) Има уникален глас и наистина е добра .. просто не е много популярна :/ Аз харесвам :
Summertime sadness ; Blue Jeans ; Born to die ..

SunshineM
09-11-2012, 10:58
Харесвам и нея и музиката и, но според мен музиката и не е за всеки. =)