PDA

View Full Version : предимството да си животно



Horrificus
09-01-2012, 02:04
ето вижте какво имам предвид:
--http://kaka-cuuka.com/198
кажете какво ви е мнението. аз съм напълно съгласен със статията ама 100%

fenastz
09-01-2012, 11:31
Вярно е.

awerw
09-01-2012, 12:14
и най-вече характера, който е по-важен от размерите..... а тази статия е до една степен хвалене на автора - жалка работа...

Thrombocyte
09-01-2012, 12:24
Комплексарът и на 50 и на 150кг си остава комплексар.

lude7ina
09-04-2012, 16:23
Големи мускули=къса пишка
скъпа кола=Къса пишка
True story
И автора на статията не е прав. Това важи и за дебелите мъже, не само мускулестите.

Jus7Smil3Back
09-04-2012, 18:27
Големи мускули=къса пишка
скъпа кола=Къса пишка
True story
И автора на статията не е прав. Това важи и за дебелите мъже, не само мускулестите.
Всичко което каза е простотия.

loveca777
09-04-2012, 19:10
Има и верни неща в статията, но има и грешки
Например това ,че жените харесвали едрите
Едно да си жилав, силен, прилично мускулест и друго е да имаш маса 100 кг
Вярно е ,че към едрите има повече респект,но само в началото- след това се разбила какъв му е характера и дали го бива в нещо..

bReAk3R
09-04-2012, 20:18
Има много да пиша кое според мен е грешно и кое вярно, както и защо и т.н., така че само ще кажа, че мисля, че има както верни, така и грешни твърдения, ама незнам...

JonkataK
09-05-2012, 01:16
Големи мускули=къса пишка
скъпа кола=Къса пишка
True story

По-голяма простотия не бях виждал в тоя форум, честно. Много неща съм виждал, ама тва беше просто... върхът! Аз мога да ти лепна 2 шамара и след тва 3 хуя през челото да видим къса ли ми е пишката, ти ше кажеш.

Jus7Smil3Back
09-06-2012, 08:56
По-голяма простотия не бях виждал в тоя форум, честно. Много неща съм виждал, ама тва беше просто... върхът! Аз мога да ти лепна 2 шамара и след тва 3 хуя през челото да видим къса ли ми е пишката, ти ше кажеш.

хахахахаха правилно!

BloodRunsCold
09-08-2012, 08:15
Оф... фитнес "маниаци" самозабравили се... отдавна не съм писал във форума и за какво? Който спортува всичко различно от фитнес е тъпанар и нищо не прави. Пълни мизерници. Относно големите мускули = малка пишка - какво по вярно от това? Ако за вас голяма пишка е 15 санта... брейй... браво бе!!! И няма никво предимство да си "животно". В един постапокалиптичен свят да... в един свят, където няма оръжия и т.н. да... но тук, не :) Един път в главата и дотам беше "животното". Новини не гледате ли?

Иначе... предпочитам 180 на 80, атлетично, стегнато тяло пред 180 100 някъв голям.

DownloadVirus
09-08-2012, 09:04
Това какво предпочиташ ти си го запази за себе си .. Темата все пак е адски малоумна,а това за пишката няма да го коментирам,защото и темата е комплексирана и този дето пише преди мен е по-голям комплексар от идиота дето е написал тия драсканици.

edit; личи си,че не си тренирал никога,най-добре не коментирай,защото и в другите спортове си нябаш 'абер кво си изисква..

BloodRunsCold
09-08-2012, 14:29
От 10 годишен тренирам всякакъв вид спортове. Аз изказах мнение. Хората вече се комплексират, когато имат нещо в повече ли? :) Комплексара се вижда кой е... просто изказах мнение, а ти почна да нападаш определени хора.

Cya ;]

Jus7Smil3Back
09-08-2012, 15:30
Ти си пълен тъпак. Един човек има голяма пишка и след тва почва да тренира и прави големи мускули и пишката му кво ? смалява ли се?

