PDA

View Full Version : Как да се държа по зряло?



Neznaam
09-01-2012, 11:27
Здравейте!На 15 год. съм и съм момиче.Тази година ще съм с най-красивото и популярно момиче в 1 клас.Нея Всички я харесват,тя се държи много зряло.Та знам каква глупост ще кажа но.. Дайте ми съвети как да бъда по зряла,дайте ми примери в каква ситуация как да се държа какво да кажа. И въобще как се държи едно зряло момиче?

PLEYGIRL
09-01-2012, 11:34
Виж какво ... първо с това ще започна.. "Как да се държа по зряло?" - ама ти болна ли си?? ..
Не може някой да ти каже как трябва да се държиш. Няма такова като научи ме да съм по зряла.. Това или се случва или не.
По принцип съвета който аз ще ти дам е много прост.

Обогатявай общата си култура чрез книги, на публични места не се прави на идиот а наблюдавай хората около себе си и си прави изводи за правилното и неправилното държание.

За да бъдеш по зрял се изисква време и развитие на личността ... и разбира се се изисква много мислене. В един момент ти просто ще съзрееш , макар да няма гаранция за това.

И имам един въпрос ти хомосексуална ли си??

Neznaam
09-01-2012, 11:38
Мне .. защо да съм... иначе благодаря за съветите..
А някои книги да ми препоръчаш :D

SuNsEt
09-01-2012, 11:47
Като ти гледам ника гаранцията да съзреш умствено не е много голяма,както и малоумният ти въпрос каква книга да прочетеш.

Има сума ти книжарници и хора,работещи там ,които да ти предложат точно това,от което имаш нужда...

Освен това да си зрял и популярен заради някой друг е една от най-незрелите постъпки,която можеш да направиш.
На тези години едва ли разбирате кое е зряло и кое не е. Най-вероятно момичето просто се прави на по-голяма и по-оборотна,фръцка се напред назад и си има антуражЧЕ. ..

YoUcANNOtiMaGiNe
09-01-2012, 17:49
Искаш примери как да се държиш от форум. Като за начало не питай такива въпроси. Ne znaam. С това темата се изчерпа. End of story.

JuStElly
09-01-2012, 20:36
Като за начало спри да пускаш тъпи теми и просто виж как се държат по - зрелите момичета на твоята възраст и започни и ти малко по малко да се опитваш да не се лигавиш толкова и да си по - зряла.. Поемай отговорност за повече неща,когато говориш със някой не се лигави,ами проведи нормален разговор... Просто се дръж зряло.

filmimilmi
09-02-2012, 09:19
Зряло като "популярните" ли? В смисъл като курва ли? Защото зряло поведение на 15 е примерно да си учиш уроците, а не да демонстрираш леко поведение без да се спичаш, за да се доказваш пред връстниците и "популярните".

FuCKkK13
09-02-2012, 09:53
като пораснеш още малко ...а сега от написаното не бих казала,че си на 15 :? т.е. първо достигни годините си по зрялост,а после се точни на повече :) а и си има хора,които никога не стават зрели... 8-)

Chris.Sayway
09-02-2012, 15:28
Ти си на 15 и от теб не се очаква да си кой знае колко зряла . Големите хора са зрели и имат отговорности :D. Hе бързай да пораснеш. Ти си тинейджър прави се на идиот, смей се, забавлявай се :D .. А за зрялото момиче от бъдещия ти клас - тези момичета и момчета са рядкост и аз познавам 2-3 . Те и не трябва да са повече от 1 в клас е достатъчна . И да тях всички ги обичат :D ..Ама без идиоти (в най-хубавия смисъл) няма веселба :D

slimbo
09-02-2012, 20:33
Ти си на 15 и от теб не се очаква да си кой знае колко зряла . Големите хора са зрели и имат отговорности :D. Hе бързай да пораснеш. Ти си тинейджър прави се на идиот, смей се, забавлявай се :D .. А за зрялото момиче от бъдещия ти клас - тези момичета и момчета са рядкост и аз познавам 2-3 . Те и не трябва да са повече от 1 в клас е достатъчна . И да тях всички ги обичат :D ..Ама без идиоти (в най-хубавия смисъл) няма веселба :D

Ми мен пък зрелите не ме влекат СКУЧНИ СА /момиче съм/