BloodRunsCold
09-08-2012, 15:37
Добре, предавам се! Тъпак съм и нищо не разбирам от нищо. Печелите :)

DownloadVirus
09-08-2012, 17:16
Личи си :)) Може да постнеш изследванията да ги видим където доказват,че като си има Х мускулна маса повече от другият ако няма оръжия ще го надвиеш заради нея..Тръпна в очакване..
Това изказване за пишката ми прилича точно на 11-12 комплексирано лапе и за това ти го казах направо..

loveca777
09-08-2012, 17:39
Ако си някой мафиот- бос , шеф , който има оръжие или 10 200 кг изроди го охраняват с бронирани мерцедеси - тогава да, не ти трябват мускули
Но ,ако си обикновен гражданин без връзки с големците и си слабак - тогава е доста по-зле
Дори няма да издържиш ,ако те вземат да бачкаш в някой сервиз или строеж

Chacho
09-08-2012, 17:58
Не само с физика може да се респектира.

BloodRunsCold
09-08-2012, 19:24
Да, на 11 години съм и пиша по-правилно на български език от теб. Нямам все още сперма.

Респект се печели с човечност. Да си точен, да си пич, да си готин. Към тези "животни" има страхопочитание. Не бъркайте двата термина. Както във всяко едно нещо в природата и двете имат своите плюсове и своите минуси. :) Но... в тази обстановка, в това общество за предпочитане е първото. (мое мнение)

Jus7Smil3Back
09-08-2012, 22:13
Да, на 11 години съм и пиша по-правилно на български език от теб. Нямам все още сперма.

Респект се печели с човечност. Да си точен, да си пич, да си готин. Към тези "животни" има страхопочитание. Не бъркайте двата термина. Както във всяко едно нещо в природата и двете имат своите плюсове и своите минуси. :) Но... в тази обстановка, в това общество за предпочитане е първото. (мое мнение)

Това никой не го отрича. Отричаме тази простотия - "големи мускули=малка пишка"

JonkataK
09-09-2012, 02:25
Страхопочитание има към "животните", които се опитват да постигнат всичко с бой, а не към големите като цяло. Тези с по-голяма мускулна маса, независимо дали просто са по-здрави и големи, или са по-релефни, винаги ще получават по-голям респект от непознатите. А това за пишките са глупости. Колко на 1 слаб му е малка или голяма, толко и на 1 здрав му е малка или голяма. Тва е до човек и до ген, не е до тва дали имаш мускули или не. Това, че 1 човек има Ферари, или джип с 30 инча джанти, или ръката му е 45 не значи, че пишката му е малка. Само някви олигофрени пишат такива простотии. Иначе да, Чачо е прав, не само с физика може да се респектира, ама като видиш един здрав пич на пътя и ти трябва за нещо инстиктивно ще бъдеш по-учтив и възпитан към него, отколкото към някой, който е по-малък на размери.

chushkopek
09-09-2012, 14:06
Колко шитни се изписаха в една тема....

BloodRunsCold
09-09-2012, 15:45
Под "животно" разбирам Рони Колман и тея край него, които са. При тях сто процента трънчето им е... заради веществата, които приемат. А иначе... респект към големите хора, които са все още на Земята. Тогава наистина бих уважавал такъв човек, а не както се каза по-горе... щото направил 40-45 ръка и вече да върви като Бойко и да раздава шамари на 60 килограмови щеки :)

klimatronik
09-09-2012, 16:08
Не всички приличащи на химии наистина взимат вещества
Както и на не всеки химик му въздейства на пениса анаболите

DownloadVirus
09-09-2012, 17:42
ХАхах смешник,разбирал рони колман и тия край него..Все едно в б-я някъде ще намериш подобен..

klimatronik
09-10-2012, 07:11
оо има и два пъти по-големи от него ;)

DownloadVirus
09-10-2012, 08:45
От Рони Колман 2003та - 2005та ? 2 пъти по-големи на акъл ли ? xaxa

klimatronik
09-10-2012, 09:00
има по 2 метра високи 200 кг мускули

awerw
09-10-2012, 10:01
тва не е ли фалшив акаунт на ловеца ? :D

DownloadVirus
09-10-2012, 10:56
има по 2 метра високи 200 кг мускули

дай да ги видим... Снимка дай..

klimatronik
09-10-2012, 11:16
ми не се снимат по затворите :D
аз съм , няква калпазанка ме баннала pyy :D

BloodRunsCold
09-10-2012, 11:21
Всъщност да, виждал съм. Дори онзи ден, когато се прибирах от море видях един и на една бензиностанция.

Ама "смешник" еди какво си... много лаеш. Нали знаеш, който лае много пред компютъра, църка иначе. То цяла България знае за теб какъв си, изобщо за какво ти отговарям. Те затова хората не пишат в тази секция от форума. Заради такива като теб. Това беше последния отговор към теб, де... цър цър :)

DownloadVirus
09-10-2012, 12:12
Смешноооо ,гледам сеир ... :))

klimatronik
09-10-2012, 12:37
Всъщност да, виждал съм. Дори онзи ден, когато се прибирах от море видях един и на една бензиностанция.

Ама "смешник" еди какво си... много лаеш. Нали знаеш, който лае много пред компютъра, църка иначе. То цяла България знае за теб какъв си, изобщо за какво ти отговарям. Те затова хората не пишат в тази секция от форума. Заради такива като теб. Това беше последния отговор към теб, де... цър цър :)
не те знам къв си , що си ,но DownloadVirus помага и дава много добри съвети и помощ на питащите тук, но на тези, които наистина се интересуват ,а не само заради плочки и момичета
А ти първо се докажи с нещо ,че до сега само глупости пишеш в тази тема
особено за пишките :D

redbul2
09-10-2012, 14:23
Относно големите мускули = малка пишка - какво по вярно от това? Ако за вас голяма пишка е 15 санта... брейй... браво бе!!! И няма никво предимство да си "животно".

Споко! Не се карайте за дреболии. Сигурно (предполагам) във фитнеса има и много трениращи с къси пишки. В повечето случаи е до ген. Обаче има и други. Много пъти съм предупреждавал:"Не зобете много,щото ще ви стане малка пишката!". Ама кой да ме слуша? :) За това си съвсем прав.

Обаче аз пиша с друга идея. По въпроса може да се коментира и от друга гледна точка. Може да бъде обърнат наопаки. Според теб,ако някои момчета имат много къса пишка, не е ли по-добре да направят поне големи мускули? Представи си,че ти си на мястото на някой с много къс. :) Какво ще предпочиташ? Да имаш големи мускули? Или да нямаш никакви? :D

klimatronik
09-10-2012, 15:38
операция за смяна на пола ще иска :D

JonkataK
09-11-2012, 01:50
Виждали сте по-големи от Колман, щото не сте виждали Колман ;)

BloodRunsCold
09-11-2012, 08:15
Зачетох се в статията, защото наистина ми стана интересно --->
-"Общото на всички тия случки е… че се случват на жени или на слаби мъже. Никога на едри и мускулести. Никога." - Това е пълна глупост. Как може да твърдиш такова нещо. Най-вече това няма как да се случи при юристите, ако ще и 30 кила да е. Мисълта ми е, че авторът малко преувеличава!
-"едрите мъже си влизат и с фотоапарати, и с вода и никой не им прави забележка." Това пък никога не съм го виждал да става.

Изчетох я цялата, но според мен авторът бърка страхопочитанието, както казах по-горе, с уважението. А между двете има огромна разлика.

awerw
09-11-2012, 08:54
bloodrunscold ти явно не си от големите :lol:

BloodRunsCold
09-11-2012, 08:57
Всъщност не съм и нямам намерение да ставам. Всичко гледам да е умерено, другото е учене.

klimatronik
09-11-2012, 16:57
ако някой 150 кг мутра те блъсне и изръмжи нещо - ти ще отидеш ли да му се отваряш ?
А ако някой 50 кг пишлеме те блъсне и започне да ти се прави - няма ли да му перниш един шамар?

BloodRunsCold
09-11-2012, 18:55
Прав си!! :) Но исках да кажа, че не е уважение или респект, а страхопочитание. Някакъв първичен инстинкт. Докато респект и уважение не са плод на първичните ни инстинкти. Както и да е. Не съм искал да обидя никого.

usein0304
09-29-2012, 15:24
http://allin.alle.bg/%D1%84%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B5%D1%81/